Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

adam_mk

Uczestnik
 • Posty

  1 381
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  45

adam_mk last won the day on grudnia 29 2018

adam_mk had the most liked content!

Reputacja

218 Dobry doradca

O adam_mk

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  638

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Fajne... Wracasz z zagramanicznych wakacji, odwiedzasz rodzinkę i opowiadasz jak było. Całujesz dziadka, babcię (ojca, matkę) i ... masz spadek. Wola Boska! Adam M.
 2. A może.... pykło? Jakoś tak NIKT TUTAJ i nigdzie indziej nie widzi, ze... Młodych nie rusza. Śmiertelność młodych 0,0000nic% Za to starych - większość pada! W efekcie następuje znaczne (choć bolesne) odmłodzenie narodów! ZUS (czy jak go nazwać w innych krajach) się cieszy i codziennie nowego szampana odbija! MAJĄTEK zwykle mają seniorzy rodu. No to teraz pójdzie w młodsze ręce! Młode to zielone a zielone to głupie. Niewielu ten majatek pomnoży. BARDZO SELEKTYWNY JEST TEN WIRUS!!! Przypadek? - Nie sądzę... I nawet antidotum opra
 3. Ułuż dobiegi i powroty w odpowiednim rozstawie. Daj z 0,5 do 1m przy samym rozdzielaczu, tam gdzie są bardzo gęsto i w wylewkę wchodzą. Adam M.
 4. Dobiegami zwykle ogrzewa się korytarze, ciągi komunikacyjne. Tam nie ma pętli wydzielonej, bo nie jest potrzebna. Adam M.
 5. Dziwnego jakiegoś masz krawca... Może weź krawcową? Adam M.
 6. Ja już w domciu od jakiegoś czasu. Nawet kawę poranną powtórzyłem. Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas! Było wspaniale! No, jak zawsze! Adam M.
 7. Od rana mam robotę. Wracam z niej miedzy 13 a 15. Ogarnę się i jadę. Na 18 dojadę, jak myślę. Hołowczyc gada, ze mam 22 minuty do celu... Adam M.
 8. A ten stary , znany i fajny młynek w fajnej barwie? Obłożony? Mój Hołowczyc już go zna.... Adam M. No, oczywiście, dojadę dzie trzeba jak nie za daleko... Tylko... gdzie? Adam M.
 9. Nie wiem czy nie za późno, ale ja też chcę być! Wpiszcie mnie, jak się da. Spęd u tej Martynki? Adam M.
 10. Rozumiem. Pojawia się od razu BEZ szlafroka... No, jakaś atrakcja to jest! Odporny jestem i mogę spokojnie oglądać greckie torsy. Nawet nocą. Adam M.
 11. Zawiercie? Wpisywać mnie w ciemno! To za moim płotem. Robota się nie wścieknie jak ją rzucę na tych kilka dni... Cuś greckawe to... Obejrzałbym jakiego stoika podpierającego tam V kolumnę... Adam M.
×
×
 • Utwórz nowe...