Skocz do zawartości

Lista obecności na Letka 2011


Recommended Posts

Gość gawel
Cytat

Właśnie wpłaciłem wpisowe za siebie i 1 osobę towarzyszącą. Jeśli nie jest za późno, to proszę aby i mnie dopisano do listy. Ergo Pezet + 1 osoba.


Bedziesz dopisany na spoko Daga b edzie w czwartek i zrobi aktualizacje
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Panie Marcinie, oni tak zawsze. Tylko Daga i Daga. Ale po prezenty to do Pana. icon_smile.gif
Gaweł, przyniosę brytfankę.


Spoko nie śpiesz sie choć to nie kamień wegielny ale może gdzies wmurujesz icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

no to ja proszę w takim razie o odpisanie z listy osoby towarzyszące adika w postaci Rafała i Moniki + córka Natalia....niestety nie dadzą rady....



ajajajjj - a nie wiesz że kto raz daje i zabiera - ten się w piekle poniewiera? Powiedz to znajomym -icon_smile.gif
Ja wciąż dojrzewam jeszcze...............
Link do komentarza
Cytat

ino aktywistka tematu suszy gnaty (bo tyle jej zostało)



no ja Cie prosze .... nie bluźnij, chopie- ciałka aż nadto na nich jeszcze mam icon_biggrin.gif


Cytat

Doszły mnie słuchy, że liczna grupa forumowiczów wybiera się na koncert Rod'a Stewart'a w Toruniu. Zapewniam, że nasza impreza będzie równie doskonała a Rod jeszcze przyjedzie icon_smile.gif

Na stronie mają taki sam licznik jak nasz http://rodstewart.com.pl/

Pozdrawiam
Marcin



kto? gdzie? nazwiska! adresy! agitować będziem!!! icon_lol.gif


Cytat

Ech, tylko Daga i Daga. Ja też potrafię icon_smile.gif



no pewnie , żadna filozofia icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Cytat

Panie Marcinie, oni tak zawsze. Tylko Daga i Daga. Ale po prezenty to do Pana. icon_smile.gif



no więc ten tego .... ekhm .... właśnie , tak chyba to wygląda.... icon_lol.gif
ale to tylko dlatego, że Redakcja rozdaje najfajniejsze prezenty pod słońcem icon_mrgreen.gif


Cytat

Ja wciąż dojrzewam jeszcze...............



nieeee no , bez jaj .... icon_twisted.gif
Link do komentarza
Witajcie.. czytam sobie te wszystkie posty o nadchodzącym spotkaniu i nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę. Ale cóż.. tak się życie pokomplikowało, że dawno mnie tu nie było i nie miałam pojęcia, że coś takiego się teraz organizuje
icon_sad.gif niestety nie będzie mnie z Wami ale może częściej będę teraz mogła tu zaglądać.
Czekam na obszerne realcje z imprezy. Będę z wami duchem. Wypijcie za zdrowie moje i yaco181, żeby wszystko nam się w końcu wyprostowało. Udanej zabawy (inaczej zresztą w tak doborowym towarzytwie być nie moze) Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu uda nam się w końcu we trójkę zjawić.
Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witajcie.. czytam sobie te wszystkie posty o nadchodzącym spotkaniu i nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę. Ale cóż.. tak się życie pokomplikowało, że dawno mnie tu nie było i nie miałam pojęcia, że coś takiego się teraz organizuje
icon_sad.gif niestety nie będzie mnie z Wami ale może częściej będę teraz mogła tu zaglądać.



Kurcze , Aga - właśnie dlatego , że ostatnio nie bywacie wysłałam Jackowi na priv informację ... byłam pewna , że przeczytacie bo forum przekierowuje na maila info o wiadomości na priv icon_sad.gif .


Cytat

Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu uda nam się w końcu we trójkę zjawić.
Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif



Jeśli Ty masz nadzieję, to ja też - i życzę powodzenia icon_smile.gif .

Link do komentarza
patrzę na ta listę , patrzę ... i oczy przecieram - bo brakuje mi kilku nicków , które bywały na poprzednich zlotach icon_eek.gif
no cóż - to indywidualny wybór ... icon_rolleyes.gif

natomiast fajnie, że są na liście także nowe twarze które na zlocie nigdy nie były - a może jeszcze ktoś się skusi? icon_wink.gif
gwarantowana jest jak zwykle rewelacyjna zabawa - będzie super ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Mówiłem Ci przecież, że się akuratnie żenię, chrzczę i jeszcze takie tam... icon_biggrin.gif
Jak przeżyję, przyjadę następną razą!


kurde....a ja nie wiedziałam nawet....no wiesz co??!! z Elutkiem się miałeś żenić, to przecież na zlocie można było załatwićicon_smile.gif


e szkoda, kto ogórki dowiezie hę?
Link do komentarza
Cytat

smol to - ostatnio już sie bawiłeś na weselu , co za dużo to niezdrowo ... pakuj sie i przyjeżdżaj na zlot ... icon_biggrin.gif



No kurde... nawet hotel na noc poślubną mam już zapłacony...
(pokój jednoosobowy icon_sad.gif )


Cytat

kurde....a ja nie wiedziałam nawet....no wiesz co??!! z Elutkiem się miałeś żenić, to przecież na zlocie można było załatwićicon_smile.gif



Tak chciałem, ale puściła mnie w trąbę... icon_sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Qrde, tak sobie patrzę na listę i widzę, że tylko Tinek i ja jesteśmy od soboty - reszta od piątku (pomijam "jednodniowców"). Toż to jawna niesprawiedliwość !!! Coś by trza z tym zrobić... icon_biggrin.gif


no patrz, faktycznie, nie zwróciłem uwagi, czyli nie będziemy mieli z kim pogadać, bo TOWARZYSTWO będzie "wczorajsze" icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

No, takie typowo polskie rozwiązanie, to kazać wszystkim przyjechać w sobotę... Po co ktoś ma mieć lepiej niż ja... icon_biggrin.gif
Znasz jakieś inne?



no pewnie - Ty też ... ale nie powiem, żeby nie było że sugeruję ... icon_razz.gif icon_lol.gif


Cytat

no patrz, faktycznie, nie zwróciłem uwagi, czyli nie będziemy mieli z kim pogadać, bo TOWARZYSTWO będzie "wczorajsze" icon_wink.gif



Tinuś - jak wyżej ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Aha.... A to zupełnie nie w Toim stylu... icon_biggrin.gif



dobra ... wyczerpałeś moją cierpliwość ....
w piątek 10 czerwca roku bieżącego proszę spakować swój szanowny zadek do swojego szanownego pojazdu i bez gadania i sentymentów wstawić się ... tffffu , stawić się w Ruścu .... w przeciwnym wypadku zostanie wymierzona kara ... a uwierz mi , że tylu kopniaków ... tfffu , karniaków nie jesteś w stanie przełknąć .....
czy teraz wystarczająco jasno i czytelnie się wyraziłam? icon_twisted.gif
Link do komentarza
Cytat

dobra ... wyczerpałeś moją cierpliwość ....
w piątek 10 czerwca roku bieżącego proszę spakować swój szanowny zadek do swojego szanownego pojazdu i bez gadania i sentymentów wstawić się ... tffffu , stawić się w Ruścu .... w przeciwnym wypadku zostanie wymierzona kara ... a uwierz mi , że tylu kopniaków ... tfffu , karniaków nie jesteś w stanie przełknąć .....
czy teraz wystarczająco jasno i czytelnie się wyraziłam? icon_twisted.gif


Tylko Ty potrafisz tak subtelnie przekonać do swojej racji...
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Qrde, tak sobie patrzę na listę i widzę, że tylko Tinek i ja jesteśmy od soboty - reszta od piątku (pomijam "jednodniowców"). Toż to jawna niesprawiedliwość !!! Coś by trza z tym zrobić... icon_biggrin.gif


Ja jestem cały czas to i tak średnia dobra wychodzi icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • A ile dotacji oferujecie?
    • Piana jest lekka. A jak blacha stalowa, otwieraczem do konserw pójdzie?
    • Odkryj świat kryptowalut z Cryptooptima.pl! Jako wiodąca platforma oferujemy szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych, które pomogą Ci rozpocząć Twoją podróż do finansowego sukcesu. Nasza platforma jest wyposażona w zaawansowane narzędzia i funkcje, które umożliwiają podejmowanie świadomych decyzji oraz maksymalizację zysków. Nasi doświadczeni doradcy są zawsze dostępni, aby udzielić spersonalizowanych porad i zapewnić analizy rynkowe. Gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby ochronić Twoje środki podczas inwestycji.   Dodatkowo oferujemy szkolenia i seminaria online, które pomogą Ci lepiej zrozumieć świat kryptowalut i rozwijać Twoje umiejętności inwestycyjne. Dołącz do cryptooptima.pl już dziś i odkryj nieskończone możliwości inwestycyjne, jakie oferują kryptowaluty!
    • Nie jestem budowlańcem, ale ostatnio zabrałem się za remont ogrodzenia. Zjeździłem w rejonie większość składów budowlanych. I jak to na składach: "tym nie handlujemy", "tego nie ma", to drogie, albo jakieś olewackie podejście. Zacząłem więc szukać produktów przez internet. Finalnie trafiłem na firmę Pani Klaudii z Niepołomic https://sklepbudowlanyonline.pl/ . Już pierwsza rozmowa to był bardzo pozytywny vibe. Pani Klaudia szybko ogarnęła temat wraz z transportem. Przyznam się, że popełniłem błąd zamawiając zły produkt (wina po mojej stronie), ale Pani Klaudia ekspresowo załatwiła sprawę i wszystko bez grama grymasu, że coś się nie da itd, a wręcz z wesołym humorem. Bardzo mnie to pozytywnie zaskoczyło. Dla mnie to był jakiś kontrast obsługi jakiej doświadczyłem dotychczas. Raczej nie rozpisuje się w internetach, ale ta Pani zasłużyła na słowo pochwały. Oczywiście, mój wybór na firmę Pani Klaudii początkowo padł gdyż jak każdy szukałem w internecie tanio, a finalnie trafiłem na tanio i bardzo pozytywnie. Mógłbym się tu rozpisywać, ale polecam przekonać się osobiście.
    • Efekt "wentylacyjny" osiągnięty? - OSIĄGNIĘTY!!!
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...