Skocz do zawartości

Wybory na prezydenta 2010


Ciril

Recommended Posts

nie powiem, że zawsze zgadzam się z panem Brzęczkowskim, ale akurat poglądy polityczne ma całkowicie zbieżne z moimi icon_smile.gif

A tego, że PO dostanie wszystko jakoś się nie boję. Wreszcie Tusk nie będzie mógł mówić "chcę ale nie mogę". Sama jestem ciekawa, jak się wykaże, jak będzie mógł icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

nie powiem, że zawsze zgadzam się z panem Brzęczkowskim, ale akurat poglądy polityczne ma całkowicie zbieżne z moimi icon_smile.gif

A tego, że PO dostanie wszystko jakoś się nie boję. Wreszcie Tusk nie będzie mógł mówić "chcę ale nie mogę". Sama jestem ciekawa, jak się wykaże, jak będzie mógł icon_wink.gif


no juz napewno bedzie lepiej niz za rzadów pisiaków czy tez samego pisiakowego prezydenta dla którego nic nie było wazne ewentualnie jakies tam muzeum w Warszawie
natomiast My polacy potrzebujemy takiego Putina który wreście trzepnie w stół i może bedzie lepiej ale efekty to conajmniej kilka lat ...
Link do komentarza
Cytat

no juz napewno bedzie lepiej niz za rzadów pisiaków czy tez samego pisiakowego prezydenta dla którego nic nie było wazne ewentualnie jakies tam muzeum w Warszawie
natomiast My polacy potrzebujemy takiego Putina który wreście trzepnie w stół i może bedzie lepiej ale efekty to conajmniej kilka lat ...


Jesteś pewien tego co piszesz?
Link do komentarza
Cytat

no juz napewno bedzie lepiej niz za rzadów pisiaków czy tez samego pisiakowego prezydenta dla którego nic nie było wazne ewentualnie jakies tam muzeum w Warszawie
natomiast My polacy potrzebujemy takiego Putina który wreście trzepnie w stół i może bedzie lepiej ale efekty to conajmniej kilka lat ...


Nie nas nie zwodzą nazwami!!! SLD nic wspólnego z lewicą nie ma! Nie ma czegoś takiego jak PiS... to jest Jarosław Kaczyński . Popierany przez emerytów, związki zawodowe i typowo lewicowy elektorat. Demagog "patriotyzmu" pojmowanego ja za czasów okupacji ( nie ma znaczenia której) - To narodowo - socjalistyczny dyktator! Czy coś co najgorszego może się Polsce przydarzyć.
Link do komentarza
Cytat

Nie nas nie zwodzą nazwami!!! SLD nic wspólnego z lewicą nie ma! Nie ma czegoś takiego jak PiS... to jest Jarosław Kaczyński . Popierany przez emerytów, związki zawodowe i typowo lewicowy elektorat. Demagog "patriotyzmu" pojmowanego ja za czasów okupacji ( nie ma znaczenia której) - To narodowo - socjalistyczny dyktator! Czy coś co najgorszego może się Polsce przydarzyć.



A PO jest jeszcze gorsze od tego twojego dyktatora!!! Nie zagłosuję na PO na pewno bo by się całą Platforma za bardzo rozkręciła i robiła co tylko chciała. Oooo Oooo Oooo
Link do komentarza
Cytat

Jesteś pewien tego co piszesz?


a co było inaczej?
wymień jerdną rzecz która zrobił dla dobra Polski ????????
a wczoraj i dzień wcześniej nowe oblicze Jarosława
ona dałby więcej ,on pewnie dodrukowałby pieniedzy żeby dać więcej (bo nie wiem skąd wziałby )i wiekie oskarzenia do wszytkich
głąb jeden jak proszony o wywiad to słowa nie umie sklecić ale krytykowac i prowadzić wojenki to tak
jak to powiedział Tusk człowiek po 50 się nie zmienia a Jarosław twierdzi inaczej ale i tak na wałach pokazał swoje zawszone oblicze
a jak mówił mój dziadek jak ktoś ch..em sie urodził to to kanarkiem nie umrze i sie tu idealnie sprawdza ...
Link do komentarza
Cytat

Nie nas nie zwodzą nazwami!!! SLD nic wspólnego z lewicą nie ma! Nie ma czegoś takiego jak PiS... to jest Jarosław Kaczyński . Popierany przez emerytów, związki zawodowe i typowo lewicowy elektorat. Demagog "patriotyzmu" pojmowanego ja za czasów okupacji ( nie ma znaczenia której) - To narodowo - socjalistyczny dyktator! Czy coś co najgorszego może się Polsce przydarzyć.



czasem się spieramy, ale pod powyższym podpisuję się jedną i drugą ręką!
Link do komentarza
Cytat

czasem się spieramy, ale pod powyższym podpisuję się jedną i drugą ręką!




Częsciowo media sterują masą baranów  jak pokazują  sondaż wyborczy z ankiet ciągle taki sam, to na kogo ludzie pójdą głosować jeżeli tylko 2 kandydatów ma szanse przejśc do 2 tury.


Komorowski & Kaczyński

Ludzie zapomnieli już o Aferze hazardowej,Likwidacja stoczni polskich i nieuczciwym przetargu w sprawie Stoczni,/,dziwnej koalicji z Samoobroną, inwestycjach Ojca Dyrektora, Kaczmarka,itd .


Gdzie w śród polityków znaleźć człowieka zaangażowanego wyłacznie w sprawy

Polski dla Polski   icon_sad.gif

Link do komentarza
Cytat

no juz napewno bedzie lepiej niz za rzadów pisiaków czy tez samego pisiakowego prezydenta dla którego nic nie było wazne ewentualnie jakies tam muzeum w Warszawie



akurat w zeszłym roku miałem okazję zwiedzić muzeum Powstańców Warszawskich i muszę Ci powiedzieć że jest to wspaniałe i fantastyczne multimedialne muzeum na miarę XXI wieku.
Wycieczek zagranicznych zachwyconych z całego swiata całe autokary........
Polecam po Powązkach jako niezbędne do zwiedzania dla odwiedzających "Stolycę"
Link do komentarza
Cytat

akurat w zeszłym roku miałem okazję zwiedzić muzeum Powstańców Warszawskich i muszę Ci powiedzieć że jest to wspaniałe i fantastyczne multimedialne muzeum na miarę XXI wieku.
Wycieczek zagranicznych zachwyconych z całego swiata całe autokary........
Polecam po Powązkach jako niezbędne do zwiedzania dla odwiedzających "Stolycę"




Muszę się wybrać. Ja też już w wieku "muzealnym", też mi się pewnie spodoba...
Chociaż wolałbym, żeby moje wnuki miały ładniejsze drogi niż muzea...
Link do komentarza
Cytat

akurat w zeszłym roku miałem okazję zwiedzić muzeum Powstańców Warszawskich i muszę Ci powiedzieć że jest to wspaniałe i fantastyczne multimedialne muzeum na miarę XXI wieku.
Wycieczek zagranicznych zachwyconych z całego swiata całe autokary........
Polecam po Powązkach jako niezbędne do zwiedzania dla odwiedzających "Stolycę"


Tylko, że to zespół Ołdakowskiego... prezydent się nie wtrącał... podjął decyzję. Nieporównywalną sprawą do Muzeum Powstania... była odbudowa ( a właściwie budowa) Zamku Królewskiego – kto zwiedzał to zrozumie! Czy dziś zwiedzając można sobie wyobrazić, że tam w 70' był pusty plac? Nikt jakoś tow. Gierka za to nie wychwala! A to on podjął decyzję. Podobnie było z tow. Kaczyńskim - podpisał decyzję i trzymał zielone światło.
Link do komentarza
ak były zbierane podpisy, że mnie szlag jasny trafi i krew zaleje.
Wiejski sklep, sklepowy należący do PiS, aczkolwiek nie-katolik, bo zielonoświątkowiec (choć mało to ważne w tej opowieści)
Poszłam po piwo, jak to na budowie bywa, artykuł z pierwszeństwem zapotrzebowania...
Wiecie jak zbierano podpisy poparcia dla obywatela Jarosława? Pan sklepowy fundował browarki wszystkim pijaczkom z okolicy, żeby się podpisali. Ci, których bardziej wysuszyło to nawet do domu po dowód tożsamości się wracali.
W dzień wyborów też sklep otworzy i będzie browarki za oddanie głosu stawiał ;(

Gratuluję sztabowi PiS tego elektoratu, którym się tak szczyci .
Link do komentarza
Cytat

ak były zbierane podpisy, że mnie szlag jasny trafi i krew zaleje.
Wiejski sklep, sklepowy należący do PiS, aczkolwiek nie-katolik, bo zielonoświątkowiec (choć mało to ważne w tej opowieści)
Poszłam po piwo, jak to na budowie bywa, artykuł z pierwszeństwem zapotrzebowania...
Wiecie jak zbierano podpisy poparcia dla obywatela Jarosława? Pan sklepowy fundował browarki wszystkim pijaczkom z okolicy, żeby się podpisali. Ci, których bardziej wysuszyło to nawet do domu po dowód tożsamości się wracali.
W dzień wyborów też sklep otworzy i będzie browarki za oddanie głosu stawiał ;(

Gratuluję sztabowi PiS tego elektoratu, którym się tak szczyci .


Exitus acta probat
Link do komentarza
Cytat

ak były zbierane podpisy, że mnie szlag jasny trafi i krew zaleje.
Wiejski sklep, sklepowy należący do PiS, aczkolwiek nie-katolik, bo zielonoświątkowiec (choć mało to ważne w tej opowieści)
Poszłam po piwo, jak to na budowie bywa, artykuł z pierwszeństwem zapotrzebowania...
Wiecie jak zbierano podpisy poparcia dla obywatela Jarosława? Pan sklepowy fundował browarki wszystkim pijaczkom z okolicy, żeby się podpisali. Ci, których bardziej wysuszyło to nawet do domu po dowód tożsamości się wracali.
W dzień wyborów też sklep otworzy i będzie browarki za oddanie głosu stawiał ;(

Gratuluję sztabowi PiS tego elektoratu, którym się tak szczyci .




Dziwisz się? Od dawna tak w PL jest i się tego nie zmieni. Każdy orze jak może...
Link do komentarza
Cytat

ak były zbierane podpisy, że mnie szlag jasny trafi i krew zaleje.
Wiejski sklep, sklepowy należący do PiS, aczkolwiek nie-katolik, bo zielonoświątkowiec (choć mało to ważne w tej opowieści)
Poszłam po piwo, jak to na budowie bywa, artykuł z pierwszeństwem zapotrzebowania...
Wiecie jak zbierano podpisy poparcia dla obywatela Jarosława? Pan sklepowy fundował browarki wszystkim pijaczkom z okolicy, żeby się podpisali. Ci, których bardziej wysuszyło to nawet do domu po dowód tożsamości się wracali.
W dzień wyborów też sklep otworzy i będzie browarki za oddanie głosu stawiał ;(

Gratuluję sztabowi PiS tego elektoratu, którym się tak szczyci .



Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, sam bym podpisał... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

ak były zbierane podpisy, że mnie szlag jasny trafi i krew zaleje.
Wiejski sklep, sklepowy należący do PiS, aczkolwiek nie-katolik, bo zielonoświątkowiec (choć mało to ważne w tej opowieści)
Poszłam po piwo, jak to na budowie bywa, artykuł z pierwszeństwem zapotrzebowania...
Wiecie jak zbierano podpisy poparcia dla obywatela Jarosława? Pan sklepowy fundował browarki wszystkim pijaczkom z okolicy, żeby się podpisali. Ci, których bardziej wysuszyło to nawet do domu po dowód tożsamości się wracali.
W dzień wyborów też sklep otworzy i będzie browarki za oddanie głosu stawiał ;(

Gratuluję sztabowi PiS tego elektoratu, którym się tak szczyci .





Takie historyjki można przyPISać  do każdego kandydata do stołeczka . 


Pamiętajcie że głosując na Komorowskiego popieracie monopol na władzę co może doprowadzić do korupcji .

Jak zagłosujecie na Kaczyńskiego to będą wiecznie kłótnie no i bierzecie na swoje sumienie przynajmniej 5-cio krotne lądowanie w Smoleńsku .

Jest jeszcze Napieralski,Olechowski,Pawlak,Jurek, Lepper, Ziętek, Morawiecki, Korwin-Mikke

 
Link do komentarza
To ja może z innej beczki...podzielę się refleksją ...
Co mi przyszło na myśl , po przeczytaniu jak niska (na razie) jest frekwencja.
Bodaj w Szwajcarii funkcjonuje ustawa
zakazująca (na dwa miesiące przed dniem wyborów) publikacji sondaży i rankingów ...
Skutkuje to wyższą frekwencją , kulturą kampanii itd..

A u nas ...Jaki byłby to sprawdzian dla kandydujących !
Tak się zastanawiam ,jakby to działało w RP ?

Jak wyglądałyby kampanie , wiece ...

Jaki byłby to sprawdzian dla Nas Wszystkich !
Nasze zainteresowanie byłoby większe czy dopiero wyszłoby jak mamy to w doopie ?
Link do komentarza
Cytat

No u mnie liczą już głosy. Jak policzą i wyślę protokół to powiem jak było u mnie w gminie.


O 19.22 już liczą głosy icon_eek.gif
To Ty z Niju Jorka???
Toż o 20.00 miało się TU skończyć icon_eek.gif
A może masz 100 % frekwencję???


Tak niektórzy chcieli głosować w pierwszej turze "od serca", a w drugiej zagłosować pewnie "PRZECIW" - bo ostatnio tak się w NASZYM kraju głosuje icon_rolleyes.gif
A gdyby tak od razu zagłosować "przeciw", to już byłoby pozamiatane...
Mamy drugą turę icon_evil.gif
Link do komentarza
Co do korupcji... płytkie i pachnące porażką jest myślenie, że z korupcją walczy się przez biurokrację czyli kolejne CBA potem biuro kontrolujące CBA itd… itd… . Walka z korupcją to NORMALNOŚ, to prywatna służba zdrowia, to „przyjazne państwo” w urzędach. Jarosław Kaczyński jest gwarantem wysokiej korupcji i reżimu, gdy tylko skala władzy na to pozwoli.
Link do komentarza
Cytat

Co do korupcji... płytkie i pachnące porażką jest myślenie, że z korupcją walczy się przez biurokrację czyli kolejne CBA potem biuro kontrolujące CBA itd… itd… . Walka z korupcją to NORMALNOŚ, to prywatna służba zdrowia, to „przyjazne państwo” w urzędach. Jarosław Kaczyński jest gwarantem wysokiej korupcji i reżimu, gdy tylko skala władzy na to pozwoli.


mnie tak naprawde to nawet ta korupcja w PIS nie przeszkadza niech biora niech rozwijaja gospodarkę byle nie walczyli z Putinem ,byle nie wpierdalali sie w przedsiębiorców ,byle nie zaostrzali kar podatkowyc jak to sie dziłao 3 lata temu kto prowadził dziłalnośc to wie o czym sie tu pisze bo napewno oberwał od przyjaznego Państwa mniej lub bardziej
niestety wiem że jesli Kaczolandia powróci to gospodarka stanie ,bedzie lezała czy jak kto woli ...i to jest niepokojące
a najbardziej niepokojące jest dziłanie sekty pod przewodnictwem Tadeusza Rydzyka słyszałem przez przypadek w czwartek jak ludziom starcszym i za granica robia wode z muzgu to wg mnie powinno być karalne bo jawnie szkodzi Polskiej gospodarce ,jawnie podaje nieprawde a prokuratura albo jest sponsorowana albo jakieś lobby czy co bo nie rozumiem ,przecietny człowiek juz w prokuraturze by siedział albo byłby scigany za zniewazenia a tu co cisza bo przywódca sekty -polityk TR przemawia i tak jest dobrze ...
Link do komentarza
Cytat

mnie tak naprawde to nawet ta korupcja w PIS nie przeszkadza niech biora niech rozwijaja gospodarkę byle nie walczyli z Putinem ,byle nie wpierdalali sie w przedsiębiorców ,byle nie zaostrzali kar podatkowyc jak to sie dziłao 3 lata temu kto prowadził dziłalnośc to wie o czym sie tu pisze bo napewno oberwał od przyjaznego Państwa mniej lub bardziej
niestety wiem że jesli Kaczolandia powróci to gospodarka stanie ,bedzie lezała czy jak kto woli ...i to jest niepokojące
a najbardziej niepokojące jest dziłanie sekty pod przewodnictwem Tadeusza Rydzyka słyszałem przez przypadek w czwartek jak ludziom starcszym i za granica robia wode z muzgu to wg mnie powinno być karalne bo jawnie szkodzi Polskiej gospodarce ,jawnie podaje nieprawde a prokuratura albo jest sponsorowana albo jakieś lobby czy co bo nie rozumiem ,przecietny człowiek juz w prokuraturze by siedział albo byłby scigany za zniewazenia a tu co cisza bo przywódca sekty -polityk TR przemawia i tak jest dobrze ...



zgadzam się z taką opinią . " Ojciec " Rydzyk - powinno być polityk ma w tym swój cel i dlatego tak miesza tylko z Kaczyńskim wejdzie w układ Komorowski i Tusk nie chcą z nim rozmawiać icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Wkurza mnie ta wielolicowość Kaczyńskiego i jaki z niego kłamca. Jechał po lewicy jak po łysej kobyle wyzywając ich od przestępców a teraz wali taką wazelinę by zdobyć elektorat Napieralskiego, że niedobrze się robi icon_mad.gif Ta jego przemiana to jedna wielka ściema a ludzie to kupują, ten człowiek jest psychopatą lecząc swoje kompleksy u władzy do której dąży wszelkimi dostępnymi metodami, powinni takich zamykać.
Link do komentarza
Cytat

Wkurza mnie ta wielolicowość Kaczyńskiego i jaki z niego kłamca. Jechał po lewicy jak po łysej kobyle wyzywając ich od przestępców a teraz wali taką wazelinę by zdobyć elektorat Napieralskiego, że niedobrze się robi icon_mad.gif Ta jego przemiana to jedna wielka ściema a ludzie to kupują, ten człowiek jest psychopatą lecząc swoje kompleksy u władzy do której dąży wszelkimi dostępnymi metodami, powinni takich zamykać.




Mnie wszystko wkurza jak patrzę co się dzieje w Polityce. Jeśli na szczeblu powiatów, gmin nie ma zgody itp to będzie na szczeblu prezydent itp?

na PO nie ma co głosować czy to Tusk czy Komorowski.

Nie było wyjścia więc poszło na PIS.

Wybory to pic na wodę. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Więc ja się dziwie że ludzie ida na te wybory bo dobrze wiedzą że obietnice są tylko przed wyborami.
Link do komentarza
Cytat

Mnie wszystko wkurza jak patrzę co się dzieje w Polityce. Jeśli na szczeblu powiatów, gmin nie ma zgody itp to będzie na szczeblu prezydent itp?

na PO nie ma co głosować czy to Tusk czy Komorowski.

Nie było wyjścia więc poszło na PIS.

Wybory to pic na wodę. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Więc ja się dziwie że ludzie ida na te wybory bo dobrze wiedzą że obietnice są tylko przed wyborami.


fakt jest faktem że zeby spełnic obietnice przed wyborcze to bewnie trzeba by było dziure w budrzecie powdoić i coś tam zrobione z obietnic będzie ale wiadomoże nie wiele ,natomiast dziwi mnie to dziwnie wysokie popracie dla Kaczora ,Ja czasami sie zastanawiam czy ludzie oczu nie mają czy nie słysza co sie dzieje ,bo to jakis absurd był za ich rządów a teraz ponownie w to bagno na kolejne 5 lat ....
nie twierdze że z Komorowskim będzie idealnie bo napewno nie ale napewno bedzie mniejszym złem dla Polski
Link do komentarza
Cytat

Zawsze tak jest a za chwilę okaże się że będzie większe icon_smile.gif Bo jak będzie PO to będzie sobie samo rządziło. Taka jest prawda



To jest jedna strona medalu, a druga jest taka, że nie jest to tak całkiem po myśli PO.
Zwróć uwagę, że jeśli „cała władza w ręce …..”, to i cała odpowiedzialność też, w tym obietnic wyborczych.

Nie będzie można powiedzieć, że my chcieliśmy, ale Prezydent zawetował.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...