Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Nie kupujcie klimatyzatora przenośnego pod wpływem impulsu!

Recommended Posts

Klimatyzator kupiłam pod wpływem impulsu, w trakcie jednej z letnich fal gorąca. Robiąc zakupy w hipermarkecie budowlanym, przy okazji zobaczyliśmy z mężem przenośny klimatyzator. Kupiliśmy taki, jaki stał na półce, bez wybierania parametrów technicznych. Mając czteroletnie doświadczenia z użytkowania takiego przenośnego modelu, obecnie nie powtórzyłabym zakupu - mówi Marta, Czytelniczka Budujemy Dom, która przenośny klimatyzator użytkuje od 2012 r.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/wentylacja-i-klimatyzacja/21717-nie-kupujcie-klimatyzatora-przenosnego-pod-wplywem-impulsu

Gość Tomasz
Niestety minusem takiego klimatyzatora jest duży hałas. Co do skuteczności, to w moim modelu nie narzekam. Spełnia swoje zadanie, porafi dobrze schłodzić salon. Gorące powietrze odprowadzam za okno (zastosowałem listwę zaślepiającą otwór między oknem a futryną) W połączeniu ze sterownikiem wifi mam możliwość włączania i wyłączania urządzenia zdalnie poprzez aplikację na smartfonie. Teraz wracając do domu, chwilę przed powrotem włączam polecenie uruchomienia i wita mnie miły chłodek.

Gość Janina
Witam,
Czy poziom hałasu 51 dB to dużo czy mało

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować