Skocz do zawartości

Galeria fuszerki


Recommended Posts

Cytat

Hemoroidy? Tak mi się skojarzyło:

Zakochana para siedzi na ławce w parku a obok siedzi jakiś emeryt. Młodzi co chwilę się całują.
Dziewczyna mówi do chłopaka paluszek mnie boli , no to on cmok w paluszek , a ona o już nie boli, za chwilę czółko mnie boli no to on ją cmok w czółko, a ona o już nie boli, za chwilkę ona znów mówi usta mnie bolą, no to młody cmok ją w usta o już nie bolą. W końcu dziadek, taki zdegustowany już nie wytrzymał i krzyczy:
- A hemoroidy pan leczysz?!




:hahaha2:
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Eee to już przeróbka w foto shopie, zwrócić trza uwagę,że na tych balkonach są kwiatki i jakieś koce ,chyba po drabinie ich tam nikt nie wniósł icon_lol.gif Wg mnie to fajna fotka (pomysł) ale nie do końca profesjonalnie wykonana.
Link do komentarza
Cytat

uuuuu, dzieło zalamka.jpg



To jest nic. W łazience na bloku miałem skuć kafelki. Obstukałem i wywnioskowałem, że są przyklejone do płyty gipsowej.
No cóż były przyklejone ale do wyszlifowanej gładzi gipsowej niezagruntowanej. Odstawiłem młot 11 kg. Śrubokrętem podważyłem i w dwóch kawałkach spadło trzymających się tylko na fudze 5 m2 kafelek. Cudem nic mi się nie stało.
Widać tak tez można kleić.
Link do komentarza
Cytat

Nie wiem czy też się zalicza.

Zachwalane bloczki fundamentowe które wymiar trzymają, ostatnia paleta do murowania i zonk - 1,5cm różnicy po szerokości...niby nic ale szalunki do tak "prostej" ściany dostawić muszę...




Oddaj na gwarancji. Chyba że czas goni. Jedź kupić nowe a te niech leżą na budowie i sklep niech bierze je z powrotem.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Wiadukt się rozpada, więc uszczelnili go... pianką do okien

z10854576W,--Wyremontowany---wiadukt-kolejowy-w-Dabrowie-Gorniczej.jpg

Cytat

Mieszkańcy interweniowali w dąbrowskim magistracie i u zarządcy wiaduktu - w częstochowskim oddziale Polskich Linii Kolejowych. - Próbowaliśmy zainteresować kogoś faktem, że most nad ulicą Armii Krajowej jest w fatalnym stanie, zagraża bezpieczeństwu pieszych i kierowców - mówi Piotr Bobrowski, mieszkaniec Ząbkowic i dąbrowski radny.

Ale pisma, e-maile i telefony nie przynosiły żadnych efektów. Tymczasem most popadał w coraz większą ruinę. Mocniej przeciekał po deszczu, pojawiały się nowe pęknięcia, a spadające kawałki gruzu odsłaniały kolejne połacie zbrojenia. Latem kawałki odpadającego betonu uszkodziły kilka przejeżdżających pod mostem samochodów ...



Reszta tu
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Czasami to az się chce tak kłaść płytki: ściany nie trzymają pionu, ościeżnica krzywo zamontowana, drzwi się same zamykają, klient kupił płytki dokładnie co do centymetra kwadratowego powierzchni ścian, - zero zapasu - ma być szybko (żadnego wyrównywania ścian!!!) i tanio (20 PLN za metr), więc "układacz" wziął sobie te zalecenia do serca i tak wyszło icon_lol.gif
Link do komentarza
cda0102ce2c0a0d28298e23cd2e45681_430x322.jpg

Niestety tak przeglądając forumowe galerie to jeszcze dużo osób zakleja szczeliny klejem :/ Notoryczne jest też klejenie styropianu na placki oraz przecieranie siatki zamiast jej zatapiania. Tak samo brak dodatkowych kawałków siatki nad narożnikami okien, oraz złe ułożenie płyt styropianu nad oknem. Edytowano przez DawidC (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość gawel
Cytat

a nieprawda - bo ja pierwszy raz spotkałem te schody icon_smile.gif


Paweł dont kill mee please !!! To akurat nie najlepszy argument ze Ty nie widziałeś icon_mrgreen.gif

Cytat

Ja również pierwszy raz icon_smile.gif


A też nienajlepszy argument bo Paweł już nie dostrzega takich rzeczy a ty jeszcze nie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Co za przerąbany do docieplania gatunek budynków... na mazurach tego pełno... ani dach nie wystaje poza szczyt ani okap nie wystaje za bardzo poza ściane.... Nie dość że trzeba docieplić to jeszcze i pół dachu przerobić... Że nawet nie wspomne o tym jak zamontować na takim dachu deskę czołową...
Link do komentarza
Cytat

Co za przerąbany do docieplania gatunek budynków... na mazurach tego pełno... ani dach nie wystaje poza szczyt ani okap nie wystaje za bardzo poza ściane.... Nie dość że trzeba docieplić to jeszcze i pół dachu przerobić... Że nawet nie wspomne o tym jak zamontować na takim dachu deskę czołową...



To poniemieckie może z oszczędności .
Link do komentarza
W większości stropy oparte na drewnianych belkach, krokwie zakotwione w tych belkach więc okapu praktycznie nie ma... Do tego gzymsy z cegły i inne cuda. Sam mieszkam w takim domku, wczoraj kończyłem jeszcze montować deski czołowe żeby jakoś to doprowadzić do porządku z rynnami. Tak, raczej pozostałość poniemiecka, bo praktycznie każdy starszy dom tak wygląda. Jak się zaczyna docieplenie trzeba się liczyć z dużo większymi kosztami bo dojdzie przeróbka dachu...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...