Skocz do zawartości

Lista obecności na Letka 2011


Recommended Posts

chcecie czy nie chcecie - będę upierdliwie przypominać .... niespełna miesiąc na zapisy .... icon_biggrin.gif
nie wiem jak to zrobicie , ale chcę widzieć minimum 50 osób na liście .... nie wiem , nie pytajcie jak.... nie znam się, zarobiona jestem .... icon_lol.gif
bo inaczej będę zmuszona te pozostałe kilkanaście z moich znajomych i rodziny skompletować .... a tego byście nie chcieli , Rusiec może nie wytrzymać na nerwach .... icon_twisted.gif icon_lol.gif
więc .... kochani .... zapisywać się po dobroci zanim zasiądę i sporządzę personalne maile z ponagleniem icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

możliwe ,że damy radę icon_smile.gif jeszcze tylko trzeba nam się dogadać z mandingo i cooliberkiem i wtedy było by fajnie icon_smile.gif



o Tobie i Wojtku to w ogóle my gadać nie będziemy , Aga ... ja nie widzę opcji , żeby Was nie było icon_eek.gif .... dla mnie tylko kwestią czasu było kiedy zapiszecie się na listę .... icon_biggrin.gif
to co? już zapisywać? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

daje Ci na priv swój numer telefonu - napisz mi sms , albo zadzwoń do 23 maja żebym wiedziała, ze jedziesz czy nie ...
zdaję sobie sprawę, że są rzeczy których przeskoczyć się nie da .... ale mam nadzieję na to spotkanie icon_smile.gif


Odpisałam Ci też z nr.tel.
Może jeszcze teraz, zaraz, od razu nie odwołam rezerwacji, ale...
Jakby co to dam znać.

Strasznie bym chciała jechać i Was poznać...
Link do komentarza
Cytat

chcecie czy nie chcecie - będę upierdliwie przypominać .... niespełna miesiąc na zapisy .... icon_biggrin.gif
nie wiem jak to zrobicie , ale chcę widzieć minimum 50 osób na liście .... nie wiem , nie pytajcie jak.... nie znam się, zarobiona jestem .... icon_lol.gif


...a to jeszcze można się zapisywać?! rolleyes.gif
Link do komentarza
Poczekam na Dżem-dingo-berki.
Drugi raz mnie nie wystawią tongue.gif . Niech się nagadają i deklarację złożą to i ja się dopiszę icon_wink.gif
Daggulka, myśl co im zrobić, żeby się dłużej nie migali, to za jednym zamachem 8szt do listy wpadnie (bo ja z dzieciokami musiałbym jechać)
...a może raczej wszyscy pozostali uczestnicy zlotu powinni przejąć inicjatywę w werbowaniu w obliczu tego szantażu Smoczulki icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif :
Cytat

(...)bo inaczej będę zmuszona te pozostałe kilkanaście z moich znajomych i rodziny skompletować .... a tego byście nie chcieli , Rusiec może nie wytrzymać na nerwach .... icon_twisted.gif icon_lol.gif
więc .... kochani .... zapisywać się po dobroci zanim zasiądę i sporządzę personalne maile z ponagleniem icon_mrgreen.gif


Ufff, aż mnie ciarki przeszły, jak przeczytałem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

...a może raczej wszyscy pozostali uczestnicy zlotu powinni przejąć inicjatywę w werbowaniu w obliczu tego szantażu Smoczulki icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif :

Ufff, aż mnie ciarki przeszły, jak przeczytałem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



no pacz , Daruś - jakie Ty masz genialne pomysły .... icon_twisted.gif
to kto pierwszy w kolejce zachęci tych którzy nie chcą tudzież się wahają ? icon_mrgreen.gif
gdyby tak co dzień ktoś zachęcił jakoś - to może by się zdecydowali Ci którzy jeszcze nie byli? icon_biggrin.gif
zapraszam ... jak nie będzie chętnych do zachęcania , to wytypujemy ... ojjj tak, wytypujemy ... icon_twisted.gif
Link do komentarza
Cytat

jeszcze nie muszę pogadać z Beatą i cooliberkiem icon_smile.gif_



Jak na razie jeszcze nie gadała icon_smile.gif i żadnego info nie ma

Cytat

Poczekam na Dżem-dingo-berki.
Drugi raz mnie nie wystawią tongue.gif . Niech się nagadają i deklarację złożą to i ja się dopiszę icon_wink.gif



Jak widać dawno już deklaracje były. Nie ma co robić zamieszania...

Wątpie żeby dżemple jechały ale mogę się mylić icon_wink.gif

Czekamy na ich decyzję
Link do komentarza
Cytat

Daga dostałaś mms? Wpłaciłam za mnie i Ślubnego. Z nami pojadą jeszcze Smark i jego kudłata przyjaciółka.




w tej chwili odebrałam .... dzięki icon_smile.gif



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OSOBY ZAPISANE NA LIŚCIE KTÓRE JESZCZE NIE WPŁACIŁY ,
A TYM SAMYM NIE POTWIERDZIŁY SWOJEJ PEWNEJ OBECNOŚCI
BARDZO PROSZĘ O DOKONANIE WPŁATY
I PRZESŁANIE DO MNIE POTWIERDZENIA.
JEŚLI KTOŚ REZYGNUJE Z OBECNOŚCI NA LETCE , A JEST ZAPISANY NA LIŚCIE -
BARDZO PROSZĘ MNIE O TYM POINFORMOWAĆ.
TERMIN WPŁAT , ZAPISÓW I REZYGNACJI MIJA 23 MAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Gość gawel
Byłem wczoraj w Ruścu (jak zwykle z reszta icon_mrgreen.gif ) u Pani Teresy i widziałem wielki , obiecująco wygladający pawilon biesiadny typu hala , tak że pogoda możemy sie już nie przejmować deszcze niespokojne nam niestraszne. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
ostatnio też deszcz nie był straszny ... niektórzy nawet wykorzystali fakt przelotnych opadów i umyli sobie nogi icon_lol.gif

nie no ... ja wiem, że bedzie rewelacyjnie ... już mnie nogy pod stołem w miejscu przebierają na samą myśl , że to już miesiąc czasu tylko icon_biggrin.gif

w wolnej chwili wieczorkiem (nie wiem tylko którym icon_lol.gif ) porozsyłam maile do tych którzy może chcieliby na liście figurować a zapomnieli się zapisać icon_mrgreen.gif ... czyli osobiście zastraszać bendem - proszę o poważne potraktowanie moich interwencji zastraszeniowych icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

w ogóle nie rozumiem czego się tu bać....chyba tylko tego że się nie będzie na takiej fajowskiej imprezie icon_biggrin.gif



ja też nie rozumiem, ale lepiej powiedzieć to głośno i wyraźnie .... bo kto wie .... ludzie mają różne lęki i fobie icon_lol.gif

ja na przykład przed pierwszym spotkaniem forumowym miałam stresa ... a później , to już jeździłam jak na imprezy rodzinne - ale nie takie wymuszone ze sztucznymi uśmiechami a'la proteza , tylko na takie .... z klimatem, prawdziwe i ciepłe.... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
i do dziś tak jest ....
były różne sytuacje które stawiały pod znakiem zapytania mój wyjazd , czasem także finansowe .... ale znalazłam sposób : co miesiąc odkładam sobie stówkę w mnie tylko znane miejsce icon_wink.gif , i jest to kasa tylko na ten cel - bo czasem faktycznie ciężko wydać w jednym miesiącu kilka stówek ... a tak , stosunkowo bezboleśnie i ten akurat problem odpada icon_biggrin.gif
a problemy inne załatwiam w ten sposób , że jak tylko znam datę zlotu - od razu w terminarz pracowy i domowy wpisuję dużymi czerwonymi literami ZLOT , URLOP - i nie ma opcji , do tego wszystko dostosowuję .... czyli mam prawidłowo ustawione priorytety wtedy ... icon_biggrin.gif
wszystko się da zrobić, nie ma rzeczy niemożliwych - jeśli ktoś tylko chce .... icon_smile.gif
oczywiście rozumiem , że czasem wyskakują sytuacje "nagłe" których nie da się przeskoczyć .... nie jest wykluczone, że i mnie kiedyś to może dopaść , ale wierzcie mi - wtedy będę siedzieć i ryczeć w sobotni wieczór zlotowy wiedząc , że wszyscy się tam świetnie bawią... tudzież popadnę w ciężką depresję icon_rolleyes.gif icon_lol.gif , bo będę świadoma tego co mnie omija icon_wink.gif
Bo atmosfera spotkań zlotowych czy to naszych , czy to harleyowych , czy to innych - zlotów , jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju . Jeśli ktoś był i połknął bakcyla - to jeździć będzie żeby naładować akumulatory pozytywną energią icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

ja też nie rozumiem, ale lepiej powiedzieć to głośno i wyraźnie .... bo kto wie .... ludzie mają różne lęki i fobie icon_lol.gif

ja na przykład przed pierwszym spotkaniem forumowym miałam stresa ... a później , to już jeździłam jak na imprezy rodzinne - ale nie takie wymuszone ze sztucznymi uśmiechami a'la proteza , tylko na takie .... z klimatem, prawdziwe i ciepłe.... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
i do dziś tak jest ....
były różne sytuacje które stawiały pod znakiem zapytania mój wyjazd , czasem także finansowe .... ale znalazłam sposób : co miesiąc odkładam sobie stówkę w mnie tylko znane miejsce icon_wink.gif , i jest to kasa tylko na ten cel - bo czasem faktycznie ciężko wydać w jednym miesiącu kilka stówek ... a tak , stosunkowo bezboleśnie i ten akurat problem odpada icon_biggrin.gif
a problemy inne załatwiam w ten sposób , że jak tylko znam datę zlotu - od razu w terminarz pracowy i domowy wpisuję dużymi czerwonymi literami ZLOT , URLOP - i nie ma opcji , do tego wszystko dostosowuję .... czyli mam prawidłowo ustawione priorytety wtedy ... icon_biggrin.gif
wszystko się da zrobić, nie ma rzeczy niemożliwych - jeśli ktoś tylko chce .... icon_smile.gif
oczywiście rozumiem , że czasem wyskakują sytuacje "nagłe" których nie da się przeskoczyć .... nie jest wykluczone, że i mnie kiedyś to może dopaść , ale wierzcie mi - wtedy będę siedzieć i ryczeć w sobotni wieczór zlotowy wiedząc , że wszyscy się tam świetnie bawią... tudzież popadnę w ciężką depresję icon_rolleyes.gif icon_lol.gif , bo będę świadoma tego co mnie omija icon_wink.gif
Bo atmosfera spotkań zlotowych czy to naszych , czy to harleyowych , czy to innych - zlotów , jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju . Jeśli ktoś był i połknął bakcyla - to jeździć będzie żeby naładować akumulatory pozytywną energią icon_biggrin.gif


świynto prowda....amaen i basta!!!!
Link do komentarza
Cytat

Doszły mnie słuchy, że liczna grupa forumowiczów wybiera się na koncert Rod'a Stewart'a w Toruniu. Zapewniam, że nasza impreza będzie równie doskonała a Rod jeszcze przyjedzie icon_smile.gif


Ba ... co do popisów wokalnych, to można nawet śmiało założyć, że U NAS będą o wiele .... yyyy ... oryginalniejsze a nie od dziś wiadomo, że wszystko co oryginalne jest lepsze.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...