Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cooli no własnie nie widziałes mnnie wczesniej hehe na buzi nigdy nie byłam jakaś mega ale zwałki po ciaży zostały które teraz ładnie zniknęły icon_smile.gif - ale dzięki

Sol ja tez ci powiem ze ładnie wyglądasz chodz dawno cie nie widziałam icon_smile.gif

Ja tez jestem zwolennikiem Żp i przede wszystki RD icon_razz.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
jeśli chodzi o mnie to porównanie będzie w Ruścu icon_biggrin.gif
jakoś tak się dziwnie złożyło że zacząłem tydzień po Brennej icon_biggrin.gif

Cytat

nie staję na wagę , wolę nie oglądać chwilowo efektów zażerania stresów ... icon_confused.gif



a wiesz, moim zdaniem to w okreslonych przypadkach może być błąd....też tak miałem....
wziąłem się za siebie właśnie jak zacząłem po dłuuugiej przerwie stawać na wagę....dostałem nagle motywacji...
Link do komentarza
Cytat

A ja z 10 icon_razz.gif serio wtedy byłoby ok i BMI w normie tej dolenej co prawda juz wtedy ale w normie hehe - a z 5 to juz musowo



ja też mam BMI w normie - 22 , a kurcze jakoś chciałabym żeby było z 20 icon_lol.gif

Cytat

Daga no ja cię widziałam na wielu fotkache ze zjazdów i zawsze szczuplutka icon_biggrin.gif



ojjj, nie zawsze icon_redface.gif
ale dzięki za dobre słowo icon_smile.gif

Cytat

Daga zapomniałam dodac córa jak skóra zdjęta z mamy icon_biggrin.gif



starsza córa też ... no nic- nie ma rady , będą musiały z tym żyć :bezradny: icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Twórca diety Dukana dostał zakaz wykonywania zawodu lekarza.

Pierre Dukan, twórca słynnej diety, dostał zakaz wykonywania zawodu lekarskiego. Został ukarany za przepisywanie swoim pacjentom tabletek o nazwie Mediator, które mogły być przyczyną wielu ataków serca i zgonów.

Decyzja Lekarskiej Rady Francji jest symboliczna. Dukan ponad rok temu wypisał się ze związku lekarzy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...