Skocz do zawartości

Pozlotowe afirmacje i konsternacje...


Recommended Posts

Było miło.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłożyli się do organizacji i tym którzy nie przykładali się do niej nijak, ale swą obecnością bardzo umilili nam pobyt.


P.S.
Bardzo, bardzo mocno trzymamy kciuki za zdrowie Cyrylowego szkraba i ślemy dużo ciepłych myśli do jego rodziców.
Trzymajcie się.
Link do komentarza
To i ja dorzucę swoje 3 grosze: było W A R T O !!!!
Nawet ta nudna i długa podróż została sowicie zrekompensowana możliwością bezpośredniego kontaktu z elitą Aktywu i posłuchania ich, kiedy przeniesieni w stan nieważkości otwierali swoje prawdziwe JA icon_biggrin.gif
Dzięki Wam wszystkim obecnym a szczególnie Organizatorce! Kto nie był, niech żałuje... Już czekam na następny zjazd
Link do komentarza
Cytat

Hmm ... to jednak dobrze, że sobotę wybrałem na twarde stąpanie po ziemi.


Nie wiem, jak twardo Stąpałeś po ziemi, ale za to zdradziłeś żonę z drużyną piłkarzy i dzięki temu mogłem sobie z Nią potańczyć icon_biggrin.gif
I teraz nie wiem, czy to właśnie było pokazanie Twojego prawdziwego JA, czy tylko przykrywka...
Link do komentarza
chciałam bardzo podziękować moim partnerom do tańca - że wytrzymali te męki ze mną blush.gif
chyba pora przekonać samą siebie, że nigdy nie nauczę się choć trochę dobrze tańczyć... a tak lubię icon_sad.gif

i jestem pod wrażeniem spotkania ze stachem, miły, delikatny, szarmancki rolleyes.gif
dzięki niemu wiem, że Puławy to miasto, a nie kraina geograficzna, jak do tej pory myślałam icon_redface.gif icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

chciałam bardzo podziękować moim partnerom do tańca - że wytrzymali te męki ze mną blush.gif
chyba pora przekonać samą siebie, że nigdy nie nauczę się choć trochę dobrze tańczyć... a tak lubię icon_sad.gif



ja mam jeszcze gorzej ..... trza mnie poważnie ścisnąć i w ryzach utrzymać bo nie dość , że nie potrafię to jeszcze odgórnie z charakteru mnie wynika, że staram się prowadzić.... icon_redface.gif


Cytat

i jestem pod wrażeniem spotkania ze stachem, miły, delikatny, szarmancki rolleyes.gif



i tu również zgadzam się z Tobą .... też miałam zaszczyt i pogadać, i potańczyć ze Stachem ..... i potwierdzam powyższe w stu procentach icon_smile.gif

ponadto - jak zwykle wszyscy stanęli na wysokości zadania .... każdy fajnie się bawił ..... i mam nadzieję nikt nie nudził się ani chwili jak ja się nie nudziłam... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Protestuję. Array="" style="vertical-align: middle;" Array alt="icon_biggrin.gif" border="0">
Ona jest Osiowa, a ściślej biorąc 2 osiowa, ale 4 napędowa – przy czym napęd przedni dołączalny ( o reduktorze nie wspomnę). Array="" style="vertical-align: middle;" Array alt="icon_mrgreen.gif" border="0">



Tera to ja protestuję pomylyłam Ci się z Czesławem zwanym w niektórych kręgach Czesiem.
trochę rozumiem, iż pomyłka zajść mogła - jedno i drugie duże, brudnozielone ,
aliści pod przysięgą mogie zeznać, że ani Czesio ani ja 4 napędów nie używalim
Link do komentarza
Cytat

chciałam bardzo podziękować moim partnerom do tańca - że wytrzymali te męki ze mną blush.gif
chyba pora przekonać samą siebie, że nigdy nie nauczę się choć trochę dobrze tańczyć... a tak lubię icon_sad.gif



...hmmmm....proszem Ciem...męki jakoweś? ...z przyjemnością oddałem się przyjemności tańca z Tobą...





a jak lubisz ... nie mów nigdy!
Link do komentarza
Miód na moje serce wylałyście dziewczyny icon_redface.gif ale taki jestem icon_mrgreen.gif
I chociaż po to warto było jechać i stać na tych 11 wahadełkach na remontowanym kawałku drogi icon_biggrin.gif
A Puławy są piękne icon_exclaim.gif
Poznałem wspaniałych ludzi, ale na nastpny wyjazd trzeba jednak starać się dostać na "before party", bo miałem jakieś takie maleńkie odczucie, że troszkę mnie ominęło icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Poznałem wspaniałych ludzi, ale na nastpny wyjazd trzeba jednak starać się dostać na "before party", bo miałem jakieś takie maleńkie odczucie, że troszkę mnie ominęło icon_rolleyes.gif


Biforki są debeściarskie! icon_smile.gif. Następną razą musisz się postarać dotrzeć wczesniej - zdecydowanie! (to pisze ta, której nie było icon_rolleyes.gif)
Link do komentarza
...to i ja dziękuję wszystkim za super imprezkę icon_biggrin.gif
Fajnie było spotkać starych znajomych... i rolleyes.gif... tych mniej starych też... icon_wink.gif
...no i świetnie, że udało mi się do tego grona dołączyć kolejne osoby, które mogłem dotąd wyobrażać sobie tylko między wierszami postów.

(...ale, że na łosia wpadnę, to się całkiem nie spodziewałem icon_mrgreen.gif - jak ja tą listę czytałem...? icon_lol.gif )

No to do następnego!
Teraz już znikam - więcej śladów pewnie zostawię jak śnieg spadnie icon_wink.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Tak sobie siadłem (pod wpływem niektórych rozmów o od..., przepraszam, o redukcji wagi) i oglądam również pod tym kątem zdjęcia z LetKI i właściwie nie wiem, czy powinienem to pisać ... ale napiszę, a co tam...
Elutek, jesteś WIELKA!!!, tzn. jesteś wielka charakterem i samozaparciem icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
jest Ciebie mniej, ale ładnie mniej, no kurcze, jak to napisać... jest OK icon_biggrin.gif
Ciril coraz młodsza i cieplejsza, Daggulka równie - tzn. mniej, tzn widocznie, obserwowalnie mniej - zabójcza i urocza icon_biggrin.gif , panowie, wiadomo, jak to panowie, ich żonki opiekuńcze (jak Labasowa na przykład icon_biggrin.gif )...
A, może starczy...
Link do komentarza
No dobrze .... to i ja podsumuję .... icon_biggrin.gif

Ciril - żywiołowa, szczera do bólu , zabawowa laska .... ale nie dajcie się zmylić ... wnętrze uczuciowe i wrażliwe niezmiernie posiada ... icon_wink.gif

Tomasz Cirilowy - zapatrzony w żonkę jak w obrazek .... z wzajemnością zresztą icon_biggrin.gif ... no i niezrównany i niezmordowany w tańcu .... dzięki ... icon_wink.gif

Piczman - aktywny członek naszego klubu odchudzaczy .... teraz ślicznie odchudzony - hm ... było na czym oko zawiesić ..... każda forumowa obecna laska przyzna mi rację ... icon_mrgreen.gif

Piczmanka - ojjjj .... od tego pilnowania przed sępami babami forumowymi to musiała się strasznie umęczyć.... icon_lol.gif

bajbaga - jak zwykle - uroczy ale z ciętym jęzorem .... a powiadają, że to ja jestem zołzowata .... Ci którzy bajbagi nie znają ... icon_razz.gif icon_biggrin.gif

elutek - niezwykle urocza , kobieca i delikatna istotka .... teraz w wersji light .... wygląda zajefajnie ... icon_biggrin.gif

Adam_mk - ojjjj , groził tym palcem na lewo i prawo z miną : boszszsszz ... widzisz i nie grzmisz .... mistrz pierwszego i drugiego planu od tyłu i frontu ... icon_biggrin.gif

Barbossa - ojjjjjj ..... za spokojnie było, za spokojnie ..... na drugi raz wezmę większe te głośniki cobyście mogli sie znowu z Depim i bajbagą wykazać .... no i kapustki nie było ... icon_lol.gif icon_wink.gif

abdom - z imprezy na imprezę coraz lepiej się bawi .... na kolejnej już chyba całkiem luz będzie ... no i co tu dużo - kulturalny grzeczny facet .... icon_smile.gif

Xavieer - niespotykanie spokojny człowiek .... icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Trzylwy - prokuratorski wzrok był dla mnie tym razem łaskawy .... co złego to nie ja .... icon_wink.gif

Trzylwowa - w takim szale tanecznym to jeszcze Trzylwowej nie oglądałam ... zajefajnie potrafi się bawić... icon_biggrin.gif

jeea - Króliczek jak zawsze kofany i wyluzowany ....... i te 4 sekundy ..... icon_mrgreen.gif

Moose - charakterna kobita ...... powiem szczerze , że początkowo czułam respekt .... ale - niepotrzebnie , fajna z Niej Łosica ... icon_cool.gif

Stach - no co tu dużo ..... szarmancki Gentelmen w każdym calu .... icon_wink.gif

Depi - centralny odstres w zabawie .... chyba nikt inny tak nie potrafi ..... ja na pewno nie .... icon_lol.gif icon_wink.gif

Labas - nasz Góral ukofany .... no i te pycha łoscypki .... icon_biggrin.gif

Basia Labasowa - fajna babeczka .... silna ręką prowadzi swojego Labasa po właściwej drodze .... icon_wink.gif

Yeti - tak ciepłego człowieka chyba nigdy nie spotkałam .... oczywiście piszę o wnętrzu .... icon_biggrin.gif

Yetowa Mirusia - spokój i opanowanie .... cicha myszka .... ale jaka milutka .... icon_smile.gif

To tytułem podsumowania było ..... mam nadzieję, że nikt nie został pominięty ... icon_redface.gif
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za świetną zabawę ... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Tytułem uzupełnienia;

Imprezę „zamknęliśmy” około godz. 14, w sposób godny – spędzając czas na dmuchaniu w alkomat i sprawdzając, czy już można jechać – bo bezpieczeństwo ponad wszystko.

W międzyczasie posilając się góralską kiszką i góralskim chlebem, rozpatrując przy tym zalety co poniektórych toczydełek – w tym oczywiście „ścierki”. icon_biggrin.gif

Zgasiliśmy światło – i do następnego „raza” icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Tytułem uzupełnienia;

Imprezę „zamknęliśmy” około godz. 14, w sposób godny – spędzając czas na dmuchaniu w alkomat i sprawdzając, czy już można jechać – bo bezpieczeństwo ponad wszystko.

W międzyczasie posilając się góralską kiszką i góralskim chlebem, rozpatrując przy tym zalety co poniektórych toczydełek – w tym oczywiście „ścierki”. icon_biggrin.gif

Zgasiliśmy światło – i do następnego „raza” icon_mrgreen.gif



buuuu ja tym razem nie byłam do samego końca .... icon_sad.gif
ale obiecuję, że następnym razem będę .... choćbym miała swoim osobistym Milusiem przyjechać.... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Jo widza,że na Mazowszu tyż się godo po naszymu Array="" style="vertical-align: middle;" Array alt="icon_wink.gif" border="0">





No sie godo...
Po prostu w wielu miejscach się mieszkało...icon_smile.gif

Cytat

Moose gatki dla Cię Array="" style="vertical-align: middle;" Array alt="icon_mrgreen.gif" border="0"> bo jakoś wszyscy zapomnieli Array="" class="linked-image" border="0">





O jacież nie przepraszam a skądeś tylu chlapów wzion??? Zwłaszcza ten we róziowych gacopyrzach jest w moim typie
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...