Skocz do zawartości

Dom pasywny, kopuła Autorus


Recommended Posts

Ponieważ kangaxx nie mógł wpaść zabrałem ze soba oprócz rodzinki jeszcze kolegę Eryka z zona i psem icon_smile.gif Kolega Eryk tez buduję kopułę i ma już zapiankowaną. A ponieważ jest z Tarczyna czyli niedaleko ode mnie często u niego przesiaduje i sobie podpowiadamy jak byśmy określony problem rozwiązali. Zawsze łatwiej budować w dwójkę niż samemu. Szczególnie kopuły.

No i teraz już na pewno się zapisze na nasze forum icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

podnośnik koszowy załatwiony z neta icon_smile.gif



Mógłbyś przed piankowaniem zrobić zdjęcia z mocno wyciągniętego wysięgnika, jak wygląda Twoja posiadłość "z lotu ptaka", pewnie to niezły widoczek będzie icon_lol.gif
No i kiedyś, jak wykończysz, jakimś dronem zarejestrowałbyś jak te kopułki widzą pasażerowie linii lotniczych icon_mrgreen.gif

Jeśli będziesz miał takie zdjęcia, myślę, że pokażesz je nam icon_lol.gif
Link do komentarza
To byłaby fajna sprawa, najlepiej z małego helikopterka. Ale z wysięgnika cóż pomyślę nad ta sprawą.

Odnośnie piankowania to termin został przesunięty na następny tydzień. Wiąże się to z odwołaniem podnośnika i ogólnym stresem bo miało być a nie ma. A człowiek się nastawił.

Ma to jednak też dobre strony, spokojnie pójdę do syna na zakończenie roku, szczególnie ze będzie co świętować.
Link do komentarza
Cytat

W prognozie pogody? no zlituj się. icon_smile.gif

Media oczywiście, że kłamią. Ale, i tak najskuteczniej okłamujemy samych siebie. :(


Już nieraz było tak, że zapowiadali opady w moim regionie no i padało ale trzy dni później icon_biggrin.gif
Oczywiście życzę Ci aby ta prognoza deszczowa się nie sprawdziła ,a jak już to niech kopułę omija z daleka, najlepiej niech u sąsiadów pada icon_biggrin.gif
Link do komentarza
czarno widzę prognozy...czarno
Cholewcia masz pecha z tą pogodą bo lało, leje i ma lać na razie
Jeśli miałoby mieć duży wpływ technologicznie (a ma przecież ogromny) ja bym poczekał jednak na jakąś pogodową stabilizację.
Co nagle - to po diable
Gdy się człowiek spieszy - to się diabeł cieszy
Nie od razu Kraków zbudowano
I może jeszcze - Spiesz się powoli
icon_smile.gif

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
"Spadł kiedyś w lipcu Śnieżek niebieski,
Szczekały ptaszki, Ćwierkały pieski.

Fruwały krówki Nad modrą łąką,
Śpiewało z nieba Zielone słonko.

Gniazdka na kwiatach Wiły motylki.
Trwało to wszystko Może dwie chwilki.

A zobaczyłem Ten świat uroczy,
Gdy miałem właśnie Przymknięte oczy.

Gdym je otworzył, Wszystko się skryło
I znów na świecie Jak przedtem było.

Wszystko się pięknie Dzieje i toczy...
Lecz odtąd często Przymykam oczy".


Julian Tuwim
Cuda i dziwy
icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Dotarły posiłki. Niestety dziś był duży wiatr wiec za dużo się nie udało zrobić.


Lepszy wiatr niż deszcz icon_biggrin.gif Widzisz, jakoś prognozy deszczowe się nie spełniają i oby się nie spełniły icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...