Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Redakcja

Pozlotowe refleksje

Recommended Posts

Zapraszam do dzielenia się wspomnieniami z LetKA 2011.

Pozdrawiam
Marcin

P.S. Film z wykładem z konferencji zamieszczę w poniedziałek.

Gość gawel
Ech...I tak Letka 2011 przeszła do historii. Dlaczego wszystko co dobre czy fajne musi się tak krótko trwać? to niesprawiedliwe. Dziekuję bardzo serdecznie Redakcji , w imieniu wlasnym oraz osób mi towarzyszących za zorganizowanie niezapomnianej imprezy. Powiem że wszystko było wyjatkowe ale "gwiazdy tańczą z gwiazdami" to był czad totalny icon_mrgreen.gif .
I dziękuję Wszystkim obecnym za wszystko, nie ma słów żeby wyrazić czy opisać nastrój więc nawet nie probuję . Sami wiecie jak było icon_wink.gif

Cytat

A było tyle rządzić icon_biggrin.gif

Rządzenia nie kumam icon_smile.gif
Mnie to "gierkófka" wykończyła - jakiś cymbał w busie kilkanaście aut przede Mną iście stosował sie do znakóf- 50km w porywie do 70km - i tak się wracało 2,5h 110km odcinek :/. A ja bardzo klnę za kierownicą icon_biggrin.gif

Żałuję jednego - że nie miałem więcej corneliusa celem obdarowania wszystkich zlotowiczów i redakcyji naszej icon_smile.gif

A Gracja jeszcze odsypia gruppen party z Haką icon_biggrin.gif

Cytat

Rządzenia nie kumam icon_smile.gif
Mnie to "gierkófka" wykończyła - jakiś cymbał w busie kilkanaście aut przede Mną iście stosował sie do znakóf- 50km w porywie do 70km - i tak się wracało 2,5h 110km odcinek :/. A ja bardzo klnę za kierownicą icon_biggrin.gif

Żałuję jednego - że nie miałem więcej corneliusa celem obdarowania wszystkich zlotowiczów i redakcyji naszej icon_smile.gif

A Gracja jeszcze odsypia gruppen party z Haką icon_biggrin.gif

Rządzić to u mnie tak się mówi jak ktoś dzień wcześniej się porządnie zabawi (taka przenośnia) icon_mrgreen.gif
Ja też jestem kierowca i wiem co to znaczy, ja to mówię że jadą z jajami albo w kondukcie pogrzebowym i parę (no nieraz kilkadziesiąt) niecenzuralnych epitetów też leci icon_lol.gif

Cytat

... . Sami wiecie jak było icon_wink.gif

... no niestety NIE icon_rolleyes.gif icon_cry.gif

Cytat

... jeszcze odsypia gruppen party ...

... no ... no icon_cool.gif ... możesz trochę bardziej szczegółowo icon_wink.gif icon_lol.gif

Cytat

A ja bardzo klnę za kierownicą icon_biggrin.gif

A nie wyglądasz na takiego... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

JESZCZE RAZ POZDRÓWKA DLA WSIECH OBECNYCH icon_smile.gif
Fajnie było spotkać starych znajomych i poznać nowych, mam nadzieję, że spotkamy się za czas jakiś w równie sympatycznym gronie...

Było super!
Ale, jak zwykle, to co przyjemne to krótkie, reglamentowane lub wręcz zakazane...
A ja już chcę zaś!
Może by tak jaki październik se na trochę zająć?
Bywszych pozdrawiam a niebywszym powiem - niech żałują!
icon_lol.gif

Adam M.

Cytat

Było super!
Ale, jak zwykle, to co przyjemne to krótkie, reglamentowane lub wręcz zakazane...
A ja już chcę zaś!
Może by tak jaki październik se na trochę zająć?
Bywszych pozdrawiam a niebywszym powiem - niech żałują!
Adam M.

Nie dobijaj icon_neutral.gif

Za zorganizowanie z "wielką pompą" wspaniałego zlotu ,
za wykład z poczuciem humoru i ogromem polotu ,
za pyyyyyycha jedzonko i napitku od groma ,
za udostępnienie możliwości użycia balona
za integrację bez barier i super towarzystwo
za fajnych gadżetów i atrakcji mnóstwo
bardzo gorąco REDAKCJI dziękuję
i o kolejny zlot już teraz apeluję.

A przyjaciołom i tym stażem "starym" i nowym znajomym
dziękuję za miłe spędzenie czasu w gronie wyborowym .
Łezkę przyszło otrzeć, że już "po wszystkiemu"
i czekać na kolejne ..... byle ku nowemu ..... icon_biggrin.gif

Gość gawel
No dokładnie jakby byli nie zadowoleni aż mi trochę przykro. Pomijając fakt że niby mam fajnie bo mieszkam w Ruścu ale jak bylem dzisiaj koło agroturystyki to mi się tak smutno zrobiło że aż nie wiem wiec mam gorzej jednak. Dobra pomimo mojego dennego netu jakieś fotki na dobry początek:
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

właśnie dotarłam do domku, zmęczona straszliwie - ale tak... pozytywnie zmęczona icon_wink.gif

bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie, a dla Redakcji szczególnie niskie ukłony za moc atrakcji
i przede wszystkim za film godny Oskara icon_biggrin.gif

osobne podziękowania dla Yeti'ego i Mireczki oraz an-buda rolleyes.gif

no to ja.....
1. bardzo serdeczne dziękuję Redakcji za super jedzonko, picie icon_wink.gif karaoke, balona i oczywiście możliwość tańca z Sarkozy'm :509:
2. dzięki Gaweł za rewela śniadanko w piątek, suoeraśny obiad w cudnej knajpce i w ogóle za wszystko icon_biggrin.gif
3. dziękujemy Coolibeer za grillka w drodze powrotnej
4. wszystkim obecnym wszystkim wszystkim za przecudowną imprezkę....szkoda, że już koniec sad.gif

aha no i Redakcji za winko oczywiście, ale jak smakuje powiem za pół roku icon_razz.gif

Witam

Dziękuję Redakcji za zorganizowanie LETKI 2011, było super, wsio na ostatni guzik zapięte icon_biggrin.gif

Dziękuję Wszystkim moim przyjaciołom, tym "starym" i tym nowo poznanym, za wspaniałą zabawę icon_biggrin.gif
dziękuję koleżankom, tym odważnym, które zaryzykowały z Tinkiem... taniec (tu szczególnie Elutkowi dziękuję icon_wink.gif )

i specjalne pozdrowienia dla "Smarka"... jest Kochany icon_biggrin.gif

Cytat

pytanie do uczestnikow zlotu
popiliscie chociaz troszeczke? icon_cool.gif

Nie rozumiem... icon_rolleyes.gif
Przeca to poważna naukowa konferencja była... icon_mrgreen.gif

Cytat

chyba żartujesz, to była poważna impreza, nawet przez myśl nie przeszło, aby jakiś alkohol pić

Cytat

Ale dałeś po jajach! Chyba se żartujesz! Dorośli ludzie, pić????????????????????????

Niemożliwe!!!!

Mało kumaty jakiś....
Degustacji od popijawy nie rozgarnia?
icon_eek.gif
To trza było być a nie podpytywać!
Adam M.

TAK!
DEGUSTOWAŁEM TROCHĘ!
Adam M.

Gość gawel
Cytat

GŁOWA TO EWENTUALNIE Z NADMIARU WIEDZY... icon_mrgreen.gif

Doopa raczej nikogo bo ja po ofrołdach tą razo nie jeżdziłem icon_mrgreen.gif , chyba że ktos mnie godnie zastapił o czym nie wiem

Cytat

GŁOWA TO EWENTUALNIE Z NADMIARU WIEDZY... icon_mrgreen.gif

Doopa raczej nikogo bo ja po ofrołdach tą razo nie jeżdziłem icon_mrgreen.gif , chyba że ktos mnie godnie zastapił o czym nie wiem

Cytat

Starałam się jak mogłam maestro... icon_mrgreen.gif

Gość gawel
Cytat

Starałam się jak mogłam maestro... icon_mrgreen.gif

Ja już nawet sie nie staram tylko starzenie sie mi pozostało icon_cry.gif

Cytat

nikt z uczestnikow nie narzeka ze go glowa boli...
wiec... icon_question.gif

DECZKO BOLAŁA

dotarłem do domku, wielkie dzięki wszystkim.

Cytat

TAK!
DEGUSTOWAŁEM TROCHĘ!
Adam M.

Trzeba tu dodać że za szoferkę nikt się chyba nie pchał z degustujących tylko miał swojego drivera,ostatecznie autopilota.

Dziękuję i ja za świetną zabawę, za wspaniałe towarzystwo, za tańce, hulańce i swawole i inne bocianki.. icon_biggrin.gif

P.S.
Ewentualnie przepraszam również wszystkich, którzy odnieśli szkody na swoim poczuciu estetyki muzyczno-wokalnej icon_biggrin.gif icon_redface.gif icon_mrgreen.gif

Gość gawel
Cytat

Dziękuję i ja za świetną zabawę, za wspaniałe towarzystwo, za tańce, hulańce i swawole i inne bocianki.. icon_biggrin.gif

P.S.
Ewentualnie przepraszam również wszystkich, którzy odnieśli szkody na swoim poczuciu estetyki muzyczno-wokalnej icon_biggrin.gif icon_redface.gif icon_mrgreen.gif

O ja też bardziej niż TY icon_redface.gif

No dobra. Co z tymi zdjęciami ???
Tutaj kilka moich http://www.empikfoto.pl/398651/letka_2011/

Cytat

Ewentualnie - przyjmuję przeprosiny icon_mrgreen.gif icon_lol.gif

Zabawa była przednia! Jak zwykle z resztą icon_smile.gif
Dzięki wszystkim za kolejne spotkanie... I do następnego!!

A ja specjalne podziękowanie dla Adiqa i Gawła - że mnie nie pozostawili na pastwę Mariana i ogórków w piątek -icon_smile.gif
I jeszcze innym uczestnikom za robienie herbatki zielonej i kawki od samego rana w mojej sypialni -icon_smile.gif

Cytat

A ja specjalne podziękowanie dla Adiqa i Gawła - że mnie nie pozostawili na pastwę Mariana i ogórków w piątek -icon_smile.gif
I jeszcze innym uczestnikom za robienie herbatki zielonej i kawki od samego rana w mojej sypialni -icon_smile.gif

Słyszałem żeś jakąs starą babcie obok sklepu w nadarzynie poderwał... icon_wink.gif

Gość gawel
Cytat

Oj Pawel nie ma sprawy ale zlituj sie i odbieraj komórke bo ciezka z toba nawiązac łącznośc icon_mrgreen.gif

Cytat

Zaraz, zaraz!!
A Marian i ogórki to nie w niedzielę nad ranem aby????? Nie pokręciło Ci się coś, Prezes???

Cytat

Słyszałem żeś jakąs starą babcie obok sklepu w nadarzynie poderwał... icon_wink.gif

Jaka "stara"!!! Miała zaledwie 74 lata!

Gość adiqq
Cytat

Jaka "stara"!!! Miała zaledwie 74 lata!

coś pomylliłeś retro - 74 to ma moja teściowa, a nie widziałem żeby ją ktokolwiek podrywał icon_razz.gif

Moja kopara, dopiero za jakiś czas wróci na swoje miejsce – totalnie opadła.

Postuluję aby Redakcji przyznać również tytuł zarezerwowany do tej pory tylko dla Bary – motywując: „bo im się należy”.

Dziękuję – patrz wpisy wyżej + stosowne o pokoju na Świecie itp.

Słowa tego nie oddadzą – ale powiem że faaaaaaajnie było, ale niestety się zakończyło.

Osobno chce podziękować Dadze za to, że ostatnia kończyła, choć pierwsza zaczynała, oraz za to, że „nowych” wprowadzała, a „starych” obłaskawiała dziękuję Smoczyco.

I wiadomość dla bobiczka – Irena jest oburzona, wpierw głaskałeś, teraz nie dzwonisz, nie piszesz …..

Gość adiqq
No i przede wszystkim chciałem wszystkim podziękować za świetną zabawę na zlocie icon_smile.gif

Cytat

coś pomylliłeś retro - 74 to ma moja teściowa, a nie widziałem żeby ją ktokolwiek podrywał icon_razz.gif

No daj spokój!
Kobitę z wózkiem podrywać?! (ważna jest tu literka Z!!!!) icon_eek.gif I to na dodatek głębokim?????

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cześć :) Czy ktoś orientuje się jaka jest cena montażu i uruchomienia pompy ciepła? Nie znam się i obawiam że firma mogła wykorzystać to tym bardziej ze jestem kobietą która nic nie wie na temat pomp ciepła... Pompe mam stoi w salonie;//// ciężko było znaleźć kogoś kto zamontuje ponieważ trafiliśmy na okropnie nieprofesjonalnych olewczych ludzi... aktualna ekipa wiedząc o tym wysłała nam swój kosztorys... może jest ok... wole sprawdzić ;/ Ktoś pomoże? Pompa NIBE AMS 10-8 mogę wkleić zdjęcia....
    • Gość Teddy Bear
      Dodam jeszcze, że część murarzy nie wie, co to jest sznurek murarski. Poleganie tylko na poziomnicy laserowej jest wg mnie poważnym błędem. Tym bardziej niezrozumiałym, że dobry sznurek czy żyłka murarska to kwestia dosłownie groszowa. Żal im paru złotych?
    • Pakiet XS 8 paneli a na zdjęciu 10.  Czy to cena samych paneli bez falownika i reszty akcesoriów potrzebnych do działania całego urządzenia ?. Viessmann jest producentem paneli, czy tylko nakleja metki ?.
    • Nabór wniosków ma ruszyć we wrześniu, ale informacji na temat wzoru wnioski i potrzebnych informacji nadal jest bardzo mało. Program nie ma wskazanego wyróżnika jakiego typu instalacji OZE dotyczy. Może być to zarówno fotowoltaika, wiatrak, a nawet przydomowa biogazownia. Mimo to przypuszczamy, że największy udział zgłoszeń przypadnie na instalacje fotowoltaiczne. Szacuje się, że program przyczyni się do powstania dodatkowych 200 tysięcy instalacji fotowoltaicznych. Kwota dofinansowania na instalację OZE ma wynieść 5 tysięcy złotych. Program Mój Prąd adresowany jest wyłącznie do gospodarstw domowych. Minister szacuje, że koszt przydomowej instalacji OZE w statystycznym gospodarstwie domowym wynosi około 17-20 tysięcy złotych. Z tytułu założenia instalacji, gospodarstwo domowe otrzymaja dofinansowanie w wysokości 5 tysięcy złotych. Oprócz tego pozostałe środki można odpisać od podstawy opodatkowania w ramach ulgi termomodernizacyjnej. W zależności od tego ile instalacja kosztowała, inwestor będzie mógł sobie odliczyć zdecydowanie większą kwotę. Warunkiem jest, by dotacja w wysokości 5 tysięcy wraz z odliczeniem nie przekroczyła 50% poniesionych kosztów inwestycyjnych. Jako wymagane do programu dokumenty Minister wymienia fakturę rozliczeniową od wykonawcy jako dowód że odbiorca energii dokonał płatności. Kolejno, potrzebne jest zaświadczenie lub kopia umowy, że instalacja została podłączona i że został założony licznik dwukierunkowy. Dodatkowo musi być wypełniony wniosek ze wszystkimi danymi osobowymi i między innymi z numerem rachunku.
    • Fotowoltaika to gorący temat. Widać chociażby tu na forum   My mamy np. pakiety fotowoltaiczne! Zobaczcie na produkty i ceny oraz rozmiary pakietów TUTAJ  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...