Skocz do zawartości

Galeria fuszerki


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Napisano

Eeee tam :scratching:fugi się nie zgadzają :icon_rolleyes:

Odpływ idzie skosie po podłodze, nie ma syfonu... i jak tu zaufać Architektowi :scratching:

  • 2 miesiące temu...
Napisano

Tak a propos drzwi wiecie co jest najgorsze... Moi znajomi wydali kilka tysięcy na Panią architekt wnętrz i są mega niezadowoleni. Drzwi w dwóch pokojach źle wymierzone za duże dotykają mebli i się niszczą przez to. Tak samo kilka dodatków wybrała na własną rękę znacznie droższych niż ustalone. Wielce niezadowolona, że zrezygnowali z tych dodatków, chcą zwrócić i wybrać coś tańszego sami. Ta chce doliczyć im za każdą zmianę w jej projekcie... Przecież to niedorzeczne.

  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Napisano

Coś tam się wstawi i rury nie będą zasłonięte więc to wersja bądź co bądź Eko- brak strat ciepła

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
  Dnia 2.12.2019 o 14:48, retrofood napisał:

Dom seniora, świetlica.

Rozwiń  

Wiesz gdzie to jest? Może wykupiłbym tam pokoik na stare lata...

Sobie - żeby nie było wątpliwości :icon_mrgreen:

Napisano (edytowany)

Radykalna ścieżka rowerowa  do testowania nerek, przyciąga uwagę rowerzystów. Jest to ścieżka rowerowa z miasta Körmend na Węgrzech, która została otwarta w listopadzie 2015 r. 

 

 

 

 

 

 

 

userimages,20191002,301657,302998,orig.j

 

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Cześć, Tło: Kupiłem miesiąc temu mieszkanie z 2008-go roku. To co dziś zauważyłem, to niepokojące czarne/szare kropki w szczelinach w ściankach kamiennych. Te ścianki są dekoracyjne, nie wiem co to za materiał - jakiś kamień. Jedna ze ścian to ściana zewnętrzna budynku (tzn. nie ma sąsiada już od tej strony). Druga ściana to ścianka działowa. Moje obawy dotyczą - czy to nie wilgoć? Co to może być? W mieszkaniu ogólnie nie czuć ani wilgoci ani innego podejrzanego zapachu. Nie widzę też nigdzie śladów wilgoci (na moje oko i mój nos). Natomiast może te kropki to ślady kleju? Nadmienię - te kropki są tylko w pomiędzy niektórymi "kafelkami" kamienia, ale jeśli są to tylko pomiędzy (na brzegach).  
    • 🏡 Twoja wizja. Nasza realizacja.   Masz projekt lub dopiero planujesz budowę domu? Zajmujemy się kompleksową organizacją budowy domów jednorodzinnych – od pierwszego telefonu po stan deweloperski. Jesteśmy generalnym wykonawcą – współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, ale cały proces trzymamy w ryzach i kontakt z Tobą prowadzimy od początku do końca.   Budujemy w standardzie: ✔️ SSO – stan surowy otwarty ✔️ SSZ – stan surowy zamknięty ✔️ stan deweloperski   Technologie, w których pracujemy: 🔹 murowana 🔹 szkieletowa drewniana 🔹 CLT (Cross Laminated Timber)   📍 Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Realizujemy maksymalnie kilka budów rocznie – nie idziemy w masówkę, tylko stawiamy na dopilnowanie każdej inwestycji.   📞 Zadzwoń: 698 200 139 📧 Napisz: sprzedaz@rewelacyjnydom.pl 🌐 www.rewelacyjnydom.pl   ✅ Bezpłatna wycena Twojej budowy – w 48 godzin! Napisz lub zadzwoń – wszystko zaczyna się od rozmowy. Zobaczmy, czy do siebie pasujemy.
    • W sypialni zrobiłem sufit napinany, to teraz chciałbym wyprowadzić sufit w salonie, ale czymś innym.   Wygląda to tak, malowane 5 razy najtańszym Decoralem akrylowym 60zł/5L. Podłoże to tynk, bez gładzi.   Czym można to pomalować aby było ładnie? Farba strukturalna, czy może jakaś premium ultra matowa wystarczy?   Potrzebuję inspiracji. Może ktoś ma jakiś pomysł, np. kasetony, tapeta, fornir kamienny itp. Lubię niestandardowe rozwiązania.
    • Chciałabym serdecznie polecić firmę Hydraulik Jacek na terenie Łodzi, z której usług ostatnio korzystałam. Profesjonalne podejście, szybka realizacja i rozsądne ceny. Jacek zna się na rzeczy, naprawiał u mnie instalację wodną oraz montował nowy zestaw łazienkowy. Wszystko działa bez zarzutu, a prace zostały wykonane czysto i terminowo. Kontakt: 508 669 031 https://g.co/kgs/5T2GKHs
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...