Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

joks

Uczestnik
 • Posty

  6 404
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  41

Wszystko napisane przez joks

 1. Co ludziom z tymi ledami ........????!!!! w kiblach nawet montują... taka nowomoda.???? Potem suma sumarum wychodzi kicz..
 2. Strasznie dużo napisałeś ...a w jednym zdaniu dasz radę zmieścić co potrzebujesz? Tak konkretnie?
 3. Śmierdzi i szczypie w oczy ......wiem o czym piszesz ...na to samo klejone były płytki PCV , otwórz okna i rwij wszystko , maska na dziub , i heja . kilka meterków zerwałem ....spoko , i jeszcze dycham ..
 4. Skąd wiesz że z azbestem? Pierwsze słyszę że były kiedyś takie wykładziny... Klej z azbestem?????? Zerwij to wszystko , wynieś do hasioka i po problemie
 5. usuń możesz coś więcęj powiedzieć o tej żywicy ?
 6. Heniu .....nie przesadzaj , zwykła posadzka samopoziomująca pewne będzie użyta , nie ma co się chłop pytać o pozwolenia na takie pierdoły . I niczyjej zgody na to nie potrzebuje .
 7. A co jest pod tymi wykładzinami?
 8. Nie mam ani jednego grzejnika w domu , jestem happy , Temperatura podłogi zależy tylko i wyłącznie odemnie , w zimę fajnie jest się przejść zmarzniętymi stopami ....bo czuć ciepło .. I temperatura otoczenia oscyluje w granicach 23-25 st..
 9. No to faktycznie sporo jeżeli instalacje odpadają . Jaki to region Polski ? bo to też ma znaczenie .
 10. To jest problem zmywarki , pewnie na zaworze za pompką siedzi jakiś śmieć i zaworek puszcza wodę do środka . Podwiązanie tego wężyka wyżej powinno pomóc .
 11. Sprawdż czy rusza się , znaczy czy ucieka do tyłu te kolanko . Te z którego wypływa woda .
 12. Wyjdzie i wejdzie równie łatwo , nawet bez dziur . To bezsensowna walka . Ja również mam pod chałupą taki sam grunt jak Ty .Nawalczyłem się z nim przy pomocy zmodyfikowanego szpadla gdzie zamiast zwykłego trzonka miałem zamontowany dość gruby łom . Dodam że jak przybierałem się do wykopu to było kilka tygodni suszy , jak tylko koparka wyjechała z działki zaczęło kropić i tak kropiło dwa tygodnie że miałem wykop zalany równo z powierzchnią gruntu .Niestety na glinie woda stoi jak na folii . Jak miałem już fundamenty zasypałem piachem , zawibrowałem i olałem żeby się nie przejmować ...a co tam jest pod spodem ....?? nie interesowałem się i do tej pory się nie interesuję . Z chałupą nic się nie dzieje.. Wypompujesz tę wodę to z powrotem nacieknie z zewnątrz , zasada naczyń połączonych , fizyki nie oszukasz . Ten piasek miałeś wibrowany ? zagęszczany?
 13. Cis. , przeczytałem jeszcze raz Twój post ......nie rób nic , serio . I się nie przejmuj .
 14. Ale suma sumarum chłop z filmiku jest zadowolony.....
 15. Zgadza się , najprościej przeciąć rurkę kątówką poniżej przecieku , wykręcić obie części rurki , dodać śrubunek uprzednio skracając jedną z rurek o długość śrubunku , nagwintować . Prosta robota tylko narzędzia potrzebne . Zostawienie tego przecieku lub doraźne łatanie może się zemścić .
 16. No to faktycznie się nie popisał .Ja bym naciął i wyrównał do żądanej szerokości pilarką z regulowaną głębokością cięcia i wypełnił korkiem . Pojedyńczych desek nie wyciągniesz , zdemolujesz całą podłogę.
 17. Pierwsze doświadczenie z ocieplaniem miałem jakieś 18- 19 lat temu ......i jak widzę te bloki to oprócz tego że przydałoby się malowanie to nic się nie łuszczy .
 18. A czy fachowiec został poinformowany jak ma wyglądać wykończenie ?? korek ? listwa ? sylikon? Czy rozmawiałeś z majstrem jak ma to wyglądać i jakie są twoje oczekiwania ? Przez jedną dylatację ...wychodzi że fachowiec w całej chałupie ...jakoś kupy to się nie klei ..
 19. Ja tam pazerny nie jestem...
 20. To teren prywatny .W sezonie bywam tam z dzieciakami praktycznie co wekend , to jedyne miejsce gdzie spokojnie można pomoczyć tyłek i powędkować nie będąc narażonym na rozdeptanie .pozwolenie na przebywanie w tym miejscu to taki bonus od właścicielek posesji za wykonaną robotę , a robię coś u nich co roku przed sezonem turystycznym .W lato wszędzie na wszystkich pobliskich plażach i polach biwakowych same miejsca stojące i syf a tam .....cisza , spokój , trawka , plażyczka , pomościk ......aż się chce... Mogę tam przyjechać z namiotem nawet na całe wakacje i nikt odemnie złotówki nie weźmie a jeszcze i conieco postawi ..
×
×
 • Utwórz nowe...