Skocz do zawartości

Regulamin Forum


Recommended Posts

1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Dzień dobry,

co za emocje 🤔

Poszukałem na forum podobnych dyskusji, ta wydaje mi się odpowiednia: https://forum.budujemydom.pl/topic/12039-czy-moderator-forum-powinien-być-obiektywny-i-beztronny/

 

Gaweł złamał regulamin.

§ 2.Zasady korzystania z Forum

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

@Swierol napisałeś do mnie maila, ale ja nie mam nic do ukrycia. Proponuję przenieść się do działu https://forum.budujemydom.pl/forum/137-do-administratora-forum/ i tam możemy porozmawiać. Jeśli chcesz usunąć konto, również masz do tego prawo, napisz do mnie na PW.

 

Cieszę się na spotkanie z Wami :hug: 

Marcin Szymanik

 

 

Skopiowałeś i wkleiłeś punkt regulaminu. Proszę o wytłuszczenie w poście Gawła gdzie złamał ten punkt. 

Link do komentarza

Cześć, 

przeniosłem ten temat tu, bo to lepsze miejsce na dyskusje o regulaminie. 

Jak wiesz tych pikantnych postów Gawła już nie ma na forum, ale mam zrzuty z ekranu, które są treściami uznanymi za naganne moralnie. Nie będę ich cytował, bo sam bym musiał się zbanować ;)

Marcin

Link do komentarza
8 godzin temu, Redakcja napisał:

Jak wiesz tych pikantnych postów Gawła już nie ma na forum, ale mam zrzuty z ekranu, które są treściami uznanymi za naganne moralnie. Nie będę ich cytował, bo sam bym musiał się zbanować ;)

No teraz dołożyłeś do pieca......może dasz chociaż trochę tych zrzutów na priv bo przegapiłem gdy były.....:icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_lol: ;)

Link do komentarza
18 minut temu, daggulka napisał:

 

Niestety nie tylko mnie, ale innym forumowiczom także.

Twoje wpisy również.

Rozmawiam na komunikatorach, to wiem :)

Każdy pisze co jak widzi. Na tym polega otwarta rozmowa. Grupy wsparcia są nie potrzebne.

Link do komentarza
1 minutę temu, Swierol napisał:

Każdy pisze co jak widzi. Na tym polega otwarta rozmowa.

 

Otwarta rozmowa, a chamska rozmowa, krzywdząca innych to dwie różne sprawy.

Różnicę widać gołym okiem :)

 

1 minutę temu, Swierol napisał:

Grupy wsparcia są nie potrzebne.

 

"Niepotrzebne" pisze się razem :)

Link do komentarza
Napisano (edytowany)
7 minut temu, daggulka napisał:

 

Otwarta rozmowa, a chamska rozmowa, krzywdząca innych to dwie różne sprawy.

Różnicę widać gołym okiem :)

 

 

"Niepotrzebne" pisze się razem :)

Ja tam nic takie nie zauważyłem. A prawda jest taka, że ty, jaki ten cały marcin? z redakcji nie wzięliście pod uwagę, że gdyby nie Gaweł to część waszych spotkań by się w ogóle nie odbyła. Wygląda na to, że tylko czekaliście na wyimaginowane potknięcie aby się go pozbyć. Jestem od was młodszy i potrafię to zauważyć. Wstydźcie się.

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
2 minuty temu, Swierol napisał:

Ja tam nic takie nie zauważyłem.

 

Pomroczność jasna? :scratching:

 

9 minut temu, Swierol napisał:

A prawda jest taka, że ty, jaki ten cały marcin? z redakcji

 

Redakcji należy się chyba odrobina szacunku, co? W końcu jesteś tu, na forum gościem. Redaktora Marcina gościem dokładnie.

 

9 minut temu, Swierol napisał:

nie wzięliście pod uwagę, że gdyby nie Gaweł to część waszych spotkań by się w ogóle nie odbyła. Wygląda na to, że tylko czekaliście na wyimaginowane potknięcie aby się go pozbyć. Jestem od was młodszy i potrafię to zauważyć. Wstydźcie się.

 

Temu nie da się zaprzeczyć. Miał duży udział w organizacji kilku zlotów :)

Kiedyś było inaczej :) I każdy z nas był inny. Potem jedni wyszli na prostą. Inni wyszli do nowego domu. Jeszcze inni zajęli się swoim własnym życiem, nie plotkując ze sobą godzinami przez telefon. A jeszcze inni zeszli na manowce. C'est la vie! :)

 

6 minut temu, Swierol napisał:

Wygląda na to, że tylko czekaliście na wyimaginowane potknięcie aby się go pozbyć. Jestem od was młodszy i potrafię to zauważyć.

 

Nie wiem, jak inni (bo nie mogę wypowiedzieć się za nich), ale ja na nic nie czekałam. Nie mam w  zwyczaju wtrącać się w cudze życie, dość mam swoich problemów. Dlaczego wobec tego miałabym na kogoś dybać? :icon_eek:

 

2 minuty temu, Swierol napisał:

Wstydźcie się.

 

Ale czego? :icon_eek:

Wszak ja tych głupot, chorych insynuacji i obelg nie pisałam, tylko Gaweł :icon_rolleyes:

 

Link do komentarza
2 minuty temu, daggulka napisał:

 

 

 

Redakcji należy się chyba odrobina szacunku, co? W końcu jesteś tu, na forum gościem. Redaktora Marcina gościem dokładnie.

 

 

 

A to jemu trzeba się kłaniać? Napisałem do niego maila to nie raczył odpisać. 

Słuchaj, ja nie komu dupy lizać nie będę. Nie podoba mu się moje towarzystwo?? Rozwiązanie jest proste.

Link do komentarza
9 minut temu, Swierol napisał:

A to jemu trzeba się kłaniać?

 

Z Twojej (ostatniej) twórczości raczej wnioskuję, że Ty tego od innych oczekujesz wobec siebie :) 

 

9 minut temu, Swierol napisał:

 Nie podoba mu się moje towarzystwo??

 

Nie wywnioskowałam z ani jednego wpisu Redakcji tego, co napisałeś.

Wydaje mi się, że jesteś uprzedzony i tyle. Tylko dlaczego? :scratching:

 

10 minut temu, Swierol napisał:

Rozwiązanie jest proste.

 

Droga jest wolna .... a tymczasem nadal jesteś, piszesz i się żalisz.

Link do komentarza
8 godzin temu, daggulka napisał:

 

Z Twojej (ostatniej) twórczości raczej wnioskuję, że Ty tego od innych oczekujesz wobec siebie :) 

 

 

Nie wywnioskowałam z ani jednego wpisu Redakcji tego, co napisałeś.

Wydaje mi się, że jesteś uprzedzony i tyle. Tylko dlaczego? :scratching:

 

 

Droga jest wolna .... a tymczasem nadal jesteś, piszesz i się żalisz.

Ja oczekuję równości, której ty tutaj nie potrafisz zapewnić czy zorganizować.

 

Poza tym będę sobie pisał co chce i do kogo chce.

Link do komentarza
1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

Bądź pewny, że nie będziesz pisał CO CHCESZ... przynajmniej nie tutaj...

Chcesz chyba zostać męczennikiem forum, wykopany przez przeciąganie struny...

Radzę Ci - POMYŚL i opanuj się...

W czyjego adwokata się bawisz? 

Link do komentarza
3 godziny temu, Swierol napisał:

Ja oczekuję równości, której ty tutaj nie potrafisz zapewnić czy zorganizować.

 

Nie ma ludzi doskonałych :bezradny:

 

3 godziny temu, Swierol napisał:

Poza tym będę sobie pisał co chce i do kogo chce.

 

Ależ proszę bardzo, wręcz zachęcam :)

Byle kulturalnie i z poszanowaniem regulaminu Forum :)

Link do komentarza
39 minut temu, daggulka napisał:

Ależ proszę bardzo, wręcz zachęcam

Zachęcasz do pisania

 

4 godziny temu, Swierol napisał:

co chcę

czy też do

 

4 godziny temu, Swierol napisał:

sobie pisał co chcę

bo, że 

 

4 godziny temu, Swierol napisał:

do kogo chce

to zrozumiałe...

Link do komentarza
23 godziny temu, Swierol napisał:

Ja tam nic takie nie zauważyłem. A prawda jest taka, że ty, jaki ten cały marcin? z redakcji nie wzięliście pod uwagę, że gdyby nie Gaweł to część waszych spotkań by się w ogóle nie odbyła. Wygląda na to, że tylko czekaliście na wyimaginowane potknięcie aby się go pozbyć. Jestem od was młodszy i potrafię to zauważyć. Wstydźcie się.

Nie wiem jak ja się pozbieram po stracie Gawła na tym forum naprawdę tyle zlotów by się nie odbyło gdyby nie k.... On 

Ciężko się pozbierać teraz.

 

Omamił cię jak każdego na tym forum. Scenariusz jest taki że najpierw dzwoni do ciebie i przegada z tobą dobre półtorej godziny średnio 2 lub 3 razy w tygodniu. W trakcie tych rozmów obrobi tyłek jednemu czy drugiemu... nie będę się rozpisywał następnie zadzwoni do kogoś i będzie jechał po tobie. Za parę tygodni podziękujesz i przyznasz rację...

 

Myślę że wtedy skasujesz posty w wątkach gdzie odgrzałeś niepotrzebnie kotlety z Pierwszej Komunii Świętej

Link do komentarza
38 minut temu, coolibeer napisał:

Nie wiem jak ja się pozbieram po stracie Gawła na tym forum naprawdę tyle zlotów by się nie odbyło gdyby nie k.... On 

Ciężko się pozbierać teraz.

 

Omamił cię jak każdego na tym forum. Scenariusz jest taki że najpierw dzwoni do ciebie i przegada z tobą dobre półtorej godziny średnio 2 lub 3 razy w tygodniu. W trakcie tych rozmów obrobi tyłek jednemu czy drugiemu... nie będę się rozpisywał następnie zadzwoni do kogoś i będzie jechał po tobie. Za parę tygodni podziękujesz i przyznasz rację...

 

Myślę że wtedy skasujesz posty w wątkach gdzie odgrzałeś niepotrzebnie kotlety z Pierwszej Komunii Świętej

Znalazł się zbawiciel zbłąkanych dusz. Kilka dni cie nie było ale jak można razem z koleszkami komuś dojebać to jesteś pierwszy kozaczek. 

Nie zamierzam niczego kasować bo niczego nie żałuje. Przyczepiliście się do mnie i do Piotra żeby "zatuszować" lizanie się po jajach, co widać teraz  jak na dłoni.  Niektórzy tylko do tego się nadają, nic od siebie nie wnosząc. Dlatego te forum jest tak bezpłciowe. Taki sposób na forum o tematyce budowlanej. 

Link do komentarza
8 minut temu, Swierol napisał:

Znalazł się zbawiciel zbłąkanych dusz. Kilka dni cie (Cię) nie było (,) ale jak można razem z koleszkami  (koleżkami) komuś dojebać (,) to jesteś pierwszy kozaczek. 

Nie zamierzam niczego kasować (,) bo niczego nie żałuje (ę). Przyczepiliście się do mnie i do Piotra żeby "zatuszować" lizanie się po jajach, co widać teraz  jak na dłoni.  Niektórzy tylko do tego się nadają, nic od siebie nie wnosząc. Dlatego te (to) forum jest tak (takie) bezpłciowe. Taki sposób na forum o tematyce budowlanej. 

 

Poprawiłam błędy, bo aż mnie oczy zabolały. Dobrze jest dbać o poprawną pisownię, ponieważ jest znacząca różnica w tym, czy robisz komuś łaskę, czy laskę.

Warto również używać znaków interpunkcyjnych, gdyż inaczej brzmi "Twoja stara piła leży w piwnicy", a inaczej "Twoja stara piła, leży w piwnicy" ;)

Nie dziękuj :)

 

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Napisano (edytowany)
7 minut temu, daggulka napisał:

 

Poprawiłam błędy, bo aż mnie oczy zabolały. Dobrze jest dbać o poprawną pisownię, ponieważ jest znacząca różnica w tym, czy robisz komuś łaskę, czy laskę.

Warto również używać znaków interpunkcyjnych, gdyż inaczej brzmi "Twoja stara piła leży w piwnicy", a inaczej "Twoja stara piła, leży w piwnicy" ;)

Nie dziękuj :)

 

cię z premedytacją piszę cały czas z małej litery. Czyli jednak mam rację. Nie ma argumentów przeciwko więc łapiemy się bzdur:) 

Nie muszę stosować, znać idealnej interpunkcji, ortografii i gramatyki. To nie jest przepustka do kariery. 

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Przed chwilą, Swierol napisał:

cię z premedytacją piszę cały czas z małej litery. Czyli jednak mam rację. Nie ma argumentów przeciwko więc łapiemy się bzdur:) 

 

Jest to temat o regulaminie Forum. Na forum ważną częścią jest netykieta, w skład której wchodzi również szacunek do adwersarzy.

Niechlujne i niedbałe treści świadczą o braku szacunku dla osób czytających :)

 

A w temacie tym:

 

16 minut temu, Swierol napisał:

Znalazł się zbawiciel zbłąkanych dusz. Kilka dni cie nie było ale jak można razem z koleszkami komuś dojebać to jesteś pierwszy kozaczek. 

Nie zamierzam niczego kasować bo niczego nie żałuje. Przyczepiliście się do mnie i do Piotra żeby "zatuszować" lizanie się po jajach, co widać teraz  jak na dłoni.  Niektórzy tylko do tego się nadają, nic od siebie nie wnosząc. Dlatego te forum jest tak bezpłciowe. Taki sposób na forum o tematyce budowlanej. 

 mam do powiedzenia tylko tyle, że błądzisz :)

Ale błądzić jest rzeczą ludzką ... dlatego nie potępiam :)

3 minuty temu, Swierol napisał:

 

Nie muszę stosować, znać idealnej interpunkcji, ortografii i gramatyki. To nie jest przepustka do kariery. 

 

Ale może do lepszej pracy? Może do większego szacunku i poważnego traktowania ze strony osób czytających?

Kto wie, Swierol, kto wie? :)

Link do komentarza
3 minuty temu, daggulka napisał:

 

 

Ale może do lepszej pracy? Może do większego szacunku i poważnego traktowania ze strony osób czytających?

Kto wie, Swierol, kto wie? :)

Mi narazie inna praca nie potrzebna. Z resztą to nie ja przed chwilą pisałem, że jest biedny.

Link do komentarza
Przed chwilą, Swierol napisał:

Mi narazie inna praca nie potrzebna. Z resztą to nie ja przed chwilą pisałem, że jest biedny.

 

Tyle czasu na forum i żart oraz sarkazm to nadal pojęcie dla Ciebie obce. Cóż, skoro nie nabyłeś, to już nie nabędziesz takich umiejętności. Przykro mi.

Link do komentarza
11 godzin temu, daggulka napisał:

Zawsze zachęcam każdego forumowicza do pisania pod warunkiem zachowania kultury, szacunku do adwersarzy i poszanowania Regulaminu Forum :)

działa to i nie działa (zachęcanie), ale działaj, avanti !

Link do komentarza
54 minuty temu, Swierol napisał:

Znalazł się zbawiciel zbłąkanych dusz. Kilka dni cie nie było ale jak można razem z koleszkami komuś dojebać to jesteś pierwszy kozaczek. 

Nie zamierzam niczego kasować bo niczego nie żałuje. Przyczepiliście się do mnie i do Piotra żeby "zatuszować" lizanie się po jajach, co widać teraz  jak na dłoni.  Niektórzy tylko do tego się nadają, nic od siebie nie wnosząc. Dlatego te forum jest tak bezpłciowe. Taki sposób na forum o tematyce budowlanej. 

Nie było mnie dość długi czas ale takich oszczerstw przeciwko mnie nie wybaczam. Pięknie mówisz o swoim przyjacielu. Ja nie kozaczę tylko stwierdzam jak było. Tak tuszujemy lizanie się po jajach a nawet cyckach jak widać :) 

 

Uważałem cię za spoko człowieka ale zmieniam zdanie...

 

 

Link do komentarza
8 godzin temu, coolibeer napisał:

 

Uważałem cię za spoko człowieka ale zmieniam zdanie...

 

 

Ja nic do Ciebie nie mam, jak do większości osób tutaj, tylko próbuje uświadomić, że zmienianie się w owce i pocenie się w jednym stadzie szkodzi samym owcom w tymże stadzie. Strach przed opowiedzeniem się za swoim zdaniem, przedstawieniem swojego stanowiska, tak niektórych opętał, że w imię tego obrażają innych.

Nie idź tą drogą - ile razy ja to tu usłyszałem? - ale dla mnie brzmi to bardziej jak "może masz racje ale i tak nie wygrasz"

Link do komentarza
10 godzin temu, Swierol napisał:

Znalazł się zbawiciel zbłąkanych dusz. Kilka dni cie nie było ale jak można razem z koleszkami komuś dojebać to jesteś pierwszy kozaczek. 

Nie zamierzam niczego kasować bo niczego nie żałuje. Przyczepiliście się do mnie i do Piotra żeby "zatuszować" lizanie się po jajach, co widać teraz  jak na dłoni.  Niektórzy tylko do tego się nadają, nic od siebie nie wnosząc. Dlatego te forum jest tak bezpłciowe. Taki sposób na forum o tematyce budowlanej. 

Poprawiona wersja tekstu:

 

Zbawiciel zbłąkanych dusz?

Nieobecność trwała kilka dni, a gdy powróciłeś, niczym "kozaczek" stajesz ramię w ramię z kolegami, by "dojechać" kogoś.

Nie zamierzam usuwać niczego, bo nie żałuję swoich słów. Zrzucacie na mnie i Piotra odpowiedzialność, by zatuszować własne niecne czyny, co teraz staje się jasne jak na dłoni. Niektórzy z Was nadają się jedynie do tego typu działań, nie wnosząc nic konstruktywnego do dyskusji. To właśnie dlatego forum to pogrąża się w marazmie. Cóż za sposób na prowadzenie forum o tematyce budowlanej!

 

Ja właśnie w tej sprawie, bo to forum budowlane. Może masz coś do powiedzenia w nowym temacie? ⤵️

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Swierol napisał:

Ja nic do Ciebie nie mam, jak do większości osób tutaj, tylko próbuje uświadomić, że zmienianie się w owce i pocenie się w jednym stadzie szkodzi samym owcom w tymże stadzie. Strach przed opowiedzeniem się za swoim zdaniem, przedstawieniem swojego stanowiska, tak niektórych opętał, że w imię tego obrażają innych.

Nie idź tą drogą - ile razy ja to tu usłyszałem? - ale dla mnie brzmi to bardziej jak "może masz racje ale i tak nie wygrasz"

Forum od bardzo dawna to właśnie takie stado owiec które się spotyka integruje itp stado powstało bardzo dawno są starsze owce i młodsze owce które się lubią i mają różne poglądy. Czasem w stadzie znajdzie się czarna owca i nie wpływa to dobrze na stado jak widać.  Admini owiec i moderatorzy owiec są po to by usuwać takie czarne owce ze stada. Teraz stado znowu tętni życiem bo nie ma w stadzie czarnej owcy ;)

Link do komentarza
Dnia 20.05.2024 o 19:32, Buster napisał:

No teraz dołożyłeś do pieca......może dasz chociaż trochę tych zrzutów na priv bo przegapiłem gdy były.....:icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_lol: ;)

 

I mi!

Dnia 20.05.2024 o 21:17, Swierol napisał:

Ja tam nic takie nie zauważyłem. A prawda jest taka, że ty, jaki ten cały marcin? z redakcji nie wzięliście pod uwagę, że gdyby nie Gaweł to część waszych spotkań by się w ogóle nie odbyła. Wygląda na to, że tylko czekaliście na wyimaginowane potknięcie aby się go pozbyć. Jestem od was młodszy i potrafię to zauważyć. Wstydźcie się.

 

Nie żebym się wtrącał za bardzo w dyskusję, bo wolę chyba jednak tylko poczytać, analizę zostawiając dla siebie.
Ten jeden jedyny raz napiszę.

Rozpędziłeś się.

I to w dwóch zdaniach, dwa razy.
W tych wytłuszczonych.

 

Link do komentarza
2 godziny temu, coolibeer napisał:

 Teraz stado znowu tętni życiem 

Masz racje. Temat jest jaki jest ale przynajmniej coś się dzieje.

4 godziny temu, Redakcja napisał:

Poprawiona wersja tekstu:

 

Zbawiciel zbłąkanych dusz?

Nieobecność trwała kilka dni, a gdy powróciłeś, niczym "kozaczek" stajesz ramię w ramię z kolegami, by "dojechać" kogoś.

Nie zamierzam usuwać niczego, bo nie żałuję swoich słów. Zrzucacie na mnie i Piotra odpowiedzialność, by zatuszować własne niecne czyny, co teraz staje się jasne jak na dłoni. Niektórzy z Was nadają się jedynie do tego typu działań, nie wnosząc nic konstruktywnego do dyskusji. To właśnie dlatego forum to pogrąża się w marazmie. Cóż za sposób na prowadzenie forum o tematyce budowlanej!

 

 

Musiałeś to zredagować aby inni zrozumieli? Czy chciałeś udowodnić, że redakcja jednak istnieje i coś tam robi?

Link do komentarza

Chciałem udowodnić, że można napisać posta bez wulgaryzmów, a jednocześnie tak, by wywołać silne emocje. :D

Uważam, że temat został wyczerpany. Wszyscy wyrazili swoje opinie i możemy przejść do dalszych dyskusji w części budowlanej.

Życzę miłego dnia!

Marcin

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...