Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

r-32

Uczestnik
 • Posty

  4658
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  14

r-32 last won the day on października 16 2016

r-32 had the most liked content!

Reputacja

64 Neutralny

O r-32

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  485

Ostatnio na profilu byli

10837 wyświetleń profilu
 1. zapisać stop bez najmłodszej stop dwie osoby się znaczy stop all inclusive stop
 2. r-32

  Pies czy kot?

  Przepraszam najmocniej,ale zapomniałem dodać ...żeby nie było ,że z tą głową coś nie tego. Pierwsze wersy opisu oceny zaznaczają atuty. ...jakieś trzy tygodnie wcześniej...EXCELLENT ! Taadaam!!
 3. r-32

  Pies czy kot?

  Wróciłem przed 14stą z wystawy psów . Nie wiem który raz wczytuję się w opis oceny ,ale dalej nie zrozumiałem jak na takim poziomie będąc (międzynarodowa wystawa-międzynarodowy sędzia) można takie dyrdymały głosić. ...było tak ...jakoś inaczej niż zwykle Prezentacja bardzo powierzchowna, jakby w pośpiechu. Jedno kółko (zwykle trzy,cztery) z siedem metrów w przód i na nazad zęby i do opisu...Normanie pendolino. Sędzina (Estonia) łamaną angielszczyzną dyktowała małoletniemu tłumaczowi opis oceny- ten biedaczyna musiał (po raz) zrozumieć słowa (po dwa) kontekst i sens . O zrozumieniu logiki chyba nie było mowy.Musiał natomiast podyktować cokolwiek (jak najbardziej podobnego do tego co usłyszał) miłej pani protokólantce. Udało mi się podsłuchać początek ... Strong bitch. Good size and proportion. Little...i tu sie urwało ...urwała się raczej chyba dykcja albo nie znam tego narzecza ...albo może hałas ...tak to musiał być hałas ...pomyślałem jest dobrze będzie 'excellent'. Nie . Tego jeszcze nie grali schodzimy z ringu bez opisu. Mówią - po wszystkim , weźmiecie wg. numerów ...potem No to czekam. Wszystkie poszły , idziemy po karty. Jest dobrze bo lecą od końca (225) mam 216. Zrobił się mały tłok ...sędzina oddaliła się nomen omen po angielsku . Biorę w łapy i czytam ... No ni h... nie rozumiem jak można zacząć od Strong... i skończyć ,że potrzeba więcej 'strong'
 4. Nie zamierzam Was zanudzać ochami i achami ...Extra jak zwykle .Wielkie dzięki za tolerancję od Koki Poziom był zachowany ,choć 'bard' nam się nieco wyciszył ostatnio . Kuchnia to chyba największy atut tej miejscówy ,ale nawet bez niej byłoby super - wszak to towarzystwo tworzy atmosferę ,nie jego otoczenie. Ps.Koka zaliczyła BDB (ale o tym w innym wątku)
 5. ...taką kanapę w 1981 roku - to miał raczej jakiś 'towarzysz Winnicki' . O ile mnie pamięć nie myli ,raczej królowały składane tapczany i fotele na drewnianych nóżkach...ale co ja tam...
 6. r-32

  Lista obecności

  ŻŻesz w mordę jeża http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2018.php
 7. Szkoda ,że się Królik na foty nie załapał (chyba ,że mi umknęło ).
 8. Znienacka ,ale i tak większość wiedziałem kiedy BTW - fajne foty
 9. Zapisać proszę mą skromną osobę zez dziołchami mymi tudzież zapodaną poniżej psicą ...na grubo
 10. Nie pasuje nam weekend 28 styczeń - reszta gra
 11. r-32

  Studia iść czy nie

  ...albo nie Piernicz studia ! Znajdź pracę blisko koryta ,najlepiej w aptece
 12. r-32

  Studia iść czy nie

  ...trzeba studiować .znaleźć inną pracę ,wziąć kredyt ...
 13. r-32

  Jakie drewno do kominka

  Właśnie dzięki temu to brzoza jest tak popularnym opałem . Nie ma potrzeby jej sezonować 3,4 lata . Przy nie dużych średnicach klocków wystarczy jej jeden sezon ,żeby spokojne nią palić. Wystarczy spojrzeć w tabelę ,ile 'zawiera' w sobie wody w porównaniu z resztą gatunków. Nb właśnie w tej chwili palę brzozą ciętą zimą 2015.
 14. r-32

  Jakie drewno do kominka

  Topola ,osika ,sekwoja czy baobab - jeden pies. Wszystko się spali i będzie grzało ,jak będzie suche. Można by zatem powiedzieć w każdym z przykładów 'tak ,nadaje się'. Kaloryczność drewna mówi sama za siebie ,które bardziej nadaje się do kominka. Tatarakiem też napalę i będzie mi ciepło. ...pytanie tylko czy cieplej od ognia czy od latania po opał.
×