Skocz do zawartości

Spotkanie na żywo forumowiczów Budujemy Dom!


Recommended Posts

1 minutę temu, joks napisał:

Temu Daga właśnie frekwencja na tym waszym zlocie będzie taka a nie inna...

 

Mało wiesz, joks. 

Rozmawiałam lub pisałam z każdym nieobecnym teraz, a obecnym na poprzednim zlocie. Mają ważne powody, żeby nie być. Zdrowotne, osobiste, służbowe. Sorry, jedna osoba nie napisała mi powodu. 

Bynajmniej powody nie są związane z ośrodkiem, a już na pewno nie ze mną i z nikim innym z forum. 

Tak naprawdę wszystko rozpętał Gaweł, bo mu się standard nie spodobał. A potem zawtórował Swierol z tego samego powodu. To tylko dwie osoby na wiele innych. 

Czy to o czymś nie świadczy?

 

Moją rolą jest usuwanie wpisów obraźliwych. Zadanie wykonałam. 

 

I jeszcze jedno. Na miano przyjaciela forum zasługuje każda osoba kulturalna i wykazująca się dobrą wolą. Tu zabrakło obu tych przesłanek. 

Link do komentarza

Wszyscy więdzą,że to ty wiec napisz mi pisemne uzasadnienie usuwania moich poszczególnych postów. 

Nie wiesz jak zacząć? Podpowiem. "Posty nie były zgodne z moją osobistą wersją wydarzeń oraz z moim zdaniem na ten temat itd, itd.." cos tam jeszcze dopiszesz. Czekam.

 

29 minut temu, daggulka napisał:

 

Mało wiesz, joks. 

Rozmawiałam lub pisałam z każdym nieobecnym teraz, a obecnym na poprzednim zlocie. się dobrą wolą.  

Guzik prawda. Do mnie nie pisałaś ani nie dzwoniłaś a przecież byłem. 

Link do komentarza

 

45 minut temu, Swierol napisał:

Wszyscy więdzą,że to ty wiec napisz mi pisemne uzasadnienie usuwania moich poszczególnych postów. 

Nie wiesz jak zacząć? Podpowiem. "Posty nie były zgodne z moją osobistą wersją wydarzeń oraz z moim zdaniem na ten temat itd, itd.." cos tam jeszcze dopiszesz. Czekam.

 

Przecież napisałam, że usuwałam posty. Nie mogę usunąć konta :)

Dlaczego usunęłam te wpisy?

Bo po usunięciu wpisów Gawla , były poniekąd ich kontynuacją.

Miałam nadzieję, że uda się zgasić tę żenującą dyskusję w zarodku.

Niestety się nie udało, bo w zastępstwie Gawła postanowiłeś ją kontynuować. Niestety.

 

Powiedz tak szczerze. Przyjechałbyś na zlot, gdyby był w innym miejscu?

 

45 minut temu, Swierol napisał:

Guzik prawda. Do mnie nie pisałaś ani nie dzwoniłaś a przecież byłem. 

 

A dałeś mi swój numer telefonu albo namiar na messenger? Nie dałeś.

A, zapomniałam. Mogłam jeszcze wysłać gołębia :)

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
17 minut temu, daggulka napisał:

 

 

Przecież napisałam, że usuwałam posty. Nie mogę usunąć konta :)

Dlaczego usunęłam te wpisy?

Bo po usunięciu wpisów Gawla , były poniekąd ich kontynuacją.

Miałam nadzieję, że uda się zgasić tę żenującą dyskusję w zarodku.

Niestety się nie udało, bo w zastępstwie Gawła postanowiłeś ją kontynuować. Niestety.

 

Powiedz tak szczerze. Przyjechałbyś na zlot, gdyby był w innym miejscu?

 

 

A dałeś mi swój numer telefonu albo namiar na messenger? Nie dałeś.

A, zapomniałam. Mogłam jeszcze wysłać gołębia :)

To nie kłam bezczelnie, że ze wszystkimi się kontaktowałaś. Zaraz może jeszcze wypłynie kilka osób:) 

Znam Piotra i dlatego będą kontynuował tą pogrążającą ciebie (moim zdaniem) dyskusje. Może właśnie dlatego usunęłaś te wpisy żeby nagle się nie okazało, że on ma racje lub dużo osób się z nim zgadza a nie z tobą.

 

A co do zlotu w innym miejscu. Napewno bym nie pojechał właśnie ze względu na ciebie. 

Link do komentarza
Przed chwilą, Swierol napisał:

To nie kłam bezczelnie, że ze wszystkimi się kontaktowałaś. Zaraz może jeszcze wypłynie kilka osób:)

 

 

Wiesz. Znam forumowiczów, bywających na zlotach od 17 lat. Mam ich numery telefonów i jeśli ktoś nie bywa na forum, mogę zadzwonić lub napisać w tej sprawie. I zrobiłam to :)

Ty bywasz na forum. Uznałam, że skoro bywasz, to .... po prostu wiesz, bo wątek jest na forum przecież :)

 

1 minutę temu, Swierol napisał:

 

Znam Piotra

 

Skoro tak uważasz :)

 

3 minuty temu, Swierol napisał:

 i dlatego będą kontynuował tą pogrążającą ciebie (moim zdaniem) dyskusje. Może właśnie dlatego usunęłaś te wpisy żeby nagle się nie okazało, że on ma racje lub dużo osób się z nim zgadza a nie z tobą.

 

 

Jasne stało się dla mnie w tym momencie, że podpuścił Cię zwyczajnie :) Albo odwrotnie. Albo wzajemnie :icon_biggrin:

 

1 minutę temu, Swierol napisał:

A co do zlotu w innym miejscu. Napewno bym nie pojechał właśnie ze względu na ciebie. 

 

To chciałam usłyszeć.

I nie podjąłeś tej decyzji w dniu ogłoszenia zlotu, ale dużo wcześniej. Kiedy okazało się w innym wątku, że nie zgadzamy się w wielu kwestiach i mnie zwyczajnie nie lubisz :)

Jest to więc sprawa osobista, a nie forumowa :)

Na sympatie i antypatie w stosunku do mojej osoby nie mam niestety wpływu.

Ale czy to jest wystarczający powód, żeby psuć innym forumowiczom zabawę, jak próbował zrobić to Gaweł, a teraz Ty?

Link do komentarza
28 minut temu, daggulka napisał:

 

Wiesz. Znam forumowiczów, bywających na zlotach od 17 lat. Mam ich numery telefonów i jeśli ktoś nie bywa na forum, mogę zadzwonić lub napisać w tej sprawie. I zrobiłam to :)

Ty bywasz na forum. Uznałam, że skoro bywasz, to .... po prostu wiesz, bo wątek jest na forum przecież :)

 

 

Skoro tak uważasz :)

 

 

Jasne stało się dla mnie w tym momencie, że podpuścił Cię zwyczajnie :) Albo odwrotnie. Albo wzajemnie :icon_biggrin:

 

 

To chciałam usłyszeć.

I nie podjąłeś tej decyzji w dniu ogłoszenia zlotu, ale dużo wcześniej. Kiedy okazało się w innym wątku, że nie zgadzamy się w wielu kwestiach i mnie zwyczajnie nie lubisz :)

Jest to więc sprawa osobista, a nie forumowa :)

Na sympatie i antypatie w stosunku do mojej osoby nie mam niestety wpływu.

Ale czy to jest wystarczający powód, żeby psuć innym forumowiczom zabawę, jak próbował zrobić to Gaweł, a teraz Ty?

A w jaki sposób mielibyśmy popsuć Wam zabawę pisząc tutaj? Zapomniałaś o jednej istotnej kwestii. Sama frekwencje tegorocznego zlotu świadczy o tym, że nie tylko my widzimy problem ale tylko my mamy odwagę o nim mówić. Tego jakoś nie podnosisz.

O brudzie w martynce Piotr rozmawiał z redakcją zaraz po powrocie w ubiegłym roku. Nie słyszałaś? Macie przed sobą tajemnice?

 

Chyba sobie trochę schlebiasz. Zamieniałem z tobą parę zdań na ostatnim zlocie i mi wystarczyło. Naprawdę kilka osób wspominam bardzo miło i serdecznie.

 

 

Link do komentarza
Przed chwilą, Swierol napisał:

A w jaki sposób mielibyśmy popsuć Wam zabawę pisząc tutaj? Zapomniałaś o jednej istotnej kwestii. Sama frekwencje tegorocznego zlotu świadczy o tym, że nie tylko my widzimy problem ale tylko my mamy odwagę o nim mówić. Tego jakoś nie podnosisz.

O brudzie w martynce Piotr rozmawiał z redakcją zaraz po powrocie w ubiegłym roku. Nie słyszałaś? Macie przed sobą tajemnice?

 

Nie będę wypowiadać się za Redakcję, nie byłam przy tej rozmowie.

 

Przed chwilą, Swierol napisał:

Chyba sobie trochę schlebiasz. Zamieniałem z tobą parę zdań na ostatnim zlocie i mi wystarczyło. Naprawdę kilka osób wspominam bardzo miło i serdecznie.

 

 

No ale to Ty napisałeś, że przeze mnie nie pojedziesz :icon_biggrin:

 

Dobrze, Swierol.

Nie ma sensu prowadzić tej dyskusji, bo ona do niczego nie prowadzi :)

Wszystko chyba zostało już wyjaśnione. Wypowiedziałeś swoje zdanie na ten temat.

Podejrzewam, że Redakcja zajrzy tu w poniedziałek i poczyta.

Link do komentarza
12 minut temu, daggulka napisał:

Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie.

 

Zdecydowałam jednak, że wysłanie screenów Redakcji wystarczy .... usunęłam na forum, żeby nie robić dodatkowych niesnasek.

 

Trzeba było zostawić, nic nadzwyczajnego ta nie było. Teraz nikt obiektywnie nie może spojrzeć na całą sprawę.

Link do komentarza
Trzeba było zostawić, nic nadzwyczajnego ta nie było. Teraz nikt obiektywnie nie może spojrzeć na całą sprawę.

Wszyscy obiektywnie wiemy co było i cieszymy się że w spokoju spotkamy się z tymi, którzy zachowują się normalnie- czytaj nie obrażając innych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
10 minut temu, ewiq0 napisał:


Wszyscy obiektywnie wiemy co było i cieszymy się że w spokoju spotkamy się z tymi, którzy zachowują się normalnie- czytaj nie obrażając innych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W spokoju i KAMERALNIE.  Forum o zasięgi ogólnopolskim i 15 uczestników. Gratuluje Redakcji i moderatorom/kom.

A kto to są Ci wszyscy? Bo narazie tylko 3 osoby się wypowiedziały? 

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

 

Podczytuję ten wątek, choć nie wybieram się na spotkanie, choć zazdroszczę trochę spotykającym się...

 

Ale zabiorę głos po tych słowach:

 

1 godzinę temu, Swierol napisał:

Forum o zasięgi ogólnopolskim i 15 uczestników.

To, że jest to forum o zasięgu ogólnopolskim i że ma 57 789 zarejestrowanych userów - nie świadczy, że przynajmniej połowa zjawi się na spotkaniu...

Ludzie wpadają tu, rejsetrują się  na forum, pytają, dowiadują się czegoś  - albo i nie - nie wyrejestrowują swoich kont i nigdy więcej nie wracają...

No, czasem niektórzy się reaktywują :zalamka::wallbash:

 

Kiedyś, w trakcie budowy domów, byli na forum codziennymi niemal gośćmi i na zloty przyjeżdżało ponad 50, 60 osób, w różne miejsca... Była paczka osób zaprzyjaźnionych... Nienasyceni towarzystwem organizowali jeśki i zimki...

Ja sam - remontujący tylko, nie budujący się - byłem na trzech spotkaniach, w tym na dwóch przelotem tylko i mam same miłe wspomnienia:yahoo:

W międzyczasie pobudowali co mieli pobudować, zamieszkali i ŻYCIE ich wciągnęło w ich kołowrót... Mieli na głowie inne, poważniejsze problemy...

 

Potem z różnych powodów nie uczestniczyłem, a po zamknięciu firmy (po udarze) nie pojawiam się, choć śledzę akcje zapisowe i wspomnieniowe, choć dusza by chciała choć posiedzieć przy wspólnym stole...

 

Nikt nikogo na siłę nie jest w stanie "zaciągnąć" na takie spotkanie...

Uwagi o złym (???) stanie sanitarnym należało zgłosić na miejscu i nie obwiniać nimi organizatora, ani innych uczestników spotkania!!!

 

Nikt nigdy w postach po spotkaniowych nie narzekał - można to sprawdzić, bo jest to dostępne na forum...

 

Pierwszy raz spotykam się z taką "akcją":zalamka:

 

Nie czytałem usuniętych postów Gawła - może to i dobrze...

Bardzo przypomina mi ta akcja Swierola sposób pisania innego usera... tego z Królewskiego Miasta :zalamka:

Podobny sposób odnoszenia się choćby do moderatora...

 

W większości forów taka jazda byłaby niedopuszczalna - tam MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ  i nie ma dyskusji!

 

Sam mam czasem obiekcje do naszej moderatorki, ale znam swoje miejsce i nie drążę tematu...

I to trzeba zaakceptować...

 

Albo powt powtórzyć to, co napisałeś wcześniej...

  

6 godzin temu, Swierol napisał:

Proszę o natychmiastowe usunięcie mojego konta

ale zdanie to skierować do administratora forum - nie do moderatorki...

 

Ja to kiedyś tak zrobiłem... ale wróciłem...:yahoo:

Cóż - uzależnienie od forum... TEGO FORUM...

Link do komentarza
8 godzin temu, podczytywacz napisał:

 

 

W większości forów taka jazda byłaby niedopuszczalna - tam MODERATOR MA ZAWSZE RACJĘ  i nie ma dyskusji!

 

 

Zgadzam się z Tobą jak najbardziej pod jednym podstawowym warunkiem. Moderator musi być obiektywny na każdym polu a nie subiektywnym stróżem "swoich" tak aby nikomu nie stała się krzywda.

 

Czy to nie dziwne, ze to forum zawsze jest tym kolejnym dla osób szukających informacji? Zalogowałem się tutaj właśnie za namową Gawła bo na FM zaczynało robić się dziwnie. Byłem jeszcze w trakcie budowy. Gdyby nie to po kilku wizytach zostawiłbym to w spokoju bo tu się nic nie dzieje. Zacząłem jeden czy drugi temat, przyszedł red coś tam i zaczyna pisać bzdury. tutaj ludzie zaglądają i odchodzą, na FM zostają.

 

To jest forum budowlane a wygląda na zamkniętą grupę poklepujących się po plecach osób nie przyjmujących grama krytyki pod przywództwem jakiejś samozwańczej carycy.

 

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
32 minuty temu, Swierol napisał:

subiektywnym stróżem "swoich" tak aby nikomu nie stała się krzywda.

To jest Twoja opinia...

Nie ma ludzi obiektywnych na każdym polu :bezradny:... no, może oprócz naszego usera z Królewskiego Miasta :scratching:...

 

Tym bardziej, że cały czas jesteśmy w zakątku forum, Hyde parku, tutaj i tylko tutaj "rządzi" ta moderatorka, nie ma wpływu na tematy merytoryczne, typowo budowlane, materiałowe czy konstrukcyjne...

Dostała przyzwolenie na taką działalność od szefów TEGO forum, działa tak jak działa, robi to tak jak sobie wymyśliła - i już..

Tu, w tym zakątku forum, masz, mamy tylko dwa wyjścia - zaakceptować działania moderatorki i zastosować się do JEJ, akceptowanej przez szefów TEGO forum - metody moderacji, albo obrazić się na wszystko i szukać "lepszego" forum z lepszym, obiektywnym na każdym polu moderatorem...

 

Tematy merytoryczne moderuje Redakcja - i uwagi co do stanu forum budowlanego należy kierować nie do Dagi, tylko do Redakcji..

 

54 minuty temu, Swierol napisał:

To jest forum budowlane

Tak, ale powtarzam - aktualnie jesteś w Hyde parku, a tu są NIECO inne układy - powiedzmy - "własnościowe"...

 

I JUŻ...

Link do komentarza

Dzień dobry,

co za emocje 🤔

Poszukałem na forum podobnych dyskusji, ta wydaje mi się odpowiednia: https://forum.budujemydom.pl/topic/12039-czy-moderator-forum-powinien-być-obiektywny-i-beztronny/

 

Gaweł złamał regulamin.

§ 2.Zasady korzystania z Forum

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

@Swierol napisałeś do mnie maila, ale ja nie mam nic do ukrycia. Proponuję przenieść się do działu https://forum.budujemydom.pl/forum/137-do-administratora-forum/ i tam możemy porozmawiać. Jeśli chcesz usunąć konto, również masz do tego prawo, napisz do mnie na PW.

 

Cieszę się na spotkanie z Wami :hug: 

Marcin Szymanik

 

 

Link do komentarza
Dzień dobry,
co za emocje
Poszukałem na forum podobnych dyskusji, ta wydaje mi się odpowiednia: https://forum.budujemydom.pl/topic/12039-czy-moderator-forum-powinien-być-obiektywny-i-beztronny/
 
Gaweł złamał regulamin.
§ 2.Zasady korzystania z Forum
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
[mention=70074]Swierol[/mention] napisałeś do mnie maila, ale ja nie mam nic do ukrycia. Proponuję przenieść się do działu https://forum.budujemydom.pl/forum/137-do-administratora-forum/ i tam możemy porozmawiać. Jeśli chcesz usunąć konto, również masz do tego prawo, napisz do mnie na PW.
 
Cieszę się na spotkanie z Wami :hug: 
Marcin Szymanik
 
 




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
5 minut temu, Swierol napisał:

Gdyby nie ja to nie miałby ci kto odpisać....

 

Nie oczekiwałam odpisania.

Mamy tu taką tradycję, że spontanicznie odliczamy do zlotu.

Komu się przypomni, wkleja, ile dni zostało. Nie wymaga to żadnego komentarza.

Ale wiem, rozumiem .... za mało się znasz, więc palnąłeś, żeby dokopać .... bezmyślnie :)

 

 

2 minuty temu, ewiq0 napisał:


Człowiek z misją emoji1.pngemoji4.png
 

 

Specjalną :icon_biggrin:

Link do komentarza
5 minut temu, daggulka napisał:

 

Nie oczekiwałam odpisania.

Mamy tu taką tradycję, że spontanicznie odliczamy do zlotu.

Komu się przypomni, wkleja, ile dni zostało. Nie wymaga to żadnego komentarza.

Ale wiem, rozumiem .... za mało się znasz, więc palnąłeś, żeby dokopać .... bezmyślnie :)

 

 

 

Specjalną :icon_biggrin:

Biorąc pod uwagę frekwencje szukaj już gifa z 10 . 

Link do komentarza
Dnia 19.05.2024 o 12:15, Baru napisał:

Ooo sie porobiło…

 

 

Panie Boże Drogi Mój!

I to jak!

:D

 

A ja niczego nie zauważyłem wcześniej!

 

I mnie banowanie ominęło i teraz nic nie wiem, kto, za co, po co, dlaczego....

No ej!

Tak się nie robi!

:D

 

Link do komentarza
 
Panie Boże Drogi Mój!
I to jak!

 
A ja niczego nie zauważyłem wcześniej!
 
I mnie banowanie ominęło i teraz nic nie wiem, kto, za co, po co, dlaczego....
No ej!
Tak się nie robi!

 

Opowiemy Ci jak się spotkamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
9 godzin temu, bobiczek napisał:

 

Panie Boże Drogi Mój!

I to jak!

:D

 

A ja niczego nie zauważyłem wcześniej!

 

I mnie banowanie ominęło i teraz nic nie wiem, kto, za co, po co, dlaczego....

No ej!

Tak się nie robi!

:D

 

mało masz na głowie? takie bzdury Cię interesują?

Link do komentarza

odnośnie miejsca spędu - ja tam nie wiem, ale na dole poziom był ok (zwłaszcza kibel), bywałem w "uboższych" ale cena = poziom, jeżeli pan podpałkownik (?) w ssanie spoczynku miał jakiekolwiek wątki, to o ile dobrze pamiętam szefowa pytała się na bieżąco czy jest ok i nikt nie narzekał, no ja nie słyszałem, żeby ktoś kwękał :bezradny:

a że Szeraton ani Chilton to nie był, to chyba nie było wątpliwości :scratching:

ważne czy się jedzie spotkać i pogadać, czy pomieszkać (w luksusach), widocznie ktoś pomylił te sytuacje i po czasie, zamiast "się uprać" stwierdził, że ma syf

 

a jakieś posrane wycieczki (nie zapoznałem się z zarzutami gawła, bo nie czytam tu od jakiegoś czasu) co do samej organizacji i walenia prywaty to dla mnie dno, które ktoś stara się mocno tu reprezentować

po co? nie wiem, wiem jedno, nie podoba mi się? nie czytam, nie piszę, mało w życiu stresu?

tak, odezwie się maseczka, "smieszek" i perpetuum mobile - w kółko Marcinu, ino po co?

Link do komentarza

a jakieś posrane wycieczki (nie zapoznałem się z zarzutami gawła, bo nie czytam tu od jakiegoś czasu) co do samej organizacji i walenia prywaty to dla mnie dno, które ktoś stara się mocno tu reprezentować
po co? nie wiem, wiem jedno, nie podoba mi się? nie czytam, nie piszę, mało w życiu stresu?
tak, odezwie się maseczka, "smieszek" i perpetuum mobile - w kółko Marcinu, ino po co?

W punkt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
Przed chwilą, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Ja już moczę nogi w miednicy z wodą z cytryną, idę do fryzjera, rok się nie widzieliśmy, trzeba wejść z klasą. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz :)

 

Olku .... ale pierwsze wrażenie to już zrobiłeś szmat czasu temu :icon_biggrin:

To da się kilka razy? :icon_eek::icon_biggrin:

Link do komentarza
Ja już moczę nogi w miednicy z wodą z cytryną, idę do fryzjera, rok się nie widzieliśmy, trzeba wejść z klasą. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

Ja Oluś ja ja….a bydzie kto nowy? Co na nim pierwsze wrażenie zrobisz?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
12 minut temu, ewiq0 napisał:


Ja Oluś ja ja….a bydzie kto nowy? Co na nim pierwsze wrażenie zrobisz?
emoji4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziołcha, ja byde stary, ale jak nowy :) A co do wrażeń, to kożden się odpicuje galantnie jak na mszę. Żeby się tylko nie pobeczał, jakoś to bydzie.

 

 

12 minut temu, daggulka napisał:

 

Olku .... ale pierwsze wrażenie to już zrobiłeś szmat czasu temu :icon_biggrin:

To da się kilka razy? :icon_eek::icon_biggrin:

Oj to nie :). Chyba, że jakieś nowe twarze będą. Po roku to nic ni wiadomo, kto z kim i dlaczego pierwszy raz widzę :) ? Ważne, żeby nas było więcej a nie mniej i wcale nie piję do Bobiczka :)

Link do komentarza
15 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Ja się nie starzeję, to nie muszę się do półśrodków uciekać :) Potem niektóre Kobity zaczną coś o kryzysie wieku....gadać. na co mi to ? :)

 

No coś Ty, Oluś ... ale żeby TOBIE takie rzeczy mówić? W życiu bym na Twoim miejscu nie przyjęła :icon_mrgreen:

 

15 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Czas się "wylaszczyć" - od dzisiaj do zlotu nie jem na noc :)

 

 

Na co Ci to? Głodnych chodził będziesz, nerwowy. Zupełnie to niepotrzebne :icon_biggrin:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...