Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

vega1

Uczestnik
 • Posty

  2 172
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  16

Wszystko napisane przez vega1

 1. jak czytam wciąż takie wątki to mnie słabi. Jak można w ogóle myć grzyba? Ja ktoś nie rozumie, że grzyba się zmyć nie da - to trzeba mu wytłumaczyć radykalnie. Mycie grzyba ze ściany, to tak jak by ktoś na nowotwór w ludzkim ciele, stosował chemię nie dożylnie a pocierając skórę. Więcej szkody niż pożytku. To co widzisz na ścianach swojego domu, to tylko pewna część grzyba. Reszta rozciąga się na całym suficie i większości ścian. NIE JEST MOŻLIWE ZMYCIE TEGO. Albo zastosujesz szereg kompleksowych rozwiązań, albo umrzesz od grzyba np. na nowotwór. Nikogo na forum nie musisz przekonywać, że u sąsiada jest ok po kilku latach.
 2. co szkoła to inna metoda. Rozcieńczenie farby gruntującej wodą ma celu głębsze wniknięcie w struktury powierzchni. Rozcieńcza się tylko do pierwszego malowania. Drugie malowanie (ewentualne) należy już wykonać nie rozcieńczonym preparatem. ooo animus wybacz Za długo miałem wątek otwarty i przegapiłem Twoją odpowiedź.
 3. poprawię Cię. Ten system też oddycha.
 4. bo wizualnie wygląda ok. Nie wpatrywałem się w sprawy techniczne poza zbrojeniem, bo w zasadzie na zbrojeniu się znam najlepiej. A mam jeszcze jedno pytanie wścipskie Czym "zasłużył" główny wykonawca, że już na etapie prac ziemnych został wydalony?
 5. ja mam dejavu Dałbym sobie rękę uciąć, że ten temat ostatnio się przewinał już gdzieć
 6. podoba mi się. Naprawdę wzorcowa budowa (wizualnie) Rozumiem, że sam tego nie robisz?
 7. mnie zastanawia, w jakim celu są te górne kleszcze na krokwiach?
 8. kiedyś tapetowałem swój pokój. Wyszło kiepsko ŁĄczenia się porozsychały. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że łączenia trzeba kleić z naddatkiem około 1mm bo po wyschnięciu kleju, się delikatnie kurczą... i zostają ślady.
 9. bardzo fajnie się ogląda tą fotorelację. Porządna robota. A jaki porządek Brawo!!
 10. to widać że jestem laik. Gdyby mi w punkcie sprzedaży nie udzielili informacji (co zresztą chyba jest bardzo prawdopodobne), to ja bym tak zostawił i nie impregnował. A później klął że szmire mi wcisnęli.
 11. a nie może producent od razu tego impregnować?
 12. taka zima jak była tego sezonu na Podkarpaciu to praktycznie nie zima. Wszystkie duże budowy idą ostro. Tylko Ci mniejsi inwestorzy teraz walczą z papierami, bo nikt właśnie nie przewidział że już w Lutym będzie mógł się budować
 13. a może jednak ktoś coś nawiercił międzyczasie? Ja jednak myślę że to przeciek. może wada ukryta rurki też. Choć to nie do wiary...
 14. niezły bigos. Tylko konkretne kroki z Twojej strony, uchronią Cię przed czekaniem wieczności na zakończenie budowy.
 15. jak by nie liczyć. Ten rodzaj izolacji, jest najdroższy.
 16. widać stać go było. Nie zaprzecza nikt wyższości jednego produktu nad innym. Ale jakby nie miał tych 100% więcej funduszy, to uwierz mi że nie kalkulowałby w ten sposób. Analizowałby kosztowo i tylko kosztowo.
 17. o takie coś bym chciał
 18. sam mam wylane blaty betonowe w kuchni oraz między kuchnią a salonem mam duży stół również z betonowym blatem. Teraz planuje wylać na wiosnę idealnie czarna żywice. Ktoś już to robił? Może polecić jakiś produkt? Beton zrobiłem sam z cementu 42,5 i nie żałowałem plastyfikatora. Grubość blatu 5cm.
×
×
 • Utwórz nowe...