Skocz do zawartości

Odchudzanie


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

kurde....fajny wątek muszę tu częściej zaglądać icon_biggrin.gif


Tylko nie zapomnij Ewa dać swoje fotki cobyśmy Cię "po nowemu" poznali icon_biggrin.gif

A taki przepis znalazłem na odchudzanie,może któraś z Pań tu czytających skorzysta
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Adiqq a jak tobie idzie - twoim tempem juz pewnie ze 100 kg zrzuciłeś i znikłeś icon_razz.gif



to była świadoma i przemyslana decyzja - zahamowałem proces - do czasu "naprawy" barku
ustaliłem sobie wartośc progową i jej się trzymam - początkowo był problem, bo nawyki zmienione na lepsze i jakoś udaje mi się dalej nie chudnąć icon_biggrin.gif

a że znikłem, to inna historia...jakiś czas mnie nie było....to fakt
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Jak tam idzie odchudzaczom?
Na blacie 63 kilo - oponka zimowa się przywlekła i pyziaki na policzkach i cera mi się pogorszyła od tych słodkości, fastfoodów i innych świństw którymi ostatnio się odżywiałam .
Od wczoraj jestem na diecie kapuścianej celem odtoksycznienia między innymi , potem wdrożę na jakiś czas wysokobiałkową (nie dukan) , żeby ustabilizować wagę icon_smile.gif
Ktoś się tu odchudza? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

wychodzi, że tylko Ty, Daga icon_biggrin.gif

/czego oczywiście zupełnie nie rozumiem, chudzielcu jeden icon_razz.gif /




Do chudzielca mi jeszcze bardzo daleko icon_biggrin.gif .
W sumie - 4 kilo do zrzucenia to nie tragedia , i nawet nie musiałabym od biedy , bo pewnie samo zleci jak egzaminy przyjdą semestralne icon_lol.gif , ale z cerą nie mogę dojść do ładu . Zawsze tak mam jak sobie pofolguję kilka tygodni / miesięcy z niezdrowym żarciem. Trza oczyścić organizm, przegłodzić trochę to będzie znacznie lepiej icon_smile.gif .
Może ktoś jednak dołączy? icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Z miłą chęcią dołączę i pomogę - będę za Ciebie jadł cobyś za bardzo nie przybrała na wadze icon_mrgreen.gif



Ależ nie krępuj się , Heniu icon_biggrin.gif


Cytat

dzisiaj dynia
jutro zupa z dyni
w sobotę też
w niedzielę ciasto dyniowe i kompot dyniowy
Będzie? icon_smile.gif



Mój dzień dziś pod znakiem melona ... se kupiłam, dziś mi wolno to wszamam icon_lol.gif
Kapuścianka już zdeczka mniej mi wchodzi , bo ileż można jeść to samo icon_rolleyes.gif icon_lol.gif .
Trzeci dzień .... wolno mi kapuściankę, owoce i warzywa icon_biggrin.gif .
Pojutrze będę mogła zjeść mięsko gotowane, luksus icon_mrgreen.gif
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Na wadze 61 ... dwa w dół, aczkolwiek oczywiście zdaję sobie sprawę, że cudów nie ma i to na razie woda złazi , a nie tłuszcz żaden icon_wink.gif ... ale brzuszek jakby bardziej płaski niż wcześniej icon_smile.gif .
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Przepraszam, ale ten obrazek z kobietą na książkach jest po prostu przegenialny i aż bym go sobie ustawiła na tapetę na komputerze. Jakbym siebie widziała tyle, że ja w sumie nawet nie mam tych 50 kilogramów, więc nawet odchudzać się z czego nie ma, tylko pozostaje pielęgnować taką wagę i swoje kobiece, nieco zaokrąglone kształty.Aczkolwiek nie powiem, mam tendencję do tycia na brzuchu i strasznie mi to przeszkadza.
W sumie powiem Wam, że ostatnio zainteresowałam się bardziej medycyną naturalną(począwszy od syropu z cebuli na kaszel), bo jakoś nie uśmiecha mi się nabijanie koncernom farmaceutycznym gigantycznej ilości pieniędzy. Ostatnio na przykład bardzo zainteresowała mnie hydrokolonoterapia. Generalnie chodzi o to, że gromadzą nam się złogi w organizmie, a konkretniej w jelicie grubym, które rozkładając się mogą wydzielać do organizmu toksyny. Dobrym rozwiązaniem właśnie na to jest płukanie jelita grubego, które pozwala pozbyć się tych złogów-nie mylić z lewatywą, bo lewatywa przepłukuje tylko końcowy odcinek jelita.
Gdybyście mieli jakieś pytania odnośnie tego, to śmiało walić, bo ja aż się w tych artykułach z ciekawości zaczytałam przez cały ranek.
Link do komentarza
Cytat

na przykład hydrokolonoterapia. chodzi o to, że http://www.skuteczyszczanie.pl/hydrokolonoterapia/, w jelicie grubym, jest płukanie, nie mylić z lewatywą, bo lewatywa przepłukuje tylko odcinek.
Gdybyście mieli.


A co z portfelem też zawartość wypłukuje . icon_smile.gif

Na pewno znajdzie się sporo baranów ,tobie pozostało tylko jak subtelnie podać miejsce, gdzie te barany strzyc . Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Przepraszam, ale ten obrazek z kobietą na książkach jest po prostu przegenialny i aż bym go sobie ustawiła na tapetę na komputerze. Jakbym siebie widziała tyle, że ja w sumie nawet nie mam tych 50 kilogramów, więc nawet odchudzać się z czego nie ma, tylko pozostaje pielęgnować taką wagę i swoje kobiece, nieco zaokrąglone kształty.Aczkolwiek nie powiem, mam tendencję do tycia na brzuchu i strasznie mi to przeszkadza.
W sumie powiem Wam, że ostatnio zainteresowałam się bardziej medycyną naturalną(począwszy od syropu z cebuli na kaszel), bo jakoś nie uśmiecha mi się nabijanie koncernom farmaceutycznym gigantycznej ilości pieniędzy. Ostatnio na przykład bardzo zainteresowała mnie hydrokolonoterapia. Generalnie chodzi o to, że gromadzą nam się złogi w organizmie, a konkretniej w jelicie grubym, które rozkładając się mogą wydzielać do organizmu toksyny. Dobrym rozwiązaniem właśnie na to jest płukanie jelita grubego, które pozwala pozbyć się tych złogów-nie mylić z lewatywą, bo lewatywa przepłukuje tylko końcowy odcinek jelita.
Gdybyście mieli jakieś pytania odnośnie tego, to śmiało walić, bo ja aż się w tych artykułach z ciekawości zaczytałam przez cały ranek.



chciałem dać pomocną radę, ale nie da się :bezradny:

:takaemotka:
Link do komentarza
Cytat

michał, nie wiem jak ty, ale ja dzisiejszą datę traktuję jako koniec pewnego okresu i początek nowego icon_lol.gif
czas start - biorę się za siebie.....


Wybrałeś ciut nieodpowiedni moment icon_redface.gif Większość zaczyna od drugiego stycznia icon_rolleyes.gif
Chyba, że masz taki mocny silny charakter i chcesz to wykazać icon_wink.gif
Życzę Ci wytrwałości icon_exclaim.gif
Jak patrzę w lustro po kąpieli - mam podobne pomysły - ale mam słaby silny charakter i, niestety, to coraz bardziej widać...
Link do komentarza
Cytat

:takaemotka: no nie mogę... Michaś! to z jedynką to naprawdę Ty?!



zakochałaś się?

Tak to ja fajny nie?



Cytat

michał, nie wiem jak ty, ale ja dzisiejszą datę traktuję jako koniec pewnego okresu i początek nowego icon_lol.gif
czas start - biorę się za siebie.....



Ja zacząłem od 3 miesięcy na basen chodzić. Czuję się lepiej na duchu ale mało czasu mam na jakąś siłownie albo coś dla ducha ;)

Adik nie mów że aż tak źle jest icon_smile.gif

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...