Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Na chwilę obecną - tak. Ale - tak jak Daga już pisała - wszystkie 4 mam chore - 2 anginy i dwie wirusówki. Teoretycznie mam zarezerwowany bus na piątek, mam ugadanego brata z żoną do dziewczyn na łikend... Ale co z tego wyniknie?? Tego nie wie nikt...
Idę spać, bo mi się gały kleją...

Cytat

Właśnie? I jak nawet nie myśl żeby nie jechac, to tak jakbym ja nie dotarł na zlot letni u mnie


Gaweł!
Weź nie świruj, dobrze?
Luknij se na mapę - gdzie Łańcut a gdzie Labasowe Krościenko i nie porównuj odległości w Ruścu!!
Link do komentarza
Cytat

A z Dagą to tylko trochę ponad 100km, a 300 niestety solo. icon_rolleyes.gif



a Rysiu to też przesadził .... jakie 100? jak nic 200 bedzie ... o ile nie więcej ... ostatnio wyszło że 5 godzin - jakby było bez przystanku w Zakopcu .....
Paczcie jak myślał - cwaniak jeden : "dwie godziny się z nią przemęczę" .... nic z tego , Rysiaczku - 4-5 godzin razem .... możesz się jeszcze wycofać icon_twisted.gif
Link do komentarza
Kurde Smarka dzisiaj w nocy w wannie moczyłam... Ale chyba sa skutki i spadła temp. o 2 stopnie... Istnieje szansa ze przyjedziemy...

Blizniaku moj kochany... noz przeziebił sie ten moj Slubny a ja mam nadzieje ze mi tej swinskiej odmiany do chałupy nie przywlokł...


Cholercia... Brakuje mi polskich liter
Link do komentarza
Cytat

Na wszystkie świnki,bóle głowy, temperatury najlepsza jest śliweczka z herbatą lub bez. icon_biggrin.gif


Wersja bez chyba lepsiejsza icon_smile.gif
Słuchajcie! Dostaję świra.
Co chwilę słyszę, że którąś coś boli, latam mierzyć gorączkę, latam z piciem, albo ta - która jest akurat w lepszej formie bo lekarstwo zadziałało - schodzi sama po picie. Jeść nie chcą, nie pcham, ale coś w bebech przy antybiotykach wrzucić muszą. Temperatura u wszystkich waha się od 38 do 39,4... icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Jeść nie chcą, nie pcham, ale coś w bebech przy antybiotykach wrzucić muszą. Temperatura u wszystkich waha się od 38 do 39,4... icon_cry.gif




To mi wyglada na przeziębienie. A przeziebienie, to choroba wirusowa. Antybiotyki na wirusy nie działają - za to osłabiają "wolę walki" organizmu. Bez antybiotyków " (samoistnie) leczy się" 3 do 5 dni, a z antybiotykami do 7 dni.

Jesli już, to anybiotyk (mała dawka) po wyzdrowieniu.

Wapno, aspiryna, witamina C + dużo picia.

To taka dygresja.
Link do komentarza
Cytat

To mi wyglada na przeziębienie. A przeziebienie, to choroba wirusowa. Antybiotyki na wirusy nie działają - za to osłabiają "wolę walki" organizmu. Bez antybiotyków " (samoistnie) leczy się" 3 do 5 dni, a z antybiotykami do 7 dni.

Jesli już, to anybiotyk (mała dawka) po wyzdrowieniu.

Wapno, aspiryna, witamina C + dużo picia.

To taka dygresja.


Rysiu!
Ty mnie naprawdę nie doceniasz, żeby nie powiedzieć, że masz o mnie złe zdanie icon_cry.gif
Pisałam, że dwie mają anginę, a to bakteryjne przecież dziadostwo i te dwie dostają antybiotyk, plus coś na zbicie gorączki. Dwie pozostałe - zwykła wirusówka z wysoką gorączką, smarkiem i kaszelkiem - te dostają coś na zbicie, na kaszel i coś do nosa.
Link do komentarza
Cytat

Rysiu!
Ty mnie naprawdę nie doceniasz, żeby nie powiedzieć, że masz o mnie złe zdanie icon_cry.gif
Pisałam, że dwie mają anginę, a to bakteryjne przecież dziadostwo i te dwie dostają antybiotyk, plus coś na zbicie gorączki. Dwie pozostałe - zwykła wirusówka z wysoką gorączką, smarkiem i kaszelkiem - te dostają coś na zbicie, na kaszel i coś do nosa.



Ty sie lepiej dobrze zdezynfekuj zanim się z nami przywitasz ... icon_razz.gif icon_twisted.gif
Link do komentarza

ście zapomnieli odliczyć .... icon_rolleyes.gif


3 dni 4_16_1.gif

Cytat

Bracie Blizniaku i koffani moi... Coraz czarniej to widze... Wypadam juz z roboty,Slubny przed chwila dzwonił ze Smarkowi zjechalo do 38 a jemu skoczyło do 39.5....



okład mu zrób icon_mrgreen.gif - choć nie wiem, bo jak teraz schudłaś to możesz nie mieć z czego .... icon_razz.gificon_biggrin.gif

Cytat

Chyba zaczne kadzidła palic w intencji icon_rolleyes.gif



zapaliłam jedno - o zapachu opium ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak umie po góralsku, to jasne że brać icon_lol.gif



z góralskich, to mam.. Górniak icon_biggrin.gif , Bratanków, Golców i Kayah z Bregovicem icon_smile.gif

Cytat

Nawet dwa, ale czy jakieś usb icon_eek.gif to nie wiem icon_lol.gif



w tym, co najmniej jedno, od tyłu icon_lol.gif

Cytat

molyt bier Vivaldiego, będzie miał kto auto pchać... icon_mrgreen.gif



o, to już na pewno wzięłam!! icon_confused.gif icon_biggrin.gif


uffff... ależ męczące to przeglądanie, bo trochę umca,umca,umca... też mam icon_mrgreen.gif tongue.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...