Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

autorushd

Uczestnik
 • Posty

  4 088
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  4

Wszystko napisane przez autorushd

 1. Nie do końca, wodę miał zawsze. Chyba się ukorzenił i teraz zaczyna iść w górę.
 2. Bluszcz na razie lubi kopułę. 2 lata nic a tu w końcu ruszył. Zobaczymy jak mu to pójdzie.
 3. Szukam sposobu jak zacienić okno. Jest sporo rozwiązań ale .... nie na okna łukowe. Konkretnie chodzi o największe przeszklenie czyli wyjście tarasowe. Wysokość max 3,5m i to w kształcie koła a nie zwykłych łuków. I 5 sek temu wpadło mi do głowy żeby zamocować na ramie magnesy neomydowe i do tego lekka konstrukcję która po sezonie idzie do garażu. Kiedyś testowałem folie odbija jace światło ale po kilku latach je zdjąć to trzeba być mistrzem świata.
 4. Dzięki za info. Jest jeszcze pomysł z deską tarasowa na legarach. Sprawdzam możliwości.
 5. Taras lada moment zostanie skończony Mam takie pytanko, jak to obrobić? jest to cześć fundamentu, zazbrojona. Nie chce tego obklejać płytkami. Potrzebna imo jakaś masa wyrównująca, odporna na warunki atmosferyczne.
 6. Pogoda jest fajna wiec działamy. Po południu ma padać , na to też jesteśmy przygotowani. Przybył zbiornik na deszczówkę.
 7. kolega Eryk robił budżetowo , trzeba by się z nim naradzić. Zmiekczacz od kolegi Qbek17 dotarł Na działce pojawił się szkodnik.
 8. Wyspa już świeci. Jest pewnie problem bo nie ma synchronizacji z dwoma starymi sterownikami od RGB. Ale wszystko da się naprawić
 9. Ale to już by zaczęło dziwnie wyglądać. Myślę, nad dołożeniem 1szt po boku. pamiętajcie, że to jest sklepienie tj krzywa ściana.
 10. Racja, teraz tez już to wiem. Z ilością możnaby jeszcze coś zrobić , z wysokością bardzo ciężko.
 11. Kuchnia walczymy dalej :) Blaty gotowe, świetnie wycięte. Firma dała radę. Ale ponieważ trochę to trwało kot wymiękł ;)
 12. Malowanie zakończone. Ponoć farba ma się mniej brudzić. Zobaczymy. HIHI, no ze tak powiem ciekawe. Dzięki za linki.
×
×
 • Utwórz nowe...