Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2017


Recommended Posts

To jest temat w którym można zapisywać się na Letnią Konferencję Aktywu Forum - LetKA 2017.
Prosimy o zapisywanie się na Zlot do 31 maja 2017.

Noclegi każdy rezerwuje samodzielnie do 31 maja w Ludowej Altanie wysyłając maila na kontakt@ludowaaltana.pl

Podczas zapisywania proszę podawać:
- ilość osób,
- czy pobyt będzie z noclegiem, czy bez,
- pobyt od piątku czy od soboty.

Informacje na temat Zlotu znajdują się tutaj: https://forum.budujemydom.pl/forum/257-letka-2017-letni-zlot-forumowiczów-budujemy-dom/

Pozdrawiam
Marcin

LISTA OBECNOŚCI:
1. daggulka od piątku
2. bajbaga od piątku
3-6. aaaa+3 (2 dzieci) od piątku
7-9. coolibeer + Beata + Wojtuś (tylko sobota)
10. Baru (od piątku)
11. aru (od piątku)
12-16. Tymek+Lusi+2 dzieci (od piątku)
17-22. gawel + 5 osób
23-27. Tinek + Tinkowa + Tinkciątko +2 (sąsiadka z synkiem) = razem 5 sztuki tylko sobota
28-32. Autorus  2+4  bez noclegów.
33-37. Trzylwy,  +Trzech żona +  troje Trzech dzieci.  od piątku do soboty
38-40. molytek + molytkowy małż +  molyciątko   (sobota).
41-42. cieszynianka + Petrus  (sobota) 
43-46. Oś + 3 sztuki - sobota 
47. Bobiczek
??  Pit + Pitek ????
48-73. bohaterowie reportaży Lilianny Jampolskiej publikowanych w miesięczniku Budujemy Dom

 

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość gawel

Nie  chcę być wredny drodzy Forumowicze, aczkolwiek mam to w standardzie z racji kilku czynników wrodzonych jak również i z wyboru i powiem tak: Może już wystarczy tego zwlekania z zapisaniem się na Zlot, Redakcja od kilku lat stara się z nami spotkać i ugościć z bardzo pozytywnym z resztą skutkiem, więc jakież to powody wpływają na zwlekanie z decyzją o wzięciu udziału???

Tak czy siak przychodzi mi do głowy fragment tekstu piosenki Maryli Rodowicz pt. "Niech żyje bal" (...) " drugi raz nie zaproszą nas wcale...."

 

Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dnia 9.05.2017 o 20:25, TINEK napisał:

Gaweł pogania to się trza wpisać

Tinek + Tinkowa + Tinkciątko = razem 3 sztuki

tylko sobota

A gdzie sąsiadka????? 

Dnia 24.04.2017 o 02:34, bobiczek napisał:

Kurde....bydzie bida...chyba....

Karczma Bida... Dobre jedzenie tam mają 

Dnia 9.05.2017 o 20:30, bajbaga napisał:

Zaksięgowane :yahoo:

Znowu picie będzie ;)

Link do komentarza
Dnia 29.05.2017 o 17:42, bajbaga napisał:

Poszło - tu i tam :D

Rysiu! Bardzo Cię przepraszam za zawracanie d....Małża jak się dowiedziała, że się wybieram do Wrocka i na Letkę (i to z młodym!), nie gada ze mną od wczora...z wieczora....Gości mamy z zagrabanicy. Podobno to też moje goście....

:4_joy::4_joy:

2 minuty temu, Pit-4 napisał:

Rysiu! Bardzo Cię przepraszam za zawracanie d....Małża jak się dowiedziała, że się wybieram do Wrocka i na Letkę (i to z młodym!), nie gada ze mną od wczora...z wieczora....Gości mamy z zagrabanicy. Podobno to też moje goście....

:4_joy::4_joy:

Jest mała szansa na sobotę.....:13_upside_down:

Link do komentarza
46 minut temu, Pit-4 napisał:

Małża jak się dowiedziała, że się wybieram do Wrocka i na Letkę (i to z młodym!), nie gada ze mną od wczora...z wieczora....

Dobrze masz :D

47 minut temu, Pit-4 napisał:

Gości mamy z zagrabanicy. Podobno to też moje goście....

:4_joy::4_joy:

 

A to już gorzej....:icon_cry:

 

Dnia 24.04.2017 o 07:33, Buster napisał:

 

Ja też szykuję się ale raczej tylko na sobotę i nie wiem w jakim składzie więc na razie nie zgłaszam się.

To i ja w tym stylu......wstępnie deklarowałem się ale chyba nic z tego nie wyjdzie.Traf chciał że właśnie 10 czerwca będę bardzo potrzebny "w domu"
Nie zależy to ode mnie ale od pewnej decyzji pewnego organu.
Jeśli decyzji organu (pozytywnej)nie będzie to pojawię się na zlocie. Ale to będę wiedział 1-2 dni przed tym terminem.Myślę że mimo tego znajdzie się i dla mnie miejsce w sobotę przed Altaną.Tak sądzę.

Link do komentarza

No niestety - mnie nie będzie tym razem. To pierwszy raz od wszechczasów, jest mi bardzo przykro. Do dziś kombinowałam jak to zrobić , ale nie da rady - dziś Kaśka ma bierzmowanie na 18 godzinę, a jutro starszą córę muszę zawieźć na lotnisko na lot wieczorny , bo wraca na włości za morza po urlopie.  Na domiar złego jutro rano "wyskoczył" pogrzeb znajomego, głośna ostatnio w mediach sprawa. Ech - sami widzicie, nie rozdwoję się :bezradny:

Ale Wam życzę wspaniałej jak zwykle zabawy .... i dużo fot chcę :) 
Do zobaczenia następnym razem, buziaki :x

Link do komentarza
Dnia 9.06.2017 o 11:15, daggulka napisał:

No niestety - mnie nie będzie tym razem. To pierwszy raz od wszechczasów, jest mi bardzo przykro. Do dziś kombinowałam jak to zrobić , ale nie da rady - dziś Kaśka ma bierzmowanie na 18 godzinę, a jutro starszą córę muszę zawieźć na lotnisko na lot wieczorny , bo wraca na włości za morza po urlopie.  Na domiar złego jutro rano "wyskoczył" pogrzeb znajomego, głośna ostatnio w mediach sprawa. Ech - sami widzicie, nie rozdwoję się :bezradny:

Ale Wam życzę wspaniałej jak zwykle zabawy .... i dużo fot chcę :) 
Do zobaczenia następnym razem, buziaki :x

No i już mi się lżej cierpi, że tYż miĘ nie było....

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...