Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

• 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Taka sztuka nowoczesna zawierająca w sobie elementy tradycyjnego ogrzewnictwa i nowoczesnej formy przekazu sygnału TV przy wykorzystaniu współczesnych technik łączenia materiałów icon_lol.gif

W dodatku chroni dom, przesyłając wszystkie pioruny do studia telewizyjnego.
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

te wszystkie zdjęcia to autentyki???

Nie, k...a, fotoszopy z Marsa!

Cytat

to co jest na tych schodach to jest zmora kobiet które chodzą w butach na obcasach - wiecznie w takim czymś fleczki zostawiam icon_evil.gif

Stałem dzisiaj za drzwiami w przychodni i obserwowałem paniusię na 15 cm szpilkach, jak odważnie w to wdepnęła. Stopni było 2 razy więcej, ale pochylnią nie poszła, bo to 5 razy dłuższa droga. O dziwo, nie złamała obcasa, chociaż przyglądałem się uważnie.
Cytat

Nie przesadzaj, dawno nie byłem u kuzynki w mieście nad Brdą, to się wybiorę. Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

i dopiero wtedy będą spięcia i napięcia icon_lol.gif

Jeśli kiedykolwiek ruszę z budową to nie omieszkam...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, dostałam się na studia magisterskie w Opolu i szukam aktualnie jakiegoś mieszkania / pokoju w dobrej cenie. Czy nie jesteście przypadkiem sami studentami z Opola i nie szukacie aktualnie współlokatora lub Wy lub Wasi rodzicie szukacie najemcy? Będę wdzięczna za odpowiedzi, niestety miejsca w akademikach są już zajęte. Rok akademicki tuż tuż a ja jestem bez dachu nad głową...
    • Witam, posiadam działkę na którą zostało wydane pozwolenia na budowę. Działka jest ogrodzona, wymiary działki to 16.7 x 94 (94m wzdłuż drogi). Na działce nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W pozwoleniu na budowę jest, że budynek jednorodzinny musi być min. 6m od granicy przodu działki. Według przepisów odległość od granicy działki musi być: - 3m bez okien i drzwi - 4m z oknami i drzwiami Więc 6m (przód, z warunków na budowe) + 4m (albo 3m - ustawa) = 10m, 16.7m-10m=6.7m Wychodzi trochę wąski dom 6.7m. I tutaj moje pytanie. Czy jest jakaś możliwość i jak to zrobić, żeby odległość od granicy działki zmniejszyć powiedzmy do 2m (z oknami i drzwiami, bądź bez)? 2m dadzą dość sporo, bo wtedy można postawić dom 8.7m, zamiast 6.7m Dziękuje z góry za porady.
    • Tak, bardzo dobrze, silikon to słaby pomysł. Pamietaj tylko że butylowa, nie bitumiczna. jeszcze niedawno była do kupienia w Obi i Castoramie, teraz nie wiem.
    • Witam Jestem posiadaczem działki leśnej o powierzchni 1.66ha. Teren kupiony był przez mojego tatę jako rolny z zamysłem budowania domu w latach 2000. Jednak od czasu zakupu aż do teraz żadne kroki nie zostały podjęte, a na działce doszło do samozalesienia i teren od 2012 roku widnieje jako leśny. Nie jest on objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Moje pytanie dotyczy tego co mogę zrobić w takiej sytuacji, są jakieś szanse na jego przekształcenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc    
    • Taka taśma na tyle dobrze przylega że nie trzeba już tego zabezpieczać np. Silikonem?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...