Skocz do zawartości

Czego baliście się w dzieciństwie?


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
Takie strachy to nie żarty. Potem jak człowiek dorosły, to nie wiadomo z czego ma jakieś kretyńskie fobie. Ja np. boję się wszelkich owadów i niestety przez to nie mogę latem wyjechać nigdzie na wieś, bo tam tego pełno. Prawda jest taka, że moi starsi bracia, jak byłam mała, bardzo lubili mnie straszyć. No i co? Teraz chodzę do psychologa, bo przecież trzeba z tym zrobić porządek. Jak się czegoś boicie to tez polecam z tym walczyć.
Link do komentarza
Cytat

Takie strachy to nie żarty. Potem jak człowiek dorosły, to nie wiadomo z czego ma jakieś kretyńskie fobie. Ja np. boję się wszelkich owadów i niestety przez to nie mogę latem wyjechać nigdzie na wieś, bo tam tego pełno. Prawda jest taka, że moi starsi bracia, jak byłam mała, bardzo lubili mnie straszyć. No i co? Teraz chodzę do psychologa, bo przecież trzeba z tym zrobić porządek. Jak się czegoś boicie to tez polecam z tym walczyć.



Ja boje się "dużej wody" - ocean i pływanie? Nie.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Witam, mam problem z wyciszeniem okien w mieszkaniu. Przez zamknięte okna słychać sąsiadów normalnie rozmawiających na swoim balkonie. Wieczorem, nawet z balkonu oddalonego 40 metrów. Sąsiad rozmawiając na balkonie pode mną potrafi mnie zbudzić (przez zamknięte okna!).   Prośba o podpowiedzi, gdzie jeszcze mogę szukać rozwiązania, co jeszcze sprawdzić, wymienić?   Poniżej kilka informacji, które mogą pomóc w diagnozie: - budynek jest w kształcie litery U   - moja sypialnia ma 2 wysokie okna od wewnątrz, w samym rogu   - w innych pomieszczeniach wydaję się być mniejszy problem, ale nadal, te same okna - 2 piętro z 4 - nowe budownictwo - okna firmy Siegenia - na gwarancji fachowiec poprawił sytuację o 50%   - ponoć była jakaś japa, ale wymienił plastiki, uszczelkę i ustawiał te okna prawie 1,5h - wywietrzniki wypchałem watą węglową, prawie szczelnie - dowiedziałem się już, że mógłbym wypchać wywietrzniki gąbkę otwartokomórkową, ale nigdzie takiej nie znalazłem
    • Są łaźnie "na podczerwień.  Ściany zimne, a ciałko podgrzewa . Cuda  panie. No może jeszcze fizyka ?
    • Otóż to, kwestia tylko co się napromieniowuje a co nie. Przewodnik tak, izolator pewnie w ogóle, czyli załóżmy oczywiście tylko w teorii, mam pokój obity cały styropianem w środku, nie mam w nim żadnych mebli czy innych np metalowych gadżetów, które mogłyby się cieplnie napromieniować. Czyli w praktyce w tej sytuacji takie ogrzewanie w ogóle nie działa. Dlatego najlepszym właśnie przykladem jest kordła, bo jest izolatorem i pod nią jest zimno. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • I tak jest... w grę wchodzi konwekcja powietrza, ogrzanego czy to na grzejniku, czy podłogówce... ono się unosi, krąży w pomieszczeniu - ogrzewając je... To podczerwone, po jakimś czasie, ogrzewając poszczególne powierzchnie również doprowadza do powstania miejscowych "ognisk konwekcyjnych", co trochę pomaga w rozprowadzaniu ciepła po przestrzeni pomieszczenia... ale to podczerwone przede wszystkim ogrzewa powierzchnie napromieniowywane,   Przód ciała ciepły, ale na plecach konieczny kocyk, albo ciepła kurtka...
    • Czyli głupoty czy nie? Tą akurat historię przytoczyłem, bo facetowi odbiło, wylazł na komin i darł się na pół wsi, pewnie o elektrownię wtedy w Czarnobylu chodziło, że komuniści zza Buga go parzą promieniowaniem. Nie chce mi się kopać po Internetach, ale wydaje mi się że tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe czy podłogowe działa trochę inaczej niż takie podczerwone, ale jak jest inaczej, chętnie z błędu się wyprowadzę. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...