Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI ...


Recommended Posts

Cytat

strasznie lakoniczne, suche takie i nieprzyjźnie oficjalne icon_biggrin.gif



dobrze ... inaczej ...
wysłałam wczoraj wszystkim moim kochanym słoneczkom, z którymi będzie mi bardzo miło się spotkać info, żeby się sprężyli bo mnie blady strach ogarnął, że jednak nie będzie mi dane zobaczyć tych wszystkich tak miłych dla oka uśmiechniętych dziobów icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

dobrze ... inaczej ...
wysłałam wczoraj wszystkim moim kochanym słoneczkom, z którymi będzie mi bardzo miło się spotkać info, żeby się sprężyli bo mnie blady strach ogarnął, że jednak nie będzie mi dane zobaczyć tych wszystkich tak miłych dla oka uśmiechniętych dziobów icon_biggrin.gif




o,o,ooooooo,ooooooooo

i tak trzeba było od razu icon_smile.gif
A nie - poganiać......



vcvgs6fi.jpg Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

wpłaciłem jak by ktoś się pytał why świecę na czarno jeszcze icon_smile.gif




Cytat

My tyż!



bo Smok nie jest wróżką i nie wie , że wpłaciliście icon_biggrin.gif
Przelew jeśli wyszedł wczoraj, to dopiero dziś będę go mieć na koncie .... icon_biggrin.gif icon_wink.gif

to co , kochani- za tydzień o tej porze to już się chyba będę zbierać.... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

mój z tego samego banku - więc musi być od razu widoczny, nie zaciemniaj...... icon_smile.gif




no i dziś jest , a i owszem .... icon_biggrin.gif


Cytat

I mam pytanie.

Dlaczego Gaweł ma córcię i E-rka ma córcię....
A mój to tylko syn Bobiczka i jeszcze dodatkowo z małej litery



Prezes , a Ty nie mas większych problemów , hę? icon_lol.gif
ja Ci mogę trochę moich dać jak chcesz ... icon_lol.gif
seksualnych nie mam , ale może ..... trochę egzystencjonalnych? icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Ty to się w ogóle nie odzywaj - bo u Ciebie to Ignaś i Franio!!!!!

Nawet bratanica jest Natalką............... icon_smile.gif




dobra , mogę poprawić icon_rolleyes.gif ... w sumie trochę długie, ale dlaczegóż nie .... mogę oczywizda jeno na to co znam, tak mi zgłosiłeś:

Cytat

Ja i mój następca tronu (nieletni)




:hahaha2:

no, chyba że się zreflektujesz i jednak podasz imię.... icon_biggrin.gif


Cytat

Ty zapytaj lepiej młodego swego, czy woli być synem, czy córcią icon_biggrin.gif




:hahaha2:
Link do komentarza
Cytat

Co my mamy ze sobą zabrać? icon_lol.gif Poważnie pytam. icon_lol.gif



Poważnie to ...hmmm hmmm.gif
...jakieś zapasowe ciuchy Weź ...przy skokach przez ognisko lubią się przypiec .
Znicze ! koniecznie Weź ! ... szklane ( jak się wytłucze 'szkło' - jest z czego pić ) znicze dają dobre światło - jak nam bezpieczniki wyłączają za hałasy po nocy ...
Link do komentarza
No powariowaliście!!
Co laskę straszycie?? icon_lol.gif
Sandra!
Tak naprawdę to bierzesz co chcesz.
Cieplejsze ubrania, bo jak kulig będzie to się przydadzą - np spodnie narciarskie, kalisonki, polary ofkors.
Na piątek wieczorem - jak Ci się chce i jedziecie swoim transportem - możesz wziąć coś do jedzenia: ogórasy, kabanosy, papryczkę, grzybki itp... Niektórzy ciastka fabrykują dukanowskie i wleką ze sobą :-).
No i podstawa: %%%% i popychacze.
Link do komentarza
A gdzie tam, ja kuleję jeśli chodzi o zdjęcia, co nie zmienia faktu, że lubię je robić. Jeszcze nie powiedziałam nigdy, że ze mnie dobry fotograf, na 100 zdjęć, które zrobię, 1 jest godne pokazania a i tak jest to przeważnie przyroda bądź Xsena. icon_lol.gif

Także tym bardziej będzie mi miło podpatrzeć coś u kogoś kto się na tym zna. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...