Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

icon_redface.gif i vicewersal icon_biggrin.gif



dzięki icon_biggrin.gif
ale przyznam Ci sie szczerze , ze po Krościenku to ja byłam przerażona na myśl, że Ty jesteś przerażona .... tym co wokół działo - i w szoku ... icon_lol.gif
ale pomimo tego , żeś spokojna kobita to super się odnalazłaś w towarzystwie nas - zwichrowanych zdeczka normalnych inaczej ludzisków , i bakcyla zlotowego połkłaś - i bardzo się cieszę.... icon_biggrin.gif
ufffff ... tia, a potem ludzie nie wierzą że ja naprawdę tyle nie gadam icon_rolleyes.gif ... zdecydowanie powinnam skracać swoje wypowiedzi ... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Cytat

dzięki icon_biggrin.gif
ale przyznam Ci sie szczerze , ze po Krościenku to ja byłam przerażona na myśl, że Ty jesteś przerażona .... tym co wokół działo - i w szoku ... icon_lol.gif
ale pomimo tego , żeś spokojna kobita to super się odnalazłaś w towarzystwie nas - zwichrowanych zdeczka normalnych inaczej ludzisków , i bakcyla zlotowego połkłaś - i bardzo się cieszę.... icon_biggrin.gif
ufffff ... tia, a potem ludzie nie wierzą że ja naprawdę tyle nie gadam icon_rolleyes.gif ... zdecydowanie powinnam skracać swoje wypowiedzi ... icon_rolleyes.gif


Sama jesteś zwichrowana. icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

po Krościenku to ja byłam przerażona na myśl, że Ty jesteś przerażona .... tym co wokół działo - i w szoku ... icon_lol.gif
ale pomimo tego , żeś spokojna kobita to super się odnalazłaś w towarzystwie nas - zwichrowanych zdeczka normalnych inaczej ludzisków



Kasia i Tomek tłumaczyli mi potem cała drogę, że tak, tak.. że to normalne, że tak trzeba... icon_lol.gif noo.. to i ja się powoli jakoś zwichrowywać zaczęłam, coby nie odstawać icon_mrgreen.gif bośta fajne wsje icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A co tam obrażę siem na wsiakij słuściaj... icon_mrgreen.gif



oż kurde .... fochem jeszcze strzel do kompletu ... icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gificon_wink.gif

s,vhs,n,10390495,f,54010125206670076549091_orig.jpg

Cytat

Kasia i Tomek tłumaczyli mi potem cała drogę, że tak, tak.. że to normalne, że tak trzeba... icon_lol.gif noo.. to i ja się powoli jakoś zwichrowywać zaczęłam, coby nie odstawać icon_mrgreen.gif bośta fajne wsje icon_smile.gif



no , bo to wiesz ... ponoć kto z kim przestaje .... tedy nie było innej opcji ... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Kasia i Tomek tłumaczyli mi potem cała drogę, że tak, tak.. że to normalne, że tak trzeba... icon_lol.gif noo.. to i ja się powoli jakoś zwichrowywać zaczęłam, coby nie odstawać icon_mrgreen.gif bośta fajne wsje icon_smile.gif



nie gadaj, nie gadaj, bo ja to najfajniejszy na pewno -icon_smile.gif
i z pokoju Cię nie przeganiałem .......
i w sypialni mojej nie wydziwiałem......
i nie płakałem jak mnie obudziłas - co niestety często mi się zdarza wciaz -icon_smile.gif



Cytat

cobyśta sie teraz nie poobrażali - mam na myśli takie ... pozytywne zwichrowanie ... icon_biggrin.gif icon_wink.gif



ja chyba już...... jeszcze chwilkę się zadumam, pomyślę, ale nie.... już,już...już - obrażam się.
zzzzzzzwwwwwwwwwrrrrrrrrrrr -pierdyk!

Już!
no
już jestem obrażony
Link do komentarza
Cytat

kurcze jak by u mnie wiedzieli, to by mnie do dzieci nie dopuścili kochana....już i tak mam strach, czy moje dzieci na youtubie nie znajdą filmiku icon_biggrin.gif



nie myślałam o tym w ten sposób - ale tak mi się wydaje , że każdy jest człowiekiem i powinien mieć prawo do jakiejś swojej prywatności - przecież wszystko co robimy , jak fajnie się bawimy - nie przekracza norm jakichkolwiek - wsjo jest ok ... na mój chłopski rozum .... icon_biggrin.gif


Cytat

nie gadaj, nie gadaj, bo ja to najfajniejszy na pewno -icon_smile.gif
i z pokoju Cię nie przeganiałem .......
i w sypialni mojej nie wydziwiałem......
i nie płakałem jak mnie obudziłas - co niestety często mi się zdarza wciaz -icon_smile.gif



icon_lol.gif


Cytat

ja chyba już...... jeszcze chwilkę się zadumam, pomyślę, ale nie.... już,już...już - obrażam się.
zzzzzzzwwwwwwwwwrrrrrrrrrrr -pierdyk!

Już!
no
już jestem obrażony



już nic nie mówię - cokolwiek powiem pogorszy tylko moją sytuację icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

nie gadaj, nie gadaj, bo ja to najfajniejszy na pewno -icon_smile.gif



No ba! icon_biggrin.gif Tacy Prezesi, jak ty, to w ogóle pod inną kategorię fajności podpadają. Ich nie lubić nie można! Nie da się! Bo konsekwencje mogą być opłakane w skutkach.


Cytat

i z pokoju Cię nie przeganiałem .......
i w sypialni mojej nie wydziwiałem......
i nie płakałem jak mnie obudziłas - co niestety często mi się zdarza wciaz -icon_smile.gif



nie zapominaj o poratowaniu ogniem.. icon_biggrin.gif

i to nie ja obudziłam, tylko prostata icon_lol.gif






Link do komentarza
Cytat

nie myślałam o tym w ten sposób - ale tak mi się wydaje , że każdy jest człowiekiem i powinien mieć prawo do jakiejś swojej prywatności - przecież wszystko co robimy , jak fajnie się bawimy - nie przekracza norm jakichkolwiek - wsjo jest ok ... na mój chłopski rozum .... icon_biggrin.gif


no też tak myślę, że nic złego nie robiłam....tylko tańczyłam z innym panem, jak to mój synuś mówi....i to już mu podpada icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wszystkich wielbicieli pozdrawiają "melony? i Mąż Właśnsię urlopować...ie zacęłam


udanego urlopu.
Wielbiciele wiedzą dlaczego wielbią - wielbicielki czasami też wiedzą tylko nic nie powiedzą - ale zdarza się że cierpią, słowo -icon_smile.gif

Brak obrazka



Cytat

Prosto/ata, umiar elegancja oto przymioty każdego prezesa.... icon_lol.gif icon_mrgreen.gif



7 punktów zapisanych w notesie..........


Cytat

icon_biggrin.gif
I chol... yyy ... charyzma.



ooooooooooo..................!!!!! oooooooooosiem punktów zapisanych w notesie -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Wielbiciele wiedzą dlaczego wielbią - wielbicielki czasami też wiedzą tylko nic nie powiedzą - ale zdarza się że cierpią, słowo -icon_smile.gif


ano zdarza się zdarza.....
Cytat

ooooooooooo..................!!!!! oooooooooosiem punktów zapisanych w notesie -icon_smile.gif


swoją drogą kiedyś byś udostępnił ten Twój notesik, bo nie wiem czego się spodziewać...

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Szkoda, że nikt nie zatańczył tak
albo
tak

Ale wszystko przed nami icon_smile.gif



nie no , chyba musiałabym tyle wypić żeby aż nie pamiętać icon_redface.gif .... lepiej ... :hahaha2:

a to slyszal? perełka.... icon_mrgreen.gif
http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ...feature=related


Cytat

Kurcze, Daga, ja też mam parcie na szkło, ale nie płaskie, tylko takie bardziej walcowate... to jest to samo?



eeee.... nie sądzę.... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Leżę, ja miałem kiedyś sejcento icon_smile.gif

ALe clip nie do pobicia.



moim pierwszym samochodem który kupiłam i czekał na mnie jak zdawałam prawko było cinquecento 700 icon_redface.gif :hahaha2:


Cytat

ALe clip nie do pobicia. REEEEEEEEWELKA. Ten najazd na reduktor gazu był pierwyj sort. Leżę i nie wstanę.



miałam tak samo jak pierwszy raz zobaczyłam .... z cztery razy obejrzałam , w międzyczasie powyłam się ze śmiechu a łzy jak grochy mnie po polikach leciały icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

moim pierwszym samochodem który kupiłam i czekał na mnie jak zdawałam prawko było cinquecento 700 icon_redface.gif :hahaha2:




miałam tak samo jak pierwszy raz zobaczyłam .... z cztery razy obejrzałam , w międzyczasie powyłam się ze śmiechu a łzy jak grochy mnie po polikach leciały icon_biggrin.gif




Cóż dodać - na mnie nic nie czekało icon_smile.gif ale z tych samochodzików można było siódme poty wyciskać i pod remiza nie było wstydu icon_smile.gif Zgrałem ściezkę, ustawiam na dzwonek w telefonie. Odmieniłaś moje życie hahahahahaha
Link do komentarza
Cytat

Cóż dodać - na mnie nic nie czekało icon_smile.gif



z premedytacją kupiłam - po trzecim nie zdanym razie kupiłam stwierdzając, że szlag mnie trafi jak za czwartym nie zdam, bo auto stoi i czeka ..... i zdałam .... icon_biggrin.gif

Cytat

ale z tych samochodzików można było siódme poty wyciskać i pod remiza nie było wstydu icon_smile.gif



chyba piosenka zmyliła :hahaha2: ... miałam taki model z gaźnikiem aisan - palił jak ciągnik i gasł pod górkę i za nic nie dało się go wyregulować .... nikt nie dawał rady .... icon_lol.gif

Cytat

Zgrałem ściezkę, ustawiam na dzwonek w telefonie. Odmieniłaś moje życie hahahahahaha



bardzo się cieszę .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Letni chamski podryw to nazwa zespołu icon_smile.gif



wiem, czasem szybciej piszę niż myślę.... dopisałam w czasie kiedy Ty pisałeś icon_biggrin.gif

Cytat

Posłuchaj "Oranżady" i "Brudny dres" nie no sposób na depresję icon_smile.gif



kurcze .... właśnie nie wiem czy przez to przebrnę wszystko ... to nie moje nuty tak naprawdę.... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
w każdym razie jak kupisz tą płytę, to na zlot zabierz .... icon_biggrin.gif


Cytat

Brudny dres" nie no sposób na depresję icon_smile.gif



nie no .... kuźwa ... :hahaha2:
http://www.youtube.com/watch?v=khkf2q_h0As...feature=related

oni chyba tego nie robią na trzeźwo .... nie ma opcji ... :takaemotka:
Link do komentarza
Cytat

wiem, czasem szybciej piszę niż myślę.... dopisałam w czasie kiedy Ty pisałeś icon_biggrin.gif



kurcze .... właśnie nie wiem czy przez to przebrnę wszystko ... to nie moje nuty tak naprawdę.... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
w każdym razie jak kupisz tą płytę, to na zlot zabierz .... icon_biggrin.gif




OK ja też nie słucham rapu ale te 2 kawałki mnie zmusiły do przewertowania tych clipów.
Generalnie mina tych kolesi nad talerzem bigosu - bezcenne. Tym bardziej, ze kiedyś znajoma nie mogła odżałować jak jej bigos się zepsuł i wszystko poszło do "Wisły" icon_smile.gif

Na następny zlot bedzie bigo s według instrukcji.
Link do komentarza
Cytat

weźcie przestańcie, ja siedzę i robię zakończenie miesiąca, właściwie mam robić, bo słucham, oglądam i brechtam się ze śmiechu :4_16_1::flying:



Krzyś ... to tak jak i ja ... słucham jeden po drugim .... icon_biggrin.gif

a , to tak mi się nasunęło jeszcze w temacie dzisiejszej konwersacji tematycznej icon_biggrin.gif

klapki rulez icon_mrgreen.gif
klapki_rulez.jpg
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...