Skocz do zawartości

Spotkanie na żywo forumowiczów Budujemy Dom!


Recommended Posts

WAŻNE!!!!

Jeśli ktoś życzy sobie fakturę za pobyt, powinien poinformować o tym właściciela pensjonatu w momencie zakwaterowania i rozliczenia. Kwaterować będzie gości właściciel pensjonatu, więc to będzie odpowiedni moment na poproszenie o fakturę i zgłaszanie ewentualnych problemów.

Każdy przyjeżdża na własną odpowiedzialność - jak zawsze :)

Do zobaczenia :x

 

 

Cześć wszystkim!

Chciałbym zaprosić Was na spotkanie na żywo w gronie forumowiczów Budujemy Dom wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Termin: 14-16 czerwca 2024 r.

Miejsce: Apartamenty Martynka Masłońskie, Masłońskie http://www.pokojemartynka.pl/cennik

Cena: 70 zł od osoby (pokoje 2-, 3-, 4-osobowe i apartament)

Noclegi:

@coolibeer zarezerwował wstępnie 20 miejsc noclegowych, ale jest możliwość rozszerzenia rezerwacji do 40 miejsc.

Zapisy:

Ważne, aby już teraz zapisać termin w kalendarzu i zadeklarować chęć udziału do 5 kwietnia 2024 r. Listę chętnych tworzymy w oddzielnym temacie, a poprowadzi ją @daggulka.

Dodatkowe informacje:

W programie spotkania przewidujemy m.in. wspólne grillowanie, ognisko, gry na świeżym powietrzu i zabawy integracyjne. Miłośnicy żeglarstwa i wodnych przygód będą mieli możliwość wypożyczenia żagli i rowerków wodnych!

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Marcin Szymanik

P.S.

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie, piszcie śmiało w komentarzach.

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Przekażcie proszę info tym, do kogo macie numer tel.

Tym, których numer mam, wysłałam info. Być może niektórzy zmienili numer tel. :bezradny:

Niektórym wysłałam na messenger (tym, którym mam na FB).

 

Ale może ktoś został pominięty .... dlatego rozsyłajcie info w świat :)

Link do komentarza
Cześć wszystkim!
Chciałbym zaprosić Was na spotkanie na żywo w gronie forumowiczów Budujemy Dom wraz z rodzinami i przyjaciółmi.
Termin: 14-16 czerwca 2024 r.
Miejsce: Apartamenty Martynka Masłońskie, Masłońskie http://www.pokojemartynka.pl/cennik
Cena: 70 zł od osoby (pokoje 2-, 3-, 4-osobowe i apartament)
Noclegi:
[mention=22866]coolibeer[/mention] zarezerwował wstępnie 20 miejsc noclegowych, ale jest możliwość rozszerzenia rezerwacji do 40 miejsc.
Zapisy:
Ważne, aby już teraz zapisać termin w kalendarzu i zadeklarować chęć udziału do 5 kwietnia 2024 r. Listę chętnych tworzymy w oddzielnym temacie, a poprowadzi ją [mention=22860]daggulka[/mention].
Dodatkowe informacje:
W programie spotkania przewidujemy m.in. wspólne grillowanie, ognisko, gry na świeżym powietrzu i zabawy integracyjne. Miłośnicy żeglarstwa i wodnych przygód będą mieli możliwość wypożyczenia żagli i rowerków wodnych!
Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Marcin Szymanik
P.S.
Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie, piszcie śmiało w komentarzach.

Marcin zapomniałeś dodać o jednej atrakcji…basen!!!! Nawet z odkurzaczem czyszczącym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
1 minutę temu, Redakcja napisał:

Basen pamiętam, ale bardziej przypadł mi do gustu piłkarzyki i stół bilardowy 😁

 

 

Tak, było co robić .... totalny brak nudy :)

 

1 minutę temu, Redakcja napisał:

 

Krokodyl mnie wystraszył, myślałem że jakiś pies się szczerzy :P 

 

:icon_biggrin:

Link do komentarza
1 minutę temu, daggulka napisał:

 

No nie .... ale w takim miejscu jeszcze bardziej nie jest :icon_biggrin:

A ktoś pamięta, czy lotki były? :scratching:

 

Bo jakby były, to rezerwuję :hahaha2:

Byly tylko płatne 2 zł bo to wiesz automat był zarobkowy heheh ale myślę że da się schakować jak bilarda 😉

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...

Okropnie przykro że taka garstka została.

 

Jeśli ktoś jeszcze zrezygnuje to ja też.

Jeśli się nikt więcej nie zapisze - będzie się smażył w piekle.

 

Nie wiem skąd to u mnie, ale czuję wewnętrznie że to chyba ostatni zlot.

 

Więc zapisywać się!!!

 

Bo no.

No.

 

:)

 

Chcę każdego wyściskać.

 

Dnia 6.05.2024 o 13:28, coolibeer napisał:

Kurcze liczyłem na większą frekwencję :(

 

Ech....

 

Link do komentarza
2 godziny temu, retrofood napisał:

 

U mnie zwyczajne, czyli SKS plus. Czyli starość, kuwwa, starość plus nie to zdrowie.

To nie było Staiu do Ciebie,

3 godziny temu, daggulka napisał:

 

Kurcze, czegoś nie wiem? :icon_eek:

Możesz mi coś więcej napisać na priv? Bo może jakieś nieporozumienia da się wyjaśnić :icon_rolleyes:

Owszem nie wiesz albo może udajesz. Oby nie. Niczego nie ma co wyjasniać bylo mineło ale wrażenia i doświadzania pozostały dlatego jest jak jest. 

Link do komentarza

Jesteśmy w tym czasie sami w calym ośrodku. Jest możliwość zamiany pokoju, jeśli coś nie pasuje. 

Nie jest to Gołębiewski, to prawda.... jednak jeździ się tam dla ludzi i atmosfery :)

Ponadto ... miejsca od groma na posiadówy, grill, ognicho, zieleni dużo... mnie się podobało :icon_cool:

 

Link do komentarza
Jesteśmy w tym czasie sami w calym ośrodku. Jest możliwość zamiany pokoju, jeśli coś nie pasuje. 
Nie jest to Gołębiewski, to prawda.... jednak jeździ się tam dla ludzi i atmosfery 
Ponadto ... miejsca od groma na posiadówy, grill, ognicho, zieleni dużo... mnie się podobało :icon_cool:
 

Świerol właśnie wpadajcie- zapomniałam że byliście. Luksusów nie było ale i po co na tych kilka godzin na sen- towarzystwo jest przednie- kto ma ochotę się spotkać zapisał się na listę i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
1 godzinę temu, ewiq0 napisał:


Świerol właśnie wpadajcie- zapomniałam że byliście. Luksusów nie było ale i po co na tych kilka godzin na sen- towarzystwo jest przednie- kto ma ochotę się spotkać zapisał się na listę i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Luksusów nie było to fakt, nikt ich pewnie nie oczekiwał. Wziąłem ze sobą żone (nie o jej zdanie tutaj chodzi) i małe dziecko. Lizanie przez małego okna w pociągu to pikuś w porównaniu do stanu sanitarnego tych pokoi (na górze, nie wiem jak było na dole ale podobno lepiej), w tym łóżek, pościeli.

 

Inna sprawa. Baba przyjmuje gości do swojego przybytku i oni sami mają sobie myć ławy i stoły? Czy organizatorzy robią sobie jaja z uczestników? Tak wiem, zaraz zainteresowani powiedzą, że im korona z głowy nie spadła - niech będzie, że wierzę. Ja naprawdę jestem w stanie wiele zrozumieć i na wiele przymknąć oko ale w pewnych kwestiach jestem wybitnie wyrachowany. 

Link do komentarza

Jak będzie gdzie indziej to może pojadę.  Biorąc pod uwagę ogólne zainteresowanie, może się wydarzyć, że zgłosi się kilka dodatkowych osób, którym brakło odwagi powiedzieć, że "Martynka" to przepraszam ale nora (z tym kojarzy mi się mój pokój u góry)

Link do komentarza
43 minuty temu, Swierol napisał:

Jak będzie gdzie indziej to może pojadę.  Biorąc pod uwagę ogólne zainteresowanie, może się wydarzyć, że zgłosi się kilka dodatkowych osób, którym brakło odwagi powiedzieć, że "Martynka" to przepraszam ale nora (z tym kojarzy mi się mój pokój u góry)

Nie wiem jak duże będzie Twoje grono ale spróbuj może zaklepać osobny budynek bliżej parkingu. Nocowaliśmy tam w zeszłym roku w 4 osoby i nie mamy zastrzeżeń. Zarówno pokój, pokój/kuchnia i łazienka były OK. 
A trudno byłoby znaleźć większą zwolenniczkę czystości od mojej drugiej połowy :) 

Link do komentarza
56 minut temu, Buster napisał:

Nie wiem jak duże będzie Twoje grono ale spróbuj może zaklepać osobny budynek bliżej parkingu. Nocowaliśmy tam w zeszłym roku w 4 osoby i nie mamy zastrzeżeń. Zarówno pokój, pokój/kuchnia i łazienka były OK. 
A trudno byłoby znaleźć większą zwolenniczkę czystości od mojej drugiej połowy :) 

Odczucie czystości i schludności każdy może mieć inne, z tym że moje spostrzeżenia nie są odosobnione.

Ktos chce jechać to jedzie. 
Temat się zaczął, poczułem się wezwany  do tablicy. 
Jak ktoś nie potrafi zorganizować zjazdu to niech się za to po prostu nie bierze.

 

 

Edytowano przez Swierol (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Odczucie czystości i schludności każdy może mieć inne, z tym że moje spostrzeżenia nie są odosobnione.
Ktos chce jechać to jedzie. 
Temat się zaczął, poczułem się wezwany  do tablicy. 
Jak ktoś nie potrafi zorganizować zjazdu to niech się za to po prostu nie bierze.
 
 

Swierol potrafisz zorganizować to czemu się za to nie wziąłeś??!! Czemu teraz nagle coś komuś nie pasuje i to komuś kto w ogóle się nie zapisał- odwagą pisałeś wcześniej??!! Raczej marudzenie dla zasady i dokopywanie temu kto chce się tym zająć i robi to a jeszcze jest posądzany o zarobek!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
42 minuty temu, ewiq0 napisał:


Swierol potrafisz zorganizować to czemu się za to nie wziąłeś??!! Czemu teraz nagle coś komuś nie pasuje i to komuś kto w ogóle się nie zapisał- odwagą pisałeś wcześniej??!! Raczej marudzenie dla zasady i dokopywanie temu kto chce się tym zająć i robi to a jeszcze jest posądzany o zarobek!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie organizuje bo nie lubię i nie potrafię. 
Kilka osób narzeka ze na tegoroczny zjazd zapisało się tak mało osób. 
Gaweł za zasugerowanie dlaczego został zbanowany i wyrzucony z forum. Swoją drogą to kuriozalne że widzi mi się jednej osoby determinuje cały układ forum-taki prywatny folwark. 
Szkoda że wszystkie jego posty (i Twoje też) zostały usunięte. Im dłużej takie osoby będę „moderowały” tym szybszy koniec koniec tego forum. 
Ja się odezwałem to też nie dobrze. Zrób zlot jeszcze w przyszłym roku w Martynce a wystarczy jeden pokój.

pozdrawiam i bawcie się dobrze.

Link do komentarza

Ale dokopać temu komu się chce potrafisz- Gaweł został zbanowany za brzydkie słowa i groźby- tak myślę- można było na samym początku normalnie napisać nie podoba się nam miejscówka może gdzieś indziej i nie byłoby tego syfu który się wylał- szkoda że ta Wasza odwaga do tego się sprowadziła….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza

Mam nieodparte wrażenie, że Gaweł, który wczoraj zabłysnął tu wyjątkowym ordynarnym chamstwem (musiałam usunąć wpisy) jest najbardziej niezadowolony z ubiegłorocznego pobytu. No i oczywiście Ty, Swierol. Zauważam, że jesteście w bardzo zażyłym kontakcie z Gawlem i następuje wzajemne nakręcanie się. 

 

Oczywiście, nie wszystko było tam idealnie. Jednakże cofnęłam się do podziękowań i komentarzy po ubiegłorocznym zlocie i nie zauważyłam skarg, a tylko pozytywne ciepłe emocje i radość po spotkaniu.

 

Postanowiłam usunąć wpisy Gawła, bo były nie tylko chamskie, ale występowały w nich również groźby. Znam Gawła, Swierol zdecydowanie dłużej,  niż Ty, więc nie pouczaj mnie, bo nie wiesz  o czym mówisz. 

 

2 godziny temu, Buster napisał:

Nie wiem jak duże będzie Twoje grono ale spróbuj może zaklepać osobny budynek bliżej parkingu. Nocowaliśmy tam w zeszłym roku w 4 osoby i nie mamy zastrzeżeń. Zarówno pokój, pokój/kuchnia i łazienka były OK. 
A trudno byłoby znaleźć większą zwolenniczkę czystości od mojej drugiej połowy :) 

 

W moim pokoju też było wszystko w porządku. 

1 godzinę temu, Swierol napisał:

 

Jak ktoś nie potrafi zorganizować zjazdu to niech się za to po prostu nie bierze.

 

 

 

Złoty organizowane są tutaj od kilkunastu lat. Początkowo nawet dwa, trzy razy w roku. W różnych miejscach kraju. 

Warunki były przeróżne, jednak nikt nigdy się nie skarżył, bo jedziemy tam dla ludzi I atmosfery, a nie wygód. 

I tak to zostawmy. 

Nie chcesz jechać, to nie jedź. Proste. 

 

Link do komentarza

Cztery lata temu gaweł przysłał mi wiadomość. 
No cóż......
Nawet jeśli ktoś z tego coś ma to mi nie przeszkadza. Jego staranie i stracony czas
Ja mogę być albo nie. Mój wybór. Proste. A mieszanie do tego rodziców Michała jest wstrętne.
Dotychczas bywałem i w tym roku byłbym. Gdyby zdrowie było inne.

Link do komentarza

Ooo sie porobiło…

Nie rozumiem jednej rzeczy… Tylko jednej! Skoro nie ma obowiązku/przymusu przyjazdu na zlot to o co chodzi?! Nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawia przecież. Chcesz jechać - jedziesz, nie pasuje Ci - nie spotykasz się. To takie proste przecież.

A jak chcesz się spotkać, a warunki Ci nie odpowiadają - proponujesz po prostu zadowalającą Cię miejscówkę. Tylko tyle…

A może aż tyle 😔.

Ale insynuowanie Michałowi machlojków finansowych jest ciosem poniżej pasa 😡. Żeby nie powiedzieć sqrwysyństwem ostatnim.

 

Link do komentarza

Insynuowanie a i tak przyjeżdżanie??!! O co temu gościowi chodzi nie wiem….albo wiem i ugryzę się w paluchy…
Michał my chcemy przyjechać i widzimy się 14-stego i wybieraj zawsze taką miejscówkę żeby nie było tych których ma nie być!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza

 

A ja nie wiedziałem, że administrator może sobie usuwać posty, bez żadnej przyczyny w ten "ustawiając rozmowę pod siebie" i swoich popleczników. Krótko. Dno. 

Proszę o natychmiastowe usunięcie mojego konta. W tym jesteś najlepsza :)

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...