Skocz do zawartości

Problemy z Forum


Recommended Posts

Dzień dobry,

jak widzicie mamy problem z Forum. Zaktualizowaliśmy silnik i są kłopoty z widocznością. Dziś po 17 będę siedział z informatykiem i naprawiał, mam nadzieję, że do jutra załatwimy problem.

Tymczasem możecie przełączyć widok forum - na dole, po lewej w liście rozwijanej „styl" na Subway 4.5. To pomoże, ale znikną niektóre funkcjonalności.

Będę pisał w tym wątku, co się zmieniło i w przyszłości poproszę Was o zgłaszanie problemów, których nie wykryłem.

Pozdrawiam

Marcin Szymanik

Zrzut ekranu 2020-11-20 o 12.27.40.png

Link do komentarza

Jeszcze mnie naszło, bo może faktycznie zajrzeć ktoś, kto nie będzie wiedział.

Poniżej instruktaż nowych funkcjonalności wykonany przez Animusa.

Zmiana koloru, oznacza zmianę szaty graficznej (zaznaczając opcję "ocean") w taki sposób, aby wszystko widoczne było jak wcześniej.

forum.jpg

Natomiast poniżej Animus obrazkowo wyjaśnił, jak teraz można edytować post.

 

UQQMGFA.png

Link do komentarza

trzeba mieć szczęście, żeby po długiej przerwie wpaść na forum i na problemy trafić :D

 

 

na 4.4 nic nie widziałem, na 4.5 coś widzę, ale to co widzę, dalej mi się nie podoba...jakoś nie mam wrażenie, że wszystko jest ok ;)

ja sobie zawsze w takich momentach zadaję pytanie - po co zmieniać coś, co dobrze działa ? (no chyba, że dobrze nie działało, to inna sprawa)

Link do komentarza
2 minuty temu, usiek napisał:

Lepsze jest wrogiem dobrego :)

 

z ust mi wyjąłeś....już wiele razy się na tym przejechałem, jak zrobiłem upgrade softwaru,, się zj....o, a potem przez kilka godzin przywracałem stan poprzedni :D

a inne moje ulubione - to nie rób nikomu dobrze, nie będzie ci źle ;)

Link do komentarza
18 godzin temu, usiek napisał:

Na samym dole strony jest "Styl", zmieńcie sobie na Sybway 4.5. 

Ja miałem domyślnie 4.4 i nie widać było tytułów itd.

To ja odwrotnie.

Miałem takie mdławe na Sybway 4,5

Zmieniłem na 4,4 z tym że wtedy w kolorach pokazał się ten Ocean.

No i to jest to soczyste i wyraźne co miałem do tej pory.

Dzięki.

Link do komentarza

Spostrzeżenie mam.

Kiedy "najeżdżam" kursorem po prawej stronie na Aktywność, to wcześniej rozwijały mi się opcje. Niektóre były przydatne, mogłam podejrzeć na przykład aktywność na wszystkich wątkach, na których dotąd pisałam. Nie ma teraz tej opcji. Jest nieaktywna, za to jak klikam na ikonę aktywności, to pokazują mi się jakieś dzikie opcje filtrowania. Nie wiem, czy to zostało zmienione celowo, czy po prostu nie działa jak powinno.

 

Link do komentarza
15 minut temu, daggulka napisał:

Spostrzeżenie mam.

Kiedy "najeżdżam" kursorem po prawej stronie na Aktywność, to wcześniej rozwijały mi się opcje. Niektóre były przydatne, mogłam podejrzeć na przykład aktywność na wszystkich wątkach, na których dotąd pisałam. Nie ma teraz tej opcji. Jest nieaktywna, za to jak klikam na ikonę aktywności, to pokazują mi się jakieś dzikie opcje filtrowania. Nie wiem, czy to zostało zmienione celowo, czy po prostu nie działa jak powinno.

 

U mnie gdy kliknę na "cała aktywnośc" to pokazują się wszystkie posty łącznie z tymi klubowymi a jeśli kliknę "dzisiejsze posty" to podobnie tylko bez klubowych. Chyba tak.

Link do komentarza

Sprawdź aktualizacje przeglądarki.

 

Masz aktualną wersję Google Chrome

Wersja 87.0.4280.66 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Zaloguj się ponownie na forum po zmianie na 4.4 v

Sprawdziłem, po przejściu   na 4.4 v  musisz przynajmniej odświeżyć stronę, bo od razu nie działa  i kliknąć w pasek aktywności, po chwili wystarczy najechać kursorem i sam się już wysuwa, za każdym razem. :hug:

Link do komentarza
55 minut temu, animus napisał:

Sprawdź aktualizacje przeglądarki.

 

Jest ok.

55 minut temu, animus napisał:

 

Masz aktualną wersję Google Chrome

 

Korzystam z Firefoxa.

55 minut temu, animus napisał:

Wersja 87.0.4280.66 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Zaloguj się ponownie na forum po zmianie na 4.4 v

Sprawdziłem, po przejściu   na 4.4 v  musisz przynajmniej odświeżyć stronę, bo od razu nie działa  i kliknąć w pasek aktywności, po chwili wystarczy najechać kursorem i sam się już wysuwa, za każdym razem. :hug:

 

Już czarowałam na różne sposoby, nawet czyszczenie historii  i ciasteczek uskuteczniłam. Nie pomogło.

Nic to, pozostanę na stylu 4,5 .... w końcu i tak rzadko korzystam z czegokolwiek innego, niż tylko standardowego czytania i czasem pisania na Forum :)

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
11 minut temu, zenek napisał:

Szanowna @Redakcja

 

Nie działa edycja postu dziś, przynajmniej mnie przed chwilą

 

Sprawdziłem, powinno działać bez problemu. Po kliknięciu na trzy kropki po prawej stronie postu i po wybraniu opcji „edytuj” co się dzieje?

8 minut temu, Appleowner napisał:

Oooo, ile krzaczków :zalamka:

image.png.d0755c00dcbcad306329cd682aa842e3.png

Będę obserwował. Zaskoczyli mnie :icon_rolleyes:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...