Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

adam_mk

Uczestnik
 • Posty

  1143
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  38

adam_mk last won the day on listopada 7 2016

adam_mk had the most liked content!

Reputacja

185 Dobry doradca

O adam_mk

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  528

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowoczesne i energooszczędne, ale za darmo ich nie dają... Im nowocześniejsze i bardziej energooszczędne tym droższe, jak życie pokazuje. :lol: Nie są na węgiel.... To źle! Akurat węgla mamy sporo i ceną nie zabija. Nie da się zrobić takich tanich, nowoczesnych i energooszczędnych na węgiel? Do tego - takich co nie smrodzą? Wiem... pcham kij w szprychy... :lol: Problem jak zwykle jest w kasie. Jak mamy nadmiar to możemy być eko. Może by popracować nad tym, abyśmy tę kasę mieli? Adam M.
 2. adam_mk

  Powroty niedzielne...

  Znaczy powtórka potrzebna... Adam M.
 3. adam_mk

  Powroty niedzielne...

  Możesz się nie czepiać WIELKIEJ Cieszki? Robi co chce i co lubi. Nawet jak je żurek bez ziemniaków! :lol: Lubię jak chichota... Adam M.
 4. adam_mk

  Powroty niedzielne...

  Znalaznołem! No to... piszem.... W domciu już jezdem od dawna. Po dwóch piwkach utrwalających dochodzę do wniosku, że... Było fajnie. Mogło by być jeden dzień dłużej. Nie wymyślono takiego tygodnia co by miał dwie soboty, co uważam za spory błąd. Chyba zacznę nad tym pracować w wolnej chwili "tymi ręcami" Pogorszyło mi się? Znowu chce mi się chcieć... (no, robić cokolwiek!) Jesteście wspaniali! Dziękuję, że byliście i że ja mogłem być. Adam M.
 5. Wpiszcie i mnie. Od początku do końca. Stanę na uszach aby być... Adam M.
 6. adam_mk

  adam_mk odnajduje się na Forum

  Jakiś taki zaawansowany jest... Ten motorek. Ale chyba się z nim dogadam. Powiadomienia, na ten przykład, dochodzą! :lol: Emotek nie zna albo ja nie umiem mu powiedzieć o co chodzi... Adam M.
 7. adam_mk

  adam_mk odnajduje się na Forum

  Doszło powiadomienie! No to , chyba działa... Imprez szkoda... Następne będą? Doła zaliczyłem, ale już się prostuję, i chyba będę "do wzięcia". Fortuna kołem się toczy... Jednych niesie innych tłoczy. Mnie chyba przestała. Oby. No tłoczyć przestała, ta cholera. Adam M. Motorek jakiś inny ma to forum? Opatrzeć się z nim muszę... Adam M.
 8. O rany... Co ja tu wyczytuję... Mało tu bywam, bo powiadomienia mi nie dochodzą. Coś w ustawieniach chyba mam skopane. Znalazłem prztyczek na dole... to jest to? Adam M.
 9. adam_mk

  Czy produkcja prądu może być opłacalna?

  Teraz będzie kolejna nowelizacja. Mają wprowadzić możliwość zdalnego odłączania instalacji lub/i skracania jej mocy. Od 1 kwietnia podobno... Jak na razie - normalnie jest. NIC NIE WIADOMO DOKŁADNIE. Adam M.
 10. adam_mk

  Podatek katastralny?

  "bo opór społeczny byłby zbyt duży." Ciekawe... Tak duży jak frekwencja w wyborach? Adam M.
 11. adam_mk

  ekologiczne oświetlenie

  Mówi, mówi! Mało czytasz... Wszystko można spieprzyć - wtedy masz rację! Adam M.
 12. " im mniej dom będzie potrzebował tej energii tym będą niższe rachunki za ogrzewanie." Im mniejsze będą rachunki za ogrzewanie tym większe będą za chłodzenie. Adam M.
 13. Lepiej nie będzie, bo... lepiej to już było! W PRLu państwo dotowało ten nasz węgiel w naszej elektrowni, aby nasz obywatel miał, co mu potrzeba. Teraz nie mamy naszych elektrowni a i węgiel diabli wiedzą czy jest jeszcze nasz. Zresztą... Teraz węgiel jest BE. Cacy jest panel fotowoltaiczny (ale my go nie produkujemy). Coś trzeba zrobić, aby naiwni za niego KOMUŚ zapłacili. Banki pomogą! (nie są nasze). Jak się z góry zapłaci za prąd pobrany w ciągu kilkunastu lat - to fotowoltaika jest ok. No, jak tyle wytrzyma... Adam M.
 14. adam_mk

  Jak walczyć z pleśnią?

  Najbardziej szkodliwe to jest nieznajomość problemu i mechanizmów nim rządzących. Brak wiedzy - krótko mówiąc! Aby wstawić poprawnie plastikowe okna na miejsce nieszczelnych należy w tych szczelnych powycinac po kawałku uszczelki. Wtedy jest DOBRZE. - Czyli unieszczelnić te szczelne? - TAK!!! To, po co wymieniać? No jak to po co? A CO producent i jego marketing maja z nimi zrobić? ZJEŚĆ? Okna wymienia się wtedy, jak się stare rozlecą. Adam M.
 15. Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł! Tu trzeba działać na bazie wiedzy o problemie, jego przyczynach. Specjalistą może zostać każdy, kto włoży w to trochę starań. Nie święci garnki lepią! A NIKT nie rodzi się specjalistą. W żadnej dziedzinie! Adam M.
×