Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Cytat

Teee.... Motyl!!
Nie podluzuj się smoku, co?! icon_smile.gif Nawet mi suszarka nie będzie przeszkadzać!! Pewnie!! Mów jej tak, mów!
Ty nie masz pojęcia, o której ona wstaje!! icon_eek.gif bo twierdzi, że się musi na człowieka zrobić!! Ty nie wiesz, co mówisz! icon_lol.gif




yyyy..., ja napisała, że udać, że nie przeszkadza icon_wink.gif nie mogę tak od razu na początku pisać, zanim decyzja o przygarnięciu nie zapadnie, że mam pomysła, coby wysłać daggulkę po fajki, a suszarkę jej schować i oddać dopiero rano, jak wszystkie wstaną.. icon_biggrin.gif

P.S. ja wstaję o 6... (kurcze, to tez chyba nie najlepsza reklama) icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

yyyy..., ja napisała, że udać, że nie przeszkadza icon_wink.gif nie mogę tak od razu na początku pisać, zanim decyzja o przygarnięciu nie zapadnie, że mam pomysła, coby wysłać daggulkę po fajki, a suszarkę jej schować i oddać dopiero rano, jak wszystkie wstaną.. icon_biggrin.gif



grozi śmiercią i trwałym kalectwem .... icon_razz.gif

Cytat

P.S. ja wstaję o 6... (kurcze, to tez chyba nie najlepsza reklama) icon_smile.gif



no pacz .... choć raz nie bedzie tylko na mnie icon_mrgreen.gif

acha .... nie mów hop , bo niekiedy o 6 to my na tych imprezach sie dopiero kładziemy .... icon_lol.gif


Cytat

Wolisz studnię w pokoju? icon_razz.gif



zdecydowanie nie ... łatwo mogłyby się mnie pozbyć.... albo mojej suszarki .... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

yyyy..., ja napisała, że udać, że nie przeszkadza icon_wink.gif nie mogę tak od razu na początku pisać, zanim decyzja o przygarnięciu nie zapadnie, że mam pomysła, coby wysłać daggulkę po fajki, a suszarkę jej schować i oddać dopiero rano, jak wszystkie wstaną.. icon_biggrin.gif

P.S. ja wstaję o 6... (kurcze, to tez chyba nie najlepsza reklama) icon_smile.gif

Daga nie pali, więc po fajki nie pójdzie - nie ma szans. Po drugie: codziennie to ja o 5.45 wstaję, ale żeby po imprezie, która skończy się koło 2-3 też o 6?? Zboczeniec z Ciebie!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

zdecydowanie nie ... łatwo mogłyby się mnie pozbyć.... albo mojej suszarki .... icon_lol.gif


Hmmm... niech pomyślę... Pozbycie się suszarki nie rozwiąże naszych problemów - bo będziesz łazić i ględzić szukając ww sprzętu...
Chyba faktycznie ta druga opcja jest lepsza icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

przychodzi mi jeszcze do głowy pewien pomysł, ale to już o perwersję zahacza.. a mianowicie, coby ją przywiązać do łóżka na spaniu icon_lol.gif



kurde ...... labas ..... a są tam jedynki? i nie chodzi mnie o zęby ..... icon_lol.gif

żartowałam ... mam barrrrdzo czujny sen ...... wzmocnił sie mnie po zasadzkas zninackas z Mariollą.... co prawda to nie było na śnie .... ale cholera wie co Wam tam do łba strzeli ..... więc lepiej spać jak zając niż obudzić się z jakąś suprise icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

A to Baru musi określić, bo mnie wszystko jedno icon_lol.gif


Czekajcie, czekajcie!
Ale co ja mam określić?? icon_eek.gif
Niby przeczytałam, coście nawypisywali jak mnie nie było, ale nie kumam. Może dlatego, że późno już i śpiącam???? Hmmm... Jutro podejmę jeszcze jedną próbę...
O ile nie przyjdzie mi powtórzyć dzisiajszego wieczora icon_sad.gif tfu, tfu, tfuuuuuuu przez lewe ramię...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
To chyba wszystko z tego ,że człowiek za dużo myśli o tym wyjeździe icon_smile.gif)) Wczoraj akurat byliśmy w Łodzi busem na letnich icon_redface.gif oponach i całą drogę miałam po prostu przegwizdaną!!! I przy okazji wspominaliśmy jakiś wyjazd w góry przy podobnej pogodzie , spóznilismy się na bal nie duzo (o jakieś 12 godzin ) ,przy okazji też myslelismy o naszym walentynkowym wyjeździe icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...