Skocz do zawartości

Jeśka 2-4 październik , Podlesice !


Recommended Posts

Wiem swołocz ze mnie.
Ale - dyktat. icon_biggrin.gif

Do 26 września, bezwzględnie proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w tej imprezie (może być na PW) - bo mi lokacyjne ułamki wychodzą.

Uprzedzałem, że dyktat - przeto

Znając Nasze i Wasze upodobania i preferencje, postaram się w miarę skutecznie, spełnić Wasze niewypowiedziane "założenia" towarzyskie i łóżkowe. icon_cool.gif

Nie mniej jednak, może się okazać, że nie podołam, temu aby, wszystkich zadowolić (nie te lata .......... icon_redface.gif icon_lol.gif )

Ewentualne reklamacje - piszemy na Berdyczów. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Wiem swołocz ze mnie.
Ale - dyktat. icon_biggrin.gif

Do 26 września, bezwzględnie proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w tej imprezie (może być na PW) - bo mi lokacyjne ułamki wychodzą.

Uprzedzałem, że dyktat - przeto

Znając Nasze i Wasze upodobania i preferencje, postaram się w miarę skutecznie, spełnić Wasze niewypowiedziane "założenia" towarzyskie i łóżkowe. icon_cool.gif

Nie mniej jednak, może się okazać, że nie podołam, temu aby, wszystkich zadowolić (nie te lata .......... icon_redface.gif icon_lol.gif )

Ewentualne reklamacje - piszemy na Berdyczów. icon_mrgreen.gif


deklaruję obecność icon_smile.gif
co do ułamków - ucieszę się z każdej niespodzianki, raz się żyje... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Wiem swołocz ze mnie.
Ale - dyktat. icon_biggrin.gif

Do 26 września, bezwzględnie proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w tej imprezie (może być na PW) - bo mi lokacyjne ułamki wychodzą.

Uprzedzałem, że dyktat - przeto

Znając Nasze i Wasze upodobania i preferencje, postaram się w miarę skutecznie, spełnić Wasze niewypowiedziane "założenia" towarzyskie i łóżkowe. icon_cool.gif

Nie mniej jednak, może się okazać, że nie podołam, temu aby, wszystkich zadowolić (nie te lata .......... icon_redface.gif icon_lol.gif )




Haaaaahahahahha ... potrafisz poprawic humor , Rysiu icon_biggrin.gif
Niniejszym potwierdzam, iz bede, nawet jesli preferencje i zalozenia mnie nie zadowola :hahaha2:


Cytat

deklaruję obecność icon_smile.gif
co do ułamków - ucieszę się z każdej niespodzianki, raz się żyje... icon_lol.gif



Hehehe , Ela .... cosik mnie sie zdo, ze w jednym pokoju wyladujemy - i bardzo dobrze icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...