Skocz do zawartości

Forum wolno działa


Recommended Posts

Napisano
Cytat

Może masz za niski poziom dostępu.
Ja klikając na Ciebie dostaję wszystko podane jak na talerzu icon_biggrin.gif


A ja próbując Cie zlustrować icon_lol.gif to nie mogę, wyświetla mi się komunikat o tym falowaniu icon_biggrin.gif
Napisano
Cytat

A ja próbując Cie zlustrować icon_lol.gif to nie mogę, wyświetla mi się komunikat o tym falowaniu icon_biggrin.gif


Rzeczywiście jest problem, poszukam rozwiązania i napiszę, kiedy je znajdę.

Cytat

Nie można przeczytać artykułu w temacie o kolektorach - przynajmniej ja nie mogę.
Wyskakuje takie cóś:



icon_eek.gif



Który artykuł? Proszę o link.

Pozdrawiam
Marcin
  • 4 tygodnie temu...
Napisano
Cytat

Jak w temacie, tyle, ze nie "wolno działa" a pełźnie dostojnie.



"Pełźnie dostojnie" bajbaga ładnie podsumował :-). Niestety jeszcze to potrwa do godziny, ale może i dłużej. Przepraszamy za te utrudnienia i liczymy na Waszą cierpliwość.

Pozdrawiam
  • 4 tygodnie temu...
Napisano
Tak ma byc do piątku? Ale niespodzianka na pasterkę! Moglibyście chociaż jakieś dyżury zorganizować dla technikow. Przecież to już XXI wiek! Trzydzieści dwie minuty oczekiwania na otwarcie strony.
Napisano
no u mnie lepiej, może minuta,dwie
ale i tak jest to bardzo irytujące....
Napisano
No, teraz forum też szaleje, oj szaleje.
Między otwieraniem stronek można się porządnie wysdpać icon_biggrin.gif
Napisano
Cytat

zalamka.jpg Wiem, widać serwery również wzięły sobie wolne na Święta. Postaram się jak najszybciej przywrócić Forum do życia.

Pozdrawiam
Marcin




Przejadły się pewnie. Trzeba poczekać aż się wypróżnią i wszystko się ustabilizuje.

Proponuje format c: ;)
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
Co się dzieje w temacie Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym ?
Nie mogę wejść w ostatnią stronę tematu, w poprzednie strony mogę otworzyć ale nic nie mogę napisać.!!!!!!!!!!!!!!!
Wyświetla mi się komunikat o jakimś zagrożeniu złym oprogramowaniem które zostało ściągnięte czy wklejone z elektrody.
Napisano
Cytat

spróbuj teraz, usunąlem.


Tak też myślałem,że to twoja sprawka icon_smile.gif
  • 3 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Napisano
A ja nie mogłem się doczekać otwarcia tematu aby dać odpowiedni komentarz icon_cool.gif a teraz to już za późno, bo wszystko dobrze funguje
Napisano
mi tam śmiga....

ale faktem jest, żę godzinę temu nie było mnie tutaj...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Od wczoraj nie tyle forum wolno działa, co... nie działa.

A dokładnie: po kliknięciu >>Nowe posty<< za każdym razem dostaję komunikat
- "Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma."
Ewentualnie mógłbym w to uwierzyć, gdyby nie fakt że na stronie głównej Forum w zakładce >>Ostatnie posty<< pokazują się nowe wpisy w/g chronologii czasowej.

Drugi problem który występował pod koniec tego tygodnia, jak jeszcze miałem do niego dostęp, to odsyłanie w niektórych tematach do przypadkowego postu (czasami nawet na poprzedniej stronie wątku) po kliknięciu >>Ostatni post<<.

Ma ktoś jeszcze tak pod górkę, czy tylko ja jestem elementem jakiegoś Boskiego planu? icon_cry.gif icon_biggrin.gif



PS.
Wylogowanie się i ponowne zalogowanie nic dało.
Napisano
Cytat

Od wczoraj nie tyle forum wolno działa, co... nie działa.

A dokładnie: po kliknięciu >>Nowe posty<< za każdym razem dostaję komunikat
- "Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma."
Ewentualnie mógłbym w to uwierzyć, gdyby nie fakt że na stronie głównej Forum w zakładce >>Ostatnie posty<< pokazują się nowe wpisy w/g chronologii czasowej.


Zdarzało mi się widzieć ten komunikat, ale wystarczyło zaczekać kilka minut i użyć opcję "Wyświetl aktywne tematy z:" (w dolnym prawym rogu) i rozszerzyć zakres wyszukiwania. Czasem, gdy odświeża się stronę "ciasteczka" na forum traktują posty jako przeczytane i nie dają możliwości zobaczenia wyników wyszukiwania nowych postów.
Cytat

Drugi problem który występował pod koniec tego tygodnia, jak jeszcze miałem do niego dostęp, to odsyłanie w niektórych tematach do przypadkowego postu (czasami nawet na poprzedniej stronie wątku) po kliknięciu >>Ostatni post<<.

Ma ktoś jeszcze tak pod górkę, czy tylko ja jestem elementem jakiegoś Boskiego planu? icon_cry.gif icon_biggrin.gif


Moduł "Ostatni post" ze strony głównej odsyła do ostatniego nieczytanego postu a nie ostatniego postu w temacie.

Pozdrawiam
Marcin

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Top Sport to ekspert w zakresie kompleksowego wykonawstwa i serwisu podłóg sportowych na terenie całej Polski. Firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych, trwałych i bezpiecznych wykładzin sportowych, takich jak renomowany Taraflex od Gerflor, który jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku. Oferta firmy obejmuje: -doradztwo techniczne i pomoc w doborze najlepszych materiałów dopasowanych do specyfiki obiektu, -profesjonalny pomiar i przygotowanie podłoża, -montaż podłóg sportowych dostosowanych do różnych dyscyplin i wymagań użytkowników, -renowację i remonty istniejących nawierzchni, -serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Top Sport realizuje zarówno projekty dla nowych inwestycji, jak i modernizacje hal sportowych, sal gimnastycznych czy siłowni, zapewniając wysoką jakość wykonania i terminowość. Firma wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta oraz dbałością o każdy detal. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://www.topsport.pl/  
    • Co do oświadczenia projektanta o możliwości przyłączenia do sieci ciepłowniczej, lub braku takiej możliwości, to logika nie ma tu nic do rzeczy. Niestety, bo nikt chyba się nie przejmował czy to ma sens. Po prostu nowelizując ustawę prawo budowlane (po raz nie wiadomo już który) dodano takie oświadczenie do listy wymaganych dokumentów.  Natomiast co do źródła ciepła i kotła na paliwo stałe to trzeba sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania (ewentualnie decyzję o warunkach zabudowy( oraz uchwały antysmogowe obowiązujące na danym terenie. 
    • To trochę tak nie działa, no ale dobra https://fachowiec-budowlany.pl/budownictwo/jak-samodzielnie-wykonac-wylewke-anhydrytowa/   Mogło być gorzej
    • Chciałbym się zapytać o skuteczność stosowania kotew spiralnych przy zszywaniu rys w ścianach piwnicy z bloczka betonowego. Dom nowobudowany, stoi ok 3 lat, podłoże gliniaste z podsypką piaskową. Mam taką sytuację że rysy pojawiły się pod dwoma oknami w piwnicy (mniej więcej na środku) idące od ławy po samą wnękę okna. Oraz występują też rysy w miejscach gdzie na parterze są okna narożne, jakby od nacisków punktowych, może też od osiadania albo jedno i drugie. Pomijam fakt że mam też rysy na łączeniach ścian nośnych zewnętrzych z wewnętrznymi ale tu nie będę miał dostępu żeby wkleić kotwy spiralne. Czy te kotwy sprawdzą się w przypadku gdy rysy powstały na wskutek dużych nacisków punktowych? Czy podcinanie fug na ok 4-6cm będzie bezpieczne w takim wypadku? Poniżej rysunek poglądowy jak to u mnie wygląda. Na początku miałem plan żeby pod oknami wyciąć jedną warstwę bloczka i wkleić pręty zbrojone po każdej ze stron okna i zalać betonem (takie "podproże" jakby). Ale z tymi kotwami spiralnymi będzie chyba prościej. Tylko nie wiem czy te kotwy trzeba wklejać od wewnątrz czy od zewnątrz czy z obu stron?  
    • Może jakąś oryginalną pergolą? Taką pergolę możesz obsadzić na przykład pnącymi roślinami. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...