Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI ...


Recommended Posts

Cytat

btw, coś 3L nie widać, zazwyczaj meetingów nie opuszczali



i Erka z Prawdziwą śląską kobietą się czai i Tinuś też............. hm.........i Stachu też........
Last Minut będzie tym razem niesamowite icon_smile.gif
PS:
dobrze choć raz że nie ja.......... icon_smile.gif

Cytat

Lepsze to, niż latanie ze suszarkom i budzenie wszystkich o 5 rano!!!!!
MARIOLLLOOOOO!!!!!

:-)


wieprz nie struś
icon_smile.gif


Cytat

Czytasz jak zwykle w moich myślach Sister icon_twisted.gif


wieprz nie łoś
icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Im więcej tym fajniej ..... icon_smile.gif




Cytat

=== orgia icon_redface.gif icon_mrgreen.gif




Cytat

taaaaa .... głodnemu .... icon_razz.gif icon_lol.gif




Cytat

Wiesz, że zawsze w orgiach najgorsze jest to, że można zostać pominiętym... icon_mrgreen.gif




Cytat

Albo jedynym "dawcą" icon_biggrin.gif





Jak poczytałam, to sie zastanawiałam gdzie trafiłam...w sensie na jakie forum...jeno mnie awatarki i nicki na ziemię sprowadziiły icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

masz rację, Adaś - za słupkiem i od tyłu to do żadnej orgii nie pasuje... icon_lol.gif
/a o balonach to już nawet nie wspomnę... icon_wink.gif /



Ela ... chyba o melonach .... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Cytat

Z owoców to jeszcze były melony, ale skromnie nie pchałem się z obiektywem. Zwłaszcza, że melony najbardziej apetycznie prezentowane, były akurat z mężem, którego z tego miejsca oczywiście serdecznie pozdrawiam.


Link do komentarza
i co ... i co... i co.... ?
cicho , pusto ....
ja jadę - choć diabelnie mi nie pasuje , mam zajęcia akurat w ten weekend października ...
może pojedzie ktoś z pobliża cobym się mogła bezczelnie przybrać? icon_rolleyes.gif

edit:
aaaależ ja ślepa jestem .... przecież jedzie ... Adaś jedzie .... czyli mam się z kim przybrać jeśli Xavieer się nie zdecyduje icon_smile.gif
Adaś jeszcze nie wie .... trza by Go poinformować, że transport zapewnia ... icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Kochani ... wpisujcie się ... mało nas .... icon_rolleyes.gif
Przypominam , że jeśli nie uzbieramy 20 osób , trzeba będzie dopłacić na miejscu po kilka złotych tytułem wyrównania kosztów wynajmu sali ...

Też mi nie bardzo pasuje ten akurat weekend , ale jadę ... bo w sytuacji w której się znalazłam nie wiem czy będę mogła się z Wami spotkać zimą... a raczej pewnikiem nie będę mogła.... a do lata jeszcze bardzo daleko , więc trza mi naładować baterie pozytywna energią na zapas... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

naprawdę?! icon_biggrin.gif
no to muszę coś wykombinować, żeby jednak jechać -
zawsze chciałam Cieszkę poznać, a do tej pory mijałyśmy się jakoś...



no będą, będą ...
ja też muszę się nakombinować tym razem , nie jest łatwo ....
też z transportem, bo Xavier nie jedzie - więc chyba Milusiem podjadę do Adasia bo mam z 60 kilosów i razem przyjedziemy Adasia samochodem ... icon_smile.gif
Link do komentarza
halo halo ..... został miesiąc .... dopisywać się , ludziska .... icon_biggrin.gif
i Ci starzy i Ci nowi nickiem - bez wyjątków .... icon_mrgreen.gif
imprezka w pięknym miejscu , fajne warunki , super towarzystwo ..... chyba nadmiernie nie ma potrzeby reklamować icon_wink.gif
na transport nie trzeba wydać majątku - można się w kilka osób "zmówić" i zabrać razem icon_smile.gif

Przypominam , że do 3 października trzeba wpłacić pieniążki - jeśli ktoś nie dostał numeru konta , to proszę o informację icon_smile.gif

zapraszam do uczestnictwa .... zapisy do 3 października ... ale proszę : jeśli chcecie , żeby Smok nie zszedł na zawał , to nie czekajcie do ostatniej chwili ... icon_lol.gif

kurcze ... tak bym chciała wszystkich wyściskać .... wie , wiem - niemożliwe .... ale nie poradzę, że ckni mi się za Wami icon_redface.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
ponawiam pytanio - prośbę o transport
/jest tu w ogóle wątek transportowy? chyba gdzieś przeoczyłam... ninja.gif /

mam kawał drogi, 2 przesiadki... do Częstochowy, Wrocławia lub Piotrkowa Tryb. mogę dojechać -
jeśli nie zorganizuję sobie transportu to nie mam po co się zapisywać na listę sad.gif

/obiecuję zwrócić koszty podróży i grzecznie się zachowywać w czasie jazdy icon_biggrin.gif /
Link do komentarza
Takie czarne robaczki na ekranie, to literki. icon_cool.gif
Te literki tworzą słowo. icon_lol.gif
Kilka słów tworzy zdanie. icon_rolleyes.gif
W zdaniu zawarta jest myśl, przesłanie, itp. icon_rolleyes.gif
To co mam jeszcze zrobić, aby moje przesłanie w tym zakresie dotarło. :wallbash:
Przeca zadeklarowałem, że Cię wezmę. :flying:
Wrocław, w piątek, w godzinach około południowych – doprecyzowując . :4_16_1:
Link do komentarza
Cytat

Takie czarne robaczki na ekranie, to literki. icon_cool.gif
Te literki tworzą słowo. icon_lol.gif
Kilka słów tworzy zdanie. icon_rolleyes.gif
W zdaniu zawarta jest myśl, przesłanie, itp. icon_rolleyes.gif
To co mam jeszcze zrobić, aby moje przesłanie w tym zakresie dotarło. :wallbash:
Przeca zadeklarowałem, że Cię wezmę. :flying:
Wrocław, w piątek, w godzinach około południowych – doprecyzowując . :4_16_1:



no patrz, nie domyśliłam się... icon_redface.gif ten drąg pewnie mi tak namieszał... icon_wink.gif
bardzo dziękuję icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...