Skocz do zawartości

Wybory na prezydenta 2010


Ciril

Recommended Posts

Cytat

próba obrócenia takiego faux pas w żart, niewinnie, ale co na piśmie to pozostawi dowód tego co reprezentujesz


Czyli lepsze zdanie, żeby iść do głosowania, by pierwsza dama nie sikała do kuwety, popieram icon_biggrin.gif

P.S. Ciutkę niewyżyty, że aż 3 posty pod rząd, czy taka żądza dodawania?
Link do komentarza
Cytat

ashantes, meine ehrliche mein Freund, kierowane nie do Ciebie naturalnie te słowa.


racer, mam ci ucinać r na końcu? icon_smile.gif
Masz szczęście, że rozumiem niemiecki^^

bobiczek, przeczytaj sobie ze 2 strony wcześniej o kuwetach i Pierwszych Damach, to raz icon_razz.gif Nie wiem, co we mnie jest takiego, że nawet jak ktoś inny napisze coś, co ja podchwycę, to tylko ja jestem zmieszana z błotem icon_smile.gif Zadziwiająca regularność na tym forum^^
a dwa - nie muszę ujawniać na kogo stawiałam, może to być i Jarosław, co nie znaczy, że nie mogę stwierdzić, że brak żony negatywnie wpłynął na odbiór jego osoby
Podobały mi się jego wypowiedzi, zwłaszcza w drugiej debacie dał popalić Bronisławowi, wstawiłam tu linka o poczuciu humoru tego pierwszego.
Ale czy to znaczy, że popieram pierwszego czy drugiego?
Mogłam głosować nawet na Korwina-Mikke, co z tego, skoro prezydent już jest wybrany icon_smile.gif

A co do absurdu stwierdzenia mojej szwagierki, bo zapomniałam dopisać, że powiedziała je PRZED sławetnym upadkiem w Smoleńsku. Daje do myślenia.
Link do komentarza
Cytat

dla tych co jak ja za Korwinem Mikke bo wara im od naszych pieniędzy:)
świetna piosenka:) miłego słuchania



i mamy tak samo.
Dla mnie to bo ja w I turze JKM i kiedyś od lat tak samo miałem jednakowo.
Natomiast polecam również dla swojego poprawienia dobrego samopoczucia taki tekst - podobny do Twojego -icon_smile.gif
Tylko pamiętaj aby wbić go sobie do głowy i powtarzać codziennie z rana -icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=72T4j04MS8o
Link do komentarza
Cytat

bobiczek, przeczytaj sobie ze 2 strony wcześniej o kuwetach i Pierwszych Damach, to raz icon_razz.gif Nie wiem, co we mnie jest takiego, że nawet jak ktoś inny napisze coś, co ja podchwycę, to tylko ja jestem zmieszana z błotem icon_smile.gif



nigdy w życiu swoim nie krótkim nie mieszałem nikogo z błotem.
Nie jestem agresorem, nie uznaję apartheidu, nie jestem nacjonalistą.
Ale pewne deklaracje publicznie głoszone - uznaję za niesłuszne od zawsze

Link do komentarza
Wiesz co.
Słuszne .
Ale zauważ że gadają o jedynym becikowym Giertycha - który ministerem był u Kaczyńskiego - że je zabiorą.
I wiesz co?
Niech se gadają - jedyną rzeczą dla młodych to właśnie ta ustawa którą chcą zawrócić.
Znasz może inne z ulgą dla młodych ludzi pragnących mieć dziecko? W tym drapieżnym kraju?
Mój syn studiuje i ma dziecko.
Mieszka w akademiku z żoną - płaci za prywatne przsedszkole bo nie dostał innego, zarabia, zaradnie, weź, nie gadaj mi o sprawach które Cię nie dotyczą.......
Link do komentarza
taa, w tym kraju wszystko jest darmowe, tylko do czasu jak jest potrzebne. Przedszkola. służba zdrowia itd. A najbardziej darmowa to jest służba zdrowia. Tylko że jak mi córeczka chorowała to na USG brzuszka (miało być pilne) zapisy były na za 4 miesiące. WIęc trzeba było 80 zl i pyk. Ale co, jak by co to służba zdrowia jest zupełnie darmowa icon_biggrin.gif
Link do komentarza
no jest. A na zdrowie najbliższych zawsze kasa się znajdzie. Odmówisz sobie masła z kromki (może nie aż tak) ale badania trzeba zrobić. Ale w gruncie rzeczy, służba zdrowia jest darmowa icon_biggrin.gif
A ZUS buduje sobie ośrodki szkoleniowe za ciężkie miliony, bo mają czasem nadwyżkę której nie da się inaczej spożytkować
Link do komentarza
Sprawy raczej dotyczą wszystkich.
W pisenkę trzeba się wsłuchać.
Nie chodzi o normalne małżeństwo i jego becikowe, tylko o samotną matkę... trzeba dodawać jak zaszła w ciążę?
To, co wkleiłam nie uderza w rodziny, tylko w ludzi, którzy żerują na państwie. Znam takich i u nas na wsi, po kilkoro dzieci, bo kasę dają, a dzieciaki bez ojca, każde ma zresztą innego, cały dzień na dworze i raczej bez książek pójdą do szkoły, wtedy będzie mamusia skomleć o dotację na naukę. Dzieci nie są niczemu winne, a takie mamusie to tylko porażka.

Co do zdrowia, z chorym dzieckiem nie mam zamiaru czekać aż mu się bardziej choroba rozwinie. Naprawdę wolę wydać nawet i 200zł jeśli mam mu pomóc. Mój synek ma 15 miesięcy, nie powie co go boli. Mam czekać na zapisywaną wizytę za pół roku? Nigdy.

Każdy z tych polityków dużo gada, a potem zajmują się bzdetami. Jak dla mnie służba zdrowia to jednak jeden z ważniejszych tematów i naprawdę ciągłe relacje na żywo z afery hazardowej, buraczanej czy innej mnie nie interesują. Jeśli rząd będzie się ciągle zajmował swoim praniem brudów, zamiast zapewniać ludziom lepsze życie, to raczej ani jednego ani drugiego nie zrobi.
A tu z dnia na dzień afera aferę goni.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Sprawy raczej dotyczą wszystkich.
W pisenkę trzeba się wsłuchać.
Nie chodzi o normalne małżeństwo i jego becikowe, tylko o samotną matkę... trzeba dodawać jak zaszła w ciążę?
To, co wkleiłam nie uderza w rodziny, tylko w ludzi, którzy żerują na państwie. Znam takich i u nas na wsi, po kilkoro dzieci, bo kasę dają, a dzieciaki bez ojca, każde ma zresztą innego, cały dzień na dworze i raczej bez książek pójdą do szkoły, wtedy będzie mamusia skomleć o dotację na naukę. Dzieci nie są niczemu winne, a takie mamusie to tylko porażka.

Co do zdrowia, z chorym dzieckiem nie mam zamiaru czekać aż mu się bardziej choroba rozwinie. Naprawdę wolę wydać nawet i 200zł jeśli mam mu pomóc. Mój synek ma 15 miesięcy, nie powie co go boli. Mam czekać na zapisywaną wizytę za pół roku? Nigdy.

Każdy z tych polityków dużo gada, a potem zajmują się bzdetami. Jak dla mnie służba zdrowia to jednak jeden z ważniejszych tematów i naprawdę ciągłe relacje na żywo z afery hazardowej, buraczanej czy innej mnie nie interesują. Jeśli rząd będzie się ciągle zajmował swoim praniem brudów, zamiast zapewniać ludziom lepsze życie, to raczej ani jednego ani drugiego nie zrobi.
A tu z dnia na dzień afera aferę goni.





Oni odpowiadają " to Wy Nas wybraliście   "


Link do komentarza
kiedy czytam / słucham takich rzeczy to kojarzy mi się z małym Jasiem i Pawełkiem w piaskownicy ..... "mamo ..... a Jasiu we mnie rzucił piaskiem , zabrał mi łopatke , a Pawełek to powiedział na mnie że jestem guuuuupi ...." ... dziecinada .....
stało się .... katastrofa była ... jak widać polscy politycy nie uczą się na błędach i po raz drugi wsadzili do jednego samolotu najważniejsze osoby w Państwie .... może za trzecim razem się zastanowią..... podejrzewam, że gdyby nie leciał nim Prezydent tylko zwykli ludzie , szaraczki to całej afery i śledztwa na taka skalę by nie było....
natomiast jeśli chodzi o samo śledztwo ..... jeśli do tej pory ustaleń konkretnych nie ma , to znaczy że już nie będzie .... to specyficzna sytuacja .....
w ogóle jakim prawem jakiś berliński adwokat zajmuje się ta sprawą ? z czyjego ramienia? bo jeśli to Jego pomysł , to obawiam się , że chyba chce zaistnieć... i tylko takie przesłanki Nim kierują....
Link do komentarza
Śledztwa w sprawie przyczyn katastrof lotniczych trwają bardzo długo. Trzeba rozdzielić tutaj dwa typy śledztw.
Jedno prowadzi odpowiednia komisja techniczna, która z tego śledztwa przedstawia raport.
Drugie prowadzi prokuratura, która czeka na ten raport i prowadzi normalne regularne śledztwo (łącznie z postępowaniem dowodowym) ewentualnie wystosuje akt oskarżenia, bądź umorzy postępowanie.

Końcówka lat 90` - do oceanu spadł samolot pasażerski - gdzieś okolice USA i Kanady - śledztwo komisji lotniczej trwało 5 lat i w końcu znaleźli w kilometrach przewodów milimetr braku izolacji...

Szczerze... sama jestem laikiem, ale nie mogę słuchać jazgotu jeszcze większych laików, którzy nie chcą realnie podejść do sprawy i grają tylko pod publikę...
Link do komentarza
Cytat

w ogóle jakim prawem jakiś berliński adwokat zajmuje się ta sprawą ? z czyjego ramienia? bo jeśli to Jego pomysł , to obawiam się , że chyba chce zaistnieć... i tylko takie przesłanki Nim kierują....



DAGA!
Czytaj uważniej.

cytat - "Złożył je berliński adwokat Stefan Hambura, pełnomocnik m.in. syna Anny Walentynowicz w śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej."

Link do komentarza
Cytat

DAGA!
Czytaj uważniej.

cytat - "Złożył je berliński adwokat Stefan Hambura, pełnomocnik m.in. syna Anny Walentynowicz w śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej."



boszesz Ty ... umkło mi .... to pewnie z braku koffe .... icon_redface.gif
natomiast .... podtrzymuje , że takie przepychanki - ten winien , tamten winien .... do mnie nie trafiają....
jeśli jest tak jak pisze Ciril to śledztwo jest w toku i żadne przepychanki nic tu nie dadzą ... czasu trza ....
Link do komentarza
Cytat

Po szaleńczym poparciu i wygranych wyborach mają teraz dla was prezent  .W postaci VAT-u 


A ja zauwazylam ze wiekszosc spoleczenstwa zna sie najlepiej na polityce, medycynie i o gulnie na wszystkim!
My wybralismy mniejsze zlo, i takie ktore jaka tako bedzie sie reprezentowac na mownicy a nie pod nia;P
Link do komentarza
Cytat

A ja zauwazylam ze wiekszosc spoleczenstwa zna sie najlepiej na polityce, medycynie i o gulnie na wszystkim!
My wybralismy mniejsze zlo, 



To mniejsze zło ma teraz prezent dla was w postaci przykręcenia śruby Wam czyli  Nam ,zamiast szukać oszczędności u siebie w rozpasanych brzuchach .


Cytat

mniejsze zlo, i takie ktore jaka tako bedzie sie reprezentowac na mownicy a nie pod nia;P



Jak podrożeją nie tylko  materiały budowlane to zrozumiesz że  piękno reprezentacyjne na mównicy  nie idzie w parze z rozumem .

Link do komentarza
Cytat

To mniejsze zło ma teraz prezent dla was w postaci przykręcenia śruby Wam czyli  Nam ,zamiast szukać oszczędności u siebie w rozpasanych brzuchach .



Zaczynają▼ ćwiczyć na podatkach. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Vat na 23%- świetny pomysł. Wszyscy dostaniemy po d....
Link do komentarza
Cytat

To mniejsze zło ma teraz prezent dla was w postaci przykręcenia śruby Wam czyli  Nam ,zamiast szukać oszczędności u siebie w rozpasanych brzuchach .




Jak podrożeją nie tylko  materiały budowlane to zrozumiesz że  piękno reprezentacyjne na mównicy  nie idzie w parze z rozumem .


Skoro tej strony to bede egoistka ale materialy mam juz kupione wszelakie takze mnie to wsio rybka.
A zapomnialam ze prezydent ma u nas w panstwie g...wno do powiedzenia, jedynie co to moze wstzymywac ustawy. Trzeba sie zastanowic nad zmiana Rzadu, A pozatym chyba nie oczekujecie cudu. Przeciez zyjemy w Polsce, kraju SILNYM w Korupcje I SOLIDARNYM ze Zlodziejami.

Nie ma co sie spierac o sprawy oczywiste i tak lepiej nie bedzie, czy ten czy inny prezydent to jeden kanal. Jak rozwiaza ten rzad to ulepia nastepny z ludzi kotrzy beda na poczatku barc dla siebie jak najwiecej i tez niczego nie zmienia. Obecne twarze w polityce juz sie nachapaly i moze im wystarczy- by najmniej jest iskierka nadziei. A nasz wzrost gospodarczy to czysty przypadek i tak mi sie wydaje ze im poprostu sie pofarcilo, bo logiki w tym zadnej- ale coz to tylko polityka. Czyli organ z gory skazany na narzekanie spoleczenstwa.
Link do komentarza
Cytat

Zaczynają▼ ćwiczyć na podatkach. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Vat na 23%- świetny pomysł. Wszyscy dostaniemy po d....



Łatwo jest mówić jak się nie zna wszystkich danych (ja nie twierdzę że je znam). Może budżet jest w takim stanie że jest to konieczne ?

Prawda jest taka że mamy w Polsce stan prawny który nie pozwala na prawidłowy dynamiczny rozwój. Każda próba zmiany spotyka się z kategorycznym wetem jakiejś grupy społecznej.

Jesteśmy nauczeni że walczymy o swoje wołając my i tak jesteśmy poszkodowani, zabierzcie innym. Tylko Ci inni wołają to samo.

Problem rozpusty władzy nie jest problemem tego czy innego rządu. Jest problemem wszystkich ekip rządzących. I na to chyba nie ma sposobu (tak się dzieje na całym świecie). Chodzi o to żeby pomimo tego zrobić coś z zastanym stanem prawnym. Ktoś musi wreszcie powiedzieć koniec z biadoleniem bo są pewne reformy które trzeba zrobić. Moim osobistym zdaniem PO i tak nie ma wystarczających jaj do tego.

Problemem jest brak myślenia perspektywicznego i egoizm. Ja mam mieć dobrze i co mnie obchodzi ktos ..., kiedyś...

PS. To zresztą doskonale widać w kilku wypowiedziach w innych wątkach (m.in domy szkieletowe i mieszkanie z rodzicami). Pojawiło się wiele razy że dom buduję dla siebie a nie dla pokoleń. Takie myślenie nie może mieć miejsca w polityce. Zmiany mają być dla pokoleń a nie dla nas.

PS2. Oczywiście wiem że nie jest to możliwe bez ciągłości władzy.
Link do komentarza
przeciez wlasnie to po jestesmy aby tylko narzekac! zeby glosno manifestowac ze jest nam zle- cos takie zaraz usluszysz. Podoba mi sie twoje myslenie, ide za toba. Jak kiedys napisalm ze buduje dom dla dziecka to usluszalam ze g...wno prawda ze dla siebie. A przeslanie bylo oczywiste ze ja tez bede mieszkac i miec cos z tego ale glownie dla dziecka. Ludziska skupta sie na mysleniu nie tyklo o sobie.
Link do komentarza
Cytat

Łatwo jest mówić jak się nie zna wszystkich danych (ja nie twierdzę że je znam). Może budżet jest w takim stanie że jest to konieczne ?



Oczywiście, że jest konieczne. Ale dlaczego akurat Vat? Bo jest najłatwiejszy do ściągnięcia? Bo z Vatu są najwieksze wpływy? Bo będzie sprawiedliwie społecznie? Bo dotknie i żulika spod budki i babcie co ma 700zł emerytury i w końcu najbogatszych?
A dlaczego nie akcyza? Alkohol, papierosy? Mozna zmniejszyć "żużycie".Nie dotyczy wszystkich Polaków. A dlaczego nie zlikwidujemy podatku liniowego 19% dla najlepiej zarabiających przedsiębiorców? Dlaczego jedni mogą płacic podatek zawsze 19%, a drudzy muszą według skali? Zróbmy podatek liniowy dla wszystkich, będzie sprawiedliwie.
Link do komentarza
Cytat

Oczywiście, że jest konieczne. Ale dlaczego akurat Vat? Bo jest najłatwiejszy do ściągnięcia? Bo z Vatu są najwieksze wpływy? Bo będzie sprawiedliwie społecznie? Bo dotknie i żulika spod budki i babcie co ma 700zł emerytury i w końcu najbogatszych?
A dlaczego nie akcyza? Alkohol, papierosy? Mozna zmniejszyć "żużycie".Nie dotyczy wszystkich Polaków. A dlaczego nie zlikwidujemy podatku liniowego 19% dla najlepiej zarabiających przedsiębiorców? Dlaczego jedni mogą płacic podatek zawsze 19%, a drudzy muszą według skali? Zróbmy podatek liniowy dla wszystkich, będzie sprawiedliwie.


Kochana przeciez forme opodatkowania sama sobie wybierasz. Jak zakladam firme to mi slusznie doradzili co by sie na 19% ustawic, no zalezy jak branza. Ale ja mialam wybor jaki podatek liniowy czy zwykle progi podatkowe. Nie da sie zrobic tak co by wszystcy byli zadowoleni. A akcyza na papierosy i alkochol z gory jest juz narzucona przez UE i polska musi sie dostosowac z wymogami i do roku xxxx musimy osiagnac te i wiele innych wymogow czy standartow UE. A podatki to sprawa tylko i wylacznie panstwa.
Link do komentarza
 
Cytat

 Moim osobistym zdaniem PO i tak nie ma wystarczających jaj do tego.



Cokolwiek oni spieprzą to i tak my płacimy za to. 

Dopiero zobaczysz jaja przy monopolu władzy  , tylko Ty nie będziesz miał już do śmiechu.

Będziecie jeszcze wzdychać za Napieralskim a może i za tym małym gościem  z kotem  hahaha .


Link do komentarza
Cytat

Ja czekam na drugą Grecję icon_smile.gif

Wielkie mi obietnice przed wyborcze. Jedno wielkie g....o


Nie ma to jak wpasc na sama koncowke i wtracic swoje 5 groszy. A konkretnie to myslisz ze PIS inne mial obietnice przed wyborcze ponadto nauczeni nie pierwszymi wyboromi obietnice przedwyborcze rzadza sie swoimi prawami. Przeciez to juz wiemy.
Link do komentarza
Cytat

Oczywiście, że jest konieczne. Ale dlaczego akurat Vat? Bo jest najłatwiejszy do ściągnięcia? Bo z Vatu są najwieksze wpływy? Bo będzie sprawiedliwie społecznie? Bo dotknie i żulika spod budki i babcie co ma 700zł emerytury i w końcu najbogatszych?



Podwyżkę VAT odczujemy przy zakupach. Jest opinia, że ponieważ bogatsi kupują więcej ich dotknie to w większym stopniu (zaznaczam iż mam mieszane uczucia co do tej interpretacji)


Cytat

A dlaczego nie akcyza? Alkohol, papierosy? Mozna zmniejszyć "żużycie".



Właśnie sobie odpowiedziałaś. Mniejsze zużycie to mniejszy wpływ do budżetu - a o to im napewno nie chodzi icon_smile.gif Jest taka krzywa (nie pamiętam jak się nazywa) która pokazuje że dokręcanie śruby tylko do pewnego momentu zwiększa wpływy. Po przekroczeniu tego progu spada popyt lub podaż przenosi się w szarą strefę.

Cytat

Zróbmy podatek liniowy dla wszystkich, będzie sprawiedliwie.



Sprawiedliwie to nie znaczy równo i tego co niektórzy nie potrafią pojąć. Chociaż akurat jestem za podatkiem liniowym (tu znów brak mi ekipy która odważy się go wprowadzić).

Cytat

Wielkie mi obietnice przed wyborcze. Jedno wielkie g....o




No dajcie spokój.

Nie ma ekipy która spełni obietnice przedwyborcze. Ja już dawno przestałem ich słuchać - niezależnie od tego kogo aktualnie popieram.
Link do komentarza
Cytat

Przecież monopol na władzę ze strony PIS-u już przerabialiśmy .To czego się nauczyliśmy?


Ja wiem ja wiem ze Marcinkiewicz byl marionetka Kaczora, a teraz Komorowski bedzie sterowany przez Tuska. Nauczylismy sie ze Kaczor nie umie wspolpracowac, probowal nam pokazac swoje zmienione chwilowo oblicze i zmiany ustaly wraz z kleska w wyborach.
Ale dajmy kazdej partii szanse zarobic, kazdy musi sobie napelnic portfele. Ale sie obsmialam z ta nauka.

To co proponujecie, jaki uklad? co by zadowalalo wiekszosc spoleczenstwa. Ja poprosze jakas ankiete zrobic- ja jestem nie techniczna i ni choroby nie umiem. A ciekawa jestem.
Link do komentarza
Cytat

Będziecie jeszcze wzdychać za Napieralskim a może i za tym małym gościem  z kotem  hahaha .



Za tym gościem z kotem to napewno nie będę wzdychał.

SLD natomiast (kiedyś) miało jaja. Co zrobili i w jaki sposób to inna sprawa. Ale nie bali się - tego mi brakuje teraz w tych wszystkich bezpłciowych partiach. Teraz nie wiadomo kto lewica, kto prawica. Wszyscy jacyś tacy jednakowi.
Link do komentarza
Cytat

Można pójść dalej i powiedzieć że to Twój wybór że pracujesz na etacie - oczywiście joke



Albo pójść  jeszcze dalej i zmienić kraj zamieszkania .




 
Cytat

  Ale dajmy kazdej partii szanse zarobic, kazdy musi sobie napelnic portfele. Ale sie obsmialam z ta nauka.



Nawet żyjąc 200 lat nie doczekam-y się kiedy oni napełnią  swoje portfele. 
Link do komentarza
Cytat

Nie ma to jak wpasc na sama koncowke i wtracic swoje 5 groszy. A konkretnie to myslisz ze PIS inne mial obietnice przed wyborcze ponadto nauczeni nie pierwszymi wyboromi obietnice przedwyborcze rzadza sie swoimi prawami. Przeciez to juz wiemy.


Pis już był u władzy i mieli złe decyzje i dobre ale jakoś to było jedni narzekali drudzy chwalili i tej polityki tak bardzo nie było widać a PO nic nowego nie wniesie a więcej stracimy jak już widać na Vatcie. Prędzej czy później zobaczysz kto ma rację i jak to napisałaś wczoraj "wiele osób zabiera głos nie znając się na polityce" Tu nie trzeba się znać żeby widzieć co się będzie działo...




Link do komentarza
Zobaczcie na datę... z innego forum
Cytat

2007-07-30
Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

Re:gliniarz
Co to jest tragedia?
Lech i Jarek Kaczynski odwiedzili jedna z warszawskich podstawowek.
Podczas dyskusji z uczniami Lech zapytal: Co to jest tragedia? Czy kto? mógłby podać przyklad?
Dziewczynka z pierwszej lawki podniosla rękę:
- Gdyby mój przyjaciel, ktory mieszka na wsi, bawil sie na polu i został rozjechany przez traktor - to bylaby tragedia.
- Nie. - odpowiada Jarek Kaczynski - to bylby wypadek Zglasza się kolejne dziecko:
- Gdyby autobus, ktory odwozi 50 dzieci do szkoly, mial
wypadek, w którym zginęliby wszyscy pasażerowie - to bylaby tragedia.
- Tez nie - odpowiada znowu Jarek Kaczynski - to bylaby wielka strata.
Czy kto? ma inne pomysly?
W klasie cisza. Nikt nie chce sie zgłosić. Nagle odzywa sie Jasiu:
- Gdyby samolot, w ktorym lecieli Pan Prezydent i Pan Premier został trafiony przez pocisk i rozpadl sie na kawalki - to byłaby tragedia.
- Brawo! - wola Lech Kaczynski- Mozesz nam powiedziec dlaczego uważasz, ze to byłaby tragedia?
Na to Jasiu:
- Dlatego, ze to na pewno nie bylaby wielka strata i raczej nie byłby to wypadek.

Link do komentarza
Cytat

Pis już był u władzy i mieli złe decyzje i dobre ale jakoś to było jedni narzekali drudzy chwalili i tej polityki tak bardzo nie było widać a PO nic nowego nie wniesie a więcej stracimy jak już widać na Vatcie. Prędzej czy później zobaczysz kto ma rację i jak to napisałaś wczoraj "wiele osób zabiera głos nie znając się na polityce" Tu nie trzeba się znać żeby widzieć co się będzie działo...


Nie znam sie na polityce, tylko skomentowalam wypowiedz. Ja tu tylko sprzatam....

Mi to rybka i tak bedzie zle nie zaleznie kto rzadzi tym calym pie...nikiem.

Ja wnosze postuat: Palikot na prezydenta!ale by byly jajca. O to jest moje prawdziwe zdanie o tej calej polityce.


Cytat

Nostradamus siakiś ..... icon_eek.gif icon_lol.gif


Nie, zleceniodawca.
Link do komentarza
Po wczorajszym turnieju darts-a, zajrzałem na Krakowskie Przedmieście...

Drogi, zagubiony Polaku
Z orientacją lewą czy prawą
Jeśli dość masz dzielących znaków
Polityków z głową pustawą
Idź i zawieś!
By nie dzieliły nas policji kordony
By każdy plac był gościnny
Znowu ludzkie były ambony
I by nie było: "inny to winny”
Idź i zawieś
By nie robiono z ludzi ścierki
Byś znów nie musiał pakować sakwojaż
I przed odbiciem pałą nerki
Udawać się w daleki wojaż
Idź i zawieś
Wiedz drogi rodaku
W życiu ważne są chwile
Bóg cię kocha i bez znaku
Wbijaj! Ale nie innym szpile
Idź i zawieś
Gdy polityk zieje złością
Krzycząc, że o Ciebie walczy
Ty zakasuj go miłością
Idź i zawieś… kilka sizalowych tarczy!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...