Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Cytat

icon_biggrin.gif Pierwszy dzień diecie Lutza mam za sobą. Kiedy czytałem że trzeba się ograniczyć do 3 posiłków itp. to myślałem że będzie gorzej - jest super. W ogóle nie czuję potrzeby podjadana, a do obiadu to raczej trzeba było się zmusić aby kolacja nie była zbyt bogata icon_wink.gif Zobaczymy jak będzie dalej.... icon_wink.gif



zerknąłem dzisiaj do książki - nie ma nigdzie ani słowa o surowiznach...czyli jest tak jak przypuszczałem - musiało ci gdzieś mignąć na jakimś forum....
jak masz jakieś pytania wątpliwości albo potrzebujesz porad, to pisz na priv, chętnie pomogę
Link do komentarza
:DKurde wcięło mi i muszę pisać jeszcze raz.
Masz rację - w książęce tego nie ma , gdzieś wyłapałem na forum dietetycznym (ktoś się podpierał wywiadem z Lutzem itp.) - zapewne nadinterpretacja i ludzie tak jedzą.
3 dzień diety i jest OK.
Jak ogarnę swoje niejasności to napiszę do Ciebie na pw - dzieki icon_biggrin.gif

Ps. Fizycznie też jest Ok. Wczoraj przegoniłem z dzieciakami parę km po 0.5m zaspach, wróciliśmy zmarznięci, przemoknięci, potwornie zmęczeni ale z ogromnymi uśmiechami na twarzy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

BIGL - pisz jak tam postępy....icon_smile.gif


4-5 kg mniej icon_biggrin.gif. Jest dobrze icon_cool.gif 3 posiłki dziennie, brak chęci podjadania i uczucia głodu, cukier i słodycze poszły w niepamięć -bez bólu icon_cool.gif itd. Oczywiście staram się jeść jak najbardziej naturalne produkty i w miarę okazji się ruszać wiosna ku temu sprzyja icon_biggrin.gif . Rowerek, spacerek itp. tylko dla poprawienia formy. Życie na wsi jest piękne icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
7 spadło icon_biggrin.gif , ale ja się nie oszczędzam (tzn. nie głoduję itp.), jem normalnie i pomimo że troszkę żołądek się zmniejszył nadal są to spore porcje. Pewnie jakbym bardziej zacisną pasa to efekty były by "lepsze" ale właśnie o to chodzi aby za bardzo nie kombinować bo jojo gwarantowane. Czasem wypije piwko, zjem kawałek czekolady cukierka itp. - norma dzienna na ww jak na początku wydawała się bardzo mała , tak teraz ciężko ja normalnie przekroczyć icon_biggrin.gif
Jest dobrze icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

kurcze powiem wam ze zazdroszcze efektów

ja schudłam "dopiero" 8,5 choć wizualnie i "ciuchowo" wiecej bo tłuszcz sie w miesnie obrócił a juz 5 miesiecy się "męczę"

ale jednak mam jakies takie poczucie ze odwaliłam kawał dobrej roboty icon_smile.gif



no ale u nas jest tak samo....często na początku diety się nie chudnie, a nawet można przytyć, bo znika tłuszcz a odbudowują się mięśnie (a mięśnie więcej ważą) Tyle że nie trzeba się tak katować... icon_razz.gif
czytałem kiedyś pouczający artykuł - przychodzi osoba z nadwagą - dostaje polecenie - trzeba schudnąć - trzeba się więcej ruszać! - i często gęsto człowiek sie męczy (bo z dużą nadwagą musi się męczyć) , przychodzi zniechęcenie i rezygnacja. Dlatego najpierw trzeba schudnąć, a potem zacząć się więcej ruszać - sam jestem tego doskonałym przykładem....
Link do komentarza
Cytat

no ale u nas jest tak samo....często na początku diety się nie chudnie, a nawet można przytyć, bo znika tłuszcz a odbudowują się mięśnie (a mięśnie więcej ważą) Tyle że nie trzeba się tak katować... icon_razz.gif
czytałem kiedyś pouczający artykuł - przychodzi osoba z nadwagą - dostaje polecenie - trzeba schudnąć - trzeba się więcej ruszać! - i często gęsto człowiek sie męczy (bo z dużą nadwagą musi się męczyć) , przychodzi zniechęcenie i rezygnacja. Dlatego najpierw trzeba schudnąć, a potem zacząć się więcej ruszać - sam jestem tego doskonałym przykładem....




Nie no spoko nie jest tak źle napisałam męczę w cudzysłowiu bo właśnie teraz już sprawia mi to przyjemność icon_smile.gif a w zumbie się po prostu zakochałam - nie było ze mną az tak źle zeby to jakoś mega mnie męczyło a teraz juz nie potrafie bez tego żyć nawet dziś na 14 ide na siłownie na bieżnie icon_biggrin.gif
Ja moja utrate wagi oceniam nie na 8,5 jak widze po wadze ale na conajmniej 10-11 kg - chodze w ciuchach w których juz dawno nie chodziłam spadłam o 2 rozmiary, no wyglądam o wiele lepiej ( ehh ale skromna jestem co icon_razz.gif )
NO ale mimo to zazdroszcze Wam ze tak łatwo wam idzie - no chyba ze mi sie wydaje ze łatwo icon_cool.gif
ale jak widze to 14 ... 15 to mi żal dupe ściska icon_razz.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
ja też pisząc duża nadwaga, miałem na myśli taką naprawdę dużą.......komuś z naprawdę dużą nadwagą jest naprawdę trudno (nie miałem tutaj ciebie na myśli) - a jeszcze dodatkowo takie osoby się krytykuje - nie chce ci się ruszać - to nie schudniesz icon_razz.gif a można łatwiej....przy okazji poprawiając/naprawiając sobie pewne dolegliwości....

a korzystając z okazji, to dlaczego jeszcze was nie ma na liście zlotowej?!?


polecam przeczytać fajny artykuł - wnioski każdy wyciągnie sobie sam....
http://nowadebata.pl/2012/01/27/cukrzyca-m...zcy-apokalipsy/
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

60 na blacie ... skandal ... a już było tak pięknie icon_evil.gif
Zlot się zbliża ... trza się wziąć w garść , porzucić chipsy i czekoladki i jakieś 2-3 kilo zgubić icon_rolleyes.gif
Ktoś dołącza ? tak całkiem bez planu jeno na silną wolę i 1000kcal stawiając? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif



ale że co......
że mam mieć też 60 na blacie?????
keeeee.............................................. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

ale że co......
że mam mieć też 60 na blacie?????
keeeee.............................................. icon_smile.gif



zależy o jakim blacie mówimy icon_razz.gif icon_lol.gif
a tak w ogóle to nadal nie widzę Cię na liście obecności - zaczyna mnie to drażnić , a pamiętaj : Daga rozdrażniona=Daga agresywna icon_twisted.gif


Cytat

moje zdanie dziołcha znasz.....icon_biggrin.gif



ja wiem, wiem ... ale jak patrze na te laski na ulicach - takie wiesz - szczupłe, figurzaste to mnie szlag trafia że ja tak nie mam ... dlatego dążę, dążę icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

No to mam dylemat.
Skoro tu 60 Jest nieprzekraczalna granicą (mam nadzieje, że dotyczy to wagi ciała), to muszę wybrać miedzy TYM zlotem, a np. puszystych, bo tam nie może być mniej jak 90 - a "rozwarstwić" się, nie potrafię icon_cool.gif



ej no ... ja tu po doping przyszłam bo mi doopsko urosło zaś ... a wy mi tu ten tegos od rzeczy icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

bardzo dobrze, że urosło icon_smile.gif bo ostatnio to go w ogóle nie miałaś... icon_smile.gif



jak nie jak tak? icon_eek.gif icon_lol.gif

Cytat

u mnie jak zawsze już - lekka nadwaga, ale na żaden inny zlot nie jadę icon_twisted.gif icon_lol.gif



mnie tez żaden inny nie satysfakcjonuje - gdzie ja bym takich pozytywnie zakręconych człowieków jak u nas znalazła ? icon_biggrin.gif

Cytat

Adekwatne, adekwatne - tyle że jak używać skoro większość to bezdupiasta jest icon_cool.gif

I z bezpiecznego seksu nici, bo kości biodrowe zastawiają siniaki icon_cry.gif



nie no .... aż tak drastycznie to chyba się nie zdarza icon_rolleyes.gif icon_eek.gif :scratching:
Link do komentarza
Cytat

Skoro tu 60 Jest nieprzekraczalna granicą (mam nadzieje, że dotyczy to wagi ciała), to muszę wybrać miedzy TYM zlotem, a np. puszystych, bo tam nie może być mniej jak 90 - a "rozwarstwić" się, nie potrafię icon_cool.gif



łapię się
chociaż wiem że będę ciągnął ogony........ icon_smile.gif
Między przedostatnim - a przedprzedostatnim miejscem icon_smile.gif


Cytat

bardzo dobrze, że urosło icon_smile.gif bo ostatnio to go w ogóle nie miałaś... icon_smile.gif


no
strasznie jeansy firmowe wisiały jak worek..... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

zależy o jakim blacie mówimy icon_razz.gif icon_lol.gif
a tak w ogóle to nadal nie widzę Cię na liście obecności - zaczyna mnie to drażnić , a pamiętaj : Daga rozdrażniona=Daga agresywna icon_twisted.gif



icon_biggrin.gif
spójrz mi prosto w oczy icon_biggrin.gif




Cytat

ja wiem, wiem ... ale jak patrze na te laski na ulicach - takie wiesz - szczupłe, figurzaste to mnie szlag trafia że ja tak nie mam ... dlatego dążę, dążę icon_lol.gif


a jak ja patrzę na tych owłosionych, ze złotą Visa kartą w portfelu.......jak mnie szlag wtedy trafia dopiero...... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

to ja może nic nie powiem, żeby cię nie wkurzać icon_biggrin.gif



no to nie mów ....
kupiłam dzis pomarańcze i pomidory - zamiast chipsów bede wcinać , jutro popatrzę za wyczekiwanymi z utęsknieniem kalarepami które latem na kilogramy zawsze wpierniczam icon_wink.gif
za tydzień mam komunię u brata - kiecke se kupiłam - obcisła jak cholera ... trza sie ogarnąć icon_confused.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Słyszałem że tylko ta kuracja daje trwałe efekty.
Trzeba codziennie wcześniej wstawać (od stołu).
Dieta ŻP (żreć połowę).
I mimo wszystko RD (ruszyć dupę).
icon_smile.gif



każda kuracja musi się wiązać ze zmianami TRWAŁYMI - bo jaka by to bie była cud-dieta, to po osiągnięciu celu (spadek wagi) jak się wraca do starych złych nawyków, to prędzej czy później jest powrót wagi i często dodatkowo depresja....
trzeba zmienić tryb zycia na stałe, czy to zmieniając nawyki żywieniowe na stałe, czy też na stałe uprawiając więcej ruchu...tylko tyle i aż tyle...
póki co -16 icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...