Skocz do zawartości

Letnie spotkanie Forum Budujemy Dom 2023!


Recommended Posts

2 godziny temu, daggulka napisał:

Ludziska - wziąć więcej żarełka i napojów :)

Stary piernik będzie...........tzn dojrzewający bo nie siebie miałem na myśli :icon_biggrin:
Taki jak na zdjęciu zamieszczonym jakiś czas temu w innym wewątku.
Ciasto przygotowane, czeka na pieczenie od około miesiąca. Ja przeżyłem jedzenie poprzedniego wypieku to i Wy chyba też pozostaniecie przy życiu po zjedzeniu kawałka. Zresztą przecież na stole będą płyny powodujące wszelaką dezynfekcję. :D
 

Link do komentarza
Przed chwilą, Buster napisał:

Stary piernik będzie...........tzn dojrzewający bo nie siebie miałem na myśli :icon_biggrin:
Taki jak na zdjęciu zamieszczonym jakiś czas temu w innym wewątku.
Ciasto przygotowane, czeka na pieczenie od około miesiąca. Ja przeżyłem jedzenie poprzedniego wypieku to i Wy chyba też pozostaniecie przy życiu po zjedzeniu kawałka. Zresztą przecież na stole będą płyny powodujące wszelaką dezynfekcję. :D
 

 

Lubię, doceniam :icon_mrgreen: I piernik, i płyny :icon_biggrin:

Link do komentarza

Noe wiem co na to aaa ale my chyba odpuścimy 9:00. Michał nie po to przyjedziemy w piątek popołudniu żeby mniej pić i iść spać wcześnie….Ogrodzieniec był jakimś ostatnim razem, inne zameczki sobie ogarniemy w bardziej dogodnym terminie. Teraz chciałabym posiedzieć i pogadać i przegadać wszystko sprzed 3 lat. Juuuuupi w końcu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
3 godziny temu, ewiq0 napisał:

Noe wiem co na to aaa ale my chyba odpuścimy 9:00.

My tzn nasza czwórka też. Pewnie wyruszymy później i własnym pojazdem. Posiłkiem fundowanym przez redakcję raczej nie pogardzimy. :icon_biggrin:

 

7 godzin temu, Swierol napisał:

Kurnia a zacier dalej w beczce ...

Przywieź zacier i aparaturę. Będziemy destylować. ....kurczaki, rozmarzyłem się :icon_mrgreen:

Link do komentarza
20 godzin temu, Buster napisał:

Stary piernik będzie...........tzn dojrzewający bo nie siebie miałem na myśli :icon_biggrin:
 

 

A, to ja, jak na blokersa przystało, wykonam blok czekoladowy :icon_cool: :icon_biggrin: Z podwójnej porcji. Taki stary. PRL'owski przepis mamuni wyszarpałam dawno temu i korzystam :icon_mrgreen:

Nie wiem, czy ktoś lubi ..... ale jak nie lubi, to może się przekona :)

Grzybki zabiorę jeszcze zmarnowane, bo mnie mamunia zwaliła zapasami :icon_biggrin:

Link do komentarza
 
A, to ja, jak na blokersa przystało, wykonam blok czekoladowy :icon_cool: :icon_biggrin: Z podwójnej porcji. Taki stary. PRL'owski przepis mamuni wyszarpałam dawno temu i korzystam :icon_mrgreen:
Nie wiem, czy ktoś lubi ..... ale jak nie lubi, to może się przekona
Grzybki zabiorę jeszcze zmarnowane, bo mnie mamunia zwaliła zapasami :icon_biggrin:

Wow a chciałam zapytać czy może bus zrobiła mniam uwielbiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
4 godziny temu, daggulka napisał:

A, to ja, jak na blokersa przystało, wykonam blok czekoladowy :icon_cool:

Będzie "pod wydział" czy jak?
Bo my będziemy dopiero około 18-tej i pewnie będą już tylko okruszki :( ;)

3 godziny temu, daggulka napisał:

Nie poprawiać okularów na miejscu .... tak wyglądam, ale jeszcze mieszczę się w "kadrze" :icon_biggrin:

Za kilka dni odbieram nowe nowiusieńkie. Będę wszystko dokładnie widział :D
A Ty się tak nie stresuj, dopiero od 5 tygodni na poważnie wziąłem się za siebie. Efekty widoczne będą dopiero za jakiś czas.

3 godziny temu, daggulka napisał:

A serio .... tez już nie możecie się doczekać? :)

Jak kania dżdżu :icon_biggrin:

Link do komentarza
46 minut temu, Buster napisał:

Będzie "pod wydział" czy jak?
Bo my będziemy dopiero około 18-tej i pewnie będą już tylko okruszki :( ;)

 

Będzie, spokojnie :) Dużo zrobię .... wystarczy  dla wszystkich zainteresowanych :)

 

46 minut temu, Buster napisał:

Za kilka dni odbieram nowe nowiusieńkie. Będę wszystko dokładnie widział :D

 

 

Serio? Ja teeeeeeżżżżżż!!! :icon_biggrin:

Ale czy widzieć będę wszystko, to nie wiem .... bo to nienormalne okulary będą. Dla ludzi starych :zalamka: Będę musiała się przyzwyczaić, nie wiem, czy zdążę :icon_lol:  Najwyżej po głosie będę ludzisków rozpoznawać :icon_redface: :hahaha2:

 

46 minut temu, Buster napisał:


A Ty się tak nie stresuj, dopiero od 5 tygodni na poważnie wziąłem się za siebie. Efekty widoczne będą dopiero za jakiś czas.

 

Nie stresuję się :) A jak się stresuję, to wyciągam dowód i patrzę na pesel. Natychmiast wszystko się wyjaśnia :hahaha2:

 

46 minut temu, Buster napisał:

Jak kania dżdżu :icon_biggrin:

 

:icon_mrgreen:

Link do komentarza

Aktualizacja na dzień 19.05.2023

 

Wyjazd na wycieczkę po zamkach w sobotę 17 czerwca został przesunięty na godzinę 10:00 

 

Obiad w trakcie wycieczki będzie serwowany w Gościncu Orlik w Mirowie o godzinie 15:00 (obiad sponsoruje Redakcja) 

 

Proszę o informację sms na numer telefonu 608355619 kto jaki wariant jedzenia wybiera ( normalne lub wege) 

Brak informacji od uczestników wycieczki kwalifikuje do normalnego :)

 

 

 

 

Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Ja to aż się boję odliczać…

Odkąd mam jazdę z rodzicami - przed moją dłuższą (czyli 3 - 5 dni) coś się dzieje…

W marcu - dzień przed wizytacją Londka - karetka zabrała mamę do szpitala - epizod napadowego migotania przedsionków.

Tydzien temu miałam wyjechać w czwartek po południu, rano dzwonię do mamy czy zażyła lekarstwa, a ona do mnie: Ty mi tu o letroxie mówisz, a Michał (znaczy- ojciec mój rodzony) leży nieprzytomny w przedpokoju…

A ja u siebie we wsi, przygotowuję się di wyjazdu do nich…

Ehhhh… 

oby nie było DEŻAWI 🫣☹️

Link do komentarza
4 minuty temu, bajbaga napisał:

Dzieńdoberek :tease2:

 

Nooooo witaaaam Szanownego Pana .... po latach świetlnych nieobecności :icon_biggrin:

 

4 minuty temu, bajbaga napisał:

Już bliżej niż dalej :yahoo:

 

Też drobię kopytkami pod biurkiem z niecierpliwością :icon_mrgreen:

 

4 minuty temu, bajbaga napisał:

Proszę o namiar na kwaterę.

 

    "Martynka"
Joanna i Mirosław Stępień
42-311 Żarki Letnisko
Masłońskie ul. Sąsiedzka 34

 

4 minuty temu, bajbaga napisał:

Będę w piątek z niespodzianką. :4_16_1:

 

Aaaaale suuuuper .... lubię niespodzianki :icon_biggrin::icon_mrgreen::icon_cool::icon_wink:

 

 

4 minuty temu, bajbaga napisał:

 

Daga - rozliczę się z Tobą na miejscu (za niespodziankę - też) :icon_biggrin:

 

 

 

No spoko ..... dobrze, że przypomniałeś ... muszę już do torby podróżnej włożyć kasę z zaliczek :) Bo jak zapoooomnęęęęę .... to nie będzie miło :icon_lol:

Link do komentarza

image.thumb.png.54289b44f457a1704ac42678cb0c08b9.png

To jakieś oszustwo ;) 
U mnie, na północ od miejsca zlotu wg prognozy w dniach 16-18 czerwca ma być 28 st C
A w Częstochowie bliskiej miejsca spotkania ma być około 20 st C i ma padać :icon_eek:
Mam nadzieję że te dwa miejsca zamienią się temperaturami :) 
Może redakcja będzie władna wpłynąć na pogodę :D

Edytowano przez Buster (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
34 minuty temu, TINEK napisał:

Witam

 

Jest sprawa do organizatorów

Można dopisać do listy własne osobiste dziecko, zdecydowało się jednak, nie musimy mieć większej kwatery, damy radę

 

pozdrawiam Tinek

 

Myślę, że spokojnie tak :)

Michał ogarnia kwatery, ale nie sądzę, żeby były z tym jakieś kłopoty :) 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...