Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Takie tam ... w temacie integracji.


Recommended Posts

Takie tam ... przemyślenia.

Kiedyś Solange napisała gdzieś takie dłuuuugaśne stwierdzenie, które zasadniczo sprowadzało się do tego, że Redakcja straciła dystans - w domyśle - poniekąd wskutek integracji z Forumowiczami. 
No i tak co jakiś czas wracam do tego myślami i nie daje mi spokoju. Próbowałam ten wpis Soli znaleźć, ale chyba wymiotło ;) 

No i tak dziś zasłyszałam, zaczytałam coś co uruchomiło skojarzenie w tym właśnie temacie, a które idealnie oddaje moje zdanie na ten temat. Ponieważ nie zgadzam się ze stwierdzeniem Solki (przy całym szacunku jaki do Niej mam)  ... postanowiłam ruszyć temat. 

Są to słowa Naczelnego Radia Z podsumowujące mijające właśnie Lato z Z , cytuję:
"Naszą wartością dodaną ze spotkań z forumowiczami, jest to że mogliśmy się z nimi spoufalić". 
Spotykali się z nimi przy "objazdowych" festynach jakie zorganizowali na terenie całej Polski. 

Tak więc .... doceńmy to, że Nasza Redakcja chce się z nami integrować, a Redakcja niech również doceni to, że my chcemy integrować się z Nią.
Bo tak jak funkcjonuje stwierdzenie: " Nic o nas bez nas" , tak tutaj jak cholera pasuje: "Nic z Nami bez Was"  i odwrotnie ... czy jakoś to tak  ;) 

Tyle :) 

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiadomo o co chodzi, ale jak już " nic o nas bez nas " to proponuję np. głosowanie w sprawie zamkniętego tematu. Będzie demokratycznie i nie bez NAS.

Ja jestem za zamknięciem, bo tego rodzaju dyskusje bez dobrej znajomości tematu i tego środowiska, do niczego dobrego nie prowadzą. Zwolennicy nie przekonają przeciwników i odwrotnie, a kto jakie ma zdanie już wiemy. Dalsze spory doprowadzą tylko do niepotrzebnych tarć, a temat jest naprawdę trudny i śliski.

Kto chce poznać dokładniej problem niech poczyta sobie naukowe opracowania tematu co z całą pewnością poszerzy ich wiedzę, a może i wpłynie na zmianę stanowiska. Takie forumowe dyskusje służą chyba tylko i wyłącznie nawalance przeciwników ze zwolennikami, nic więcej a do tego wszystko już chyba zostało powiedziane, mniej lub bardziej dosadnie.

 

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sprawie integracji to szlachetna Solange nima  wcale racji. Jeśli tak napisała, ma się rozumieć. Ale ona to chyba przez tę szlachetność swoją przesadziła,  jeśli przesadziła.B|

9 minut temu, daggulka napisał:

... chodziło mi raczej o przepychanki . 

Kurna, jakie przepychanki ?,.... nie te o których piszę ?.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że było tak.

Solka, mimo że filigranowa z postury, to jak się w...wi tzn. zdenerwuje, potrafi tupnąć nogą, a siła tego tupnięcia, ma siłę dzisiejszej Irmy.

Tupnęła, protestując - ale jej "gniew" był skierowany "osobniczo", a nie grupowo jak to błędnie zinterpretowano.

Nie drażnijcie Solki - proszę :D

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Drobiazgów i pamiątek np. z podróży, zdjęć przybywa z biegiem lat, dlatego ludzie starsi zwykle mają ich więcej. Poza tym seniorzy nie mają zwykle pędu na zmian i remontów co kilka lat, wolą znaną stabilizację, w której dobrze się czują. Pamiątki to wspomnienia, kawałek życia, choć nie zawsze wartościowe rzeczy to zwykle bardzo cenne dla właścicieli. Każdy mieszka tak, jak mu wygodnie.   Młody człowiek, urządzający pierwsze swoje mieszkanie, zabiera ze swojego pokoju od rodziców karton książek, laptopa i plan by swoje mieszkanie urządzić zupełnie inaczej niż to, w którym dorastał. W tym przypadku jest przestrzeń na trendy, nowości i minimalizm.
  • Witam wszystkich, budowa domu to ostatnio temat bliski mojemu sercu, ponieważ mam działkę za miastem na której od dłuższego czasu marzę, żeby coś powstało… Niestety w dzisiejszych czasach z pracą bywało różnie i dopiero niedawno kupiliśmy właściwe projekty- no ale mniejsza o to. Dom kontenerowy to na pewno nie będzie, ale zastanawiam się jakie rozwiązania podłogowe wybieracie? Ja bym chciał na pewno wersję z ogrzewaniem, takie mniej więcej jak tutaj https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl co sądzicie? Czy ktoś z Was zdecydował się na tę firmę lub coś podobnego i jest w stanie polecić (lub wręcz przeciwnie)?
  • Nie, że CZYTAĆ... bo to oczywiste... potwierdził, że potrafisz WYCZYTAĆ:  
  • Ale to zamarzająca woda prawdopodobnie rozsadza te pustaki a nie jakaś tam wilgoć kondensacyjna.
  • Gość Max
   Też byłem przekonany że mamy boom na domki do 35m2... dopóki nie zobaczyłem statystyk za 2020. Okazuje się, że liczba takich domków budowanych na zgłoszenie spadła w stosunku do 2019. W całym kraju zgłoszono ich ok. 1,9 tys., a tradycyjnych pozwoleń na budowę domu wydano ponad 106 tys. Boom na domki do 35m był w 2016 - wtedy zgłoszono ich ponad 5 tys.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...