Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

adam_mk

Uczestnik
 • Posty

  1 378
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  45

Wszystko napisane przez adam_mk

 1. Fajne... Wracasz z zagramanicznych wakacji, odwiedzasz rodzinkę i opowiadasz jak było. Całujesz dziadka, babcię (ojca, matkę) i ... masz spadek. Wola Boska! Adam M.
 2. A może.... pykło? Jakoś tak NIKT TUTAJ i nigdzie indziej nie widzi, ze... Młodych nie rusza. Śmiertelność młodych 0,0000nic% Za to starych - większość pada! W efekcie następuje znaczne (choć bolesne) odmłodzenie narodów! ZUS (czy jak go nazwać w innych krajach) się cieszy i codziennie nowego szampana odbija! MAJĄTEK zwykle mają seniorzy rodu. No to teraz pójdzie w młodsze ręce! Młode to zielone a zielone to głupie. Niewielu ten majatek pomnoży. BARDZO SELEKTYWNY JEST TEN WIRUS!!! Przypadek? - Nie sądzę... I nawet antidotum opracowywać tak naprawdę nie trzeba... SAMO się u młodych zrobi... Przy okazji - zimny kubeł na łeb i Chinom i USA i ruskim i UE. Giełdy w dół. Złota nie kupisz... Ktoś tu duże lody kręci. Ktoś kto kręci nie krajem, nie kontynentem a światem! Ciekawe kto na tym wszystkim zarobi? Pożyjemy - zobaczymy... Adam M.
 3. Ułuż dobiegi i powroty w odpowiednim rozstawie. Daj z 0,5 do 1m przy samym rozdzielaczu, tam gdzie są bardzo gęsto i w wylewkę wchodzą. Adam M.
 4. Dobiegami zwykle ogrzewa się korytarze, ciągi komunikacyjne. Tam nie ma pętli wydzielonej, bo nie jest potrzebna. Adam M.
 5. Dziwnego jakiegoś masz krawca... Może weź krawcową? Adam M.
 6. Ja już w domciu od jakiegoś czasu. Nawet kawę poranną powtórzyłem. Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas! Było wspaniale! No, jak zawsze! Adam M.
 7. Od rana mam robotę. Wracam z niej miedzy 13 a 15. Ogarnę się i jadę. Na 18 dojadę, jak myślę. Hołowczyc gada, ze mam 22 minuty do celu... Adam M.
 8. A ten stary , znany i fajny młynek w fajnej barwie? Obłożony? Mój Hołowczyc już go zna.... Adam M. No, oczywiście, dojadę dzie trzeba jak nie za daleko... Tylko... gdzie? Adam M.
 9. Nie wiem czy nie za późno, ale ja też chcę być! Wpiszcie mnie, jak się da. Spęd u tej Martynki? Adam M.
 10. Rozumiem. Pojawia się od razu BEZ szlafroka... No, jakaś atrakcja to jest! Odporny jestem i mogę spokojnie oglądać greckie torsy. Nawet nocą. Adam M.
 11. Zawiercie? Wpisywać mnie w ciemno! To za moim płotem. Robota się nie wścieknie jak ją rzucę na tych kilka dni... Cuś greckawe to... Obejrzałbym jakiego stoika podpierającego tam V kolumnę... Adam M.
 12. A myślałeś nad pianobetonem wylewanym? Może być znacznie taniej i wcale nie gorzej. Adam M.
 13. Ja to już, kurczę, gdzieś chyba widziałem... Adam M.
 14. A, bo pierdołami ludziska się zajmują zamiast roztrząsać tajniki dobrego budowania. Coraz młodsze się budują, co prawdziwego życia nie widzieli, to wszystko kupują w marketach, na jakimś alle czy alli a rozumu w tym nie ma. "Tymi recami" robić im się nie chce, to w efekcie - nie umieją. Za to narzekać na wszystko i wszystkich umieją dobrze na fejkbuku ze srajfona. Adam M.
 15. Goje nowym władcom służyć będą bo długi ich do tego zmuszą? Adam M.
 16. Czyżby to było też o Tobie? Nie rozpoznajesz o kim tu się dyskutuje? Wolisz uderzyć się 500 gramowym młotkiem w palec DZIŚ czy żeby Twoje dziecko dostało 1,5 kg młotkiem w palec JUTRO? CIEBIE i DZIŚ i TUTAJ mniej boli.... Adam M.
 17. No, nazwać, ale to niewiele da. Pojęcie "Gierkówka" znasz? To taka droga. Dziś już trochę ciasna ale wtedy - wspaniałość! Edzio inwestował w rozwój, przemysł. Nie wszędzie mógł być i przypilnować to głąby czasem dziwnie tej kasy używały. W kaczolandzie te kredyty idą głównie na rybę a nie na wędkę. Ciemność widzę, widzę ciemność..... przed nami. Adam M.
 18. To udostępnij zjadaczom chleba darmową energię i zobacz kto Cię odwiedzi!!! :lol: Seryjny samobójca nigdy nie śpi! :lol: Adam M.
 19. Jak rządzi rynek to ludzie głosują NOGAMI. I to chyba jest najbardziej sprawiedliwe. Masz dobry towar (nieważne - jaki) masz zbyt! Jego wielkość jest limitowana CENĄ (czyli dostępnością). Ale... to już historia... Było. Można się od tego co jest "odwrócić" i swoją rzepkę skrobać. No, jak pozwolą.... A nie pozwalają!!! Adam M.
 20. A muszą OSOBIŚCIE go tworzyć? Ja nie zazdroszczę tym, którzy sprawiają, ze taki dochód jest. Niech zarabiają nawet milion na minutę. W socjalizmie jest jednak irytujące, że ze zwykłego nadania partyjnego mamy takich, co BIORĄ (a nie zarabiają) naprawdę duże pieniądze w np. spółkach skarbu państwa kompletnie się na niczym nie znając i nie tworząc tego dochodu. Mierni, bierni ale wierni dobrze opłacani. A od roboty to zawsze były chamy i traktor... Adam M.
 21. Ja to rozumiem, ale... Czemu zostałeś zadłużony, skoro "nic Ci nie skapnęło"? Najprostsza pomoc wszystkim to zmniejszenie obciążeń! Niewiele kosztuje, proste, szybkie, tylko... Nie ma komu dziękować za to, "że coś dał" BO NIE DAŁ! Po prostu - nie zabrał... Adam M.
×
×
 • Utwórz nowe...