Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Paczka z liściem laurowym na początku - musiałem wziąć na uspokojenie icon_smile.gif



nie no ... tekst też wymiata .... ja wymiękłam na tym jak śliwek zapomniał kupić :hahaha2:

brudny dres też mnie rozłożył na łopaty ... słucham chyba po raz 10 ... tekst wymiata i ... trzy paski ... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Cytat

A to kołysanka dla TYCH co często za kółkiem w trasie spędzają wolny czas.



tys pikne ... słuchałam przed chwilą ... hasła padające w tekście już na forum znamy icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

nie no ... tekst też wymiata .... ja wymiękłam na tym jak śliwek zapomniał kupić :hahaha2:

brudny dres też mnie rozłożył na łopaty ... słucham chyba po raz 10 ... tekst wymiata i ... trzy paski ... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif




tys pikne ... słuchałam przed chwilą ... hasła padające w tekście już na forum znamy icon_lol.gif




Ale jak dozował napięcie - po jednym pasku liczył icon_smile.gif
Link do komentarza
czegoś takiego jeszcze nie przerabiałem
Normalnie - bajka za nic
"Brudny dres" - wymiata

jestem w robocie i zrezygnowałem na słuchanie tych kawałków z "Openera"
Tak inteligentnych młodych ludzików dawno nie słyszałem
Będzie z nich pociecha
A mówią że młodzi rośną nam gupi, analfabeci i "wciągający" tylko nosem
A tu?
A kuku -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

czegoś takiego jeszcze nie przerabiałem
Normalnie - bajka za nic
"Brudny dres" - wymiata

jestem w robocie i zrezygnowałem na słuchanie tych kawałków z "Openera"
Tak inteligentnych młodych ludzików dawno nie słyszałem
Będzie z nich pociecha
A mówią że młodzi rośną nam gupi, analfabeci i "wciągający" tylko nosem
A tu?
A kuku -icon_smile.gif



no fajni są , fajni ... icon_biggrin.gif

i profesjonalni - w każdym calu ... żadnej improwizacji .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

oryginalny gaz w "cienkim" i "Brudny dres" - u mnie na liście prowadzą na razie
I ten kawałek na dyskotece - kiedy kładzie ramię na "panience"



Prezes .... bo to takie swojskie klimaty som ... icon_biggrin.gif ... i nogy same podrygujom icon_biggrin.gif
ależ bym potaniała .... będę miała okazję ... za 3 tygodnie na weselichu u kuzynki icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

reszta może sobie tylko wyobrażać jak sie kiedyś tego słuchało z przejęciem-icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=FUIsSRjw7Fc



oż kurcze ...
wiecie co?
co Wam powiem, to Wam powiem .... na co dzień słucham zupełnie innej muzyki ...
ale....
na imprezach i weselichach najlepiej się człek bawi właśnie przy takich kawałkach ...
trza czasem takiego odstresu .... ja już się doczekać nie mogę 23 lipca ... sama z moimi laskami jadę na weselicho do kuzynki, takie prawdziwe - duże jak to się kiedyś robiło na ponad stówę osób ... się za wszelakie czasy wytaniam ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Prezes .... bo to takie swojskie klimaty som ... icon_biggrin.gif ...


ja bym je nazwał "do bólu przywołujące do porządku"
Zresztą sądząc po wpisach i komentarzach - muszą swoje dane osobowe chronić bardziej niż standardowo -icon_smile.gif
Im wszyscy "ze środowiska" nie wybaczą jednak machania rączką w lewo i prawo i łańcuchów z plastiku i tekstów na trykocie, i kapturka z włóczki -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

ja bym je nazwał "do bólu przywołujące do porządku"
Zresztą sądząc po wpisach i komentarzach - muszą swoje dane osobowe chronić bardziej niż standardowo -icon_smile.gif
Im wszyscy "ze środowiska" nie wybaczą jednak machania rączką w lewo i prawo i łańcuchów z plastiku i tekstów na trykocie, i kapturka z włóczki -icon_smile.gif




trzeba mieć spory dystans do siebie i świata , żeby robić to co oni robią.... taką muzykę....
jeśli ktoś tego nie rozumie , to jego problem ...
i tyle ... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

trzeba mieć spory dystans do siebie i świata , żeby robić to co oni robią.... taką muzykę....
jeśli ktoś tego nie rozumie , to jego problem ...
i tyle ... icon_biggrin.gif



Powód musieli mieć - chyba nie chodzi tylko o komercję i gruby portfel ?

Ostatnio chyba na TVN 7 raperzy o raperach się wypowiadali. Ktoś tam się sprzedał bo poszedł na skróty - a widownia i tak rośnie. Na wszystko jest popyt. Byle tylko na pograniczu przyzwoitości.
Link do komentarza
Północ pykneła - jutro roboczo mam.
Lecę.
Może zgubię adidasa - i mi go ktoś wpadnie na nogę przymierzać w niedzielę - tak się rozochociłem tym tematem-icon_smile.gif
Dzięki za możliwość posłuchania chyba z 15 kawałków mojej nowej ulubionej kapeli
Ożeniłem gdzie się dało - bo warte są tego.
Podobnie za moich młodszych dawali Ci - ale wtedy była jednak bardziej wystraszona jeszcze i mniejsza zrozumiałość tekstów i przesłania - więc zginęły moje kochane dinozaury -icon_smile.gif
Zamiast majteczek w kropeczki sukieneczka i cała reszta
http://www.youtube.com/watch?v=6fGdZh_eg9U
Pozdrawiam i dobranoc -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Północ pykneła - jutro roboczo mam.
Lecę.
Może zgubię adidasa - i mi go ktoś wpadnie na nogę przymierzać w niedzielę - tak się rozochociłem tym tematem-icon_smile.gif
Dzięki za możliwość posłuchania chyba z 15 kawałków mojej nowej ulubionej kapeli
Ożeniłem gdzie się dało - bo warte są tego.
Podobnie za moich młodszych dawali Ci - ale wtedy była jednak bardziej wystraszona jeszcze i mniejsza zrozumiałość tekstów i przesłania - więc zginęły moje kochane dinozaury -icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=6fGdZh_eg9U
Pozdrawiam i dobranoc -icon_smile.gif



Daga zaczęła nie wiedząc jaki diament trzyma pod pościela w szafie w salonie na górnej półce. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ożeniłem gdzie się dało - bo warte są tego.



widziałam ... na facebooku mi kliknąłeś icon_biggrin.gif icon_wink.gif
też przeca wkleiłam ... niech wiedzą ... :hahaha2:


Cytat

Daga zaczęła nie wiedząc jaki diament trzyma pod pościela w szafie w salonie na górnej półce. icon_smile.gif



jakoś tak .... nie było okazji .... zacząłeś temat to poleciało w eter ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
przecież żadne z Was nie pamięta krawata-śledzika ze skaju - no bo skąd -icon_smile.gif
A ja w swoim archiwum występowałem niejeden raz.
No i kurtka z "madery" na napy
Taka kurtka - to była kurtka jedyna i wymagalna -icon_smile.gif
One te krawaty i kurtki gdzieś tam w sieci egzystują.
I włosy przycięte wszędzie krótko - ale na szyi dłuższe na 3/4 -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga zaczęła nie wiedząc jaki diament trzyma pod pościela w szafie w salonie na górnej półce. icon_smile.gif


noooooo..........
albo chyba bardziej że Moder się pointegrował w końcu z forumowiczami tak jak kiedyś Pierwszy Sekretarz z szarym tłumem na 1-szo Majowym pochodzie -icon_smile.gif
Tak to widzę ja -icon_smile.gif


Cytat

na limala? icon_biggrin.gif



jo -icon_smile.gif
spadam
Pa
Link do komentarza
Cytat

noooooo..........
albo chyba bardziej że Moder się pointegrował w końcu z forumowiczami tak jak kiedyś Pierwszy Sekretarz z szarym tłumem na 1-szo Majowym pochodzie -icon_smile.gif
Tak to widzę ja -icon_smile.gif




jo -icon_smile.gif
spadam
Pa



Moder tez człowiek, czasem trzeba opuścić gardę icon_smile.gif

Pytanie ostatnie - ile trzeba mieć lat by pamiętać garderobę, o której wspomniałeś???
Link do komentarza
Cytat

odwal się - pasemka robiłem jodyną - weź spróbuj dzisiaj -icon_smile.gif



daj fotę , bo nie uwierzę icon_mrgreen.gif


Cytat

Moja zona farbowała włosy (czasy liceum w Kielcach) na tusz do pieczątek. Da sie ??? icon_smile.gif



nie no .... matko boska .... ja rozjaśniałam i dawąłam na to zbyt długo trzymaną palett kolor gołębi - wychodził fiolecik niczym drink " błękit paryża " icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...