Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Cytat

czyli na "opcje" mamy sporo czasu .... uffff.... icon_biggrin.gif

ale - jak zrobimy , żeby każdy sie na pewniaka określił czy pojedzie? zawsze do ostatniej chwili nie było wiadomo ... dopiero na tydzień "przed" zamykaliśmy listę .... a tu trza do końca listopada się określić ....
jeśli o mnie chodzi - to nie problem - ja wiem, że jadę .... a inni?



No właśnie z tym jest problem, ferie, okres zimowy, nartowanie, no i konie trza zarezerwować cobyśmy na miotle nie jechali.
Link do komentarza
Trzeba się określić do końca listopada co do uczestnictwa w kuligu .....
Proszę zapisywać się na listę, żebyśmy mieli orientacyjną liczbę uczestników którą trzeba podać w celu rezerwacji ...

Jednostkowe przypadki odwołania , bądź chęci uczestnictwa będą respektowane .... natomiast nie może być tak, że teraz nikt się nie zapisze - będzie na liście kilka osób na krzyż .... a w styczniu będzie chciało zapisać się 15 osób lub więcej lub teraz zapisze się 30 a przyjedzie 20 .... tego zrobić nie możemy ..... w grę wchodzą finanse , a finanse muszę się zgadzać żeby nikt nie musiał za nikogo dopłacać...

DLATEGO PROSZĘ ZAPISYWAĆ SIĘ JUŻ TERAZ NA LISTĘ i ŚWIADOMIE DECYDOWAĆ CZY CHCE I MOŻE UCZESTNICZYĆ ..... czas do końca listopada ....
Link do komentarza
Przypomnę że stok narciarski jest 200m od ośrodka i można pojeździć na nartach, wypożyczalnia nart też jest na stoku, no i karczma z kwaśnicą i herbatką góralską, stok jest oświetlony i czynny do godz.22.
Jak coś nie wiecie to pytać, najbardziej upierdliwi za karę będą musieli wypić duszkiem Krasilicę icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Ech!
Już Wam zazdroszczę-ja juz wiem że nie będę mogła się wybrać icon_confused.gif I nie jestem z tego powodu zadowolona-pozostana mi tylko foty dokumentujące Wasze "harce" na śniegu icon_razz.gif



bede robić orzełka .... a wcześniej bede uważać coby sie nikomu nie narazić i wrócić żywa i zdrowa z tych gór i przepaści nad którymi w górach sunąc będą sanie kuligowe ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Źle tyczycie trasę, to nie to Krościenko, nasze jest na wschód od Zakopca ok.40km.

Cytat

Elutek najszybciej to będziesz miała tak:

Kalisz - Sieradz - Częstochowa - Kraków-Myślenice-Mszana - Krościeńko

421.06 km




Faktycznie do Zgierza masz połączenie z Kalisza i przesiadasz się do Cirilki




Zawstydzasz mnie, toż byłeś a pokazujesz Krościenko nie to co trzeba icon_eek.gif
Będziesz?
Link do komentarza
Cytat

dzięki icon_smile.gif

ale na dzień dzisiejszy mój wyjazd stoi pod dużym znakiem zapytania...
kulig za 3 miesiące, a tu raptem 12 dni na decyzję icon_neutral.gif



wiesz ... patrze na to z innej perspektywy ... własnie dlatego , że aż za 3 miesiące można wpisać kulig w kalendarz i dopilnować, żeby nic nie zakłóciło tych planów ....
wiadomo, że choroby czy innych zdarzeń losowych nie przewidzimy ... ale zaplanowane rzeczy można wtedy odłozyc na inny termin stawiając jako priorytet - kulig ....


trzeba zdać sobie sprawe z jednej rzeczy .....
jest to duży ośrodek w górach ... w okresie ferii .... ludzie z całej Polski zjeżdżaja się wtedy w góry , juz teraz rezerwując pobyt ..... tam nie ma "na ostatnia chwilę" bo w "ostatniej chwili" nie bedzie już miejsc .... dlatego taki nacisk na szybką rezerwację miejsc ....
to nie jest Rusiec u Teresy czy niewielki Ośrodek w Łodzi gdzie mieliśmy praktycznie cały pensjonat dla siebie .... więc niestety trzeba zdać sobie sprawę , że "ostatniej chwili" - jak zwykle tu nie bedzie ....
wydaje mi się dobrym rozwiązaniem wydanie terminu zapisów do końca listopada , bo wtedy labas musi okreslić ilośc osób do rezerwacji .... a potem zrobić liste zapasową .... i jesli ktoś w ostatniej chwili odpadnie z listy głównej to wtedy możemy "wcisnąć" na to miejsce pierwszego z listy zapasowej ...
co Wy na to?
Link do komentarza
Cytat

Źle tyczycie trasę, to nie to Krościenko, nasze jest na wschód od Zakopca ok.40km.




Zawstydzasz mnie, toż byłeś a pokazujesz Krościenko nie to co trzeba icon_eek.gif
Będziesz?




labas co ty pitolisz? taka trasa jest do tego krościenka...

Po co pisać jakieś wioski. Ja podałem dobrą trasę tylko wiosek nie podaje po drodze a ten obrazek to jest cytat elutka icon_razz.gif

Link do komentarza
Nie widzę sprzeciwów.... czyli :
jest lista główna w wątku obok , którą zamykamy 30 listopada we wtorek o północy .... i osoby znajdujące się na tej liście będą miały zarezerwowany pobyt na KulCE ....
a w dniu 01 grudnia powstanie lista dodatkowa - zapasowa na którą wpisane będą osoby które nie zdążyły się zapisać na listę główną - i będą miały szanse uczestnictwa w Kuligu wtedy jeśli ktoś z listy głównej zrezygnuje ....
listę zapasową zamkniemy w połowie stycznia ......

Proszę o przemyślane zapisy , ponieważ za osoby wpisujące się na listę będzie wpłacona zaliczka ...

Szczegóły pobytu , czyli opcje do wyboru rozważymy niebawem - trzeba wspólnie podjąć decyzje na które warianty menu się decydujemy , jak również uściślić kto kiedy przyjeżdża (piątek, czy sobota) i czy sam czy z osobami towarzyszącymi... ale na to mamy jeszcze troszkę czasu .... jednakże jeśli ktoś już jest zdecydowany kiedy przyjeżdża i z iloma osobami - proszę dać znać , naniosę aktualizacje na listę obecności ...potem bedzie o tyle mniej do ustalenia....

Zabieram się do pisania priv'ów do znajomych z forum ..... jeśli ktoś sobie nie życzy priva ode mnie w tej sprawie - proszę nie czytać tylko usunąć ze skrzynki ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Dlatego ja też nie mogę podjąć do końca listopada decyzji



a to?

Cytat

Jestem w trakcie planowania kalendarza sztuk teatralnych i innych imprez i jeden z tych terminów muszę do końca tygodnia zarezerwować

pasował by mi jak ulał ten 12/13




z Twojego powodu zrobiony był szum na wątku , bo termin nie pasował .....


nie neguję.... każdy ma wybór i wolną wolę.....
Link do komentarza
Cytat

a to?




z Twojego powodu zrobiony był szum na wątku , bo termin nie pasował .....


nie neguję.... każdy ma wybór i wolną wolę.....




Z mojego szum? Może z twojego? Jak byś sobie poczytała to nie tylko z mojego powodu bo innym tez nie pasowało.

Napisałem 12/13 później okazało się że termin zajęty a ja nie będe czekał. A teraz okazało się że do końca listopada już trzeba dac znać.

Tak na przyszłość to zanim termin się ustala to trzeba najpierw dowiedzieć się czy jest miejsce...

Link do komentarza
Cytat

Z mojego szum? Może z twojego? Jak byś sobie poczytała to nie tylko z mojego powodu bo innym tez nie pasowało.



dobrze ... także z Twojego ...
mnie pasuje każdy termin .... dostosuje się....

Cytat

Napisałem 12/13 później okazało się że termin zajęty a ja nie będę czekał. A teraz okazało się że do końca listopada już trzeba dac znać.



trudno ... takie mamy realia w Krościenku ..... moglibyśmy zrobić w Koniakowie i mieć więcej czasu ... ale jak wiesz - termin nie pasował...
chyba , że masz inne propozycje na miejsce urządzenia kuligu i zajmiesz się organizacją ... jak zaproponował labas czy Cieszka ?

Link do komentarza
Tobie pasuje ale ja nie robię takich długoterminowych planów. Mam teraz na głowie więcej i nie będę pochopnie podejmował decyzji. I czekał na jakieś ruchy...

Każde miejsce mi odpowiada czy to Krościenko czy Koniaków. Z dojazdem nie ma problemu i nie muszę nic proponować bo propozycja labasa jest zajebista.

To wszystko z mojej strony.
Link do komentarza
Cytat

Echmm ... spokojnie. Przecie na pewno istnieje możliwość późniejszego dokoptowania chętnych, tylko trzeba sie już będzie raczej samemu dowiadywać, np. telefonicznie, czy są jeszcze miejsca.



no właśnie po to ta lista zapasowa, że jeśli ktoś zrezygnuje to na jego miejsce można kogoś dać .... a jeśli do połowy stycznia nikt nie zrezygnuje (co jak pamiętacie zwykle zdarza się rzadko, bo może czasem przecież coś nagłego wyskoczyć) .... to już faktycznie pozostaje liczyć na łut szczęścia i dowiadywać się samemu lub skorzystać z uprzejmości labasa żeby się dowiedział czy jest taka możliwość....

zdaje sobie sprawę, że 3 miesiące to długo czasu , a do końca listopada jest mało czasu .... ale nie możemy wymagać od labasa , żeby podał "na oko" ileś osób , a potem sie okaże że podał za dużo i kto pokryje różnicę w kwocie?
dla porównania ... na zlocie letnim było od nas prawie 50 osób, w Łodzi 20 , a na kuligu 40 .... więc ... pokażcie sie jasnowidze i "zaklepcie" ilość osób za które zapłacimy zaliczkę ...

fajniej by było , żeby termin rezerwacji był dłuższy .... ale rozumiem asekuracyjność Osrodka "Trzy korony" biorac pod uwagę zimowiska , ferie .... i wczesniejsze czyli już bieżące w zasadzie "hurtowe" rezerwacje dla grup...

nie wiem ... podpowiedzcie może inne rozwiązanie .... jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł.... oczywiście wypowiedziałam tylko swoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać ....
Link do komentarza
Cytat

nie muszę nic proponować bo propozycja labasa jest zajebista.



ja tez tak myśle , że propozycja labasa jest zajebista ..... ale zostaliśmy ograniczeni warunkami które postawił Ośrodek - rezerwacja miejsc do końca listopada ....masz jakiś pomysł, żeby to przeskoczyć i podać ilość rezerwowanych miejsc nie narażając na straty finansowe osoby która wpłaca zaliczkę i zajmuje sie organizacją ?
Link do komentarza
Jeśli można.

To są wstępne ustalenia (poza terminem, który musi już być „zaklepany”).

Dwuetapowość zgłoszeń, w zasadzie wyniknęła z faktu, że istnieje konieczność wpłacenia zaliczki, która jednocześnie jest gwarancją rezerwacji.

Po określonym tym drugim terminie, organizator (ukłony icon_lol.gif ) postara się, aby „rezerwowi” też znaleźli się na liście głównej – będzie negocjował zwiększoną (mam nadzieję) ilość uczestników i dokona stosownych rezerwacji, o ile będzie taka możliwość w tym ośrodku, lub w jego pobliżu (tak było na poprzednim kuligu).

Od czegoś trzeba zacząć – więc to taki kompromis.

Link do komentarza
Cytat

Jeśli można.

To są wstępne ustalenia (poza terminem, który musi już być „zaklepany”).

Dwuetapowość zgłoszeń, w zasadzie wyniknęła z faktu, że istnieje konieczność wpłacenia zaliczki, która jednocześnie jest gwarancją rezerwacji.

Po określonym tym drugim terminie, organizator (ukłony icon_lol.gif ) postara się, aby „rezerwowi” też znaleźli się na liście głównej – będzie negocjował zwiększoną (mam nadzieję) ilość uczestników i dokona stosownych rezerwacji, o ile będzie taka możliwość w tym ośrodku, lub w jego pobliżu (tak było na poprzednim kuligu).

Od czegoś trzeba zacząć – więc to taki kompromis.


O to to.
Link do komentarza
Cytat

Jeśli można.

Po określonym tym drugim terminie, organizator (ukłony icon_lol.gif ) postara się, aby „rezerwowi” też znaleźli się na liście głównej – będzie negocjował zwiększoną (mam nadzieję) ilość uczestników i dokona stosownych rezerwacji, o ile będzie taka możliwość w tym ośrodku, lub w jego pobliżu (tak było na poprzednim kuligu).




No, w ostateczności parę dziewic może u mnie przenocować icon_mrgreen.gif

Cytat

Jeśli można.

Po określonym tym drugim terminie, organizator (ukłony icon_lol.gif ) postara się, aby „rezerwowi” też znaleźli się na liście głównej – będzie negocjował zwiększoną (mam nadzieję) ilość uczestników i dokona stosownych rezerwacji, o ile będzie taka możliwość w tym ośrodku, lub w jego pobliżu (tak było na poprzednim kuligu).




No, w ostateczności parę dziewic może u mnie przenocować icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...