Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

śliczna jest ... icon_biggrin.gif , zaraz pewnie dopowiedzą złośliwce , że nie bo smok psuje efekt ... icon_lol.gif

Cytat

PS. Nie obiecuje że będę na kuligu ale obiecuję że każdy wróci do domu z plakietką icon_biggrin.gif



no tak, Bara mieszka niedaleko chyba .... icon_wink.gif ... a już miałam nadzieję, ze "po trupach" będziesz ... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

w każdym razie - bardzo dziękuję w imieniu swoim i innych ... każdy będzie miał pamiątkę - to juz w końcu tradycja ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Wpadł mi do głowy pomysł ...... na pierwszy rzut oka - może Wam się wydać dziwny i już słyszę te "nieeeeee" i "dajmy se spokój" ale mimo tego postanowiłam to co wymyśliłam zapodać..... i zapytać co o tym myślicie .... i najważniejsze - co labas o tym myśli - czy da się to zrobić nie wzbudzając zbyt wielkiej sensacji .... icon_biggrin.gif

ZRÓBMY IMPREZĘ PRZEBIERANĄ !!!!!!!
tego jeszcze nie było .... byłoby ciekawie, śmiesznie ..... fajnie ..... icon_biggrin.gif


nie wiem, czy miałyby być przebrania rozmaite


Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

221_1252.gif


czy też np. w rytmie disco .....czyli styl zasadniczo odjechany dowolny ... gdzie wystarczy błyszcząca koszula i peruczka oraz wielkie żółte bryle u panów a kiecka czy bluzka wyszarpana mamie z lat młodości u pań ... icon_mrgreen.gif

Brak obrazka

23003.jpg

33841.jpg

33330.jpg

3384203.jpg

3044202.jpg

Brak obrazka





A TERAZ MOŻECIE BIĆ.....
icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif
Link do komentarza
Mam pierwszy głos - na "nie"...

Cytat

No helloł wszystkim!
Ja się wypisuję w takim razie - nienawidzę się przebierać!! Dla mnie to robienie z siebie głupka i żaden fan - sory.



poniżej moja odpowiedź ... zdecydowałam przenieść tutaj, zeby każdy wiedział, ze nie chodzi o jakiś wyrafinowany strój tylko o zabawę ....
i jak zaznaczyłam - jeśli będzie dużo głosów na "nie" - to zrezygnują z pomysłu ....


Cytat

bo wiesz ... ja mam tak, że na codzień wyglądam nienagannie - bez makijażu , wymodelowanych włosów i ciuchów niedresowych nie ruszam się z domu - nie lubię być oceniana i boję się krytyki - z ręką na sercu przyznaję ....
ale kilka razy uczestniczyłam w takich imprezach (raz nawet sie przebieraliśmy baby za facetów, a faceci za baby ) i to jest rewelacyjny odstres ..... pod warunkiem, że podchodzi się do tego z jajem .... czego się boisz? oceny? krytyki? śmieszności? czy po prostu nie potrafisz się zdystansować do swojej osoby?
założenie peruki , odjechanych okularów i błyszczącej bluzki do jeansów to ma być na śmiech , a nie ze stresem "O k*&^^() , jak ja wyglądam" icon_rolleyes.gif
sorry za bezpośredniość , ale znamy się trochę i obie zawsze piszemy i gadamy co myślimy .... więc Ci napiszę , że nie ma co się oburzać tylko zadać sobie pytanie : " a dlaczego raz w życiu nie mogę zrobić z siebie głupka i bawić się przy tym rewelacyjnie"?
przecież nikt się nie bedzie w króliczka playboya ubierał.... chodzi o to , żeby było śmiesznie .... nie mylić z "narażeniem się na śmieszność" icon_rolleyes.gif

kurcze ... myślałam, że to panowie będą psioczyć ... a tu niespodzianka .... icon_eek.gif

oczywiście jeśli inni będą mieli takie samo zdanie jak Ty , to odpuszczę.... z bólem , ale odpuszczę ....
bo uważam, że to mogłaby być bardzo fajna odjechana impreza ....

Link do komentarza
Od zarania dziejów karnawał jest i był kojarzony z balami „przebierańców”. Sam od „zawsze” bywam na takich i jestem (byłem) współorganizatorem takowych.

Problem jest w tym, że taka impreza, aby była udana, musi być w całości podporządkowana „tematowi przewodnemu” . W całości, to znaczy zgodnie z tematem prowadzona (musi być „wodziryj”), odpowiednia i dostosowana „oprawa muzyczna”, dobrane konkursy, loterie, itp.
Przebranie jest tyko i wyłącznie jednym z elementów takiej (dobrej) imprezy.

Sam pomysł jest przedni, ale w przypadku naszej imprezy pt. „kulig”, raczej sprowadzi się do „krótkotrwałej przebieranki czasowej”.

Nie mniej jednak, tak jak napisałem wyżej. Samo pomysł jest przedni i warty przemyślenia.
Może zbierzemy siły i zorganizujemy „bal budowniczych i budowlańców” z tematycznymi sekcjami np. „upadłej wentylacji grawitacyjnej”, „tak wyglądam po wybudowaniu domu (za 100.000zł)”, „mimoza w ogrodzie”, itp.

Mamy czas, może się udać. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie mniej jednak, tak jak napisałem wyżej. Samo pomysł jest przedni i warty przemyślenia.
Może zbierzemy siły i zorganizujemy „bal budowniczych i budowlańców” z tematycznymi sekcjami np. „upadłej wentylacji grawitacyjnej”, „tak wyglądam po wybudowaniu domu (za 100.000zł)”, „mimoza w ogrodzie”, itp.

Mamy czas, może się udać. icon_biggrin.gif




nie no .... padłam ..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

no to mamy kłopocik , bo
- nie wiem kto mógłby się tym zająć .... nie mam doświadczenia w organizowaniu TAKICH imprez ... icon_sad.gif
- jak i jakie zorganizować te konkursy i skąd wziąć nagrody .... także z doświadczenia wiem, że ludziska nie są chętni do brania udziału w końkursach .... nawet jeśli są nagrody ... tym bardziej, że grono będzie raczej ścisłe i niewielkie ...

pomysł takiej imprezy o której piszesz - jest super .... ale nie wiem, czy do wykonania .... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Oj tam, dla chcącego ……..
Każdy coś przygotuje i impreza wypali – wszak różnych specjalistów u nas dostatek. Nie taką imprezę sami zorganizowaliśmy – choćby Zlot FM.

Smutki i stresy zawsze trzeba „topić” i to nie tylko wiosną.

A tak na marginesie, moja wyobraźnia już widzi, jak Adaś przeprowadza "obrzęd gromniczy wśród adeptek budowlanych wentylacji grawitacyjnej icon_mrgreen.gif



Tyle, że nie na tej imprezie – zbyt mało czasu.
Link do komentarza
Przenoszę z HP...

Cytat

nie gadaj , że nie masz w domu żadnej disco imprezowej cekiniastej czy świecącej bluzki z czasów młodości... masz przecież córę w wieku mojej starszej , na pewno coś ma .... nie ściemniaj ....
niech stracę - czerwoną szminkę Ci pożyczę ....


No żesz w mordę!! No nie mam!! Ja taką miłość do przebieranek mam od nowości i nic na to nie poradzę. Nie przypominam sobie, żebym się kiedykolwiek jako mała dziewczynka przebierała w mamy sukienki czy buty icon_redface.gif Każdy bal karnawałowy w przedszkolu był dla mnie katorgą - jedyne co pozwalałam mamie na mnie włożyć, to jakaś czapka - byle by nie była zbyt wymyślna.
Na dyskoteki nie chadzałam, bo nie lubiłam tego typu imprez. I nadal mnie takowe nie pociągają. Czyli ciuchów jak wyżej nie posiadam. Cekinów i ogólnie świecących szmat nie cierpię!!
Ewa siedzi koło mnie, bo usiłujemy jej angielski zgłębić i jak jej przeczytałam, co napisałaś - oburzyła się okrutnie! "Napisz temu Smoku, że ja w takim czymś nie chodzę! Więc nie mam!! A poza tym, nawet jakym miała to i tak byś się w to nie zmieściła". Wyrodna córka icon_mrgreen.gif, ale niestety ma rację icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga, wyluzuj – w goglach źle się pije i tylko dlatego ich nie założę. icon_biggrin.gif
Ta impreza ma już sporo przeładowany program – nic nie wciśniemy.

Ale możemy zorganizować następną ; wiosenno-letnią.



w sumie - masz może rację .... czasu za mało - miesiąc został..... icon_rolleyes.gif
wiosenno - letnią organizuje Redakcja (jeśli będzie) , czyli pozostaje karnawałowa - za rok zimą....
dobra , odpuszczam ....
niech będzie jak zwykle ....
Link do komentarza
Oj tam!
Się już nie odzywam.
Róbta, co chceta - się przebierajta albo co...
Ale ja od razu mówię, że ja nie mam zamiaru się przebierać i wcale przez to nie zamierzam się gorzej bawić - chętnie Was poobserwuję.

Siwy!
Wymiękłam z tymi goglami i piciem icon_lol.gif

Barbossa!
Do narciarzy będę przygotowana, ale wolałabym jednak nie siedzieć na imprezie w grubych portkach narciarskich, twardych butach i z nartami na ramieniu icon_mrgreen.gif I w kasku na głowie icon_lol.gif Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ewa siedzi koło mnie, bo usiłujemy jej angielski zgłębić i jak jej przeczytałam, co napisałaś - oburzyła się okrutnie! "Napisz temu Smoku, że ja w takim czymś nie chodzę! Więc nie mam!! A poza tym, nawet jakym miała to i tak byś się w to nie zmieściła". Wyrodna córka icon_mrgreen.gif, ale niestety ma rację icon_smile.gif



no wyrodna , wyrodna .... ale z tego co pamiętam ze Szczawnicy to faktycznie z Niej szczypiorek i mogłabyś nie wleźć icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Kurcze ... tak siedzę i myślę.... i sama jestem w szoku, że tak łatwo odpuściłam taki fajny pomysł ... a może jednak? bez szaleństw ... albo z szaleństwem jak kto woli .... bez końkursów , jeno mjuzika disco i śmieszne ciuchy ...icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Już widzę oczyma wyobraźni Bare i Moose w przebraniu dresiarzy obwieszone złotymi łańcuchami (wyjaśnienie w popierdółkowie icon_biggrin.gif ) , a Aga dżempelka za Szeherezade by fajnie wyglądała ... molytek za sexi kelnereczke , a Kotek to sama nie wiem - może Zorro by Mu pasował .... Barbossa za Barbosse ..... a Cirilka to może cuś z służby zdrowia? .... a ja to nie wiem .... za Fione Shrekową w zielonej postaci może - miałabym okazje pierwszy raz od 20 lat ubrać kiecke .... ? icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
a kto nie ma pomysłu ... to wąsik, koszula , żel na kudły .... i za Rhetta butlera z Przeminęło z wiatrem .... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

kuuuuurde .... ale by był odjazd .... a ile śmiechu ..... icon_biggrin.gif

może zastanówcie sie jeszcze? icon_mrgreen.gif

no dobra , dobra .... już nie maltretuję .... ale moja wyobraźnia nie daje mi spokoju .... teraz mi sie to po nocach bedzie śniło icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Kurcze ... tak siedzę i myślę.... i sama jestem w szoku, że tak łatwo odpuściłam taki fajny pomysł ...



pomysł jest naprawdę super icon_smile.gif
i coraz bardziej żałuję, że mnie z Wami tam nie będzie icon_sad.gif bo pomysłów na przebranie mam mnóstwo...
raz zdarzyło mi się wygrać w takim konkursie przebierańców - wiedźmą byłam... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

pomysł jest naprawdę super icon_smile.gif
i coraz bardziej żałuję, że mnie z Wami tam nie będzie icon_sad.gif bo pomysłów na przebranie mam mnóstwo...
raz zdarzyło mi się wygrać w takim konkursie przebierańców - wiedźmą byłam... icon_mrgreen.gif




widzicie, widzicie? icon_biggrin.gif
a już myślałam, że ze mną coś jest nie halo i jakieś dewiacje u mnie niechybnie zdiagnozujecie ... icon_lol.gif

eluś - świetny pomysł .... można by urządzić głosowanie (głosy, urna - wiecie) na najfajniejsze przebranie - z nagrodą icon_biggrin.gif
na pewno byłoby ciekawie .... icon_mrgreen.gif

kurcze ...oczywiście nie naciskam ... głośno myślę tylko .... icon_rolleyes.gif
może- wypowiedzcie się ....
nie trzeba uzasadniać , wystarczy krótkie "tak" lub "nie" i będziemy wiedzieli czy jest w ogóle o czym gadać....
bo te 2-3 osoby z 25 to niewielki odsetek uczestników.... i nie wiem czy warto podjąć temat czy dać sobie spokój na ament

już wiem .... zrobię ankietę .... bo może ktoś się wstyda majestatu i nie chce się wypowiadać , choć nie wiem niby dlaczemu - bo sie znamy wszyscy jak łyse kunie ... no ale dobra , zakładam .... głosujcie ...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Trzeba było od razu napisać, że to pod dachem... 
    • Krokwie poziome (kleszcze) i pionowe (słupy) są odsunięte od ścian około 40-50cm, więc stwierdziliśmy z kumplem, że to za daleko żeby mocować profile UD do ścian. Może źle się wyraziłem pisząc w powietrzu, bo pofile UD będą przykręcone do krokwi poziomych (kleszczy), ale tylko wschód-zachód, bo te dwie pozostałe płatwie są 30cm wyżej i tam nawet nie ma jak już nic zamocować. To oczywiście niezgodne ze sztuką, bo krokwie coś tam zawsze pracują razem z dachem, dlatego dajemy krzyżowy, OSB i dopiero GK, to samo na skosach. Btw na ścianach szczytowych będzie piana Pur, więc profil by nam zalali pianą jakby był przykręcony do tej ściany. Oczywiście pewności czy to pękać nie będzie 100% nie ma. GK na łączeniach z sufitem i ściankach kolankowych ze skosami będą łączone profielem elastycznym. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Parking ma dużo większą wytrzymałość na ściskanie niż Termo fundament... zatem musi być twardszy... Przecież one mają zasadniczo różne docelowe zastosowanie...   TERMONIUM fundament:         Parking odpowiedniej grubości  zastąpić może termonium, ale w żaden sposób nie może być odwrotnie     
    • W opisie mam tak  Czyli nie ma różnicy czy zastosuje ten czy który mam obecnie eps200 parking w sumie wygląda on mi na lepszy dużo twardszy , ale tamten dedykowany do fudamentu więc jestem głupi z tego ale to i to EPS ... 
    • Kiedy właśnie o to chodzi, żeby sufit podwieszony był zupełnie niezależny, niezwiązany z tym stropem drewnianym, obitym OSB...   Do stropu drewnianego, przez płytę OSB przymocujesz zaczepy do swojego sprzętu sportowego... Będzie on narażone na drgania, przeciążenia, uderzenia przy mniej, czy bardziej intensywnych ćwiczeniach - tak jak ostrzegają wyżej koledzy... Na stropie betonowym może nie bardzo odczuwalne byłyby te ruchy i nie powodowałyby drgań, które spowodują pękanie podwieszanego sufitu z płyt g/k na połączeniach płyt g/k... Jeśli zrobisz wg Twojego planu - czyli sprzęt podwieszony poprzez sufit z wykończeniem g/k - na 100% w krótkim czasie będzie zarysowany sufit... właśnie na połączeniach płyt g/k...   W poprzek pokoju dasz gęściej profile CD60 - co 30 cm - i to powinno mechanicznie wytrzymać obciążenie płytami g/k... będzie sobie wisiał, przecież niczym dodatkowo nie obciążony, a przez otwory, o których pisałem wcześniej, niezależnie od podwieszonego sufitu, umocujesz sprzęt do belek obitych płytami OSB... sprzęt będzie sobie działał, ale nie oddziaływał na g/k... Można pomyśleć o stelażu krzyżowym, ale wydaje mi się, że przy niespełna 3 metrach szerokości pokoju, będzie to przerost formy nad treścią... Jak masz wielkie wątpliwości co do ciężaru podwieszonego sufitu, to (nie wiem co na to powiedzą koledzy) można zastosować PŁYTĘ G-K SPECJALNĄ 2600x1200x6,5MM PRO FLEXI NORGIPS...     No, ja tak bym zrobił... prosty, jednopoziomowy, gęstszy  stelaż, płyty 12 mm, otwory na montaż sprzętu wprost do drewnianego stropu...   Jeszcze uwaga:   Płyta nie powinna się o ścianę opierać - ona ma wisieć na stelażu... przy profilach CD60 zamocowanych co 30 cm, będzie wisieć na pięciu profilach...   Płyta ma 260 cm długości, więc i  tak będzie jeszcze połączenie na jej szerokości do tych 290 cm pokoju...   Będzie miało co pękać - w razie drgań i ruchów stropu...  
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...