Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Vacuum

Uczestnik
 • Posty

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Vacuum

 • Ranga
  Początkujący
 1. Większy stres i zamieszania jest dla rodziców. Dla dzieci to ciekawa przygoda, o ile porozmawiamy z nimi, wytłumaczymy i nastawimy tak, że będą ciekawe i będę same chciały tej zmiany.
 2. Dokładnie. Takie rzeczy można samemu, no chyba że masz tyle kasy że wszystko zlecasz.
 3. Nie ma stałej ceny uwierz mi. Co ekipa to inny cennik. Ale wybieraj z głową.
 4. Dla mnie tylko akrylowe, a to głównie temu, że mają ładne kształty. Są ozdobą łazienki a nie jej szpeceniem.
 5. Fajny poradnik dzięki. Do czyszczenia używałem innego środka (nazwy nie podam, żeby nie było), ale słaby był. A że czyszczenie kominka (żona nawet nie podchodzi :P ) to moje zadanie także dobry środek z chęcią wykorzystam.
 6. Jak dla mnie to jadalnia i kuchnia razem to bardzo dobry pomysł. Nie chciałem łączyć kuchni z salonem, bowiem żona nie lubi zapachów które rozchodzą się po domu i wsiąkają w meble, kanapy. Ale w salonie też mam stół, taki jak goście przychodzą.
 7. Nie wierzę w policję w takich kwestiach niestety. Jedyną opcją jest chyba zatrudnienie stróżą albo nocowanie na budowie samemu kiedy można i o ile można (pogoda i warunki na to pozwalają). Mój kuzyn spał w przyczepie kiedy mógł i psa kupił którego trzymał w budzie. Dzięki temu uniknął kilku przygód niemiłych. Niestety w Polsce takie kradzieże są standardem, kradną wszystko, dosłownie wszystko z budowy.
 8. Z tą kolejnością to czasem różnie bywa, niektórzy specjaliści trochę ją zmieniają. Ale generalnie chodzi o to samo ;)
 9. Słyszałem dokładnie takie samo porównanie do lego. Chyba coś w tym jest
 10. Ja mam kolektory słoneczne na dachu. Wprawdzie sam nie zbudowałem, ale polecam.
 11. kdd koledze chyba nie chodziło o taki budynek ;) -------- Chłodnictwo i Klimatyzacja Wrocław - montaż, doradztwo, serwis.
×
×
 • Utwórz nowe...