Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A to pogrubione wyżej również są sprawy niecierpiące zwłoki? Czy pilniejsze może są sprawy matur, dostępu do opieki zdrowotnej ("tej niekoronawirusowej")? Moi uczniowie, tak jak i moja córka, czekają na matury i na miesiąc "przed" nic nie wiadomo. I nie wciskaj mi też, że wszystko jest ok z naszą służbą zdrowia i nic nie trzeba uchwalać. W ubiegłą niedzielę w czasie obiadu mojej córce utknęła kość w gardle. Mogła oddychać, tylko dlatego nie dostałam od razu zawału chyba. Tak jak stałam, wsadziłam ją w auto i pojechałam do placówki opieki świątecznej, po czym stwierdzono, że nie mają specjalisty. Kazali mi jechać z nią do szpitala oddalonego o 30 km. To jest według Ciebie normalne? Normalne byłoby, gdyby mój szpital w mojej miejscowości ją przyjął — dwie minuty drogi samochodem. Nie przyjął.     O! I tu jest klucz do sukcesu Dema. Słówka, słóweczka, dookoła, w bawełenkę. Nikt nie ma prawa mieć odmiennego zdania, ponieważ wtedy się "wygłupił". Zamiast napisać "głupi"(tak przecież myśli), to sobie sprytnie tak właśnie słowa dobiera. No i wtedy epitetów brak Natomiast przekaz jest mało przyjemny, jak większość.
    • Kupiłem jakieś 8 miesięcy temu zaprawę cienkowarstwową Franspol M10. Zostało mi 10 worków. Majstry mają przyjść na garaż, sprawdzam stan zaprawy, która co prawda stała na dworze ale pod folią. I co? Worki są twarde ale nie jest to związana i zastygniętą zaprawą tylko zbrylona. Można je palcem rozkruszyć i można urobic masę. Na worku jest napisane że ważność 12 miesięcy od produkcji, jest kwiecień a wyprodukowano w maju 2019. Mam jeden worek w garażu, co prawda otwarty i to samo. Więc raczej nie wilgoć. Czy można taką zaprawę używać czy lepiej kupić nową? Czy może reklamowac że zbrylila się po 11 miesiącach? 
    • Przedtem by takim Tusk - w jednej osobie premierem i kacykiem. Nie przypominam sobie krytyki bajbagi tej prawidłowości.  Znaczy dla bajbagi nie ważna jest kwestia funkcjonowania tej prawidłowości - nie podoba mu się , że teraz aktorzy są inni. Czyli nie chodzi o zasady
    • Gość Tarasyecodeck
      No nie wiem jakie wy wszyscy macie deski ja mam deskę 140x25x6000 mm w cenie 230 zł/ m2 za cały system(deska,legar i klipsy ) i montaż od 70 zł I mi się to opłaca jak ktoś chce to zapraszam do kontaktu tel:695-501-777 Mogę sprzedać wam taka deskę
    • No nie jesteś, ale ja jestem, jednak staram się używać rozumu i oceniać ich obiektywnie. Kolego nie denerwuj się. Ludzie pytają to odpowiadam o co chodzi. A że się trochę wygłupiłeś to i takie są potem tego konsekwencje.
    • "Kolejny projekt dotyczy ochrony własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi tzw. mienia bezdziedzicznego wysuniętymi między innymi w związku z amerykańską ustawą Just 447 z 2018 roku o niezwłocznym uczynieniu sprawiedliwości ocalonym z Holocaustu, którym nie zadośćuczyniono ich strat." To nie jest błacha sprawa - chcesz płacić podatek na roszczenia. No bo zpustego i Salamon nie naleje - jak mówił Gomułka. Zresztą słusznie 
    • Trzeba zejść na poziom budowlany. Rząd,w zasadzie jego szef (Premier - każdy), to taki Kierownik Budowy - taki robol, co ma tylko wykonywać to co stanowią przepisy i Jaśnie Pan Inwestor. Różnica jest jedynie taka, że ten Jaśnie Pan Inwestor jest jednocześnie ustawodawcą. Ustawodawcą jednoosobowym w postaci kacyka. Bardzo upraszczając - złożony wniosek, otrzymany "voucher" i potwierdzenie bankowe (mojego banku).   Akurat nie jest złotoustymprawomówcą - rozmija się z prawdą, być może bardziej lub mniej niż jego poprzednicy - nie mnie to oceniać, bo statystyk nie prowadzę.
    • Po raz conajmniej trzeci podpierasz się moim loginem .....nie widzi mi się to ....nigdzie do tej pory nie napisałem że jestem przeciwko PISowi ,                                      
    • Twoje wypowiedzi, to prawda, nie są upstrzone epitetami (choć i to się zdarza, choć rzadko). Jednak Twój sposób wypowiadania się jest bardzo często obraźliwy. Masz ten rzadki dar (nie wiem — wrodzony, czy nabyty) zwyzywania człowieka i zmieszania go z błotem bez ani jednego epitetu. Sposób konstruowana zdań ocieka jadem, sarkazmem i chamstwem i uwierz mi, nawet ja tego nie potrafię. Dlatego nie ma sensu kłócić się o ilość epitetów, ponieważ wystarczy Cię poczytać i wszystko staje się jasne.
    • Oni maja 4 x mniej ludności - więc i tak u nas jest lepiej.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...