Skocz do zawartości

Balonem na Zlocie polecimy...


Recommended Posts

Cytat

Miło nam poinformować, że podczas zlotu będzie można (oczywiście nieodpłatnie) wznieść się na kilkadziesiąt metrów balonem. Będzie on dostępny dla nas od godziny 14.00 do późnego wieczora. Zapraszam kolejnych forumowiczów do wpisywania się na listę uczestników. Będzie się działo... naprawdę warto.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik





mam okno na poddaszu - dlatego pewnie jeżeli uda się przyjechać wynegocjuję powrót do domu tym balonem -icon_smile.gif
PS:
kurde jakbym tak wylądował u mnie - ale byłby czad.......... -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A czy Redakcja zafunduje Piąchopirynę dla mających lęk wysokości??? Bo ja bym chciała, ale się boję icon_redface.gif


Małe znieczulenie i człowiek robi się odważniejszy, tylko trzeba uważać by nie był zbyt odważny bo może chcieć skakać icon_wink.gif


Właśnie sobie pomyślałem, że czadowo by było jak by można było z tego balonu skoczyć na banji :biggrin:
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Gawel się chyba naprawdę przejął .... jeszcze nigdy nie widziałam u Niego w jednym wpisie tyle emot icon_lol.gif

a jeśli chodzi o znieczulacza - ja wymiękam .... za duży kaliber .... icon_redface.gif icon_biggrin.gif



Daga nie bój dużego kalibra, jak to mówią jak się popieści to się zmieści icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...