Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

adam_mk

Uczestnik
 • Posty

  1155
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  39

adam_mk last won the day on listopada 14

adam_mk had the most liked content!

Reputacja

190 Dobry doradca

O adam_mk

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  538

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Komina po ładnym pożarku - nie. Dom czasem - tak. Jak "rakieta startuje" z komina pozostaje pozamykać wszelkie wloty powietrza do niego i rozpocząć modlitwy Adam M.
 2. Co Ty tam wiesz... Paliłaś w takim kotle? Jak się wrzuci do niego kawałek opony czy plastiku to migiem wodę ZAGOTUJE! To są fakty! Papier ostatnio kiepsko się pali. Więcej w nim kredy jak celulozy... A jak na węgiel nie ma kasy, bo żarcie zdrożało to co robić? I... wiem, że tak być nie powinno. Ale jest. Adam M.
 3. Tu nie eko potrzebne. Tu potrzebna jest kasa. Będzie to i eko się pojawi. Samo. W tym eurokołchozie i PLRbis kasy nie zrobimy. Tu zmian potrzeba. Adam M.
 4. Sposób jest! Stary, znany... ZAKAZAĆ używania prądu! Z węgla jest, brudny, śmierdzi... Po co? I problem zniknie! Adam M.
 5. Tych od zabierania nam wolności po kawałeczku chętnie i osobiście kijem bym poczęstował. Nie kij a bogacenie się jest nam potrzebne. Zarobek a nie dotacja czy socjal. Adam M.
 6. Wariat czy żonaty? Nie widzisz, że codziennie nam jakiś mały zakaz robią? A jak jest przerwa w zakazywaniu to nakaz tworzą. Spokojna Twoja rozczochrana! Za niedługi czas podanie o pozwolenie na oddychanie będziesz musiał napisać! Jak dalej pójdzie tak, jak idzie to spełni się Twoje marzenie! Adam M. Poczytajcie... https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/848749,ceny-benzyny-w-usa-za-litr-placa-pol-dolara.html Jeden litr benzyny kosztuje TERAZ tam około 0,5$ Też płacą podatki, a jakoś się da. A ile kosztuje u nas litr benzyny to wiecie... Tak najłatwiej pokazać relację miedzy cenami nośników energii. Oni mają ją TANIO. No to stać ich na luksus typu czyste powietrze. Nas - nie! Adam M.
 7. Jak to było? POLAK POTRAFI!!! Ale.... Kurrrna ta chata! Jak rzad nie potrafi to... oni nie Polacy?! To kogo my wybieramy, aby nami rządzili? OBCYCH? Adam M.
 8. No to co? Nie wiesz, że ślimak to ryba a marchew to owoc? Gdzie nauki pobierałeś? Adam M.
 9. No i z cała pewnością dom ogrzewa ... PRĄDEM! :lol: Przecież paliwa stałe to syf i nie eko... Adam M.
 10. Wiesz co piszesz? MAJĄ SIĘ TRUDZIĆ JAK IM BEZ TRUDU DAJĄ?!!! Po co? Trza ich raz jeszcze wybrać! Dobre są... dają! Ja się zastanawiam, czy powinni mieć prawa wyborcze. Adam M.
 11. Ludzie to dobrze rozumieją bo i ta prawda skomplikowana nie jest. Problem smogu nie zniknie tak długo, jak długo relacja miedzy zarobkami a ceną energii się nie poprawi. Na luksusy to sobie mogą pozwolić bogaci... Kto by nie chciał ogrzewania bezobsługowego, pewnego i taniego? Znacie takich? - Bo ja nie. Adam M.
 12. Kiedyś w tartaku ładowali Ci ile się zmieściło trocin i pytali kiedy przyjedziesz po następne. Odpad to był i zagrożenie... Dziś? Trociny to towar drogi i trudno dostępny. Pellety z niego robią a one maja cenę! Co dziś NIE JEST szwindlem, jak robi się cokolwiek? - Spytaj w skarbowym! (nie ma takiej działalności co szwindlem nie jest!) :lol: Adam M.
 13. Nowoczesne i energooszczędne, ale za darmo ich nie dają... Im nowocześniejsze i bardziej energooszczędne tym droższe, jak życie pokazuje. :lol: Nie są na węgiel.... To źle! Akurat węgla mamy sporo i ceną nie zabija. Nie da się zrobić takich tanich, nowoczesnych i energooszczędnych na węgiel? Do tego - takich co nie smrodzą? Wiem... pcham kij w szprychy... :lol: Problem jak zwykle jest w kasie. Jak mamy nadmiar to możemy być eko. Może by popracować nad tym, abyśmy tę kasę mieli? Adam M.
 14. adam_mk

  Powroty niedzielne...

  Znaczy powtórka potrzebna... Adam M.
 15. adam_mk

  Powroty niedzielne...

  Możesz się nie czepiać WIELKIEJ Cieszki? Robi co chce i co lubi. Nawet jak je żurek bez ziemniaków! :lol: Lubię jak chichota... Adam M.
×