Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Cytat

Labas dostałeś wpłatę ode mnie??



Tak, wpłynęło.

Cytat

wpłacałam w piątek wieczorem... PKO nie księguje w sobotę??



Sobota jest wolna dla banków, dlatego nigdy nie robię przelewów w piątek po południu, lepiej w poniedziałek rano.

Cytat

dobrze, że nie mam tam konta... czasem przestój dwudniowy bywa zabójczy...


Pozostają karty.
Link do komentarza
Cytat

ale teraz to już ze wszystkimi bendem , i cholera - na złość w pokoju obok Ciebie sie umieszcze i Ci prysznic o 6 rano załączę ... i tą moja suszarę-wichure tysz ... icon_razz.gif icon_mrgreen.gif


Oooooo w świetle tego, co napisałam w somsiednim wewontku (że 4 baby solo będziemy - czyli śpimy wraz) - zgłaszam stanowczy sprzeciw!!
Nie życzę sobie być budzona o 6 rano, jak zalegnę dwie godziny wcześniej!!!!
DAAAAAAGAAAA!! PLIIIIISSSSSS!!
Jak się chcesz mścić na Szczrbatej - idź pod jej pokój i tam wiej! Tylko se przedłużacz musisz zabrać z chałpy!!
icon_smile.gif Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
dobra
to ja wstępnie też bym się wybrała
nie doczytałam tylko ile zaliczka
no i ja mam tak, że jak sama z dziećmi, to jak się pochorują, albo rodzina zawiedzie, to muszę odwołać. Dlatego dla mnie istotna jest kwestia czy można zrezygnować, bo ja na prawdę nie wiem czy mi się uda... Ale chciałabym bardzo, choć na 1 noc sob - ndz icon_smile.gif

i czy można ze zwierzętami?
wszyscy mieliby uciechę, pies najbardziej icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

dobra
to ja wstępnie też bym się wybrała
nie doczytałam tylko ile zaliczka
no i ja mam tak, że jak sama z dziećmi, to jak się pochorują, albo rodzina zawiedzie, to muszę odwołać. Dlatego dla mnie istotna jest kwestia czy można zrezygnować, bo ja na prawdę nie wiem czy mi się uda... Ale chciałabym bardzo, choć na 1 noc sob - ndz icon_smile.gif

i czy można ze zwierzętami?
wszyscy mieliby uciechę, pies najbardziej icon_smile.gif


Zaliczka pięć dych - płatna na konto Labasowe, daj znać to Ci podeślę, reszta nie wiem kiedy - tyż cheba nie doczytałam... Co do rezygncji to chyba każdemu z nas może coś wypaść w ostatniej chwili i wtedy doopa blada. Nie pamiętam jak płaciliśmy za Koniaków... Czy całość przelewem przed wyjazdem czy dopłacaliśmy na miejscu????
Na stronie ośrodka jest napisane, że zwierzaki mogą - 7 zeta za dobę.
A łon za kuligiem będzie biegł? Bo do sań to się raczej nie zmieści icon_smile.gif.


Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dzisiaj wpłaciłem zaliczkę, mamy wszystko zarezerwowane ale z jedną zmianą.
Wylecieliśmy z klasy turystycznej do klasy standart, jest nas za mało i ośrodek wynajął całą klasę turystyczną jakiejś koloni.
W klasie standart studio czteroosobowe - 2 pokoje dwuosobowe i łazienka i studio trzyosobowe z pokojem dwuosobowym i jedynką oraz łazienka.
Cena za osobę 43 zł/dobę ze śniadaniem i to jest jedyna zmiana.
Kulig będzie w sobotę o 16,30 , będziemy przewiezieni busami na Jaworki i tam wsiadamy w sanie pięcioosobowe i wiooo przez Białą Wodę (nazwa wąwozu w Jaworkach), dojeżdżamy do miejsca gdzie będzie ognisko z kiełbaską, oscypkiem i herbatą góralską(ze śliwowicą), następnie powrót saniami po zmierzchu, przesiadka do busów i powrót do ośrodka gdzie mamy wieczorną imprezkę z zestawem nr 1.
Salę mamy w piątek i sobotę.
Sprawa z rezerwacjami późniejszymi (rezerwowa lista)- nikt nie zagwarantuje że będą wolne miejsca, jest to okres najwyższego sezonu w górach (ferie), jeśli będą wolne miejsca to nie będzie problemu.
Jest jeszcze możliwość wynajęcia w prywatnych domach w cenie 30-35zł/os bez śniadań ale warunki gorsze.
To chyba wszystko.
Link do komentarza
Cytat

Dzisiaj wpłaciłem zaliczkę, mamy wszystko zarezerwowane ale z jedną zmianą.
Wylecieliśmy z klasy turystycznej do klasy standart, jest nas za mało i ośrodek wynajął całą klasę turystyczną jakiejś koloni.
W klasie standart studio czteroosobowe - 2 pokoje dwuosobowe i łazienka i studio trzyosobowe z pokojem dwuosobowym i jedynką oraz łazienka.
Cena za osobę 43 zł/dobę ze śniadaniem i to jest jedyna zmiana.



Zmiana jest według mnie na lepsze ..... bo:
patrząc na cennik - normalnie w klasie standard ceny są dużo wyższe ... a Ty wynegocjowałeś podwyżkę tylko o 9 zł za dobę .... a zyskujemy do tego łazienkę w studio , a nie na piętrze (tu ukłon w stronę osób którym przeszkadza moja suszarka :foch: icon_lol.gif ).
Warunki fajniejsze , pokoje przyjemniejsze .... cena nieznacznie wyższa , łazienka w pokojach .... jak dla mnie to zmiana na lepsze icon_smile.gif .


Cytat

Kulig będzie w sobotę o 16,30 , będziemy przewiezieni busami na Jaworki i tam wsiadamy w sanie pięcioosobowe i wiooo przez Białą Wodę (nazwa wąwozu w Jaworkach), dojeżdżamy do miejsca gdzie będzie ognisko z kiełbaską, oscypkiem i herbatą góralską(ze śliwowicą), następnie powrót saniami po zmierzchu, przesiadka do busów i powrót do ośrodka gdzie mamy wieczorną imprezkę z zestawem nr 1.



już mi się podoba icon_mrgreen.gif
tym bardziej, ze to jest kulig z pełną obsługą : autokary dowiozą , potem w pięknej malowniczej scenerii zaliczymy saniami kilka dróżek nad przepaściami oraz szczytów (kurde , trza sie doubezpieczyć na wypadek jakby ktoś chciał się mnie pozbyć po drodze icon_lol.gif )... żarełko które zrobią i podadzą i powrót .... jak dla mnie ok .... icon_smile.gif

Cytat

Salę mamy w piątek i sobotę.



rewelacja ...... czyli trza zaopatrzyć się w trunki i można również w piątek przysiąść i poimprezować na miejscu ....
a co z muzyką? jest tam jakiś sprzęt grający na tej sali?


Cytat

Sprawa z rezerwacjami późniejszymi (rezerwowa lista)- nikt nie zagwarantuje że będą wolne miejsca, jest to okres najwyższego sezonu w górach (ferie), jeśli będą wolne miejsca to nie będzie problemu.
Jest jeszcze możliwość wynajęcia w prywatnych domach w cenie 30-35zł/os bez śniadań ale warunki gorsze.
To chyba wszystko.



Hm .... góry , sezon ferii w pełni , fajne miejsce , rzut moherem do stoku ..... i już teraz rezerwacje pełną parą do tego stopnia , że następują przesunięcia i zmiany planów ..... nie chcę być czarnowidzem , ale zaczynam się obawiać o te rezerwowe miejsca.... a raczej o ich brak ....
W tych prywatnych domach "na ostatnią chwilę" też różnie bywa ..... nie biorę pod uwagę opcji cobyś z końcem stycznia chodził od domu do domu i pytał czy są jeszcze wolne pokoje .... będziesz miał inne rzeczy na głowie .... icon_rolleyes.gif
Proponuję, żeby Ci bardziej zdecydowani niż niezdecydowani już teraz się określili , przelali zaliczkę i poprosili o rezerwację razem ze wszystkimi . Później być może znajdzie się kilka dodatkowych miejsc gdziekolwiek .... ale kilka , a nie 10 czy 15 .... i będzie przykro, że się ktoś "nie załapał" albo niesmak kiedy będzie bardzo chciał uczestniczyć i będzie musiał sam na własną rękę szukać kwater , bo przecież nie będziemy tym obciążać labasa jeśli nie będzie miejsc już w Trzech Koronach ....
Takie jest moje zdanie .... nie każdy musi się z nim zgadzać.....

Link do komentarza
Cytat

Sprzęt grający jest na sali.



no i super ... znaczy tym razem wystarczy zabrać płyty .... icon_biggrin.gif

Cytat

Aha, palenie papierosów tylko na balkonie, w pokojach są czujniki, no i ustawa anty......



na szczęście już nie kurza .... ale innym nie zazdroszczę tych śpików w nosie zamarzających za cenę puszczenia kilku dymków... icon_mrgreen.gif icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

czy ja mogę nieśmiało się dokoptować do pokoju z resztą single ladies? nawet mogę udać, że mi suszarka nie będzie przeszkadzała, a swojej obiecuję użyć w ludzkiej godzinie icon_smile.gif


Teee.... Motyl!!
Nie podluzuj się smoku, co?! icon_smile.gif Nawet mi suszarka nie będzie przeszkadzać!! Pewnie!! Mów jej tak, mów!
Ty nie masz pojęcia, o której ona wstaje!! icon_eek.gif bo twierdzi, że się musi na człowieka zrobić!! Ty nie wiesz, co mówisz! icon_lol.gif
Link do komentarza
W zasadzie to nam będzie potrzebne studio 2+3 nawet... Bo przeca jeszcze Oś!! No i udało się mnię Smitkę przekabacić - ma dzisiaj puścić zaliczkę. A jak już puści to będę Labasa molestować, żeby ją jeszcze wcisnął jakoś w nocleg zasadniczy...
Maciek! Zgadzasz się??
PS. Nooo... chyba, że Oś nie kce z nami... hmmmm... icon_rolleyes.gif

Cytat

a za co jeśli można spytać bedziecie się trzymać i dlaczego w kupie, a nie na przykład na krzesełku, co -icon_smile.gif


Ojjj coś Ty taki ciekawy za co będziemy się czymać...
Na krzesełku? 5 bab?? Zwariowałeś?! Taż ławę musiłybyśmy mieć, nie żadne KRZESEŁKO!!
Link do komentarza

Cytat

W zasadzie to nam będzie potrzebne studio 2+3 nawet... Bo przeca jeszcze Oś!! No i udało się mnię Smitkę przekabacić - ma dzisiaj puścić zaliczkę. A jak już puści to będę Labasa molestować, żeby ją jeszcze wcisnął jakoś w nocleg zasadniczy...
Maciek! Zgadzasz się??
PS. Nooo... chyba, że Oś nie kce z nami... hmmmm... icon_rolleyes.gif



jak nie zechce to sie bedziemy martwić....
ja się martwię tym, że tu 5 bab w jednym studio i jeno jedna łazienka .... na szczęście wstaję najwcześniej , ponadto dochodzę do wprawy i zrobienie się na człowieka zajmuje mi już tylko 40 minut ..... to damy radę ... ostatecznie mogę się wcale nie kłaść ..... icon_mrgreen.gif



Cytat

Ty nie masz pojęcia, o której ona wstaje!! icon_eek.gif bo twierdzi, że się musi na człowieka zrobić!! Ty nie wiesz, co mówisz! icon_lol.gif



ujrzenie mnie w stanie jak mnie bozia stworzyła , bez make up grozi ciężkim zawałem tudzież traumą i długoletnim psychologiem - a nie stać mnie teraz na odszkodowania no spłacam kredyt na dom ... icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

ujrzenie mnie w stanie jak mnie bozia stworzyła , bez make up grozi ciężkim zawałem tudzież traumą i długoletnim psychologiem - a nie stać mnie teraz na odszkodowania no spłacam kredyt na dom ... icon_razz.gif


Boooszszsz!! Aleś ty goooooopiaaaaaa!!!!

Ale z jednym mosz racja - jedna łazienka i 5 bab...
Może nie być miodu icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...