Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

joks

Uczestnik
 • Posty

  8 022
 • Dołączył

 • Dni najlepszy

  62

Wszystko napisane przez joks

 1. Mam DeWollta 18v , makitę 12v , dzisiaj se dokupiłem Metabo 18v..
 2. Po długim namyśle doszedłem do wniosku że nie ma dla mnie tutaj miejsca .Nie potrafię zrozumieć że posty są wycinane tendencyjnie , nie tylko moje (nowa władza na forum się rozgaszcza i takie jej prawo że wycina to co dla niej niewygodne bądź niesmaczne, to jej, tej władzy uznaniostwo ). Wszyscy drą się o demokrację w wiadomych wątkach ale nijak nie potrafią sami jej się podporządkować ..nawet na tak niskim poziomie jakie zaczęło reprezentować to forum .Uroboros , retro , animus , daga (3,5 userów - bo daga wpada sporadycznie ,na ogólnopolskie forum to nie wiem czy dużo czy mało )......jeśli kogoś pominąłem to przepraszam całe kółko wzajemnej adoracji ....prowadżcie to forum ku jego świetlanej przyszłości .Myślę że forum sobie poradzi bez moich porad ...z doradców został mhtyl -szanujcie go ( jak ktoś zechce mu wlepić bana niech się zastanowi dwa razy bo wiedzę ma sporą )zenek - zna się na wszystkim i niczym , bustera warto słuchać ....i z doradców to chyba tyle na tym forum. Zrozumiem jak post zostanie usunięty i się nie zdziwię ..
 3. Tak jak radził animus ...wyciąć co niepotrzebne i dołożyć tego ciemniejszego panela ...albo próg .
 4. joks

  Koronawirus

  Wcale nie twierdzę że z tym transportem jest wszystko cacy ....Tylko ta ,,Wybiórcza'' jako źródło informacji mi nie pasuje .
 5. joks

  Koronawirus

  Próbujesz namówić mnie na prenumeratę ?
 6. joks

  Koronawirus

  Tiaaa ,,Wybiórcza '' już wiele razy oświeciła nas prawdą
 7. W kilku miejscach jest - patrz drugie zdjęcie i krokiew szczytowa.Cieślom coś nie pykło . Ciężko poprawić taką więźbę jak jest pełne deskowanie klepnięte .
 8. Na moje oko to kto inny stawiał więźbę a kto inny będzie krył ten dach ....To nie jest wina dekarza choć według mnie nie powinien za to się brać dopóki więźba nie zostanie poprawiona .
 9. joks

  Koronawirus

  Coraz głośniej się o tym mówi że to jedna wielka ściema ..
 10. joks

  Koronawirus

  Pisałem o biedrze w której najczęściej robię zapasy na pandemię , kiedyś tam było co innego i cośtam robiłem w tych pomieszczeniach więc wiem ile sklep ma powierzchni ...Nawet z magazynem .I uwierz że norma dzisiaj - jeśli chodzi o te 15 m poooooszłaaaa. A ten link co wkleił Animus z koranapierd....m to widziałem na fejsie ...Obawiam się że zaliczam się do tych 10ciu % które tam wymieniono ......nieświadomych zagrożenia ...
 11. joks

  Koronawirus

  Obostrzenia dotyczące ilości klientów w sklepie na 15m2 chyba wzięły w łeb ....Na moje oko i po kilku rozmowach ze znajomymi ludzie zaczynają być zmęczeni całą tą paniką ...Z moich znajomych , a mam ich sporo nikt osobiście ne zna jakiejś osoby z wirusem .
 12. UFFFF................ Lepszy ban od redakcji jak od wirusa ....
 13. Proszszszzzz..... To już chyba rozdwojenie jaźni ....
 14. Mhtyl ma bana ?

  1. zenek

   zenek

   tak wynika z postu Redakcji - tylko co znaczy długi - ja kiedyś miałem chyba miesiąc

  2. zenek

   zenek

   Nie wiem, skad sie to tu wzięło? wiesz o co chodzi????

 15. No i wiemy kto kapuje.... Jesteś taki nieskazitelny że pierwszy rzucasz kamieniem?
×
×
 • Utwórz nowe...