Skocz do zawartości

Letnie spotkanie Forum Budujemy Dom 2023!


Recommended Posts

2 godziny temu, aaaa napisał:

Wazna sprawa - kto reflektuje na wino? Ja do "kapki wina" - wina czerwone i białe, wytrawne, półwytrawne, półsłodkie - np agrestowe, bzowe, porzeczkowe, malinowe, morelowe, gruszkowe, Cabernet savignon, ryzling itd... dajcie znać...nie wiem co dokładnie będzie na kranie

354188142_948445176537801_9206535166367686377_n.jpg

 

Dobra, zmiana decyzji .... weź dwie, na moją odpowiedzialność :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

W sensie dwie różne półsłodkie ... jedną bzową, bo nigdy nie piłam, a drugą inną :)

Jedną wezmę sobie do domu na ciężkie czasy :icon_biggrin: Jak zostanie :$

 

 

 

Link do komentarza
3 godziny temu, aaaa napisał:

20230615_165511.jpg

20230615_173633.jpg

20230615_174359.jpg

Z każdego jest reprezentant 1 lub 2, bzowego jest 5,  0% są tylko te z 1,zdjecia(2xrysling, cabernenaut i różane- jakby ktoś był w potrzebie...  😉

 

Butelek 0% jest więcej- bo wykorzystałem szkło które posiadałem  , proszę się nie obawiac

Żeby cie tylko na A1 kontrola celno skarbowa nie złapała w drodze na miejsce ;)

Ja kieliszki tylko na razie włożyłem do zmywarki powinny na jutro być gotowe. Jakiegoś Lenia przez duże L złapałem i nic mi się nie chce po tygodniu ciężkiej roboty....

Link do komentarza
1 godzinę temu, gawel napisał:

19 wrzesień 2009 r pożegnanie lata z Muratorem 017.jpg

 

Nie no! Kiedyś to byłam władca pierścieni pełną gębą! :icon_lol:

Teraz też noszę duże, ale srebrne wolę .... ten leży w pudełeczku :)

Ale co to jest za wspomnienie! :icon_mrgreen:

 

1 godzinę temu, Baru napisał:

A ja siedzę na grylu u koleżanki (Daga! To ta co byłam u niej w Londku), zero pakowania 😵‍💫☹️.

Jutro się spakuję.

A po drodze jeszcze z transportem do Ewy do Kraka muszę zajechać.

 

Ja też się jutro spakuję :) Na dziś mam dość. 

Sprzedam Ci newsa, jak na blondyne przystało :icon_lol:

Słuchaj tego. Wchodzę do łazienki i myślę - fajnie byłoby choć trochę stworzyć pozory i jakąś maskę zarzucić na pysia. No to przeglądam zasoby, przeglądam. A nakupowane tego od cholery. Jakby od samego leżenia miało pomóc :icon_biggrin:

No i pacze, pacze .... a tam "intensywna kuracja odmładzająca w 4 krokach" z Toupy. No cóż, niewiele myśląc, zarzuciłam to na facjatę. Najpierw chusteczka peelingująco-złuszczająca, potem serum, następnie maska i na końcu krem. Jak mnie przy tym serum piec zaczęło, to zajrzałam do opisu. A tam ..... tadaaaaam ... kwasy! KWASY i zero słońca przez 4 tygodnie po kuracji! :th_0girl_impossible:

Pomyślałam "no i doopa", bo myślę raczej zwięźle. Przez weekend będzie u mnie krótki przekaz, czyli "kryj ryj".

Proszę się nie dziwić, jak w czapce z daszkiem na zamki pojadę przy temperaturze iście słonecznej :icon_lol:

Na przyszłość muszę zapamiętać, żeby najpierw czytać ulotki :hahaha2:

 

1 godzinę temu, gawel napisał:

przeglądam stare zdjęcia mam brać ?

ZLOT MURATORA 2009 059.jpg

 

Nefer .... smutno, ale fota wspomnieniowa jest .... cenna, ku pamięci.

 

48 minut temu, gawel napisał:

Czy ktoś ma filmik z tańca z gwiazdami ze zlotu? Miałem gdzieś te płytę i diabeł ogonem nakrył :wallbash:

 

Nie mam .... lapki zmieniałam kilka razy, poszło się paść. Ale może gdzieś we wspomnieniowo-zlotowych wątków jest :)

Link do komentarza
3 minuty temu, aru napisał:

Prośba!

Zadzwońcie do Szanownych Redaktoró że zostawiłem telefon u nich w samochodzie! Please

 

Aru. Dzwoniłam do Marcina. Prowadzi teraz samochód, odwozi Olka. Jak będzie mógł, odezwie sie do Ciebie przez forum. Podam Ci zaraz na priv nr. Tel. Do Marcina. Będziesz mógł sam zadzwonić. 

Link do komentarza

Martynka opustoszała... nie ma dzieci biegających i grających w piłkę czy pingponga. Nie ma całej społeczności forumowej która przez 2 wieczory okupowała strefę grillową oraz imprezową. Ognisko i gril wygasł czyli to znak że Letka 2023 po 4 latach nieobecności wróciła i się zakończyła 😞 

 

Dzięki wszystkim za obecność i fajną zabawę. 

 

Gaweł otrzymujesz żółtą kartkę jeszcze jedna i dostajesz odemnie dożywotni zakaz :)

 

Jak ktoś ma jakieś fotki czy coś wklejamy tu i wspominamy. 

20230618_115033.jpg

20230618_115043.jpg

20230618_115050.jpg

Link do komentarza

Dzięki Droga forumowa Rodzino….ależ było pięknie…jeśka musi być, nieważne gdzie ważne, że z Wami….dzięki Redakcji za super dzień „zamkowy”. Już tęsknię to następnego spotkania 🫶
Michał jesteś nieoceniony w organizacji to myśl nad jesienią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza

Dzięki wszystkim za spotkanie!

Michałowi i Redakcji bardziej 🤪.

Ja dojechałam do domu, wytargałam bambetle z auta i dzwoni moja Marta:

Justyna rozcięła sobie konkretnie rękę - dzwonić po pogotowie czy gdzieś jechać?!

Skierowałam na pogotowie i wsiadłam do samochodu celem udania się na pogotowie. I czekamy…

Ja to jednak nie mogę się nudzić…

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...