Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Redakcja

Galeria fuszerki

Recommended Posts

Cytat

z12423521Q,Budowa-okraglej-kladki.jpg

Kto widział okrągłą kładkę?

Barka pewnie widziała...

łoooo, jak to tam wcisnęli... icon_eek.gif

dawno już tam nie byłem, bo ostatnio jak byłem to jeszcze nic sie nie działo icon_lol.gif

Taka sztuka nowoczesna zawierająca w sobie elementy tradycyjnego ogrzewnictwa i nowoczesnej formy przekazu sygnału TV przy wykorzystaniu współczesnych technik łączenia materiałów icon_lol.gif

fbc6abdfa20d0f56a32a5195b1a79116.jpg

Cytat

Taka sztuka nowoczesna zawierająca w sobie elementy tradycyjnego ogrzewnictwa i nowoczesnej formy przekazu sygnału TV przy wykorzystaniu współczesnych technik łączenia materiałów icon_lol.gif

W dodatku chroni dom, przesyłając wszystkie pioruny do studia telewizyjnego.

Cytat

Ogrodowa skrzynka przyłączeniowa typu Wosh&Go

Zawsze mówiłem, że zegarek bez wodotrysku to nie zegarek...

Cytat

Będzie pan zadowolooony!!!...

ffa7cce66a94646687bc18bfb88f414e.jpg

to co jest na tych schodach to jest zmora kobiet które chodzą w butach na obcasach - wiecznie w takim czymś fleczki zostawiam icon_evil.gif

Cytat

te wszystkie zdjęcia to autentyki???

Nie, k...a, fotoszopy z Marsa!

Cytat

to co jest na tych schodach to jest zmora kobiet które chodzą w butach na obcasach - wiecznie w takim czymś fleczki zostawiam icon_evil.gif

Stałem dzisiaj za drzwiami w przychodni i obserwowałem paniusię na 15 cm szpilkach, jak odważnie w to wdepnęła. Stopni było 2 razy więcej, ale pochylnią nie poszła, bo to 5 razy dłuższa droga. O dziwo, nie złamała obcasa, chociaż przyglądałem się uważnie.

Cytat

Nie, k...a, fotoszopy z Marsa!

Przecież, żeby niektóre z tych rzeczy wymyśleć to trzeba armii geniuszy...

Cytat

Przecież, żeby niektóre z tych rzeczy wymyśleć to trzeba armii geniuszy...

Przecież wśród dziesiątków tysięcy budowlańców, gdzieś muszą się skrywać geniusze... icon_lol.gif

Nie przesadzaj, dawno nie byłem u kuzynki w mieście nad Brdą, to się wybiorę. Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

Cytat

Znając moje szczęście to wszyscy spotkają się na mojej budowie

Cytat

Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

Bo teraz takie czasy że elektrycy się za murarkę biorą icon_lol.gif

Cytat

Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

to co mam przywieźć z rozweselaczy? icon_lol.gif

Cytat

Bo teraz takie czasy że elektrycy się za murarkę biorą icon_lol.gif

K...a, brak zleceń... icon_biggrin.gif

Cytat

to co mam przywieźć z rozweselaczy? icon_lol.gif

Się dziwnie pyta, jakby nie wiedziała... icon_lol.gif

Cytat

Nie przesadzaj, dawno nie byłem u kuzynki w mieście nad Brdą, to się wybiorę. Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

i dopiero wtedy będą spięcia i napięcia icon_lol.gif

Jeśli kiedykolwiek ruszę z budową to nie omieszkam...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dziękuję, to świetnie, mogę jechać na zakupy   Myślałem o tablicówce, bo dawała mi spokój, że plama nie wyjdzie i na pewno dobrze pokryje. Natomiast ze względów ekonomicznych zrezygnuję - mam poprzednią farbę, którą malowana była kuchnia, więc jej użyję po prostu na farbę na plamy. Pewnie będzie to widoczne, no, ale - bez większego remontu, nie spodziewam się idealnych efektów.
    • Stąd tez nurtuje mnie pytanie. Bo budując piwnice oczekiwałem również że będzie to chłodne miejsce latem. Czy ocieplając we właściwy sposób z użyciem termobloczkow, unikając wszelkich mostków w kontakcie z gruntem uzyskam chłodną piwnice czy miejsce o podobnym mikroklimacie jak parter? Oraz czy chcąc uniknąć utraty ciepła z kotłowni która znajduje się w piwnicy (w przypadku gdybym jednak nie chciał ogrzewać wszystkich pomieszczeń bądź w ogóle grzewać piwnicy) musiałbym ocieplić całe pomieszczenie kotłowni od wewnątrz?    W kwestii izolacji czy w tym miejscu w przejściu wystarczy xps na posadzkę czy tu się też daje termobloczka?   
    • Firma Clipper posiada w swojej ofercie szeroki asortyment kontenerów na budowę w celu stworzenia zaplecza dla ekip technicznych, budowlanych. Chodzi o stworzenie im odpowiednich warunków do pracy, odpoczynku czy przeglądania i analizowania dokumentacji technicznej. W ofercie znajduje się kilka wariantów podzielonych ze względu na wyposażenie. Ich specyfikacja dostępna jest pod niniejszym linkiem: https://clipper.pl/wynajem-kontenerow/
    • Tak nasączony (a raczej opity) styropian jaki ostatnio wyrzucałem, to sam nie mogłem uwierzyć że taki może być. Wręcz w nim woda chlupotała, a ważył jak betonowy bloczek. Dlatego zmieniłem zdanie o nasiąkliwości styropianu.
    • Trafne, bardzo trafne określenie Tylko smutne jest to że autor tematu założył temat i tyle my go widzieliśmy a tak bardzo mu niby zależało na szybkim rozwiązaniu problemu.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...