Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Redakcja

Galeria fuszerki

Recommended Posts

Cytat

z12423521Q,Budowa-okraglej-kladki.jpg

Kto widział okrągłą kładkę?

Barka pewnie widziała...

łoooo, jak to tam wcisnęli... icon_eek.gif

dawno już tam nie byłem, bo ostatnio jak byłem to jeszcze nic sie nie działo icon_lol.gif

Taka sztuka nowoczesna zawierająca w sobie elementy tradycyjnego ogrzewnictwa i nowoczesnej formy przekazu sygnału TV przy wykorzystaniu współczesnych technik łączenia materiałów icon_lol.gif

fbc6abdfa20d0f56a32a5195b1a79116.jpg

Cytat

Taka sztuka nowoczesna zawierająca w sobie elementy tradycyjnego ogrzewnictwa i nowoczesnej formy przekazu sygnału TV przy wykorzystaniu współczesnych technik łączenia materiałów icon_lol.gif

W dodatku chroni dom, przesyłając wszystkie pioruny do studia telewizyjnego.

Cytat

Ogrodowa skrzynka przyłączeniowa typu Wosh&Go

Zawsze mówiłem, że zegarek bez wodotrysku to nie zegarek...

Cytat

Będzie pan zadowolooony!!!...

ffa7cce66a94646687bc18bfb88f414e.jpg

to co jest na tych schodach to jest zmora kobiet które chodzą w butach na obcasach - wiecznie w takim czymś fleczki zostawiam icon_evil.gif

Cytat

te wszystkie zdjęcia to autentyki???

Nie, k...a, fotoszopy z Marsa!

Cytat

to co jest na tych schodach to jest zmora kobiet które chodzą w butach na obcasach - wiecznie w takim czymś fleczki zostawiam icon_evil.gif

Stałem dzisiaj za drzwiami w przychodni i obserwowałem paniusię na 15 cm szpilkach, jak odważnie w to wdepnęła. Stopni było 2 razy więcej, ale pochylnią nie poszła, bo to 5 razy dłuższa droga. O dziwo, nie złamała obcasa, chociaż przyglądałem się uważnie.

Cytat

Nie, k...a, fotoszopy z Marsa!

Przecież, żeby niektóre z tych rzeczy wymyśleć to trzeba armii geniuszy...

Cytat

Przecież, żeby niektóre z tych rzeczy wymyśleć to trzeba armii geniuszy...

Przecież wśród dziesiątków tysięcy budowlańców, gdzieś muszą się skrywać geniusze... icon_lol.gif

Nie przesadzaj, dawno nie byłem u kuzynki w mieście nad Brdą, to się wybiorę. Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

Cytat

Znając moje szczęście to wszyscy spotkają się na mojej budowie

Cytat

Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

Bo teraz takie czasy że elektrycy się za murarkę biorą icon_lol.gif

Cytat

Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

to co mam przywieźć z rozweselaczy? icon_lol.gif

Cytat

Bo teraz takie czasy że elektrycy się za murarkę biorą icon_lol.gif

K...a, brak zleceń... icon_biggrin.gif

Cytat

to co mam przywieźć z rozweselaczy? icon_lol.gif

Się dziwnie pyta, jakby nie wiedziała... icon_lol.gif

Cytat

Nie przesadzaj, dawno nie byłem u kuzynki w mieście nad Brdą, to się wybiorę. Zaprosisz na budowę, to nawet jakąś cegłę podrzucę do góry!

i dopiero wtedy będą spięcia i napięcia icon_lol.gif

Jeśli kiedykolwiek ruszę z budową to nie omieszkam...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cześć,    jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość - liczę na pomoc, bo gubię się w informacjach w Internecie i zależałoby mi na opinii ekspertów - będę szalenie zobowiązany.   Wynajmuję mieszkanie, w którym chciałbym możliwie ekonomicznie poprawić niedoskonałości, których jest sporo (wpada do mnie dziewczyna niedługo). Poniżej kilka zdjęć i rozwiązania, które wydają mi się, że powinienem zastosować - ale żaden ze mnie ekspert, nigdy nic podobnego nie robiłem, bazuję na 15-minutowej wiedzy - serdeczna prośba o doradzenie, czy to co wymyśliłem ma sens lub jakieś lepsze sugestie. Dodam, że chętnie zatrudniłbym specjalistę, ale niestety nie jest to dla mnie rozwiązanie na teraz.    1/ plama po winie bądź coli - w tym miejscu chciałbym szarą farbą tablicową pomalować finalnie oczyszczenie, zmatowienie powierzchni zamalowanie powierzchni, na którą trafi farba tablicowa - 1 raz - farba na plamy; https://www.leroymerlin.pl/farby/przygotowanie-podloza/gruntowanie-przed-malowaniem/farba-akrylowa-zacieki-plamy-0-4-l-biala-sniezka,p45659,l3071.html po wyschnięciu nałożenie farby tablicowej - 2 razy - https://www.leroymerlin.pl/farby/efekty-dekoratorskie/farby-tablicowe-i-magnetyczne/farba-tablicowa-do-mebli-i-scian-0-5-l-szara-jeger,p472361,l2422.html       2/ odpadająca/ pękająca farba - generalnie widać, że ktoś robił remont beznadziejnie i farba jest źle nałożona; da się to jakoś zakryć inaczej, niż obrazkiem?  - mój pomysł (czy to będzie jakkolwiek wyglądać?): delikatne zmatowienie/oszlifowanie dziury, tam gdzie farba odstaje już wyraźnie gruntowanie - https://www.leroymerlin.pl/farby/przygotowanie-podloza/gruntowanie-przed-malowaniem/grunt-uniwersalny-1-l-do-scian-suchych-axton,p445743,l3071.html nałożenie masy szpachlowej akrylowej - https://www.leroymerlin.pl/farby/przygotowanie-podloza/naprawa-sciany/masa-szpachlowa-naprawcza-elastyczna-160-g-dragon,p444374,l3069.html przygotowanie i pomalowanie jak plamy wyżej + tylko zamiast tablicowej użyję oryginalnej, która była tam kładziona ostatnio         3/ dziura gruntowanie - https://www.leroymerlin.pl/farby/przygotowanie-podloza/gruntowanie-przed-malowaniem/grunt-uniwersalny-1-l-do-scian-suchych-axton,p445743,l3071.html nałożenie masy szpachlowej akrylowej - https://www.leroymerlin.pl/farby/przygotowanie-podloza/naprawa-sciany/masa-szpachlowa-naprawcza-elastyczna-160-g-dragon,p444374,l3069.html malowanie jak plamy po winie, te same farby etc.     4/ pęknięcie - czy mogę je spróbować choć trochę wyrównać jak w przypadku wyżej?     Będę super wdzięczny za każdą sugestię.
    • Gość Rr
      Witam. Raczej chcialbym nowa wylewke. Chociaz sam nie wiem co zastane pod deskami..w przyszlym tyg usune deski,badz zaraz po nowym roku,wstawie zdj i poradze sie Was fachowcow.
    • Mi się trochę z Buką kojarzy.
    • My już dawno po ścianach, teraz leci wieniec. Też mam te zielone kielnie. I tak, też murowaliśmy do pózna z czołówkami.
    • Mi to wygląda na oscylator sprzężenia zwrotnego ....
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...