Skocz do zawartości

CZY ROBIMY IMPREZĘ PRZEBIERANĄ?


Recommended Posts

Ponieważ rozwinęła się dyskusja na wątku informacyjnym o propozycji zrobienia imprezy kuligowej przebieranej -
dlatego zakładam tą ankietę .... będzie jasność ile osób jest na tak , ile na nie ... czy jest w ogóle sens zaczynać temat ....
Nie chodzi o wymyślne drogie stroje, jeśli ktoś nie ma pomysłu wystarczy odpowiedni makijaż , bajeranckie okulary i połyskliwa bluzka -
chodzi o dobrą wesołą zabawę z tym związaną - o to , żeby było trochę śmiesznie , trochę inaczej .....
Proszę głosować.....
Link do komentarza
Cytat

to mamy zawsze ..... i tu nasuwa się pytanie - czy zawsze musi być tak jak zawsze? icon_biggrin.gif
przyjście nieostrzyżonym, nieogolonym i nieumytym oznaczałoby chyba przebranie za Hippisa ... icon_eek.gif icon_lol.gif icon_rolleyes.gif


ja mogę łazić na czworakach i bełkotać...
czyli przebrać się za niestroniącego od alkoholu, zresztą za wiele przebierania by nie było, grałbym siebie folgując nałogowi
Link do komentarza
Cytat

ja mogę łazić na czworakach i bełkotać...
czyli przebrać się za niestroniącego od alkoholu, zresztą za wiele przebierania by nie było, grałbym siebie folgując nałogowi




O,o, jak bym siebie widział icon_lol.gif

Cytat

Ja niestety nie mam zamiaru tachać ze sobą kostium jako dodatkowy bagaż tak, że jestem na Nie



A co, przyjedziesz goły icon_eek.gif
Link do komentarza
a może jakiś trykot z fajnym napisem?
Akurat dostałem od siostry z Londynu.
Wkurzyła mnie tym hasełkiem na trykotce (coś tam o łysych i o tym że inaczej już nie będzie -icon_smile.gif ale może to jest niedrogi pomysł............
Pamiętam że kiedyś CooliBeer sie takim chwalił na spotkaniu -icon_smile.gif


w ostateczności mogą być gacie...........

Brak obrazka

albo standardowo...........

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...