Skocz do zawartości

czy moderator forum powinien być obiektywny i beztronny?


Recommended Posts

ale to poza tematem, demo ma rację w jednym, moderator nie musi mieć tronu, szczególnie żeby władać na jednym temacie

5 minut temu, Swierol napisał:

 

I ja się pytam gdzie jest kurwa moderator?

subtelne, pewnie też ześ krakus :scratching:

ino pamiętaj, moderator jest beztronny, nie inaczej :bezradny:

Link do komentarza
28 minut temu, Swierol napisał:

 

I ja się pytam gdzie jest kurwa moderator?

 

Mod nie ma obowiązku dyżurować 24h na dobę. Więc może być gdzie go życie poniosło. A piszę to jako były mod z kilkunastoletnim stażem na forum znacznie większym niż to.

Link do komentarza
26 minut temu, aru napisał:

ot chochlik,, oczywiście królewskiego, choć ta pomyłka nawet mi się podoba.... :takaemotka:, szczególnie w przypadku takiego ku!#$!%,

ot znowu chochlik, a chodziło o takiego kulturalnego  krakusa :)))

 

20 minut temu, daggulka napisał:

A o co konkretnie chodzi? O tę k#%*, którą właśnie rzuciłeś?

No przecież nie można za to banować. Chyba. Pewnie jutro Redakcja poczyta i zdecyduje :)

udajesz, że nie rozumiesz?

Jak udajesz - to po cholerę zadajesz pytanie - skoro ani obiektywna ani bezstronna nie chcesz być?

Chodzi o chama @aru - który może tu każdego na forum obrażać  - kogo nie darzy sympatią @daggulka - lżyć i używać dowolnej ilości wulgaryzmow, robiąc z każdego wątku, na jaki wejdzie - ściek.

I zawsze - ile razy wróci.

A to wyzej - to właśnie przykład bezpośredniego wulgarnego obrażania. 

 

No ale Daga nie rozumie - choć np w moich postach domyśla się tego, czego w ogole nie ma. 

I @daggulka palcem nie kiwnie i puści każde takie g....

 

Być może @Redakcja jutro będzie miała inne stanowisko - ale skoro w pełni cię popiera, co wyraziła - no to pewnie ja dostanę bana za to że chama notorycznego nazywam chamem.

 

Przypominam @Redakcja, o jaki wpis chodzi:

 

46 minut temu, aru napisał:

szczególnie w przypadku takiego ku!#$!%,

ot znowu chochlik, a chodziło o takiego kulturalnego  krakusa :)))

 

a może to ja jestem przewrażliwiony - a na forum to normalka takie epitety?

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Przed chwilą, zenek napisał:

...

Chodzi o chama @aru - który może tu każdego na forum obrażać  - kogo nie darzy sympatią @daggulka - lżyć i używać dowolnej ilości wulgaryzmow, robiąc z każdego wątku, na jaki wejdzie - ściek

....

nie każdego, nie każdego, nie generalizuję, bo to rozwadnia przekaz

ale wal dalej, do północy masz czas, ale po - nawet pantofelka ci nie zostawię :bezradny:, ni mam, szefc bez butuf chodzi, rozumisz

Link do komentarza

Zenku, zenusiu, zenuniuniu drogi. Mogłabym teraz, jak królika z kapelusza, wyciągnąć co najmniej kilka z kilku ostatnich dni cytatów, w których mnie obraziłeś z wątku, w którym udzielasz się najczęściej. Ja zauważyłam, jednak odpowiedziałam Ci na to grzecznie i kulturalnie, wyjaśniając cierpliwie, dlaczego Twój to rozumowania był błędny.

Naprawdę uważasz, ze jesteś ekspertem w sprawie oceny obrażania na forum lub jego braku? :)

Link do komentarza
1 godzinę temu, daggulka napisał:

Mogłabym teraz, jak królika z kapelusza, wyciągnąć co najmniej kilka z kilku ostatnich dni cytatów, w których mnie obraziłeś z wątku,

wyciągaj - gdzie obraziłem twoją matkę 

a jeśli nie wyciągniesz - to nie pleć bzdur - i nie udawaj durnej.

są żarty, są docinki - ale są grube wulgarne epitety.

nie rozróżniasz tego? mimo że 99% ludzi potrafi odróżnić - nawet prostak?????

 

1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

Jeszcze kilka godzin wcześniej zarzucałeś mi donosicielstwo...

Czyżbyś próbował mnie naśladować???

Nie rób tak - to nieładnie... feeee...

Oboje z Dagą jesteście żenujący w tym kontekście

Oboje przyjmujecie najbardziej niskie epitety atakujące waszych rodziców jako coś normalnego, głupio się podśmiechując?

taki macie stosunek do własnych rodziców?

To się w pale nie mieści

W normalnym towarzystwie aru by dostał w pysk - i wilczy bilet dożywotnio

w normalnym

tu lansujecie coś innego

po co ci te "kulturalne wycieczki" Stachu, skoro poszanowania nie masz dla matki? 

Chyba że serio traktujesz to "przyprószanie" kulturą, i otrząsasz się przy lada okazji z tego prochu, jak pies po deszczu...

 

Link do komentarza

Zenku. Robienie z siebie ofiary masz na tym forum opanowane do perfekcji. Zapomniałeś, że znam Twoj sposób bycia na forum bardzo dobrze. Potrafisz rozdmuchać drobiazg do niewyobrażalnych rozmiarów, jednak Twoje ubliżanie rozmówcom w magiczny sposób marginalizujesz. 

Nawet nie poproszę, żebyś o tym pomyślał, bo przerabialiśmy to bezskutecznie wiele razy. Bez efektu.

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, daggulka napisał:

Zenku. Robienie z siebie ofiary masz na tym forum opanowane do perfekcji. Zapomniałeś, że znam Twoj sposób bycia na forum bardzo dobrze. Potrafisz rozdmuchać drobiazg do niewyobrażalnych rozmiarów, jednak Twoje ubliżanie rozmówcom w magiczny sposób marginalizujesz. 

Nawet nie poproszę, żebyś o tym pomyślał, bo przerabialiśmy to bezskutecznie wiele razy. Bez efektu.

aha

to jest twoja odpowiedź na nazwaniu drugiego skurwysynem.

I zero refleksji, co to słowo oznacza.

I zero refleksji - kogo obraża.

 

Aha - jest refleksja - zakwalifikowanie mnie jak osoby robiącej z siebie ofiare.

 

Nazywasz to drobiazgiem - kompromitujesz się.

Ciekawy jestem, czy bedziesz czuła jakąś niedogodność, gdy ktoś pośrednio tak nazwie na forum twoją matkę, czy też przyjmiez to jako coś normalnego? 

Oczywiście ktoś może ciebie tak nazwać bezpośrednio - czy wtedy odczujesz różnicę?

A może masz to gdzieś - bo spływa po tobie to, jak woda?

 

Oczywiście nie - ale tylko wtedy, gdy cię to osobiście dotknie, nawet w najmniejszym stopniu, bo na swoim punkcie prezentujesz skrajne przewrazliwienie i podejrzliwość. Wręcz histerię.

No coz - w tym wieku ludzie zmieniaja się na gorsze, gorzknieją i złośliwieją - więc na refleksję nie ma co liczyć.

Lekceważenie drugich trudno porzucić, kiedy buduje się na nim własne dobre samopoczucie.

Ale i tak zdołałaś mnie zaskoczyć na niekorzyść.

Jeszcze bardziej

 

a zapomniałem

bronisz też kumpli w mizerii - z zaparciem i do opadu,  albo do upadku - to słowo jest lepsze

no coż - twój wybór 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
45 minut temu, bobiczek napisał:

A dlaczego były?

 

A ileż można się użerać? Emerytem jestem. Zdrowie ważniejsze. :D

2 minuty temu, Redakcja napisał:

Bo nie wytrzymał 9_9

 

O to, to!

:icon_biggrin:

 

PS. Kiedyś założyłem temat w którym publikowałem co smakowitsze epitety, jakimi mnie obdarzano, ale już gdzieś zaginął.  Takie w w stylu (cytuję z pamięci) "Ty synu portorykańskiej ku.wy i beznogiego muła, żebyś tak stał w wodzie po kolana i o picie prosił..."

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, retrofood napisał:

Takie w w stylu (cytuję z pamięci) "Ty synu portorykańskiej ku.wy i beznogiego muła, żebyś tak stał w wodzie po kolana i o picie prosił..."

No no poleciałeś Wiechem :D
Tenże Wiech w jednym z felietonów opisywał dyskusję przedwojennego dorożkarza z podpitym pasażerem który go wkurzył.
-o ty taki owaki (tylko soczyściej), żeby ci rozżarzony pręt nie rozżarzonym końcem wepchnęli do du_y
pasażer rzeczowo spytał dlaczego nie rozżarzonym?
-żeby nikt nie mógł go wyjąć 

Link do komentarza
Dnia 20.06.2010 o 20:49, coolibeer napisał:

moderator powinien dawać przykład a nie mieć sieczkę w głowie...

O to to. :) Ja dla przykładu odpaliłem człowiekowi samochód, którym wiózł osobę niepełnosprawną i już tego dnia nie musiałem staruszki przez pasy przeprowadzać. Wilk syty i owca cała.

13 godzin temu, retrofood napisał:

 

Mod nie ma obowiązku dyżurować 24h na dobę. Więc może być gdzie go życie poniosło. A piszę to jako były mod z kilkunastoletnim stażem na forum znacznie większym niż to.

Znowu w punkt :).

Link do komentarza
 
O to, to!
:icon_biggrin:
 
PS. Kiedyś założyłem temat w którym publikowałem co smakowitsze epitety, jakimi mnie obdarzano, ale już gdzieś zaginął.  Takie w w stylu (cytuję z pamięci) "Ty synu portorykańskiej ku.wy i beznogiego muła, żebyś tak stał w wodzie po kolana i o picie prosił..."
 
 
 
 
 
 
 
 
:
 
Z ciekawości, to było na Eletrodzie?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Przed chwilą, vlad1431 napisał:

Tam to jest dziwnie, ale z kolei utrzymać tam porządek, to nie ma się co dziwić że jest taki rygor. 

 

Ale tam ingerując w post, zostawiasz jednocześnie informację kto ingerował i dlaczego, z podaniem puntu regulaminu który został naruszony. Tam jest niemal setka moderatorów, musi być wiadomo kto, co i dlaczego robi., 

Link do komentarza
40 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Gdyby ludzie czasami potrafili się ugryźć w język i wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody, zanim "otworzą usta", regulaminy byłyby tylko formalnością.

 

Ale wracając na chwilę do "Elektrody", tam posty naruszające netykietę są mniejszością, żeby nie powiedzieć rzadkością. O wiele częściej trzeba reagować z powodu nadgorliwości niedouczonych użytkowników. Po prostu podpowiedzi czy też porady są zwyczajnie do kitu, a ich realizacja może stanowić niebezpieczeństwo dla mienia i osób. Często ręce opadały, kiedy zaglądało się na forum, a tam kilka tematów po kilkanaście postów ze stwierdzeniami, które są oczywistym namawianiem do złamania obowiązującego prawa. Albo różnica zdań wywołuje kłótnie o meritum, które ugasić jest niełatwo. A właściwie to był najczęstszy powód kłótni. Kto ma lepszą wiedzę w temacie.

Mało było sytuacji, że ktoś się z kimś nie lubił po prostu dlatego, że nie lubił.

Link do komentarza
2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Można? :)

Może i można :scratching:

Ale do tego prowadzi dluuuugi proces KONSEKWENTNYCH  i BEZWZGLĘDNYCH działań wychowawczych i naprawczych... i moderatorów i administracji...

A ani bezwzględności, ani konsekwencji w działaniach wychowawczych i naprawczych szczególnie od reaktywacji usera z Królewskiego Miasta nie było :bezradny:i konsekwencje tego widać jak na dłoni...

Można było - okresowo - działać na zasadzie HULAJ DUSZA, PIEKŁA NIE MA :blowup: z maleńkim ryzykiem nagany, czy kary...

Link do komentarza
4 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Gdyby ludzie czasami potrafili się ugryźć w język i wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody, zanim "otworzą usta", regulaminy byłyby tylko formalnością.

 

Krew nie woda ;)

 

4 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Anonimowość ma wady i zalety.

 

Prawda :)

Link do komentarza
1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

 

A ani bezwzględności, ani konsekwencji w działaniach wychowawczych i naprawczych szczególnie od reaktywacji usera z Królewskiego Miasta nie było :bezradny:i konsekwencje tego widać jak na dłoni...

 

Dlaczego działania wychowawcze i naprawcze mają się tyczyć tylko do użytkowników? 

Czy moderator i redakcja (szczególnie na tym forum) są nie omylni i głowy popiłem posypywać nie miewają potrzeby?

Link do komentarza
4 minuty temu, Swierol napisał:

Dlaczego działania wychowawcze i naprawcze mają się tyczyć tylko do użytkowników? 

Czy moderator i redakcja (szczególnie na tym forum) są nie omylni i głowy popiłem posypywać nie miewają potrzeby?

 

Ty się dopiero urodziłeś??? Właściciel KAŻDEGO forum (i podobnych platform) jest nieomylny  bardziej od wszystkich papieży razem wziętych i żadnej dyskusji to nie podlega. Jeśli w taki aksjomat nie wierzysz, to zapoznaj się z historią Twittera i E. Muska. Dlatego koniec debaty.

Link do komentarza

Oj, nie lubisz tego forum :zalamka:

4 minuty temu, Swierol napisał:

popiłem

Chyba rzeczywiście popiłeś...

 

Redakcja dopuszcza userów SWOJEGO forum do "rozmów", ustalając SWOJE warunki...

Zawiera je w regulaminie, który user MUSI zaakceptować...

Inaczej nie ma dostępu do forum...

Akceptacja MUSI powodować przestrzeganie regulaminu...

Nieprzestrzeganie warunków, zawartych w regulaminie MUSI wywołać REAKCJĘ i administracji, i moderatorów, WYZNACZONYCH przez jedynie władną do tego redakcję...

 

Dlatego MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ, a tym bardziej WŁADCA FORUM!!!

 

Ooooo... retro był szybszy...

Ale opublikuję to, co napisałem...

Link do komentarza
6 minut temu, podczytywacz napisał:

Oj, nie lubisz tego forum :zalamka:

Chyba rzeczywiście popiłeś...

 

Redakcja dopuszcza userów SWOJEGO forum do "rozmów", ustalając SWOJE warunki...

Zawiera je w regulaminie, który user MUSI zaakceptować...

Inaczej nie ma dostępu do forum...

Akceptacja MUSI powodować przestrzeganie regulaminu...

Nieprzestrzeganie warunków, zawartych w regulaminie MUSI wywołać REAKCJĘ i administracji, i moderatorów, WYZNACZONYCH przez jedynie władną do tego redakcję...

 

Dlatego MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ, a tym bardziej WŁADCA FORUM!!!

 

Ooooo... retro był szybszy...

Ale opublikuję to, co napisałem...

 

14 minut temu, retrofood napisał:

 

Ty się dopiero urodziłeś??? Właściciel KAŻDEGO forum (i podobnych platform) jest nieomylny  bardziej od wszystkich papieży razem wziętych i żadnej dyskusji to nie podlega. Jeśli w taki aksjomat nie wierzysz, to zapoznaj się z historią Twittera i E. Muska. Dlatego koniec debaty.

Retro, tylko to w ogóle nie pozwala na żadną debatę.

Link do komentarza
14 minut temu, retrofood napisał:

 

Dokładnie tak jest. Wszędzie. Powód jak wyżej. Na Twitterze nawet Trump nie podyskutował. Dopiero jak se stworzył własną platformę, to dyskutuje do woli.

To ja się przestaję dziwić, że rządzi POPIS. Ludzie nadal uwielbiają być trzymani za ryje :)

Link do komentarza
7 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

O to to. :) Ja dla przykładu odpaliłem człowiekowi samochód, którym wiózł osobę niepełnosprawną 

 

W pierwszym momencie przeczytałem, że "podpaliłeś" i z niepokojem sprawdzałem za co.

Potrzebowałem minutki żeby zrozumieć nierozumiałe.

 

:)

 

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
41 minut temu, Swierol napisał:

 

Retro, tylko to w ogóle nie pozwala na żadną debatę.

Debaty na forum mają odbywać się pomiędzy USERAMI, a nie pomiędzy userami a ZARZĄDZAJĄCYMI forum!!!

 

Oczywiście debaty pomiędzy userami MUSZĄ odbywać się w ramach warunków dopuszczonych w NARZUCONYCH regulaminem...

Link do komentarza
5 minut temu, podczytywacz napisał:

Debaty na forum mają odbywać się pomiędzy USERAMI, a nie pomiędzy userami a ZARZĄDZAJĄCYMI forum!!!

 

Oczywiście debaty pomiędzy userami MUSZĄ odbywać się w ramach warunków dopuszczonych w NARZUCONYCH regulaminem...

Co gdy ZARZĄDZAJĄCY prowokuje USERA? USER  ma kucnąć w kącie?

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
10 minut temu, Swierol napisał:

Co gdy ZARZĄDZAJĄCY prowokuje USERA? USER  ma kucnąć w kącie?

O czym Ty piszesz???

 

Nie sprowokowany przez usera zarządzający na pewno nie zadziała tak, że user odbierze działania zarządzającego jako prowokację...

 

Przestrzegaj regulaminu, nie będzie okoliczności, które określasz jako "prowokację zarządzającego"...

 

Proste? Proste!

 

I zapamiętaj raz na jutro, że MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ!!!

Link do komentarza
46 minut temu, Swierol napisał:

To ja się przestaję dziwić, że rządzi POPIS. Ludzie nadal uwielbiają być trzymani za ryje :)

 

Ty nie uwielbiasz? Załóż swoje forum i będziesz panem! Demokracja jest.

 

PS. Pytałem, czy się dopiero wczoraj urodziłeś...

21 minut temu, Swierol napisał:

Co gdy ZARZĄDZAJĄCY prowokuje USERA? USER  ma kucnąć w kącie?

 

Nie. Możesz opuścić forum. Bez konsekwencji.

Czego Ty wciąż nie rozumiesz, ze nie ma zwyczaju aby przychodzić do cudzego domu i przestawiać meble według własnego uznania? Nadal nie pojmujesz?

4 minuty temu, podczytywacz napisał:

I zapamiętaj raz na jutro, że MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ!!!

 

To leci nieco inaczej.

1. Moderator ma zawsze rację.

2. Jeśli moderator nie ma racji, wróć do pkt.1.

 

53 minuty temu, Swierol napisał:

To ja się przestaję dziwić, że rządzi POPIS. Ludzie nadal uwielbiają być trzymani za ryje :)

 

Zawsze możesz wybrać drogę T. Szmydta, jeśli Ci się tu nie podoba. Masz wybór!

Tylko uprzedzam, ja tam mieszkałem kilka lat i wolę już to, co jest tutaj.

Link do komentarza
16 minut temu, podczytywacz napisał:

 

 

MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ!!!

Nie prawda, tym bardziej ten moderator.

15 minut temu, retrofood napisał:

 

PS. Pytałem, czy się dopiero wczoraj urodziłeś...

 

Urodziłem się dawno ale nie na tyle dawno żeby robić pod siebie.

 

Wikipedia

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

 

Czego nie rozumiesz?

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
7 minut temu, Swierol napisał:

tym bardziej ten moderator.

Na forum nie ma TEGO MODERATORA!!!

 

Jest MODERATOR! I już :bezradny:

 

Jeśli moderator się nie podoba, a NIE MOŻESZ zmienić moderatora - ZMIEŃ FORUM!

PROSTE? PROSTE!

 

10 minut temu, Swierol napisał:

Wikipedia

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

I to jest dokładna definicja TEGO FORUM!!!

Czego nie rozumiesz?

 

Zakładasz, że TWOJE zainteresowania nie są podobne do zainteresowań  innych osób?

Na całym forum? Czy tylko W WĄTKACH W HYDE PARKU?

 

A jak na wątkach merytorycznych, budowlanych? jest OK?

Kontynuuj zdobywanie wiedzy, podziel się swoim doświadczeniem i nie daj się sprowokować w Hyde Parku :blowup:

Link do komentarza
15 minut temu, Swierol napisał:

 Urodziłem się dawno ale nie na tyle dawno żeby robić pod siebie.

 

Jeszcze nie rozumiesz, że wiele rzeczy Ci się tylko wydaje?

 

17 minut temu, Swierol napisał:

Wikipedia

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

 

Czego nie rozumiesz?

 

Ja rozumiem wszystko. Ty natomiast prawidłowo przy tym podkreślając, nie rozumiesz znaczenia słów "do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach". Przecież Ty, który nie zamierzasz brać udziału w zlocie, nie masz podobnych zainteresowań jak osoby biorące udział. Ot i wszystko.

Link do komentarza
56 minut temu, retrofood napisał:

 

Jeszcze nie rozumiesz, że wiele rzeczy Ci się tylko wydaje?

 

 

Ja rozumiem wszystko. Ty natomiast prawidłowo przy tym podkreślając, nie rozumiesz znaczenia słów "do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach". Przecież Ty, który nie zamierzasz brać udziału w zlocie, nie masz podobnych zainteresowań jak osoby biorące udział. Ot i wszystko.

Panowie, oboje robicie z siebie pośmiewisko. Tylko nie wiem czy celowo czy przez przypadek? Oboje się nakręcacie. Bywajcie zdrowi.

Link do komentarza
1 minutę temu, Swierol napisał:

Panowie, oboje robicie z siebie pośmiewisko. Tylko nie wiem czy celowo czy przez przypadek? Oboje się nakręcacie. Bywajcie zdrowi.

Jeśli już - to OBAJ, nie OBOJE...

 

Nie wiem kogo to miałoby rozśmieszać :scratching:

Twoja tfórczośść jest żenująca :zalamka:

 

Po prostu - POMYŚL, zanim napiszesz...

Link do komentarza
27 minut temu, Swierol napisał:

Panowie, oboje robicie z siebie pośmiewisko. Tylko nie wiem czy celowo czy przez przypadek? Oboje się nakręcacie. Bywajcie zdrowi.

 

Nie "oboje", tylko obydwaj, jeśli już. I nie nakręcamy się, bo nie ma takiej potrzeby. Obydwaj sporo w życiu widzieliśmy i obydwaj sporo wiemy. Natomiast takie poglądy jakie masz  Ty, to ja miałem w czasach, gdy byłem zuchem. To dlatego pytam czy się przypadkiem wczoraj nie urodziłeś. Bo jesteś taki zdziwiony rzeczywistością jak dziecię we mgle. Obudź się! Świat wygląda inaczej niż w Twoich marzeniach sennych.

 

Jeszcze niedawno wściekałeś się gdy napisałem, że oczka wodne to wylęgarnie komarów. I głosiłeś, że jestem kłamcą. Otóż nie jestem, bo Ty jesteś teoretykiem i pewnie chciałbyś, żeby wszystko wyglądało tak jak sobie zamarzyłeś. Ale ja teoretykiem byłem kilkadziesiąt lat temu, teraz z praktyki wiem bo widziałem, że świat nie jest tym z naszych marzeń i ludziom wystarcza zapału na rok, dwa, u najlepszych najwyżej trzy. Potem jest proza życia i po zapale NIE MA ŚLADU!!!. Zostaje sadzawka z wylęgarnią komarów. 

 

Ja Cię nawet rozumiem, Denerwujesz się, gdy widzisz, że coś nie idzie tak, jakbyś chciał. Wierzysz, że ruszysz z posad bryłę świata. Ale jeśli masz więcej niż 15 lat, to czas byłby zrozumieć, że inni mogą tego nie chcieć i robić będą to, co Tobie się nie podoba, A Twój sprzeciw będą mieć w d...alekim poważaniu. .

Dlatego prześpij się i spuść z tonu, bo szkodzisz wyłącznie sobie, a kolejki do kardiologów wciąż się wydłużają.

Link do komentarza
10 godzin temu, podczytywacz napisał:

Ale do tego prowadzi dluuuugi proces KONSEKWENTNYCH  i BEZWZGLĘDNYCH działań wychowawczych i naprawczych... i moderatorów i administracji...

A ani bezwzględności, ani konsekwencji w działaniach wychowawczych i naprawczych szczególnie od reaktywacji usera z Królewskiego Miasta nie było :bezradny:i konsekwencje tego widać jak na dłoni...

Można było - okresowo - działać na zasadzie HULAJ DUSZA, PIEKŁA NIE MA :blowup: z maleńkim ryzykiem nagany, czy kary...

no jasne - chciałoby się OHP zrobić na forum - a Stach

 

znowu chętnie by tępe łby oświecał słusznymi referatami dla trudnego elementu

jako światły inteligent właściwie myślący  i przewodnik dla ciemnych i niedouczonych :takaemotka:

 

10 godzin temu, podczytywacz napisał:

A ani bezwzględności, ani konsekwencji w działaniach wychowawczych i naprawczych szczególnie od reaktywacji usera z Królewskiego Miasta nie było :bezradny:i konsekwencje tego widać jak na dłoni...

wytłuściłem - bo to tekst do kabaretu dobry :takaemotka: ale oddaje twój zacofany sposób myślenia

 

no wypisz wymaluj egzekutywa partyjna z lat 60 - tych się kłania i radzenie przy baniaku wódki czerwonych półanalfabetów o braniu za mordę bękartów kapitalizmu...

 

wiem że wspomnienia z młodości sa fajne, człowiek był rześki i skory do działania

no ale takimi reminiscencjami bym się nie dzielił 

w końcu dobrze że minęło to, co powinno minąć :)

 

tu nie szkoła ani hufiec

tu są dorośli ludzie, wkolo jaka taka demokracja - komuna się skończyła 30 lat temu

obudź się Stachu - jest wolność słowa i myslenia, nie ma politruków do lamania kręgosłupów, przynajmnie na takich forach

 

5 godzin temu, podczytywacz napisał:

Twoja tfórczośść jest żenująca :zalamka:

Po prostu - POMYŚL, zanim napiszesz...

 

otóż to

ale najpierw przeczytaj te swoje marzenia z czasów tow. Wiesława

a może ty to z jakiejs broszury zacytowałeś?

jak znam życie, to pewnie z pamięci

bo to były takie teksty, jak mantry powtarzane i celebrowane, dopóki Gierek nie nastał :takaemotka:

 

No nie myslałem, że z takim tekstem wyskoczysz zamordystycznym

ale jaja :wallbash:

 

 

 

 

 

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
3 godziny temu, zenek napisał:

no jasne

O czwartej nad ranem tak Cię oświeciło?

Czy też mój post tak Cię poruszył, że zasnąć nie mogłeś i kombinowałeś jak tu temu Stachowi wygarnąć... I to jeszcze tak, aby mu ten ohap - o którym nota bene nie masz najzieleniejszego pojęcia - bezmyślnie wypomnieć...

No i nazenkowałeś swoim jedynie obiektywnym sposobem :blowup:

4 godziny temu, zenek napisał:

tu są dorośli ludzie

 Niestety, nie wszyscy...

 

 

Wytłuszczanie nic nie da, zeniuniu - TO SĄ PRAWDZIWE WARUNKI STOSOWANE W PRAWDZIWYCH FORACH! TO NIE KABARET :bezradny:

 

Niestosowanie wspomnianych zasad powoduje powstanie sytuacji, która dopuszcza do rozwoju "dyskusji", takich jak ta, która TU I TERAZ się toczy ...:zalamka::wallbash:  A która dawno jednym ruchem - moim zdaniem - powinna być zakończona...

Link do komentarza
3 godziny temu, podczytywacz napisał:

Czy też mój post tak Cię poruszył, że zasnąć nie mogłeś i kombinowałeś jak tu temu Stachowi wygarnąć... I to jeszcze tak, aby mu ten ohap - o którym nota bene nie masz najzieleniejszego pojęcia - bezmyślnie wypomnieć...

wypominam ci bezmyślny stosunek do słusznie minionej przeszłości w aspekcie ogłupiania ludzi - również po to, by dzięki resentymentom, nie to ogłupianie niewróciło.

Zamordyzm jest atrakcyjny z różnych powodów - i wraca co jakiś czas w innych wydaniach z wdzięcznymi wyznawcami zawsze wszystko lepiej wiedzącymi, niż ciemniaki, których mają oświecać i trzymać na smyczy.

A OHP wtrącilem uszczypliwie - co by dostosować sie do twego poziomu uszczypliwości - bo skąd inąd poza indoktrynacja - była to organizacjaw sumie na  + :)

 

3 godziny temu, podczytywacz napisał:

Niestety, nie wszyscy...

mało, że dorośli - to jeszcze mocno zaawansowani wiekiem albo starzy

więc i ukształtowani i doświadczeni

 

3 godziny temu, podczytywacz napisał:

Wytłuszczanie nic nie da, zeniuniu - TO SĄ PRAWDZIWE WARUNKI STOSOWANE W PRAWDZIWYCH FORACH! TO NIE KABARET :bezradny:

 

Niestosowanie wspomnianych zasad powoduje powstanie sytuacji, która dopuszcza do rozwoju "dyskusji", takich jak ta, która TU I TERAZ się toczy ...:zalamka::wallbash:  A która dawno jednym ruchem - moim zdaniem - powinna być zakończona...

 

wytłusciłem - co bys sam przeczytał, poreflesował szara substancja odrobinkę i nie szedł tą  drogą:)

nawet ci, co to stosowali, nie reklamowali tego otwarcie.

a teraz brzmi to ośmieszająco, szczególnie tu, w naszym jednak zaawansowanym wieku, z doświadczeniem PRLu

 

wystarczy dbać o zasady kultury dyskusji

wg zasad powszechnie uważanych za tzw dobre wychowanie

czyli bez obrażania, wulgaryzmów, rzucania podejrzeń na dyskutantow i wyzywania, i z poszanowaniem prawa do posiadania i mówienia o swoich poglądach w w ramach obowiązujacego prawa o tolerancji

tyle 

najważniejsze to na poczatku - kultura osobista obowiązująca wszystkich równo

 

wtedy można rozmawiać o wszystkim...

Edytowano przez zenek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
14 minut temu, zenek napisał:

wystarczy dbać o zasady kultury dyskusji

wg zasad powszechnie uważanych za tzw dobre wychowanie

czyli bez obrażania, wulgaryzmów, rzucania podejrzeń na dyskutantow i wyzywania, i z poszanowaniem prawa do posiadania i mówienia o swoich poglądach w w ramach obowiązujacego prawa o tolerancji

tyle 

najważniejsze to na poczatku - kultura osobista obowiązująca wszystkich równo

I to wszystko powtarzaj sobie codziennie rano jak stoisz przed lustrem, albo nawet napisz czymś niezmywalnym na tymże lustrze...

 

17 minut temu, zenek napisał:

OHP wtrącilem uszczypliwie

Następnym razem sam się uszczypnij gdziekolwiek i nie próbuj nawet wtrącać uszczypliwości, bo się ośmieszasz:bezradny:

 

Ileż to goownoburz tutaj w ogóle nie zaistniałoby, gdybyś taki napis na lustrze przeczytał!!!:zalamka:

I jeszcze do tych zasad zastosował się...

 

Od samego momentu reaktywacji...

Link do komentarza
1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

I to wszystko

strasznie cię wkurza

prawda szczypie w oczyj

 

dlaczego nie napiszesz - czytajmy to razem i stosujmy

wszystkich te same normy obowiązują - kultury -

w OHP też obowiazywały - wg regulaminu

no wiem, że wychowawca to był z urzędu "ktoś nad" - no ale tu jest forum - ale nie OHP - wszyscy równi

tamto minęło, nie wróci :takaemotka:

 

1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

I jeszcze do tych zasad zastosował się...

to tekst, jaki wygłaszałeś do opornego junaka, gdy bronił głowę przed twoim słusznym przypruszaniem?

bo przecież zupełnie do siebie ich nie bierzesz

oczywiście potem następowała kara

pompki, czy zakaz wyjścia na miasto, na disco

a może ta gorsza robota w błocie, niż koledzy już zmiękczeni

 

ej Stachu - widać, że Dadze i vladowi się to podoba

wielu nawet nie wie, jak pragnie bata :takaemotka: 

niby dla drugiego, bo sami przecież są cacy i po słusznej linii

ale ten bat podświadomie jednak z tyłu głowy mają i czują sie zaopiekowani 

do czasu :takaemotka:

 

Dobra, na tym koniec dywagacji

jeszcze raz:

2 godziny temu, zenek napisał:

wystarczy dbać o zasady kultury dyskusji

wg zasad powszechnie uważanych za tzw dobre wychowanie

(...)

- kultura osobista obowiązująca wszystkich równo

 

wtedy można rozmawiać o wszystkim...

 

 

Zróbmy to razem! :)

 

Link do komentarza
28 minut temu, zenek napisał:

 

prawda szczypie w oczyj

 

 

Pisze się "prawda w oczy kole" :)

 

28 minut temu, zenek napisał:

Dobra, na tym koniec dywagacji

jeszcze raz:

 

 

Zróbmy to razem! :)

 

 

Przyznam, że czekam z ogromną ciekawością i nadzieją na ruch z Twojej strony :)

Z przyjemnością poczytam Twoje wpisy, które dostosowane będą do Twoich autorskich przemyśleń, a konkretnie tych:

 

2 godziny temu, zenek napisał:

czyli bez obrażania, wulgaryzmów, rzucania podejrzeń na dyskutantow i wyzywania, i z poszanowaniem prawa do posiadania i mówienia o swoich poglądach w w ramach obowiązujacego prawa o tolerancji

tyle 

najważniejsze to na poczatku - kultura osobista obowiązująca wszystkich równo

 

wtedy można rozmawiać o wszystkim...

 

Będę trzymać kciuki, żeby po wielu latach na forum w końcu Ci się udało :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...