Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

patrz , Rysiu ... stronkę trzasnąłeś ... ino nie ten wewontek , to gaci nie bedzie ... icon_biggrin.gif

Cytat

Bo ci, dbają o przyrode i nie przemęczają kuni.
I na płozach, a nie na kołach.



no tak , racja .... i tak biedne te zwierzątka ... icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
ale cały czas mam w pamięci , że kiedyś chopaki się określili , że pomogą i za koniki robić mogą.... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Ale oni i tam - ognisk nie palą.

Ale nie ma problemu - jak będzie taka potrzeba, to dla Ciebie watrę postawimy i rozpalimy, że heeeej ! icon_biggrin.gif




Bo ci, dbają o przyrode i nie przemęczają kuni.
I na płozach, a nie na kołach.




No, no, góral z krwi i kości icon_biggrin.gif

Cytat

a poza tym - baba z wozu , koniom lżej ... icon_lol.gif



I dlatego będziemy tak układać towarzystwo, coby na jedne sanki były trzy baby i jeden chop icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Niejeżdżacy na nartach też będą mogli pojeździć okok stoku na specialnych oponach tz. Daga, Barbossa, Siwy



yhy .... zapewne .... icon_lol.gif

Cytat

i labas



jasne , jasne .... Ty niejeżdżący .... takie kity to se możesz ... icon_razz.gif


Cytat

Aha, w karczmie na stoku robią dobrą herbatkę z śl.........ą.



o , i to jest pierwsza dobra wiadomość a zarazem najważniejsza w tym wpisie ... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

tam każdy coś miał rozgrzewającego na tych saniach ... ciężko spamietać .... icon_biggrin.gif


Oooooo ja sobie wypraszam! Stanowczo zaprzeczam, jakobym miała jakoweś swoje napoje wyskokowe podczas kuligu!! Jak również z podczas jazdy nie spożywałam takowych icon_smile.gif
Ale potwierdzam - flaszeczki krążyły w ruchu ciągłym.
PS. Pozdrowienia z ferii - nareszcie zimowych!! icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Wolałabym odewrotnie...


Mosz racja Sister!!

Cytat

Jo tyż niejeżdżąca...icon_smile.gif


No coś Tyyyy?? icon_eek.gif

Cytat

no cześć , bara .... jak tam leberstwo przebiega? icon_biggrin.gif


Aaa dzięki, dzięki całkiem sympatycznie icon_smile.gif
Dzisiaj laski se zażyczyły łyżwy do połednia, przed chwilą łobiadek beł i terozki sadło zawiązujem.
A potem teoretycznie się na stok wybieramy od 18 do 22. Zobaczymy, czy leń w nas nie zwycięży naszej silnej woli icon_smile.gif.
Link do komentarza
Cytat

Znaczy, na kulig się nie nadajesz... icon_sad.gif


Taż ja nie mówiłam, że ja nie będę pić przed wyjazdem na kulig i po powrocie icon_smile.gif.
Ja nie będę spożywać jeno w trakcie, bo mi się za często skraplanie uczuć włącza przy spożyciu, a przy mrozie wystawiać doopę... ojjj nieeee....
A w ogóle, dlaczemu akurat Retro głos zabiera, jak łon nie jedzie???? icon_wink.gif

Cytat

za 2 tygodnie o tej porze będę piła kawkę i czekała na Rysia z którym podróżować na KulKĘ będę ... icon_biggrin.gif


A ja już nartować będę z Labasem, Blondiną i Małoletnim Złośliwcem icon_smile.gif.
Jak dobrze pójdzie - oczywiście...
Link do komentarza
Cytat

noż kurde ... zawsze musisz być lepsza , co ? icon_twisted.gif icon_lol.gif


Daga mu weźmiemy komplet nart , załozymy po 1 każdy potem weźmiemy sie pod rękę i eyzyk fizyk pojedziemy. w razie czego jakoś dojdziemy na tych 2 nogach icon_mrgreen.gif co ty na to? Wiesz jak sie polamiemy to nas zagipsuja w pozycji ginekologicznej i wrucimy na bagazniku dachowym
Link do komentarza
Cytat

Daga mu weźmiemy komplet nart , załozymy po 1 każdy potem weźmiemy sie pod rękę i eyzyk fizyk pojedziemy



wiesz ... ja mimo wszystko jednak chciałabym bardzo dożyć tych wnuków.... icon_mrgreen.gif


Cytat

no, pewnie, jeszcze na wszelki wypadek "becikowe" wypłacą z góry...... -icon_smile.gif
Ech Ty niepoprawny , optymistyczny marzycielu -icon_smile.gif



icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...