Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI .....


Recommended Posts

Cytat

Nie mam jak daga sprawy mi się pokąplikowały i ledwo udało mi się być na samej imprezie.



no nic ... wezmę swoja wieże ... zaprawiona w bojach ... to juz chyba trzecia Jej impreza będzie ... icon_biggrin.gif
tylko weźcie ludziska błagam na pen drive jakąs fajna muzyczkę ... bo wiecie , że ja gust muzyczny mam zdeczka zwichrowany i nie potrafie skomponować takiego czegos przy czym ludziska mogłyby sie dobrze pobawić....
oczywiście zabiorę płyty które mam z aktywu - disco - ulubione Trzylwów .... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

muza być musi... żal mi tylko karaoke icon_wink.gif



mnie też żal .... ale nie poradzimy ..... icon_rolleyes.gif
z Xavieerem już gadałam ... wieżę bezproblemowo zabierzemy , muza bedzie ino pliss jeszcze raz do wszystkich - weźcie jakieś fajne płyty do hulania .... icon_wink.gif

Cytat

W wolnej chwili roześlę maile z nr konta.



czekamy z niecierpliwością.... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

mnie z kumplem można jeszcze zapisać ?
Na 2 nocki
Żonka nie chce icon_sad.gif



można, można .... termin ostatecznego zamknięcia listy to 13 wrzesień - gdyby żonka się jednak zdecydowała - jak najbardziej do tego czasu możemy dopisać.... icon_biggrin.gif
w takim razie nanoszę na listę Ciebie z osoba towarzyszącą (jakkolwiek to nie brzmi icon_lol.gif )... z noclegiem na dwa dni , czyli od piątku .... icon_biggrin.gif
cieszę się , że się zdecydowałeś .... zobaczysz , będzie fajnie .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Kochani ...... jutro mija termin zapisu na listę obecności ..... to może kilka słów.....
Brakuje mi na tej liście wielu osób ..... bardzo brakuje i smutno mi kiedy myślę, że tym razem się nie spotkamy ..... icon_sad.gif
A może jednak ? może się skusicie ? może uznacie, że warto .... i Ci których mi brakuje , i Ci którzy jeszcze nigdy nie byli a chcieliby poznać forumowiczów osobiście?
Ci którzy byli - wiedzą, ze z tymi wszystkimi ludźmi nie można się nudzić ... że ten czas razem spędzony nie jest czasem straconym .... bo na tych spotkaniach czerpie się pełnymi garściami pozytywną energię od pozytywnie zakręconych ludzi ....

Jeśli ktoś się waha ..... jeśli się boi , ma wątpliwości ..... zapewniam - nie ma powodu ......
Poprzestawiajcie sobie priorytety - postawcie na pierwszym miejscu zawieranie i podtrzymywanie fajnych wartościowych znajomości i przyjaźni ..... a wszystko stanie się proste i jasne .... icon_biggrin.gif
Zapraszam .... na listę obecności .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Zgłaszając akces proszę podawać ilość osób , i czy obecność na imprezie jest powiązana z noclegiem -
jeśli tak to na ile dni (czy od piątku czy od soboty)


LISTA OBECNOŚCI - ostateczny termin zapisu:
13 września 2010 r


1. daggulka-1 osoba , od piątku , noclegi -2
2. Ciril z mężem Tomaszem - 2 osoby
3. coolibeer - 1 osoba- tylko impreza , bez noclegów
4. Cieszynianka - 1 osoba , od soboty - 1 noc
5. Piczman SAM ... icon_mrgreen.gif - 1 osoba , od piątku , 2 noce
6. bajbaga -1 osoba , od piątku , noclegi -2
7. dżempel z mężem Wojtkiem - 2 osoby
8. elutek - 1 osoba, od piątku , noclegi -2
9. Mandingo - 1 osoba - tylko impreza , bez noclegów
10. Adam_mk - 1 osoba , od piątku , 2 noclegi
11. adiqq - 1 osoba - od piatku, 2 noclegi
12. ewiq0 - 1 osoba- od piatku, 2 noclegi
13. mysza223 - 1 osoba
14. Barbossa - 1 osoba , od piątku, noclegi-2
15. Labas z Basią - 2 osoby , 2 noclegi - od piątku
16. abdom - 1 osoba, od soboty , 1 noc
17. Xavieer - 1 osoba , od piątku , 2 noce
18. Trzylwy i Trzylwowa - 2 osoby , 2 noce
19. jeea - 1 osoba od piątku , dwie noce
20. gry-darek + os. towarzysząca - 2 osoby , 2 noce



zaakualizowałem icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...