Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Cytat

Maciek ... trza było tego nie pisać.... icon_lol.gif
choć ja oczywiście zamierzam z zaległego zaproszenia niezrealizowanego rok temu skorzystać icon_mrgreen.gif



Właśnie wróciłem, tzn naprawiłem bramę i furtkę, zatrzasnąłem wszystko, a na dodatek do pilnowania domostwa wypuściłem kota i psa icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza

Do Wszystkich kuligowców
Jak będziecie dojeżdzać do ośrodka to nie pchajcie się przez główne wejście, (jest po lewej stronie drogi i po schodach pod górkę), tylko objedźcie ośrodek (za ostatnim budynkiem w lewo i znów w lewo w bramę).
Jest tam parking i można wejść tylnym wejściem - bez złośliwych komentarzy proszę icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Do Wszystkich kuligowców
Jak będziecie dojeżdzać do ośrodka to nie pchajcie się przez główne wejście, (jest po lewej stronie drogi i po schodach pod górkę), tylko objedźcie ośrodek (za ostatnim budynkiem w lewo i znów w lewo w bramę).
Jest tam parking i można wejść tylnym wejściem - bez złośliwych komentarzy proszę icon_biggrin.gif




znaczy od tyłu zwyczajnie? icon_lol.gif
dobra, dobra ..... miało być bez komentarzy ..... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam wszystkich łobecnych i noełobecnych...
Wieści mam mocno wujowe icon_evil.gif
W zeszłym tygodniu Justka miała anginę - dzisiaj poszła do szkoły. Od soboty Aga gorączkuje - dzisiaj się z nią do lekarza wybrałam - urwawszy się z pracy na 2 godziny - no i oczywiście angina icon_sad.gif. Koło 16 miała 40 stopni na osi. Noszszsz kurna załamka!
Na dodatek wew robocie ciężka porażka, przestałam liczyć na urlop piątkowy icon_sad.gif. A jak przyjadę w piątek po nocy to nart ze sobą wlec nie zamierzam bo w sobotę to tylkow kolejkach się stoi a nie jeździ. A w niedzielę to o 15 cza wracać a nie na narty się pchać!
No wcurwa - jak to Siwy mawia - mam giganta, no!!
Link do komentarza
Cytat

Joł... U mnie Slubny chory i Smark tez chory... Szpital w chałupie... Mam nadzieje ze ich wykuruje co by małego z babcia zostawic...



u Baru wszystkie 4 gwiazdy zachorowały .... na domiar złego "wyszły" u Niej inne komplikacje .... ale ja jestem dobrej myśli i wierzę i w Barę i w Ciebie , Ulcia - dacie radę ... icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja też „prądkuję” – ale nie zamierzam się poddawać. icon_mrgreen.gif

Najwyżej będę jechał wolniej – tylko między atakami kaszlu. icon_cool.gif :smile:



jak trza będzie Cie reanimować - krzycz , będę siedzieć obok ... icon_biggrin.gif

Cytat

icon_biggrin.gif (od razu przepraszam za prostackie skojarzenie i czepianie się zwykłego przejęzyczenia)
Dobrze, że ze Smoczycą jedziesz, to może jakoś razem zaradzicie.



icon_razz.gif


Cytat

No bo ja naprawde nie wiem z jakimi swiniami sie Slubny zadawał, ze chrumkac zaczał...



zapytaj .... niewykluczone , że Ci powie ... icon_lol.gif


Link do komentarza
icon_wink.gif

Cytat

Joł... U mnie Slubny chory i Smark tez chory... Szpital w chałupie... Mam nadzieje ze ich wykuruje co by małego z babcia zostawic...


Cyrylu, siostro ma bliźniacza, wytłumacz proszę, że Twój małżonek nie ma świnki, tylko się wziął i bezczelnie przeziębił.
Bo powstały pewne wątpliwości w tej kwestii.
Link do komentarza
Cosik dzisiaj zastój forumowy czy cós??
Jutro popierdzielam w robocie jeno na drugą zmianę - na pierwszej siedzę w chałpie robiąc za służbę zdrowia. I już se wymyśliłam, że w ramach tej właśnie służby zdrowia rozbiorę choinki w chałpie, odmrożę zamrażarkę - tą w lodówce, se poodkurzam i może nawet podłogę zmyję... Kto wie??? Plany mam szczytne, a co z nich wylizie to obaczym.
Natenczas udaję się na nocny odpoczynek...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...