Skocz do zawartości

Letnie spotkanie Forum Budujemy Dom 2023!


Recommended Posts

Dzieńdoberek :th_girl_hideface:

 

Jak dobrze doczytałem, to za noclegi nie podlegają obowiązku przedpłaty (dzięki negocjacjom, miłej aparycji i niewątpliwego uroku osobistego Pticy) .

 

Przewodników jest tam kilka razy więcej niż zwiedzających - rynek kształtuje warunki finansowe - przeto, zalecam partyzantkę i poszukanie przewodnika  kilka dni przed Imprezą (też bez zaliczki). Doświadczenie wskazuje, że najlepsi są z łapanki. :icon_cool: . Gdyby nastąpił pomór przewodników, to zobowiązuję się (razem z nocnym Szukaczem drewna do kominka) przewodnictwo po terenie za symboliczną wartość piwa rzemieślniczego. :yahoo: 

 

 

Ps. Marcin - bardzo dziękuję.

 

Ps.2. Liczył ktoś noclegi?

Mnie wychodzi, że już cała oferta zapełniona.

Link do komentarza
13 godzin temu, aaaa napisał:

hmm, akurat @Redakcja musiał wkleić takie zdjęcie z jednej z nielicznych konferencji na której nie byliśmy - z tego co pamiętam, to jakaś siła wyższa była ;) 

@aaaa, bo to okrągła rocznica będzie ;)

 

17 godzin temu, bajbaga napisał:

Jak dobrze doczytałem, to za noclegi nie podlegają obowiązku przedpłaty (dzięki negocjacjom, miłej aparycji i niewątpliwego uroku osobistego Pticy) .

@bajbaga planujemy niewielką wpłatę na poczet atrakcji, których nie możemy opłacić fakturą. O tym napiszę za kilka dni. Proszę wejdź na PW, to zobaczysz dyskusję z @coolibeer i @daggulka.

Link do komentarza

Dzień dobry 

@coolibeer prężnie działa i ustalił program wycieczki z przewodnikiem po zabytkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w sobotę 17 czerwca.

 

9.00  - spotkanie z przewodnikiem w miejscu zakwaterowania, przejazd do Olsztyna.

9.30 - 11.00 zwiedzanie ruin Zamku Królewskiego w Olsztynie, następnie przejazd do Mirowa.

11.40 - 13.40 - zwiedzanie zamku w Bobolicach, przejście Grzędą Mirowską do zamku w Mirowie.

około 14.00 obiad w Orliku w Mirowie.

około 15.00 przejazd do Podzamcza.

15.40 - 17.00 zwiedzanie zamku Ogrodzieniec, potem przejazd do miejsca zakwaterowania

17.00 - zabawa integracyjna 🥳

 

Część kosztów będziemy mogli pokryć dzięki wsparciu Wydawnictwa AVT (Budujemy Dom), ale niektóre opłaty nie będą fakturowane i musimy zebrać niewielkie zaliczki. Proszę o wpłatę 50 zł za osobę. Pieniądze zbiera @daggulka, która poda wszystkim zainteresowanym numer konta. Obiecuję, że po spotkaniu uczciwie się rozliczymy 🙂

 

A tu plan wycieczki widoczny w Google Maps.

 

Miłego dnia

Marcin

Link do komentarza
Dnia 24.02.2023 o 16:31, aaaa napisał:

Ja tylko się chciałem odnieść do jednej kwestii - plan jest ambitny, nie wiiem czy nie zbyt ambitny ;)

W sobotę o 9 rano ?!? ;)

 

Słuszna sugestia!

O tym samym pomyślałam ☺️.

9 rano po piątkowej posiadówie - zważywszy na to ile się nie widzieliśmy - może stać się mission impossible 😝

Link do komentarza
Dnia 24.02.2023 o 16:31, aaaa napisał:

Ja tylko się chciałem odnieść do jednej kwestii - plan jest ambitny, nie wiiem czy nie zbyt ambitny ;)

W sobotę o 9 rano ?!? ;)

 

Rozumiem o czym mówisz, ale ustaliliśmy, że jeśli nie uda nam się zorganizować o 9, to czas rano się rozciągnie do południa, a wówczas to już bez sensu gdzieś ruszać, więc postawliśmy być ambitni :icon_lol: 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Rozumiem o czym mówisz, ale ustaliliśmy, że jeśli nie uda nam się zorganizować o 9, to czas rano się rozciągnie do południa, a wówczas to już bez sensu gdzieś ruszać, więc postawliśmy być ambitni :icon_lol: 

Po prostu chcecie ilością atrakcji i ich intensywnością zrekompensować brak zlotów w ostatnich latach. Proste :D

Link do komentarza
Dnia 25.02.2023 o 13:15, Buster napisał:

hmmm.....deklarowałem że bez noclegów ale poszedłem po rozum do głowy i zapytowywuję  czy możliwy jest nocleg z piątku na sobotę dla 4 osób, w tym jednej małolaty?

może być w nogach albo na dostawce tudzież rozkładanym albo i nie fotelu:icon_biggrin:

Jasne jest taka możliwość:) Daga dopisze do listy 

Dnia 24.02.2023 o 16:31, aaaa napisał:

Ja tylko się chciałem odnieść do jednej kwestii - plan jest ambitny, nie wiiem czy nie zbyt ambitny ;)

W sobotę o 9 rano ?!? ;)

 

Położysz się wcześniej spać oraz wypijesz mniej. Myślę że nie będziesz miał problemów ze wstaniem na śniadanie i zbiórka o 9 przed autokarem. Pozdro 

Link do komentarza
15 godzin temu, Baru napisał:

Słuszna sugestia!

O tym samym pomyślałam ☺️.

9 rano po piątkowej posiadówie - zważywszy na to ile się nie widzieliśmy - może stać się mission impossible 😝

Odpowiednie podejście do tematu (czytaj wyżej) i nie będzie problemu ;) chyba że macie lepsze rozwiązanie. Możemy zrezygnować z wycieczki i będziemy leczyć kaca na ośrodku :)

Dnia 16.02.2023 o 15:36, bajbaga napisał:

Dzieńdoberek :th_girl_hideface:

 

Jak dobrze doczytałem, to za noclegi nie podlegają obowiązku przedpłaty (dzięki negocjacjom, miłej aparycji i niewątpliwego uroku osobistego Pticy) .

 

Przewodników jest tam kilka razy więcej niż zwiedzających - rynek kształtuje warunki finansowe - przeto, zalecam partyzantkę i poszukanie przewodnika  kilka dni przed Imprezą (też bez zaliczki). Doświadczenie wskazuje, że najlepsi są z łapanki. :icon_cool: . Gdyby nastąpił pomór przewodników, to zobowiązuję się (razem z nocnym Szukaczem drewna do kominka) przewodnictwo po terenie za symboliczną wartość piwa rzemieślniczego. :yahoo: 

 

 

Ps. Marcin - bardzo dziękuję.

 

Ps.2. Liczył ktoś noclegi?

Mnie wychodzi, że już cała oferta zapełniona.

36 osob jest na liście  miejsc mamy 40. Mamy cały Ośrodek na wyłączność. Bajbaga jak masz jakieś pytania lub niepewności zapraszam na wątek prywatny na priv :)

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Kochani ..... miesiąc do zlotu :yahoo:

Nadal ni schudłam, więc będziecie imprezować z pasztetem ... wrrrróć ... z pasztetową :hahaha2:

Z informacji dla osób, którzy jeszcze nie byli ;)

Zwyczajowo jest tak, że w piątek wieczorem imprezujemy wszyscy w przyjaznej wesołej atmosferze ;)

Tak więc - każdy zabiera "coś" :) Jeden ogórki konserwowe, drugi chipsy, inny jakąś wędlinkę, koreczki, ciacho,. sałatkę .... cokolwiek :) Nie umawiamy się - co kto przywiezie, to będzie :) 

No i oczywiście nie zapominamy o napojach .... bo piiiiiić będzie się chciało .... oj będzie na bank ;) Każdy zabiera to, co pije i lubi :) Napoje 0 i więcej % ;) 

Redakcjo droga .... czy przewidziane jest w sobotę po powrocie ze straszenia w górach i zamkach jakieś żarełko do sobotniej nasiadówki? W sensie - czy Redakcja coś organizuje dobrego do jedzonka?

Bo mi umknęło :icon_rolleyes:

Link do komentarza
21 minut temu, daggulka napisał:

Redakcjo droga .... czy przewidziane jest w sobotę po powrocie ze straszenia w górach i zamkach jakieś żarełko do sobotniej nasiadówki? W sensie - czy Redakcja coś organizuje dobrego do jedzonka?

Planowaliśmy obiad od Wydawnictwa podczas wycieczki, ale wieczór to już prywatnie...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...