Komentarz dodany przez Mongolian: Dobrze zaprojektowany taras jest oazą naszego spokoju. Miejscem, w którym chętnie spędzamy nasz czas po cięzkim dniu w pracy, relaksujemy się i odpoczywamy. Nie ma nic przyjemniejszego niż usiaść późnym wieczorem na ławce, okryć się kocem wool & cashmere i podziwiać piekne rozgwieżdżone niebo.
Chcesz, aby twój taras był przyjemnym miejscem wypoczynku i strefą rodzinnego chillowania na powietrzu? Odwiedzamy właścicieli domów, którzy pokazują nam swoje tarasy i opowiadają o ich budowie. Ich doświadczenia i rady są świetną podpowiedzią, jak zaprojektować wygodny taras. Jak wykończyć jego nawierzchnię, jeśli chcemy chodzić po tarasie na bosaka. Jakich błędów unikać, by nie żałować wydanych pieniędzy.
Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/tarasy-i-balkony/a/110430-co-zrobic-zeby-miec-przytulny-i-wygodny-taras-opowiadaja-wlasciciele-domow
Witam. Chce położyć nowe plytki w lazience. Pod płytkami oraz warstwa kleju z siatka jest plyta gk.... co w takiej sytuacji zrobić? Spróbować skuc aż do płyt, skuc same plytki bez kleju a może kłaść plytki na płytki.. albo wszystko łącznie z płytami I kleic je na nowo ?
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się